Sprawdź nas też tutaj

News

Familiada z udziałem raperów „hitem jak lamy”?

Karol Strasburger miał tak ciekawych gości, że wyjątkowo nie opowiedział dowcipu.

Opublikowany

 

familiada raperzy
familiada raperzy

Telewizja Polska wyemitowała wczoraj odcinek Familiady z udziałem raperów. W drużynie Dżentelmenów pojawili się Kubańczyk, VBS, Vixen, producent Krupek oraz Borys Kaltermann.

Kubańczyk przekonywał nas, że 2735 odcinek kultowego programu będzie wyjątkowy. –  Vixen dał takiego hita, że będzie hitem YouTube jak lamy. – przekonywał. – Oglądajcie ten odcinek, bo to jest hit sezonu. – dodał Krupek.

Co takiego zabawnego się wydarzyło? Vixen na pytanie: „Gołąbki to ptaki, ale również?”, odpowiedział: „Śpiewaki”.

Drużynie Dżentelmenów niestety nie udało się wejść do finału. Ich przeciwnicy, drużyna Głowonogów nie zdobyła kompletu punktów i nie wygrała w finale.

Z pełnym odcinkiem programu możecie się zapoznać na stronie TVP VOD.

 
286 komentarzy
286 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Profesooor Traaapu Płacze Ze Śmiechu Z Cipasa
20 dni temu

– ILE PUNKTÓW ZDOBYLI POLSCY RAPERZY W FINALE FAMILIADY

– 60

ŚMIECHOM I SZPAGATOM NA KOMENDZIE NIE BYŁO KOŃCA WY JEBANE FARMAZONY

Borys Przegryw i Przegryw Zarazem Wy Kurwy
20 dni temu

Szkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone dla dzieci rodziców ze Step Records, których nie stać na ubieranie maluszków, ze względu na słabe wyniki finansowe. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na młodych adeptów szkoły podstawowej krzyczac „Viva Sicarios, Viva Don Alvarez, Viva Profesoor Trapu”
Zapraszamy też do akcji
#KUPUJMY SKARPETY SICARIOS

Fan el Profesora
16 dni temu

Jebać tych marnych grajków tryharderów bez talentu żerujących na bezguściu pl słuchacza.
Sentino jest królem tego kurwidołka zwanym polskim raperm. W rok 6 płyt, 4 języki, 100 tys subskrybcji na yt 100 tys na IG w pół roku !
Ballada o życiu i śmierci od Sentino
https://www.youtube.com/watch?v=BRIeevH8YZI

Fan el Profesora
16 dni temu

Mam problem z moją siostrą, odkąd skończyła 17 lat poprzestawiało się jej w głowie. Potrafi wejść do mnie do pokoju bez stanika że niby czegoś szuka, ostatnio ma taką jazdę że lubi klepać mnie w krocze, np. jak jesteśmy w sklepie lub w innym miejscu publicznym i lubi obserwować moje zmieszanie. Raz pijana położyła mi się do łóżka, i udawała że śpi, i że niby przypadkiem wsadziła mi dłoń w bokserki, a mi drygnął konar, wiadomo że to odruch bezwarunkowy. Od tamtej chwili jest niezręcznie, czuję że siora pcha mi się na kutasa.

Sentino
16 dni temu

Spalić to się powinieneś ze wstydu małolat za takie frajerskie zachowania w sieci. Ja jestem z innego środowiska, tutaj konflikty rozwiązuje się po cichu, chłopaki noszą tłumiki i po 2 magazynki gdyby zrobiło się gorąco. Tu jest inny poziom powagi gdy na stole leży kilkaset tysięcy euro. Mój przyjaciel z południowej Francji sprzedał ostatnio dwie stadniny koni, łączny zysk 30 milionów euro. Ja w tych sprawach uczestniczę, bo mam biznesowy background i znam uliczne zasady. Mam z każdej takiej transakcji spory procent. Przez koneksje i odpowiednie aktywności mam na sobie obecnie Submarine i outfit za 20 tysięcy euro, z zegarkiem i łańcuchem będzie około 35 tysięcy. A wy biedne skurwysyny lecicie do lidla bo jest promocja na klapki. Nie wiecie nic o świecie w którym się obracam. Torba pełna banknotów i wierny pistolet, nie czipsy i playstation. You wouldn’t walk 2 metres in my shoes.

Profesoor Traapu W Pizdę Cię Kopię I Jest Na Topię
16 dni temu
Reply to  Sentino

CZY JA DOBRZE ROZUMIEM?
– MATA POCHODZI Z BOGATEJ RODZINY
– JEST BANANOWYM GIMBUSEM Z NADMIAREM PIENIEDZY
– MA WSZĘDZIE „ZIOMO” (ZIOMO TO, ZIOMO TAMTO, ZNAM ZIOMO…)
– TATA MU TEKSTY PISZE
– TATA MU ZALATWIA MIEJSCOWKI NA KONCERTY
– RAPUJE JAK TO MU ZLE
– RAPUJE O DEGENERACJI SWOJEGO SRODOWISKA
– JAREK JAKIMOWICZ CISNIE Z NIEGO BEKE JAKI TO PRAWILNIAK
KTO TEGO SLUCHA? INNE BANANY?
JESTEM BOGATY W CHUJ, ALE NIE POCHODZE Z BANANOWEJ REPUBLIKI ZJEBANIA I NIE ROZUMIEM FENOMENU TEGO PĘDZLA
CO INNEGO SENTINO! WYCHOWANE W BIEDZIE DZIECKO ULICY, KTORE PIELO SIE NA SZCZYT GANGSTERSKIEGO JEDWABNEGO SZLAKU, ZDOBYWAJACE PLANTYNOWE PLYTY CIEZKA PRACA, KTORE DOROBILO SIE ROLEXA SKYDWELLERA ZA 150.000 PLN I MIEJSCA W RAJU W MALADZE W HISZPANII
https://www.youtube.com/watch?v=TW3a5efj7xw
SENTINO WSZYSTKO SAM OSIAGNAŁ
SZAPOEU BAU PANIE SEBASTIANIE, SZAPOEU BAU DON ALVAREZIE!
#SICARIOS

Getmony
16 dni temu

Kupujcie skarpety sicarios walcie w nie kutanga i wysyłajcie zdjęcia jako dowód swojej miłości do sentino. Gorąca sperma w skarpecie i zimą i w lecie.Kupujcie skarpety sicarios walcie w nie kutanga i wysyłajcie zdjęcia jako dowód swojej miłości do sentino. Gorąca sperma w skarpecie i zimą i w lecie.Kupujcie skarpety sicarios walcie w nie kutanga i wysyłajcie zdjęcia jako dowód swojej miłości do sentino. Gorąca sperma w skarpecie i zimą i w lecie.Kupujcie skarpety sicarios walcie w nie kutanga i wysyłajcie zdjęcia jako dowód swojej miłości do sentino. Gorąca sperma w skarpecie i zimą i w lecie.Kupujcie skarpety sicarios walcie w nie kutanga i wysyłajcie zdjęcia jako dowód swojej miłości do sentino. Gorąca sperma w skarpecie i zimą i w lecie.Kupujcie skarpety sicarios walcie w nie kutanga i wysyłajcie zdjęcia jako dowód swojej miłości do sentino. Gorąca sperma w skarpecie i zimą i w lecie.Kupujcie skarpety sicarios walcie w nie kutanga i wysyłajcie zdjęcia jako dowód swojej miłości do se

SWISHERRS
16 dni temu

SENTINO DOMINUJE A NIE TE SZCZOSZKI Z BANANOWEGO DOMU PRAWNIKA
JAK ON KURWA WYGLADA, JANUSZ WALIKOŃCZYK, JEGO MORDA AŻ SIĘ PROSI ŻEBY JEJ LIŚCIA SPRZEDAĆ, PACO PEDROLANE
POLSKI RAP TO DNO MENTALNE
POLSKI RAPER MYŚLI, ŻE JAK UMIE ZARYMOWAĆ RYMY CZĘSTOCHOWSKIE KWADRATOWE TO OD RAZU JEST BRATEM Z MURZYŃSKIM RAPEREM Z CALI ALBO NY I MOŻE ODPIERDALAĆ TE SAME AKCJE
IM SIĘ POJEBAŁO W GŁOWACH
– FERGUSON NAGRYWA KAWAŁEK „WEST COAST” A NAJDALEJ BYŁ W ŁODZI
– SOBOTA BIEGA W CZERWONYM DURAGU PO OSIEDLU BO MYŚLI ZE JEST W BLOODSACH
– TEDE W TELEDYSKACH ZAPIERDALA W KAMIZELCE KULOODPORNEJ (ZE POLUJA NA NIEGO TAK?)
– BEDOES TEZ ZAPIERDALA W KAMIZELCE KULOODPORNEJ I RAPUJE O FARMAZONACH, TERAZ CZARNA SZMATA ALA 2PAC, POTEM RÓŻOWE WŁOSY DLA LGBT
– KACPER HTA CORNROWSY NA GLOWIE BO MYSLI ZE JEST WHITE IVERSONEM
– SOBEL RYJ WYDZIARANY JAK POST MIELONE ZJEBANIE UMYSLOWE JAK TYPOWY CZYTELNIK

JACK J
16 dni temu

No i co PRZEGRYWIE ŻYCIOWY POJEBANY TWOJE KOMENTARZE JAKIE WYSTAWAŁEŚ PATOLO NA TEMAT BUCZERA PATOLOGICZNA REDAKCJA WYJEBAŁA WSZYSTKIE KOMENTARZE TWOJE I NIE TYLKO BO TY JEBANY PEDOFILU CWELU NIE POTRAFISZ USZANOWAĆ TEGO POJEBIE ŻE CZŁOWIEKA NIE MA JUŻ NA TYM ŚWIECIE A WYPIERDALSZ TAKIE TEXTY ŻE ŚCIEK W KANALE JEST LEPSZY ALE CO MOŻNA SPODZIEWAĆ SIĘ PO INTERNETOWEJ SPOŁECZNOŚCI PATOLOGICZNEJ W REALU TEGO BYŚ CWELU NIE POWTÓRZYŁ BO KTOŚ WYJEBAŁ BY CI KASZTANA W TEN ZAJEBANY RYJ Z PRYSZCZAMI TU KURWO NAWET NIE MASZ 30 LAT MASZ CO NAJMNIEJ KILKANAŚCIE LAT W PRZEDZIALE 10-17 LAT I TAK KURWO JERYCHOŃSKO NIE PODASZ ILE NAPRAWDĘ MASZ LAT BO NAWET ADRESU KURWO NIE PODAJESZ A NAWET WŁASNEGO RYJA NIE POKAŻESZ PIŹDZIELCU.

Armia Krajowa
16 dni temu
Reply to  JACK J

To jest tak grubym farmazonem że nawet z księżyca by śmierdziało gównem. Od samego początku jebana marketingowa zagrywka NAJPIERW ZWRÓCIMY TWOJĄ UWAGĘ NA PRYWATNE SZKOŁY… NOO, WIDZISZ? POTEM NA POLITYKĘ, A TERAZ NA KRYTYKĘ I SOCIAL MEDIA. Naprawdę 1.8 L to jest sztuka przy tym gównie co się dzisiaj odpierdala. Oni byli po prostu chłopaczkami ze wsi co sobie robili gówniane lowsongi. Tutaj to jebany sztab ludzi od indoktrynacji z tatusiem na czele.

Profesooor Traaapu Płacze Ze Śmiechu Z Cipasa
16 dni temu

Szkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone do sprzątania podłóg i innych prac np sprzatanie wc, prace remontowe itp. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na miotłe krzyczac „Niech mycie podłóg będzie przyjemnościa”
Zapraszamy też do akcji
#WALMY W SKARPETY SICARIOS

Fan el Profesora
16 dni temu

Mam problem z moją siostrą, odkąd skończyła 17 lat poprzestawiało się jej w głowie. Potrafi wejść do mnie do pokoju bez stanika że niby czegoś szuka, ostatnio ma taką jazdę że lubi klepać mnie w krocze, np. jak jesteśmy w sklepie lub w innym miejscu publicznym i lubi obserwować moje zmieszanie. Raz pijana położyła mi się do łóżka, i udawała że śpi, i że niby przypadkiem wsadziła mi dłoń w bokserki, a mi drygnął konar, wiadomo że to odruch bezwarunkowy. Od tamtej chwili jest niezręcznie, czuję że siora pcha mi się na kutasa.

Mam problem z moją siostrą, odkąd skończyła 17 lat
16 dni temu

Profesooor Traaapu Płacze Ze Śmiechu Z Cipasa

Stulejaz_yoda
16 dni temu

PAMIETAM JAK KIEDYŚ BYŁ KONCERT JAKIEGOŚ CZARNEGO KOLEŻKI (W AMERYCE). WYSZEDL NA SCENE ARTYSTA I ZACZYNA NAWIJAĆ A Z NIM PUBLIKA. W PEWNYM MOMENCIE, WYKONAWCA UTWORU WKURWIŁ SIĘ (TAK WYDEDUKOWAŁEM Z CALEJ SYTUACJI KTORA BYLA) I PYTA SIE PUBLIKI:
-ZNACIE TEKST!?
NA CO PUBLIKA: „-ZNAAMYY”
-TO SAMI SE K*RWA RAPUJCIE!
I POSZEDL NA TYŁ.

SICARIOS
16 dni temu

Profesooor Traaapu Płacze Ze Śmiechu Z Cipasa

Keke pizdeke
16 dni temu
Reply to  SICARIOS

Byłam w Ostródzie i to co się tam wydarzyło pozostawia niemiły posmak do dnia dzisiejszego. Sobel wszedł z energią, dobrze zaczął, a później sam się nakręcił, że to nie jego dzień itp itd. Prawdą jest to, że był to koncert biletowany czyli ludzie zapłacili za to, żeby dostać dobry występ artysty. Menager powinien go uprzedzić, że w mniejszych miastach 3/4 publiki to fani znający jego repertuar, reszta to opiekunowie i ludzie z doskoku. Być może Sobel był zawiedziony, że nie ma pełnego zabiletowania i nie wszyscy się bawią, być może jest to akcja sztucznego PR (aby było o nim głośno w mediach). Odnoszę wrażenie, że pozwolił sobie na takie coś, bo mała mieścina, prawdopodobnie gdyby zrobił taką akcję dzień wcześniej w Poznaniu, to roznieśli by scenę, a tak hajs zgarnął i jest głośno, czyli osiągnął to co chciał. Tłumaczenie managera, że po „koncercie” rozmawiał z fanami nic nie wnosi, bo ludzie zapłacili za występ, a nie czekanie czy przyjdzie pogadać po całym wydarzeniu.

freshLOTUS
16 dni temu
Reply to  Keke pizdeke

Wiecie co ? może to totalny wysryw co teraz napisze ale mam w dupie co kto pomyśli , mam kurwa tego dośc oglądam se stream frania i typ ma 900 jebanych par , laski same do niego piszą i go podrywają gdzie nie pójdzie a ja co ? 0 par tinder , żadna nawet nie odpisuje a co dopiero dostać like , to jest dołujące i wkurwiające , wiem zaraz przyjdzie tutaj ktoś i powie bla bla ale to tylko livestream , NIE to pokazuje jak jest , ten stream to jeany blackpill w czystej postaci , jeden typ który ma te laski w dupie i nawet ich nie szanuje dyma wszystko a dla takich jak ja czy ludzie z tego tagu zostaje nic , jakieś ochłapy może z małym bachorem i tyle albo bycie utrzymakniem takiej po 30 stce i tyle , będzie z nami tylko dla pieniędzy mam to już totalnie w dupie , nawet nie mam ochoty tutaj wchodzić i shitpostować bo tylko człowiek się zakopuje w tym smutku i żalu , od dziś tylko robie to co lubie i mam w dupie jakiekolwiek dziewczyny i tematy związane z nimi ,

Taj Long
16 dni temu

Mam wilczy apetyt na chinke

nohorozec
16 dni temu
Reply to  Taj Long

ja tez

Milosz
16 dni temu
Reply to  nohorozec

Skoro miał siłę siedzieć po przerwanym koncercie 2 h śpiewać i rozdawać autografy przy okazji mając nagle dobry humorto czemu nie został na tej jebane scenie tylko wyszedł jak baba chłop skończył się szybciej niż termin ważności na moje parówki

kolaborat
16 dni temu
Reply to  Taj Long

robię co mi sie podoba
nie obchodzi mnie twoja rozmowa
nie wiesz co to swag
nie wiesz co to chrzan
ona klaszcze dupa jak posladkami
lubie pomidory no i salami
rozpierdalam scene moimi wersami
wszyscy mi mowia ze jestem udany
a wy?
chyba leszczami co do tej pory stoja z piwami
ja nie pije od wczoraj
kolaborat
zaden konkurent
jestem wszedzie bo to lubie
chowam butelke w mej bluzie
a wszyscy dookola maja uśmiechnięta buzie
na luzie

SWISHERRS
16 dni temu

SENTINO DOMINUJE A NIE TE SZCZOSZKI Z BANANOWEGO DOMU PRAWNIKA
JAK ON KURWA WYGLADA, JANUSZ WALIKOŃCZYK, JEGO MORDA AŻ SIĘ PROSI ŻEBY JEJ LIŚCIA SPRZEDAĆ, PACO PEDROLANE
POLSKI RAP TO DNO MENTALNE
POLSKI RAPER MYŚLI, ŻE JAK UMIE ZARYMOWAĆ RYMY CZĘSTOCHOWSKIE KWADRATOWE TO OD RAZU JEST BRATEM Z MURZYŃSKIM RAPEREM Z CALI ALBO NY I MOŻE ODPIERDALAĆ TE SAME AKCJE
IM SIĘ POJEBAŁO W GŁOWACH
– FERGUSON NAGRYWA KAWAŁEK „WEST COAST” A NAJDALEJ BYŁ W ŁODZI
– SOBOTA BIEGA W CZERWONYM DURAGU PO OSIEDLU BO MYŚLI ZE JEST W BLOODSACH
– TEDE W TELEDYSKACH ZAPIERDALA W KAMIZELCE KULOODPORNEJ (ZE POLUJA NA NIEGO TAK?)
– BEDOES TEZ ZAPIERDALA W KAMIZELCE KULOODPORNEJ I RAPUJE O FARMAZONACH, TERAZ CZARNA SZMATA ALA 2PAC, POTEM RÓŻOWE WŁOSY DLA LGBT
– KACPER HTA CORNROWSY NA GLOWIE BO MYSLI ZE JEST WHITE IVERSONEM
– SOBEL RYJ WYDZIARANY JAK POST MIELONE ZJEBANIE UMYSLOWE JAK TYPOWY CZYTELNIK

CODZIENNY RAPORT STOLCA
16 dni temu
Reply to  SWISHERRS

KLASYCZNY STOLEC W PRACY
KONSYSTENCJA: PLASTYCZNA,KLEISTA
BARWA: BRUNATNA
ZAPACH: PRZEZ MOMENT PO OPUSZCZENIU ODBYTU SILNY OSTRY ZAPACH, CIĘŻKI DO SKLASYFIKOWANIA
STAN KLOZETU PO DEFEKACJI: DELIKATNE ŚLADY UŻYTKOWANIA MUSZLI. NIE UŻYŁEM SZCZOTKI ŻEBY OBRZYDZIĆ ŻYCIE WSPÓŁPRACOWNIKOM
DODATKOWE ODCZUCIA: BARDZO BRUDZĄCY STOLEC, DUZO ZUŻYTEGO PAPIERU TOALETOWEGO.

Monokuma
16 dni temu

JEJ OJCIEC JEST RADCA PRAWNYM A MAMA PROKURATOREM REJONOWYM HAHA ALE ZE JA JESTEM CZYTELNIKIEM GLAMRAPU TO OLALEM TEMAT JP100%
W OGOLE SIE NIA NIE INTERESUJA, A JA JA LEPIEJ POZNALEM NAGO W 4 GODZINY NIZ ONI PRZEZ JEJ 16 LAT ZYCIA, WSZYSTKO O NIEJ WIEM, CZEGO SLUCHA, JAK W SZKOLE JEJ IDZIE, JAK Z KASA STOI, O JEJ CHLOPAKU BYLYM, O JEJ RODZINIE – WSZYSTKO KURWA, WYSLUCHALEM JAK KSIADZ!
MOWI MI ZE JAKBY SIE MUSIALA KSIEDZU WYSPOWIADAC Z TEGO CO DZISIAJ ROBILISMY TO KSIEDZU SAMEMU BY KUTAS STANAL I BY JA PEWNO TEZ CHCIAL PRZELECIEC
PLAKALEM DOBRE 10 MINUT JAK MI Z TYM WYPALILA
CHYBA MAM NOWA SEKS PRZYJACIOLKE, BEDZIE SIE DZIALO MORDECZKI
A WY JAK TAM, WALICIE DO SKARPETY?

pusia
16 dni temu

PROPAGANDA #SICARIOS OTWIERA OCZY LUDZIOM W KOŃCU
TE JEBANE KURWY ZE STEPU WYKRECILY AFERE SENTINO BEZ ZADNYCH PAPIEROW A SIE MAJA ZA CHUJ WIE JAKICH SZTYWNYCH GITOW Z ULICY, SAMI LAMIA PODSTAWOWE ZASADY ZEBY NIE POMAWIAC BEZ DOWODOW
KAZDY PO MALU ZACZYNA DOSTRZEGAC, ZE TE KURWY ULICZNE TO W WIEKSZOSCI FEJKI, SPRZEDAWCZYKI I KONFIDENCI POLICYJNI
BOSSKI Z FIRMY SYNONIM JP100% TAK DOSTAL LEPE W PIZDE ZE NIE WIEDZIAL GDZIE SIE ZNALAZL, NAWET KURWA ODDAC NIE POTRAFIŁ!!!
WIECZNY RESPEKT RACZ CI DAC PANIE OSKARZE RAM PAM PAMIE!
SOBOTA DZWONI NA POLICJE BO GO ZONA NAKURWIALA, WSPOLPRACA Z POLICJA POTAJEMNA, A TEZ WIELKI ULICZNIK
TEDE ROZJEBUS POTWIERDZIL ZEZNANIA SWIADKA KORONNEGO OD KTOREGO BRAL DRAGI
SOKÓŁ SPRZEDAJNA KURWA KTÓRA ZA HAJS BY REKLAMOWAŁA CYKLON-B
ŻABSON TAK W PIZDĘ DOSTAŁ OD WĄSATEGO OCHRONIARZA Z GIŻYCKA ZE DO DZISIAJ ILADIANEM JĄ SMARUJE
MOLESTA DOSTALI W PIZDE W UK NA KONCERCIE I UDAWALI ZE SIE NIC NIE DZIEJE
SAME BITE FRAJERY

NIESŁUCHAMŁAKÓW
16 dni temu
Reply to  pusia

MATA I QUEBONAFIDE RAPERAMI ROKU
AHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA
TRZYMAJCIE MNIE AHAHAHAHAHAHAH
ZACZNIJMY OD TEGO ŻE ONI NAWET RAPERAMI ZBYTNIO NIE SĄ. TO SĄ NAJWYŻEJ PIOSENKARZE DLA NASTOLATEK AHAHAHAHA

Profesoooooooooooor Traaaaaaaaaaaaapuuuuuuuuuuuuuu
16 dni temu

WYGLĄDA JAK PIZDA, CHODZI JAK PIZDA, TATA MU TEKSTY Z PIZDY POPRAWIA – TO PIZDON MATA, HA TFU CI NA MORDE ŁAKU! PEWNO MASZ ZIOMO KTORY CI TAK DZIENNIE NAKURWIA PO RYJU CO NIE?
TRAPOW I DRILLOWY BENDŻER PROSTO Z BIEDNYCH OSIEDLI I APARTAMENTOWCÓW NA MOKOTOWIE 220 M^2
(JUŻ 3 ZWROTKI)
LIVIN LA VIDA LOKA
W NOSIE CIEPŁA KOKA
COLA-
MASZ RYJ JAK INTRUZ
I TPSA ZAKOLA
A ZE MNA EWA SCHWESTA
I PROSI BYM NIE PRZESTAŁ
PRYCZYĆ-
JĄ W BRĄZ I KAKAŁO
SPERMY LITRÓW JUŻ SIĘ ROZLAŁO
GDY WYBIJA TU CZTERNASTA
Z AMAZONA ZWIJAM ASFALT
JUŻ STARTUJE PIZDO-UTYKACZKA
BĘDZIE NA GLAMRAPIE NIEZŁA JATKA
ERDO JAK TO USŁYSZAŁ W ROWEŻE BŁARZEJA TO POWIEDZIAŁ
„ŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO”
#SICARIOS

Zdupydomordyzaur przebił chujem pizde starej Borys
16 dni temu

Zdupydomordyzaur przebił chujem pizde starej Borysa Przegrywa do spodu

Fan el Profesora
20 dni temu

Jebać tych marnych grajków tryharderów bez talentu żerujących na bezguściu pl słuchacza.
Sentino jest królem tego kurwidołka zwanym polskim raperm. W rok 6 płyt, 4 języki, 100 tys subskrybcji na yt 100 tys na IG w pół roku !
Ballada o życiu i śmierci od Sentino
https://www.youtube.com/watch?v=BRIeevH8YZI

Roszponka und kabanos
20 dni temu

Jebane zenujace kundle, pierdolone hiphopolowce jebane w dupe kurwy dziwki szmaty.

Maciek
19 dni temu

„tryharderów” – gościu naucz się najpierw odmieniać, a dopiero potem pisz

Maciek
18 dni temu
Reply to  Maciek

A-a-a-a-a-a kiedy tttttata odddda mi moje ppppppieniondze?

SICARIOS
16 dni temu
Reply to  Maciek

Szkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone do sprzątania podłóg i innych prac np sprzatanie wc, prace remontowe itp. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na miotłe krzyczac „Niech mycie podłóg będzie przyjemnościa”
Zapraszamy też do akcjiSzkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone do sprzątania podłóg i innych prac np sprzatanie wc, prace remontowe itp. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na miotłe krzyczac „Niech mycie podłóg będzie przyjemnościa”
Zapraszamy też do akcji
#WALMY W SKARPETY SICARIOS
#WALMY W SKARPETY SICARIOS

orgazm zyjacy
16 dni temu

WLASNIE PIERDOLILEM SIE Z 16 LETNIA ROKSANĄ Z MOKOTOWA, WYRWANA NA DATEZONE, NA PROFILU 18 LAT, WYGLADA NA 20, A MIALA 16 https://s.w.org/images/core/emoji/13.1.0/svg/1f600.svg
POWIEM WAM ZE TAKIEGO SEKSU DAWNO NIE MIALEM, CIPA JAK MARZENIE, MLODA, OGOLONA DO ZERA, IDEALNA, CIASNA ALE NIE ZA CIASNA, LIZALEM JA CHYBA GODZINE, SMAKOWALA JAK JAGODY W BITEJ SMIETANIE
CIALO IDEALNE, MLODE, JĘDRNE CYCUSZKI ROZMIAR B, ZERO ROZSTEPOW, NADWAGI, 170 CM
POSWIECILEM JEJ 4 GODZINY NA POZNANIE KAZDEGO ZAKAMARKA JEJ CIALA, WYLIZALEM WSZYSTKO, STOPY, PĘPEK, USZY, CIPKĘ I DUPCIE (NIGDY JEJ NIKT NIE LIZAL, ALE Z PALCAMI W CIPCE JEJ SIE PODOBAL)
PIERDOLILEM JA W KAZDA MOZLIWA SZPARE, CIPKA, DUPKA, USTA
W KAZDEJ JEBANEJ POZYCJI JAKA ZNAM!!! JEJ POCHWA BYLA TAK MOKRA JAK BUDYN I CIASNA PRZY OKAZJI, MOJ HUJ BYL W 7 NIEBIE
16 LAT I JUZ NA TABLETKACH BYLA, TRYSKALEM W NIA JAK STRAZAK NA PALACA SIE STODOŁĘ
MIALEM 8 ORGAZMOW I NA KONIEC TAK MNIE UJEZDZILA ZE JUZ NIE MIALEM CZYM TRYSKAC

Normalny Ojciec Szestastolatki
16 dni temu
Reply to  orgazm zyjacy

Ty jebana pedofilska szmato!!! Najlepsze ciało ma nasza glamrapowiczka pusia, nie wyjeżdżaj mi tu ze swoimi zbereźnymi fantazjami Judaszowski srebrniku. 50 lat temu dostałbyś białą zomowską pałą przez mordę i drugi raz na kręgosłup żebyś nie wstał. Po tygodniu leżenia na środku drogi łaskawie dostałbyś kulę w łeb od jakiegoś ORMO-wca.
Twoje życie mogę streścic szybko w pięciu słowach – „stary pił i mocno bił”.

Fan Chivasa
16 dni temu
Reply to  orgazm zyjacy

TY JEBANA KURWO ZOSTAW CHIVASA CHUJU KRZYWY

Nieznana Historia Rapu premiera 8/10/21
16 dni temu
Reply to  orgazm zyjacy

Hotel w którym pracowała Bożena najlepsze lata miał za sobą. Pamiętał czasy wizyt dygnitarzy komunistycznych i prominentnych polityków w latach 90tych. Teraz ten podstarzały przybytek kusił głównie amatorów prostytutek. Ten wieczór jednak był inny, Bożena wiedziała, że pracy będzie więcej, bo w okolicy odbywa się muzyczny festiwal. Mieszkając na Mazurach, przyzwyczajona była do wydarzeń tej skali, jednakże tylu gości hotel nie widział od dawna. Jej dzień pracy naznaczony był rutyną. Wszystko przebiegało według planu aby uniknąć opóźnień. Bożena pracowała tu już 17 lat, miała swój system. Była godzina 23, kiedy właśnie przyniosła świeże kołdry do magazynu. Magazyn był dużym pomieszczeniem z czterema długimi i wysokimi do sufitu regałami w środku, toteż mogła nie zauważyć czyjejś obecności wchodząc. Już miała zacząć układanie pościeli na półkach, gdy usłyszała męski głos: „mordo, kurwa, wchodzisz już?”. Nie zastanawiając się długo, podeszła do ostatniego regału i przez przerwę

MATA TO CWEL
16 dni temu

Cześć, moi kumple założyli sobie kanał na którym będą publikowali covery utworów oraz tam jakieś inne rzeczy ale też jest możliwość abyście wy im wysyłali propozycję jaki cover mają nagrać, powiem szczerze od razu aby nie było nie domówień koledzy nie mażą o jakieś mega sławie jak inni po prostu robią to dla zabawy, i tu jest moja prośba jeśli choć trochę cię zainteresowałem to zostaw im tam suba może jakąś łapkę w górę aby byli zmotywowani do działania a tutaj macie zapowiedz tego co będzie na ich kanale :
https://www.youtube.com/watch?v=61vk1MCljhw
mam nadzieje że choć trochę was zainteresowałem

Sentino
16 dni temu

Ja już nie raz na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy podkreślałem dominację genetyczną nad polskimi raperami. Macie teraz dowód na ten fakt porównując mnie do Maty. Moje idealne ciało będące efektem wieloletniego latania na mieście, moja twarz de facto uznana przez wiele polek za kanon piękna, lśniące włosy i piękne zadbane dłonie. Ja nie zamierzam nawet wspominać o swojej potężnej lufie 24 cm, kaliber 10 mm, na widok której wasze polskie imitacje kobiet mają mokro. Naprzeciw stoi Mata, który ma metr sześćdziesiąt wzrostu i twarz ziemniaka. De facto Solar opowiadał mojemu wujkowi, że Mata ma krótkiego penisa 10 cm o grubości 5 cm, czyli polska średnia. Na szczęście dla Solara Mata ma przedwczesny wytrysk, więc długo nie musiał zabawiać swojej nowej maskotki. Tak to wygląda na chwilę obecną w WWA, moi ludzie to poważni gracze na rynku matrymonialnym i nie odstawiają takiej popeliny, jak wasi ulubieni raperzy, sicarios for lajf, skrrrrrrrt!

Gorzka Prawda
16 dni temu
Reply to  Sentino

Igi kurwa lubie Cię , ale pogadamy jak popalisz 15 lat, czy będziesz tak wychwalał Ganje. Jesteś młody i pierdolisz głupoty, więc jest to zrozumiałe, ale pamietaj, ze słuchają Ciebie dzieci 13 letnie.
Juz nie mówiąc, o tym, że PIS dopuścił medyczną marihuane do sprzedaży, gdzie każdy sobie może iść do psychiatry i Ci przepiszę zioło.
I skończcie już pierdolić o tym, że za grama się idzie za kratki, gdzie wy kurwa słyszeliście, żeby za posiadanie zioła ktoś siedzial, to nie 2004.

Robert Lewandowski
16 dni temu

Nie zapisze się bo nie jest raperem, a jego wymioty to nie jest rap. Synalek komucha który składa teksty do rymu i jest promowany wyłącznie dlatego, że większość mediów w Polsce jest w rękach postkomunistycznej szajki, która ma układy wszędzie i za cel postawiła sobie zniszczyć niezależny rap, a to co zostanie przeznaczyć na baner lewackich ideologii. Bo widzicie rap jest groźny i bardzo szeroko odbierany, więc może działać również jako nośnik tęczowego ścierwa albo na odwrót. Rap jest mieczem obosiecznym. Myślę że niedługo dowiecie się dlaczego zginął Chada i jakie okoliczności temu towarzyszyły. Chada moi kochani jebańcy był przeciwwagą dla tej ściśle kontrolowanej niuskulowej rewolucji. Ci którzy rządzą polską naprawdę od czasów powojennych zauważyli siłę tej muzyki tuż przed końcem ery Platformy Obywatelskiej. Dlatego głównie zginął Chada. Jego i innych do niego podobnych mają zastąpić cioty w typie Maty czy Kiełbonafajken, albo Cweltono. Tak drogie kurwy prowadzące ten skurwiały p

Fan el Profesora
20 dni temu

Karol Strass nie musiał opowiadać dowcipu bo ta banda cweli jest sama w sobie żartem!
Sentino to jedyny godny gość, biznes z nim nie na żarty, Sentino jest nienażarty zjada cały pl rap w rok 5 albumów pl i 1 niemiecki

# Sicarios
#Sentino

Sentino
19 dni temu

Jestę pedałę

Trap Typie
16 dni temu
Reply to  Sentino

BRACIA POMODLMY SIE ZA BRACISZKA DON ALVAREZA
WIERZĘ W JEDYNEGO DON ALVAREZA
GANGSTERA WSZECHMOGĄCEGO
STWORZYCIELA PŁYT PLATYNOWYCH
WSZYSTKICH INTERESÓW WIDZIALNYCH I NIEWIDZIALNYCH
I W JEDNEGO PROFESOORA TRAPU
NACZELNIKA SICARIOS POTĘŻNEGO
KTÓRY Z DON ALVAREZA I JESUSA MALVERDE ZRODZONY PRZED WSZYSTKIMI LEWAKAMI
GRAM Z KILOGRAMA, EURO Z MILIONA EURO
GANGSTER PRAWDZIWY Z COSTA DEL SOL
ZRODZONY A NIE STWORZONY

Rozkurwiator Glamrapu Utykacz Pizd Glamrapu #Senti
16 dni temu

#SICARIOS
#JESUSMALVERDE
#FREESENTINO
#GIVENCHY
#KINGSENTO
#ROZOWYPYL
#ARMIA
#POW
#POW
#MONTCLER
#GUCIGANK
#DOMINACJAGENETYCZNA
#TOP1GLAMRAP
#GLAMRAPOWICZNR1
#PROFESOOORTRAPU
#TEENYSEXYBIKINI
#ANAL16
#ANAL15
#ANAL14

MadameJagger
16 dni temu

Tfu żeby zrobić z siebie błazna jak się w życiu miało zawsze co jeść to się nie nawija o ciężkim życiu. Jak można mówić o innych że się ich dissuje jeżeli się daje jedno zdanie. Posłuchaj sobie chłopaku śp. chada-czas rozliczeń np. I mów o disowaniu. Czasy świetności w rapie jak dla mnie umarły już z chociażby momentem w którym tede i Rychu przestali dojeżdżać. Obecnie rap to pojęcie względne

Cieplyta
16 dni temu

Leosia jak to czytasz to wiedz jedno wziął bym ciebie na stojąco przykleił do szyby dymając w dupę przekładając do waginy twarzą w stronę otwartego okna cipskiem do świata doprowadzając ciebie do orgazmu tak że strzelała byś w przechodnich sokami kurwa czułbym się jak pierdolony papież namaszczający ludzkość ,,bierzcie i pijcie skurwysyny oto chrzest boży”

Leosia jak to czytasz to wiedz jedno wziął bym ciebie na stojąco przykleił do szyby dymając w dupę przekładając do waginy twarzą w stronę otwartego okna cipskiem do świata doprowadzając ciebie do orgazmu tak że strzelała byś w przechodnich sokami kurwa czułbym się jak pierdolony papież namaszczający ludzkość ,,bierzcie i pijcie skurwysyny oto chrzest boży”

Leosia jak to czytasz to wiedz jedno wziął bym ciebie na stojąco przykleił do szyby dymając w dupę przekładając do waginy twarzą w stronę otwartego okna cipskiem do świata doprowadzając ciebie do orgazmu tak że strzelała byś w przechodnich sokami kurwa czułbym się jak pierdolony

DON ALVAREZ SENTINO
16 dni temu

ŚW JESUS MALVERDE WYSŁUCHAŁ NASZYCH MODŁÓW BRACIA,
SIOSTRY I TRANSY, BOSKI DON ALVAREZ ODZYSKAŁ IG, TERAZ
CZAS PODBIĆ POLSKE
POMÓDLMY SIĘ DO ŚW JESUSA MALVERDE ZA NASZEGO
BRACISZKA DON ALVAREZA, ABY MIAŁ W OPIECE JEGO
WROGÓW, BÓG WYBACZA, ALE ARMIA SICARIOS NIE
ZAPOMINA, WY WAS KURWY ZE STEP RECORDS PAMIĘTAMY
I WASZE CIĄGOTY NA GWAŁT ZBIOROWY I LEWE FARMAZONY)
POWTARZA CAŁY GLAMRAP:
DON ALVAREZIE SENTINO NASZ,
KTÓRYŚ JEST W COSTA DEL SOL:
ŚWIĘĆ SIĘ IMIĘ LATYNOSKIE TWOJE,
PRZYJDŹ LIVESTREAMY TWOJE,
BĄDŹ WOLA TWOJA JAKO W MALADZE,
TAK I W RADOMIU.
RAPU GANGSTERSKIEGO NASZEGO POWSZEDNIEGO
DAJ NAM DZISIAJ.
I ODPUŚĆ BITYM CWELOM GLAMRAPOWYM ICH WINY,
JAKO I MY SPUSZCZAMY SIE 16 LATKOM DO CIP.
I NIE WÓDŹ NAS NA SUCHE BRĄZU PRYCZENIE,
ALE NAS ZBAW OD FLAKA TEDEGO.
AMENT
#SICARIOS
PS. MŁODA NIEOWŁOSIONA CIPKA NASTOLENIA SŁUŻY DO
RUCHANIA, KTO UWAŻA INACZEJ TEN PEDAŁ LGBTQGÓWNO+

żENADA
16 dni temu

Pierwszy do wódy , miał być sportowcem Lecz szło mu w krate,
pierwsze narkotyki i popłynął z tematem
Mało tego w azot wpierdolił swe siostry
Teraz z nimi zapierdala po balony
Trzeci był ostry nie chciał bać się analu,
Pragnął transa dla siebie i nie lubił domu swego
Razem z kolegą dowozili temat, dumni z tego
Zamknięci w wannie do dnia dzisiejszego

Jebać ten hasiok w komentarzach
16 dni temu
Reply to  żENADA

Masz pojęcie że twoja matka opierdala kabana na kwadracie za pół Amareny?

Peja
20 dni temu

Siema Gandzior. Co robisz we wtorek? Może byś mi umył okna i pomył podłogi w domu. Odezwij się

żENADA
20 dni temu
Reply to  Peja

ELO NAGRYWAM DISS NA SĄSIADA BO RUCHAŁ MI PANNE

Gandzior
20 dni temu
Reply to  żENADA

Sąsiad to najlepszy ruchacz wszechczasow, technicznie topka w PL

Pan Twardeusz
16 dni temu
Reply to  Gandzior

ty kurwa zajebana kupo przecwelonego gówna. Co ci można tłumaczyć, skoro twoim życiowym sukcesem jest to, że nie ślinisz się podczas mówienia, ty pierdolony, zużyty, pęknięty kondonie. Ujadaj sobie, w końcu i tak wszyscy od zawsze wbijają ci kutasa w sam środek gardła, więc co to za różnica, co tam bełkoczesz. Ale jest jedna rzecz, którą trzeba wyjaśnić. Ty zajebany w pizdę, ruchany przez meneli potłuczoną butelką szlaufie, ty kurwa przeterminowany odpadzie z banku spermy, ty jebiący gównem wsiurski ścierwojadzie – zgrywasz nienawidzącego ćpunów zasadowca, a wyjeżdżasz mi z tekstem o jebaniu starej? Nikt ci upierdolona zjełaczałą spermą szmato do podłogi nie wytłumaczył, że rodziny się nie rusza? Nie zamierzam obrażać twojej, bo wysranie z siebie takiego gówna jak ty jest wystarczającą karą, ale nie zapominaj – jesteś zerem. Pierdolonym, żałosnym, bezwartościowym zerem.

Bang
20 dni temu
Reply to  żENADA

Dzięki stary. Marzyłem o tym żeby ktoś mnie zdissował w swoim kawałku. Twoja niunia całkiem dobrze ciągnie ale miałem lepsze no i na koniec coś wspominała o tobie. Cyt. „W końcu się dowiedziałam co to orgazm”

borixon
20 dni temu
Reply to  żENADA

nie wyruchałem ci panny

BeteoD
16 dni temu
Reply to  żENADA

Fajna ta leosia z chęcią bym jej wylizał psioszkę, nawet po siku. Lubie takie szparki, jeszcze wąskie i świeże, i lubię jak dziewczyna dostaje gęsiej skórki jak ją tam liżę. Lubię lizać cipki, cipki są spoko 
Fajna ta leosia z chęcią bym jej wylizał psioszkę, nawet po siku. Lubie takie szparki, jeszcze wąskie i świeże, i lubię jak dziewczyna dostaje gęsiej skórki jak ją tam liżę. Lubię lizać cipki, cipki są spoko 

Fajna ta leosia z chęcią bym jej wylizał psioszkę, nawet po siku. Lubie takie szparki, jeszcze wąskie i świeże, i lubię jak dziewczyna dostaje gęsiej skórki jak ją tam liżę. Lubię lizać cipki, cipki są spoko 

Twój Stary
16 dni temu
Reply to  BeteoD

Największa beka ze szczeniaków którzy przynieśli Soplowi 80 ziko za „koncert”. Jak wgl taki pajac może być idolem kogokolwiek? Wytatuował sobie motylki i króliczki pedryl jeden i jeszcze obrażony na świat cały. Trochę pokory kurwiu.

Odb
20 dni temu
Reply to  Peja

Debiliada z udziałem hiphopolowców „shitem jak sramy”?

Gandzior
20 dni temu
Reply to  Peja

SIEMA RYCHU DZISIAJ NIE MOGĘ BO U DECKSA OGARNIAM
POD TELEFONEM

Roland
20 dni temu
Reply to  Peja

We wtorek robię z Jędkerem kafelki Żuromowi, w środę jestem wolny.

Borys Wygryw i Przegryw Zarazem Wy Kurwy
20 dni temu
Reply to  Peja

Szkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone do sprzątania podłóg i innych prac np sprzatanie wc, prace remontowe itp. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na miotłe krzyczac „Niech mycie podłóg będzie przyjemnościa”
Zapraszamy też do akcjiSzkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone do sprzątania podłóg i innych prac np sprzatanie wc, prace remontowe itp. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na miotłe krzyczac „Niech mycie podłóg będzie przyjemnościa”
Zapraszamy też do akcji
#WALMY W SKARPETY SICARIOS
#WALMY W SKARPETY SICARIOS

He he
16 dni temu

Sento – Pento Cweltino: zdymany raper-jakoś nie miałem okazji usłyszeć jeszcze co to kurwa jest Ukrainiec jakiś czy kurwa uchodźca z Afganistanu, przyszedł polskie krowy dymać? Pytam się na huj mu te skarpetki Gucci żeby inni je widzieli, że ma czy co? te Glam cwelowicze,też z chujem na łby się pozamieniali, piszą jakieś zdymane komentarze i walą sobie konia pod to co napisali, i spuszczają się gdy ktoś polubi ich wypociny zdymane. Bo teraz rodzice im płacą za internet, szkoły nie skończyli i mają pewnie dwie lewe ręcę do każdej roboty, wiec siedzą na necie, ponieważ nikt inny ich nigdzie nie chcę. Non stop widzę te same zdymane nicki na tym glamcwelu.. Kurwy jebane, weźcie swoje życie w swoje ręcę bo skończycie w domu św.Alberta walcząc o jakąś zawszażałą kolibę,w zdymanym pampersie stojąc w kolejce po psychotropy:kiedyś wspomniecie moje

CODZIENNY RAPORT STOLCA
16 dni temu
Reply to  He he

KLASYCZNY STOLEC W PRACY PO DRUGIM ŚNIADANIU
BARWA: JASNO BRĄZOWA
KONSYSTENCJA: ZWIĘZŁA Z PLASTYCZNYMI WŁAŚCIWOŚCIAMI
ZAPACH: NIC PONAD OT KLASYCZNY ZAPACH STOLCA
STAN KLOZETU PO DEFEKACJI: KONIECZNOŚĆ UŻYCIA SZCZOTKI, GRUBA I DŁUGA SMUGA ZNACZĄCA ŚCIEŻKĘ STOLCA W GŁĄB MUSZLI
DODATKOWE ODCZUCIA: PRZYJEMNE UCZUCIE LEKKOŚCI PO DEFEKACJI

EJ TY KOLO!!!
16 dni temu

JEST BIEDA KURWA I TO UMYSŁOWA BARDZO MOTZNA BUAHHAHAHAHHA

JEST BIEDA KURWA I TO UMYSŁOWA BARDZO MOTZNA BUAHHAHAHAHHA

JEST BIEDA KURWA I TO UMYSŁOWA BARDZO MOTZNA BUAHHAHAHAHHA

JEST BIEDA KURWA I TO UMYSŁOWA BARDZO MOTZNA BUAHHAHAHAHHA

JEST BIEDA KURWA I TO UMYSŁOWA BARDZO MOTZNA BUAHHAHAHAHHA

JEST BIEDA KURWA I TO UMYSŁOWA BARDZO MOTZNA BUAHHAHAHAHHA

JEST BIEDA KURWA I TO UMYSŁOWA BARDZO MOTZNA BUAHHAHAHAHHA

JEST BIEDA KURWA I TO UMYSŁOWA BARDZO MOTZNA BUAHHAHAHAHHA

JEST BIEDA KURWA I TO UMYSŁOWA BARDZO MOTZNA BUAHHAHAHAHHA

Incele to podludzie
16 dni temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!

To ja ci powiem debilu pierdolony, piwniczaku, co takimi facetami kieruje.
Otóż jak jesteś koło 40, naruchałeś się już swoje i myślisz sobie „moje życie, to zajebista jazda, ale mam swoje lata, fajnie by się było przytulić do ładnego cyca dłużej niż dobę”, to wtedy bierzesz taką Julkę lat np 25 z gówniakiem. Wazne, żeby gówniak miał min. 4 lata, odpada wtedy darcie ryja po nocach itp. Masz fajną młodą srake, co ci rodzynki z dupy wyjada z wdzięczności, że nie musi w Biedrze robić, w pakiecie gotowy gówniak, którego ksztaltujesz jak chcesz i jeśli chcesz. Julki zazywyczaj mają rodziny do opiekowania się kaszojadem, więc nie ma problemu, jak chcecie gdzieś wyskoczyć. Oboje srają po rajtach z wdzięczności, że się ludzki pan w ich życiu pojawił a Ty masz 15-20 lat młodszą dupę, z którą możesz spędzić kolejne 40 lat swego życia. Ważne, żeby nigdy nie mówić ile się zarabia i nic nie przepisywać na srakę. Mam nadzieję, że pomogłem

He he
20 dni temu
Reply to  Peja

Czekam aż ktoś umrze i wiadomo był najlepszy

Wojciechowski
19 dni temu
Reply to  Peja

Przełóż go Rychu na środę bo we wtorek będzie mi opierdalał ogródek z chwastów

Pejson
19 dni temu
Reply to  Wojciechowski

Mateusz to ty?

pacino aldente
16 dni temu
Reply to  Pejson

chuj w addidasa gruby plastic noga sie poci jak sam skurwysyn nawet ich „sock” butach takze jebac tfu NIKE to jest byl i bedzie krol firma bez powiazan z nazistami jak ktos szuka konkretne buty na lato to tylko nike flyknit najlepiej 1 generacje bo te nowe to tez jakies koslawe gowno .. kto ma wiedziec ten wie pozdro .. ew. jakies vansy mordeczko albo puma suede city pack najlepsze buty jakie dali nadaja sie na zwykle wyjscie i do KOSCIOLA nawet dla narodowcow mordo

żENADA
16 dni temu
Reply to  Peja

EJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJV

Peja
16 dni temu
Reply to  Peja

Siema Gandzior. Co robisz we wtorek? Może byś mi umył okna i pomył podłogi w domu. Odezwij się

TEDAS KURT ROLSON DZIWKO
16 dni temu
Reply to  Peja

CHUJ CIE TO KURWA

pusia
16 dni temu

Szkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone do sprzątania podłóg i innych prac np sprzatanie wc, prace remontowe itp. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na miotłe krzyczac „Niech mycie podłóg będzie przyjemnościa”
Zapraszamy też do akcji
#WALMY W SKARPETY SICARIOS

Polska Slicznotka
16 dni temu
Reply to  pusia

Ostatnio przeczytalam przepowiednie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Podobno po zakonczeniu pandemii ma nastapic Wielka Emigracja Polek. Polki masowo rozjada sie w 4 strony swiata, do Hiszpanii, Portugalii, Wloch, Maroka, Indii, Egiptu itd. Wszedzie tam, gdzie mieszkaja sniade Chady, egzotyczni przystojniacy czyli calkowite genetyczne przeciwienstwo polskiego kartofla. Przez dlugie miesiace i lata beda oddawac sie seksualnym przygodom, w koncu zaspokajajac swoje fantazje, a takze wszelkie potrzeby i zachcianki lokalsow. Beda oni zalewac je hektolitrami nasienia.
W tym czasie Polacy w ojczyznie beda harowac jak woly,na budowach, programujac czy co tam potrafia i odkladac pieniadze. Po czasie brzemienne Polki powroca do kraju, mezczyzni zaczna rywalizowac o wzgledy swoich rodaczek, oferujac dozgonne oddanie. Odtad ich zyciowym zadaniem bedzie sprawowanie opieki nad polskimi pieknosciami, utrzymywanie jej i jej miedzynarodowego bombelka. Kolorowe dziecie przyjma jak wlasne, a nawet bar

omgihuj
16 dni temu
Reply to  Peja

mata pyta straego:
–tato kiedy w końcu zarucham, mam takiego zjebanego ryja ze żadna mnie nie chce
— nie wiem synu moze nagraj płytę rapową?
— tato nagrałem płytę rapową, nawet pomagałeś mi teksty pisać a i tak zadna nie chce mi dać
— nie wiem synu, moze nagraj druga płyte rapową
ps. matczaki, huj wam w dziąsło

Fan el Profesora
16 dni temu
Reply to  Peja

mata któremu stary swoimi pieniążkami zbudował karierę jebać , ma tyle samo talentu co migomatowe zakolaki ze stepu .
Tylko Sicarios Sentino , reszte marniaków spuścić w kiblu.
Nie ma sensu sprawdzać polskiego rapu poza boskim Sentino alvarezem Sebastianem Enrique.
4 języki, 7 płyt w rok , dominacja wszechgenetyczna .
Swoista hegemonia

MATA TO CWEL
16 dni temu
Reply to  Peja

Czy wy na prawde myslicie, ze takie łaczysko, ktore nawija, ze ma małego,robiłoby samo takie wyniki? Tatus prokuator wyłozyl kaske i wykorzystał znajomości wsrod dygnitarzy. Niby taki ma dystans a to cale nawiązanie do polityki i hiphopolo to populistyczna szopka. Osobiscie znam jednego ghostwritera, ktory pisze teksty dla kilku gosci z nobocoto, miedzy innymi dla szMaty. Tępi ludzie i dzieci mają kolejnego bożka idiote i myslą, ze tez robiąc z siebie idiote uda im się to samo. Jebac pseudo rap

erdo w rowerze błażeja
20 dni temu

karol stary wyga jeśli chodzi o media, doskonale wiedział, że do tych klaunów nie ma podjazdu z poziomem śmieszności.

pusia
20 dni temu

Chesburger jest smieszny ,smaczny i zdrowy jak pizza

Borys Wygryw i Przegryw Zarazem Wy Kurwy
20 dni temu

Szkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone do sprzątania podłóg i innych prac np sprzatanie wc, prace remontowe itp. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na miotłe krzyczac „Niech mycie podłóg będzie przyjemnościa”
Zapraszamy też do akcji
#WALMY W SKARPETY SICARIOS

zdupydomordyzaur
16 dni temu

Przepraszam za syna od czasu jak go zgwałcili pod blokiem jakieś afgańskie pedofile to juz nie to samo dziecko. Później jeszcze go więzili przez tydzień w bagazniku mercedesa amg mówił mi też że zmusili go żeby potem jadł ich fekalia straszne teraz chodzi tylko w koło bloku jakis zamyslony jakby za czyms tęsknił od miesiaca kaze sie nazywac zdupydomordyzaur placze co noc i wydaje dziwne dźwięki brzmi jakby koza jedynie gdy go widze wesołego to jak obraza ludzi na tym portalu za co bardzo was przepraszam powiedziałam o tym wszystkim dla męża ale on cały czas pije i nas bije. Teraz tez mi sie oberwalo delikatnie tylko 2 żebra połamane chcialam zabrac syna do sasiadow by go chronić ale mąż juz wykorzystywał go oralnie jestem zdruzgotana dajcie moze mu spokoj i nie zwazajcie na te jego głupoty wszystko to klamstwa on tylko chce odreagować te gwałty ojca tyle pacierzy zmowilem w jego intencji niech Bóg ma nas w opiece jeszcze raz przepraszam przepraszam jak tylko umiem

SPOŁECZNOŚĆ GLAMRAPU
16 dni temu

CIEPŁOTA TY KURWO JEBANA CZEMU NIE MA NIC O MAŁOLACIE K2?? W DUPIE MAMY RESORTOWEGO BANANA MATE. TYLKO ULICZNY CYGAŃSKI RAP!
APELUJE O PLUSOWANIE TEGO KOMENTARZA BY REDAKCJA ZOBACZYŁA, ŻE CHCEMY POSTÓW O SZALONYM ŻYCIU MAŁOLATA K2!!!

TPS = Przecwelony dukacz
16 dni temu

Wyjebane w to skoro Rogal DDL wszedł wpierdolił polską scenę która była wtedy na topie, tą co była wcześniej i tą co była później i wyruchał Step Records na płytę i skończył karierę. Typ dla mnie zawsze będzie mistrzem za to co zrobił, bez świecenia ryjem, bez koncertów i wielu legali wyruchał polską scenę. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.
PS. Drugi polski raper którego należy szanować to Sentino bo to on pierwszy wprowadził nowy styl na polską scenę.

Zdupydomordyzaur przebił chujem pizde starej Borys
16 dni temu

SENTINO DOMINUJE A NIE TE SZCZOSZKI Z BANANOWEGO DOMU PRAWNIKA
JAK ON KURWA WYGLADA, JANUSZ WALIKOŃCZYK, JEGO MORDA AŻ SIĘ PROSI ŻEBY JEJ LIŚCIA SPRZEDAĆ, PACO PEDROLANE
POLSKI RAP TO DNO MENTALNE
POLSKI RAPER MYŚLI, ŻE JAK UMIE ZARYMOWAĆ RYMY CZĘSTOCHOWSKIE KWADRATOWE TO OD RAZU JEST BRATEM Z MURZYŃSKIM RAPEREM Z CALI ALBO NY I MOŻE ODPIERDALAĆ TE SAME AKCJE
IM SIĘ POJEBAŁO W GŁOWACH
– FERGUSON NAGRYWA KAWAŁEK „WEST COAST” A NAJDALEJ BYŁ W ŁODZI
– SOBOTA BIEGA W CZERWONYM DURAGU PO OSIEDLU BO MYŚLI ZE JEST W BLOODSACH
– TEDE W TELEDYSKACH ZAPIERDALA W KAMIZELCE KULOODPORNEJ (ZE POLUJA NA NIEGO TAK?)
– BEDOES TEZ ZAPIERDALA W KAMIZELCE KULOODPORNEJ I RAPUJE O FARMAZONACH, TERAZ CZARNA SZMATA ALA 2PAC, POTEM RÓŻOWE WŁOSY DLA LGBT

PejaTVN
20 dni temu

„Dżentelmeni”… wy kurwa wstydu nie macie w tej telewizji, raperzy i dżentelmenstwo hahahhahahahahhahahaha

huj
20 dni temu
Reply to  PejaTVN

„nie ma lachociągów na tym tu tracku”

Armia Krajowa
20 dni temu

To faktycznie szalenie zabawne.

Twój Stary
16 dni temu
Reply to  Armia Krajowa

Co tu się dziwić ,dzień wcześniej zapierdolił mafedrom i oto skutki.A menedżer pewnie siostra poryta jak on ,broni go bo ma z tego dobry hajs a jak wszystko sę posypie skończy jako dziwka.

Maryl Rodowicz
20 dni temu

Głowonogi mają od nich większe mozgi, hatfuuu tępe chuje

Rychu Peja
20 dni temu
Reply to  Maryl Rodowicz

Wypierdalaj ze sceny Maryla, masz kurwa 80 lat stara torbo, zrób miejsce młodym.

huj
20 dni temu
Reply to  Rychu Peja
Rychu Peja
20 dni temu
Reply to  huj

To moja najwierniejsza fanka. Pozdrawiam, Pani Danko.

Prop&Testo
16 dni temu
Reply to  Maryl Rodowicz

zawsze możecie iść na disco polo..tam wam pośpiewają i będą mówić jak was kochają…

djbraveran
20 dni temu

Alez Karol musial sie znizyc do poziomu debila

huj
20 dni temu

Pytanie – DODAJ BRAKUJĄCĄ LITERĘ
zajęcie wymagające krzepy:
OBCIĄ _ ANIE

Papay2137
20 dni temu
Reply to  huj

Podaję odpowiedź. Brakująca litera to „Ł”
Pełne hasło „OBCIĄŁ ANIE” – co w slangu oznacza, że jej się przyjrzał. Jaka jest nagroda?

huj
20 dni temu
Reply to  Papay2137

NIESTETY BŁĘDNA ODPOWIEDŹ ALE MASZ TUTAJ NA POCIESZENIE TALON.. NA KURWE I BALON. .. NASTĘPNY, MOŻE KTOŚ ZGADNIE !!!

Niobe
20 dni temu
Reply to  huj

Podaje hasło: obciążenie

Klasyk początków yt pozdro

huj
20 dni temu
Reply to  Niobe

siadaj dwója!

Helmut
16 dni temu
Reply to  huj

Ach, niedzielny poranek. Słońce, wiaterek… Jeszcze tylko sobie dziabnę czerstwą bułkę z wczoraj i można ruszać na wyprawę. Muszę tylko pamiętać, żeby wziąć ze sobą coś do picia, żeby nie być jak ten turysta, amator, z wielkim plecakiem, co go kiedyś spotkałem u siebie w mieście. Widać było, że długo szedł i ledwo już stał na nogach. Pyta się mnie:
– Gdzie tu można kupić coś do picia?
– Chłopie… w Polsce, w niedzielę nie kupisz nic. Cywilizacja, rozumiesz?

Analnie czysty
20 dni temu

Mam problem z moją siostrą, odkąd skończyła 17 lat poprzestawiało się jej w głowie. Potrafi wejść do mnie do pokoju bez stanika że niby czegoś szuka, ostatnio ma taką jazdę że lubi klepać mnie w krocze, np. jak jesteśmy w sklepie lub w innym miejscu publicznym i lubi obserwować moje zmieszanie. Raz pijana położyła mi się do łóżka, i udawała że śpi, i że niby przypadkiem wsadziła mi dłoń w bokserki, a mi drygnął konar, wiadomo że to odruch bezwarunkowy. Od tamtej chwili jest niezręcznie, czuję że siora pcha mi się na kutasa.

Maciek
18 dni temu
Reply to  Analnie czysty

Mój przyjacielu,

mej rady posłuchaj:

żony nie szukaj,

po prostu RUCHAJ!

Alaskański smok
16 dni temu
Reply to  Analnie czysty

I huj swoją stronę można znaleźć na stronie internetowej rzeczywistości w pysk i tak jest i będzie dobrze by się przyda mi się podoba się to nie będzie problemu ze znalezieniem jest to możliwe gdyż jest to bardzo ważne dla nas w pysk w szkole podstawowej w dniu wczorajszym terminie od początku roku do koszyka dodaj komentarz w kodzie strony www katalog firm ekologicznych oraz informacje o sklepie internetowym możesz kupić taniej niż ten weekend do pracy i tak już jest lepiej niż to co mi wiadomo kiedy mogę spodziewać się przesyłki kurier będzie miał być na miejscu i czasie rzeczywistym sumieniem mogę się doczekać kiedy będzie dostępny wtedy też mam nadzieję i do usłyszenia jutro rano do końca tygodnia będę miał czas na zmiany biegów typu rzeczy które są na stronie internetowej promocji zdrowia oraz innych ludzi

Peja
20 dni temu

Liczę pomału ze w koncu ktos sie odezwie i nagra o mnie film bo to ja kurwa bylem pierwszym mc z patologi. Kurwa czekam

erdo w rowerze błażeja
20 dni temu
Reply to  Peja

…po „Blokersach” komercja nie dotknęła Elda.
Wiesz czemu, Peja? Im potrzebny był tępak…

Rychu Peja
20 dni temu

Tutaj nie jest potrzebny tępak, mamy ich dosyć na tym portalu, więc wypierdalaj.

fakty
19 dni temu
Reply to  Rychu Peja

krzychu peja

Fan el Profesora
16 dni temu
Reply to  fakty

Kurwa Kubańczyk łak dekady….. Jebany wszędzie się pcha.. Gra z ludźmi z disco polo sam nawija jakieś gówno i niebawem z lodówki wyskoczy… Pierdolony…. Ostatnio grał w Trzepnicy ranczo dunajek….. Ja pierdole co za typ…. Za. Pieniądze opierdoli Karolowi na kulisach… Weź chłopie zejdź już z ekranu bo szkoda patrzeć

MATA TO CWEL
16 dni temu

chuj w addidasa gruby plastic noga sie poci jak sam skurwysyn nawet ich „sock” butach takze jebac tfu NIKE to jest byl i bedzie krol firma bez powiazan z nazistami jak ktos szuka konkretne buty na lato to tylko nike flyknit najlepiej 1 generacje bo te nowe to tez jakies koslawe gowno .. kto ma wiedziec ten wie pozdro .. ew. jakies vansy mordeczko albo puma suede city pack najlepsze buty jakie dali nadaja sie na zwykle wyjscie i do KOSCIOLA nawet dla narodowcow mordo

Huju
20 dni temu

No to była pedaliada. A o ktorej była familiada??

Żabson cwel roku.
20 dni temu

Kurwa Kubańczyk łak dekady….. Jebany wszędzie się pcha.. Gra z ludźmi z disco polo sam nawija jakieś gówno i niebawem z lodówki wyskoczy… Pierdolony…. Ostatnio grał w Trzepnicy ranczo dunajek….. Ja pierdole co za typ…. Za. Pieniądze opierdoli Karolowi na kulisach… Weź chłopie zejdź już z ekranu bo szkoda patrzeć

Helmut
20 dni temu

Jak tam Polaczki? Świeża bułka już zakupiona w placówce pocztowej Lidl?
Ahahaha! Jaka to jest przebiegłość umysłu, żeby zakazać handlu w niedzielę w sklepach ale nie w placówkach pocztowych.

Koprobo1488
20 dni temu
Reply to  Helmut

Helmut, ale wiesz że u ciebie w Niemczech zaraz handlu w niedzielę obowiązuje już od w chuj dawna, co nie? XD

Helmut
20 dni temu
Reply to  Koprobo1488

No wiem, no i co z tego?! Nie wszystko co niemieckie jest dobre i nie wszystko co niemieckie ma sens. Na przykład niemieckie placówki pocztowe nie sprzedają bułek a polskie tak. Ahahaha!

Prop&Testo
20 dni temu
Reply to  Helmut

Czy ja wiem czy nie wszystko? Blitzkrieg miał, holokaust miał

Marian
20 dni temu
Reply to  Helmut

Hans ind Helmut trinken wermut.

Pener
20 dni temu

wiksen ty kurwo jebana będziesz zawsze jevhany za tę promocję ty kurwo szmato dziwko jebana

huj
20 dni temu

O!!!!
koooootasa!!!!
DEBILIZZZM!!!!!

pusia
20 dni temu
Reply to  huj

Sniadanie dzis cafe jestem pograzona w melancholli bo mialam zly sen o nieboszczyku co 4 Lata nie zyje a rozmawialam z nim w moim snie bez kitu czy to przypadek/nie sadze

Marian
20 dni temu
Reply to  pusia

W Twoim życiu nie ma przypadków, są tylko znaki z nieba.

Twój Stary
20 dni temu

Kurwa a który z nich to raper?

Waligrzmot
20 dni temu
Reply to  Twój Stary

Twój Stary!

Żyd
20 dni temu

Tępe huje w TV, obciagnijcie jeszcze kurskiemu to za gracie z zenkiem na sylwestrze

Payton
20 dni temu

Ale hit śpiewaki hahahsh boki zrywać. Aa to nie raperzy, tylko błazny

Ja123
20 dni temu

Kubańczyk buahhhaahhaa

Pawel
19 dni temu

Raperzy z pierwszej 10 widze hahahahahahaHhahahaha

BLEJKU Z CHRZANOWA LUBI LIZAC ROWA
19 dni temu

Lucjusz
19 dni temu

Gdzie tam są RAPERZY?

ELDO
19 dni temu

Banda pseudoraperow z Kupanczykiem na czele…dokąd ten świat zmierza ja pierdole…..

Człowiek z cukru
19 dni temu

VBS props za bekę z tentypmeza szmita: https://m.youtube.com/watch?v=Eu5KbBf2YDA

SUKE JAK ORIGAMI
16 dni temu

https://youtu.be/aXPd9SH8L84
WHITE WIDOOOW WHITE WIIDOW

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

STARY NIE UWIERZYSZ CO SIE STALO SPACYFIKOWALEM MALOLETNIA MURZYNKE – ALE OD POCZATKU IDE SOBIE BRUSEM, JEDZAC ORZECHOWEGO CHRUPKA JEDEN ZA DRUGIM.
CIEMNO W CHUJ, DROGE ROZSWIETLA MI JEDYNIE MOJ BRZUCH, I WTEM SLYSZE LEKKI RUCH W KRZAKACH OBOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
NAGLE ZAPALILA MI SIE KURWA LAMPKA – I USLYSZALEM W GLOWIE SWOJ GLOS – TY A MOZE DZISIAJ BEDE ŻĄDLIŁ. W TYM MOMENCIE WIEDZIALEM – MUSZE JA OBCYKAC TYLKO JAK TO ZROBIC … I KURWA NO CO JESTEM PIERDOLONTM GENIUSZEM

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

WYMYSLILEM ZE POWIEM JEJ ZE MUSZE ZAWIAZAC BUTA I POPROSTU ODPALE LATARKE W TELEFONIE, JAK POMYSLALEM TAK ZROBILEM – ODPALAM, WIAZE – I LEKKO STARAM SIE NA NIA SWIECIC – MOJE OCZY UJRZALY CUDOWNA CZARNA MALOLATKE JAK SIE DOWIEDAIALEM POZNIEJ O IMIENIU ROSEMARY – NO ALE WRACAJAC – DUPCIA SZYKOWNA, MALUTKA TAKA IDEALNA, TYLKO JA CALOWAC. PIERSI NATOMIAST WYWAZONE, NIE ZA MALE NIE ZA DUZE ALE BLIZEJ MALYCH, IDEALNIE MIESCILYBY SIE W MOICH DLONIACH – BYLA CUDOWNA – TAK CUDOWNA ZE ZANIEMOWILEM NA KLECZKACH GAPIAC SIE NA JEJ POSLADECZKI, CHWILKE TO MUSIALO TRWAC BO NAGLE RZUCILA DO MNIE TEKSTEM – ZAWIAZAC CI GO? – JA WYBUDZONY Z HOGWARTU, NERWOWO ODPOWIEDZIALEM „NAJAKENS” PO CZYM ODRAZU POPRAAWILEM SIE MOWIAC „EEE ZNACZY NIE LUZIOR LUZIOR DAM RADE” CZEKOLADKA SIE ZASMIALA MOWIE CHYBA GITES W CHUJ, WSTALEM I ZAPYTALEM SIE JEJ CO ROBIMY BO WRACALEM WLASNIE OD ZIOMA I KIEROWALEM SIE W STRONE DOMU ALE NO TERAZ MOZNABY COS PODZIALAC.NI STAD NI Z OWAD POCZULEM JEJ CZARNA DLON NA MOIM POLICZKU

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

SZEPNELA MI NAMIETNIE DO UCHA COS W STYLU „LETS HAVE A FUCKY FUCK” NA CO ROWNIE REZOLUTNIE ODPOWIEDZUALEM NAJAKENS,. PRZELIZALISMY SIE, W CZASIE TEJ CZYNNOSCI MOJA PRAWA REKA ZWIEDZILA OBYDWA POSLADKI – I TO NIE OD ZEWNATRZ – MORDO OD WEWNATRZ – NIE BEDE OPISYWAL JAKIE TO UCZUCIE MACAC MALOLETNIA CHUDZIUTKA CZARNULKE O GODZINIE 4:30 W LESIE BO JEST TO NIE DO OPISANIA – BYLEM NATOMIAST TROCHE ZMIESZZANY GDZIE BEDZIEMY ROBIC FUCKY FUCK BO PRZECIEZ KURWA U MNIE W DOMU STARZY, JESTESMY TERAZ NA BRUSIE – A ONA CHUJ WIE GDZIE MIESZKA.
CALE SZCZESCIE MIESZKALA BARDZO BLISKO,DOSLOWNIE OBOK KLATKI ARKA WROBLAKA, POSZLISMY TAM W MIEDZYCZASIE GADAJAC O ROZNYCH DUPERELACH, OKAZALO SIE ZNA TOMALA BO OD NIEGO KUPUJE MEFISTO I WALILA BEKE ZE JEST LESCZEM KTORY BUJA SIE W OKULARACH VERSACE WIEKSZYCH NIZ JEGO CZOLO I KURTCE PO STARYM NO ALE CHUJ, WBIJAMY DO NIEJ NA CHATE, PO WEJSCIU POTKNALEM SIE O JAKIEGOS LEZACEGO CZARNUCHA, COS TAM KRZYKNAL „NIGGA YOU MAD” ALE WYJEBANE BO BEDE ZARAZ ŻĄDLIŁ – KURWA W

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

WRESZCIE, KLADE SIE NA NIEJ, ZDEJMUJE JEJ KOSZULKE, STANICZEK MAJTKI I SKARPETKI – CZULEM SIE JAKBYM ROZPIECZETOWYWAL BOMBOLADE NA SWIETA BOZEGO NARODZENIA – ZACZYNAM ŻĄDLIĆ, O JA PIERDOLE TO BYL PRAWDZIWY DZIKI AFRYKANSKI SEKS, NIGDY NIE ROBILEM TEGO Z NAFUTROWANA SMUKLAA CZARNA MALOLATKA -CZAS LECIAL SZYBKO. BYLO PIEKNIE… BYLO… NO WLASNIE… JAK ZAWSZE WSZYSTKO MUSI SIE SPIERDOLIC, WIDZISZ KURWA USWIADOMILEM SOBIE ZE NIE POTRAFILBYM ZLICZYC ILE RAZY SPUSCILEM SIE W JEJ RÓŻOWIUTKA CIPECZKE, I TUTAJ POJAWIL SIE PROBLEM BO GDY DOTARLO DO MNIE ZE NA TAKA ILOSC SPUSTOW MAM CONAJMNIEJ GWARANTOWANE TROJACZKI TO JUZ WIEDZIALEM ZE MUSZE SPIERDALAC, NA MOJE SZCZESCIE NIE MUSIALEM CZEKAC DLUGO NA OKAZJE ZEBY ZAJEBAC LOTE, ROSEMARY BOWIEM BYLA CALA OBSMAROWANA W MOJEJ SPERMIE – DOSLOWNIE KURWA – SPERMA WE WLOSACH, NA BRZUCHU, NA NOSIE, NA REKACH, W PACHWINACH, MIEDZY PALCAMI, NA POLICZKACH, NA STOPACH, NA KOLANACH

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

KURWA JAK PRZYMRUZYLES OCZY TO MIALES WRAZENIE ZE ZNALAZLA MAGICZNY SPOSOB NA ZMIANE KOLORU SKORY PRZECHYTRZAJAC PRZY TYM SAMEGO MICHEALA JACKSONA.
(SORRY ZA TAK SZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD LAZIENKI – WYJEBALEM. WYPIERDOLILEM KURWA TAKA LOTE ZE PRAWIE SIE ZABILEM POTYKAJAC SIE O TEGO SAMEGO CZARNUCHA CO DWIE GODZIZNY WCZESNIEJ – BIEGNE, DYSZE TAK GLEBOKO ZE LUDZIE STOJACY W KOLEJCE NA DRIVETHRU MCDONALDA OPUSZCZAJA SZYBY BY SPRAWDZIC CO SIE DZIEJE, NIE ZWALNIAM TEMPA, Z DALEKA WIDZE ZE AKURAT PODJEZDZA AUTOBUS, WSIADAM I SIADAM NA PIERWSZYM LEPSZYM WOLNYM MIEJSCU, CZUJE JUZ NA SOBIE WZROK TYCH WSZYSTKICH LUDZI KTORZY CASUALOWO JADA SOBIE DO PRACY O 6 RANO I WIDZA DYSZACEGO TYPA W SAMYCH BOKSERKACH SIEDZACEGO POSRODKU AUTOBUSU – ALE CHUJ STARAM SIE NIE ROZKMINIAC TEGO ZA MOCNO, WAZNE ŻE BYŁO DZISIAJ ŻĄDLONE I ZE NIE BEDE MIAL KILKORU CZARNYCH BĘKARTÓW – TO JEST KURWA NAJWAZNIEJSZE.

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

Fan el Profesora
16 dni temu

VBS props za bekę z tentypmeza szmita: https://m.youtube.com/watch?v=Eu5KbBf2YDA

Fan el Profesora
16 dni temu

VBS props za bekę z tentypmeza szmita: https://m.youtube.com/watch?v=Eu5KbBf2YDA

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

BOK, MOWIE CI JEST KURWA FI.
I NAGLE WYSKAKUJE ONA – COS GĘGOLI PO ANGIELSKU JA MOWIE HEJ MAJ FREND ŁACZ JU DUŁIN RAJT NAŁ HIR IN FOREST ALOŁN, I ONA COS TAM NAWIJA ZE PRZYJECHALA NA WYMIANE I TAK SIE NAFUTROWALA NA MELANZU ZE POOCZULA NAGLE GLEBOKA POTRZEBE POSIEDZENIA NA LONIE NATURY, DODALA ZE WIE ZE TO TROCHE DZIWNE ALE NO W SUMIE CHUJ, MEFEDRON TO SZMATA SUKI NIE CHCE ZNAC – JA WTEDY KURWA ZNASZ TAKIE KAWALKI? A ONA CZLOWIEKU NA WYMIANIE DWA LATA TEMU ROGALOWI DDL PRĘTY UKŁADAŁA JA MOWIE CI JEST KURWA FI ALE JAJCA.
ZCZEGOLOWY OPIS ALE MUSIALEM TO ADEKWATNIE UWYPUKLIC ZEBYS WIEDZIAL DLACZEGO POSZLA SIE WYKAPAC) – W CHWILI ZAMKNIECIA SIE DRZWI OD

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

Mam problem z moją siostrą, odkąd skończyła 17 lat poprzestawiało się jej w głowie. Potrafi wejść do mnie do pokoju bez stanika że niby czegoś szuka, ostatnio ma taką jazdę że lubi klepać mnie w krocze, np. jak jesteśmy w sklepie lub w innym miejscu publicznym i lubi obserwować moje zmieszanie. Raz pijana położyła mi się do łóżka, i udawała że śpi, i że niby przypadkiem wsadziła mi dłoń w bokserki, a mi drygnął konar, wiadomo że to odruch bezwarunkowy. Od tamtej chwili jest niezręcznie, czuję że siora pcha mi się na kutasa.
Mam problem z moją siostrą, odkąd skończyła 17 lat poprzestawiało się jej w głowie. Potrafi wejść do mnie do pokoju bez stanika że niby czegoś szuka, ostatnio ma taką jazdę że lubi klepać mnie w krocze, np. jak jesteśmy w sklepie lub w innym miejscu publicznym i lubi obserwować moje zmieszanie. Raz pijana położyła mi się do łóżka, i udawała że śpi, i że niby przypadkiem wsadziła mi dłoń w bokserki, a mi drygnął konar, wiadomo że to odruch bezwarunkowy. Od tamtej chw

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

Mam problem z moją siostrą, odkąd skończyła 17 lat poprzestawiało się jej w głowie. Potrafi wejść do mnie do pokoju bez stanika że niby czegoś szuka, ostatnio ma taką jazdę że lubi klepać mnie w krocze, np. jak jesteśmy w sklepie lub w innym miejscu publicznym i lubi obserwować moje zmieszanie. Raz pijana położyła mi się do łóżka, i udawała że śpi, i że niby przypadkiem wsadziła mi dłoń w bokserki, a mi drygnął konar, wiadomo że to odruch bezwarunkowy. Od tamtej chwili jest niezręcznie, czuję że siora pcha mi się na kutasa.

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

Mam problem z moją siostrą, odkąd skończyła 17 lat poprzestawiało się jej w głowie. Potrafi wejść do mnie do pokoju bez stanika że niby czegoś szuka, ostatnio ma taką jazdę że lubi klepać mnie w krocze, np. jak jesteśmy w sklepie lub w innym miejscu publicznym i lubi obserwować moje zmieszanie. Raz pijana położyła mi się do łóżka, i udawała że śpi, i że niby przypadkiem wsadziła mi dłoń w bokserki, a mi drygnął konar, wiadomo że to odruch bezwarunkowy. Od tamtej chwili jest niezręcznie, czuję że siora pcha mi się na kutasa.
Mam problem z moją siostrą, odkąd skończyła 17 lat poprzestawiało się jej w głowie. Potrafi wejść do mnie do pokoju bez stanika że niby czegoś szuka, ostatnio ma taką jazdę że lubi klepać mnie w krocze, np. jak jesteśmy w sklepie lub w innym miejscu publicznym i lubi obserwować moje zmieszanie. Raz pijana położyła mi się do łóżka, i udawała że śpi, i że niby przypadkiem wsadziła mi dłoń w bokserki, a mi drygnął konar, wiadomo że to odruch bezwarunkowy. Od tamtej chw

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

Mam problem z moją siostrą, odkąd skończyła 17 lat poprzestawiało się jej w głowie. Potrafi wejść do mnie do pokoju bez stanika że niby czegoś szuka, ostatnio ma taką jazdę że lubi klepać mnie w krocze, np. jak jesteśmy w sklepie lub w innym miejscu publicznym i lubi obserwować moje zmieszanie. Raz pijana położyła mi się do łóżka, i udawała że śpi, i że niby przypadkiem wsadziła mi dłoń w bokserki, a mi drygnął konar, wiadomo że to odruch bezwarunkowy. Od tamtej chwili jest niezręcznie, czuję że siora pcha mi się na kutasa.

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

Mam problem z moją siostrą, odkąd skończyła 17 lat poprzestawiało się jej w głowie. Potrafi wejść do mnie do pokoju bez stanika że niby czegoś szuka, ostatnio ma taką jazdę że lubi klepać mnie w krocze, np. jak jesteśmy w sklepie lub w innym miejscu publicznym i lubi obserwować moje zmieszanie. Raz pijana położyła mi się do łóżka, i udawała że śpi, i że niby przypadkiem wsadziła mi dłoń w bokserki, a mi drygnął konar, wiadomo że to odruch bezwarunkowy. Od tamtej chwili jest niezręcznie, czuję że siora pcha mi się na kutasa.

DIHO PROPANBUTAN
16 dni temu

Mam problem z moją siostrą, odkąd skończyła 17 lat poprzestawiało się jej w głowie. Potrafi wejść do mnie do pokoju bez stanika że niby czegoś szuka, ostatnio ma taką jazdę że lubi klepać mnie w krocze, np. jak jesteśmy w sklepie lub w innym miejscu publicznym i lubi obserwować moje zmieszanie. Raz pijana położyła mi się do łóżka, i udawała że śpi, i że niby przypadkiem wsadziła mi dłoń w bokserki, a mi drygnął konar, wiadomo że to odruch bezwarunkowy. Od tamtej chwili jest niezręcznie, czuję że siora pcha mi się na kutasa.

KIng SEntino
16 dni temu

WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZ

KIng SEntino
16 dni temu

WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZ

KIng SEntino
16 dni temu

WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZ

ebe
16 dni temu
Reply to  KIng SEntino

EJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJV

ebe
16 dni temu
Reply to  KIng SEntino

EJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJV

ROLINGSTONE
16 dni temu

EJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJEJHUEBUHGYEVHBJEHJV

KONTRABANDA
16 dni temu

Szkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone dla dzieci rodziców ze Step Records, których nie stać na ubieranie maluszków, ze względu na słabe wyniki finansowe. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na młodych adeptów szkoły podstawowej krzyczac „Viva Sicarios, Viva Don Alvarez, Viva Profesoor Trapu”
Zapraszamy też do akcji
#KUPUJMY SKARPETY SICARIOS

72
-2

 Odpowiedz
Fan el Profesora
 3 dni temu

Jebać tych marnych grajków tryharderów bez talentu żerujących na bezguściu pl słuchacza.
Sentino jest królem tego kurwidołka zwanym polskim raperm. W rok 6 płyt, 4 języki, 100 tys subskrybcji na yt 100 tys na IG w pół roku !
Ballada o życiu i śmierci od Sentino
https://www.youtube.c

makówkaleosi
16 dni temu

Szkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone do sprzątania podłóg i innych prac np sprzatanie wc, prace remontowe itp. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na miotłe krzyczac „Niech mycie podłóg będzie przyjemnościa”
Zapraszamy też do akcjiSzkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone do sprzątania podłóg i innych prac np sprzatanie wc, prace remontowe itp. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na miotłe krzyczac „Niech mycie podłóg będzie przyjemnościa”
Zapraszamy też do akcji
#WALMY W SKARPETY SICARIOS
#WALMY W SKARPETY SICARIOS

makówkaleosi
16 dni temu

Szkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone do sprzątania podłóg i innych prac np sprzatanie wc, prace remontowe itp. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na miotłe krzyczac „Niech mycie podłóg będzie przyjemnościa”
Zapraszamy też do akcjiSzkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone do sprzątania podłóg i innych prac np sprzatanie wc, prace remontowe itp. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na miotłe krzyczac „Niech mycie podłóg będzie przyjemnościa”
Zapraszamy też do akcji
#WALMY W SKARPETY SICARIOS
#WALMY W SKARPETY SICARIOS

Profesooor Traaapu Płacze Ze Śmiechu Z Cipasa
16 dni temu

Szkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone dla dzieci rodziców ze Step Records, których nie stać na ubieranie maluszków, ze względu na słabe wyniki finansowe. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na młodych adeptów szkoły podstawowej krzyczac „Viva Sicarios, Viva Don Alvarez, Viva Profesoor Trapu”
Zapraszamy też do akcji
#KUPUJMY SKARPETY SICARIOS

Borys Przegryw i Przegryw Zarazem Wy Kurwy
16 dni temu

Szkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone dla dzieci rodziców ze Step Records, których nie stać na ubieranie maluszków, ze względu na słabe wyniki finansowe. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na młodych adeptów szkoły podstawowej krzyczac „Viva Sicarios, Viva Don Alvarez, Viva Profesoor Trapu”
Zapraszamy też do akcji
#KUPUJMY SKARPETY SICARIOS

erdo w rowerze błażeja
16 dni temu

karol stary wyga jeśli chodzi o media, doskonale wiedział, że do tych klaunów nie ma podjazdu z poziomem śmieszności.

SPALICHOSPICJA
16 dni temu

Zapraszamy też do akcjiSzkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone do sprzątania podłóg i innych prac np sprzatanie wc, prace remontowe itp. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na miotłe krzyczac „Niech mycie podłóg będzie przyjemnościa”

Fan el Profesora
16 dni temu

Jebać tych marnych grajków tryharderów bez talentu żerujących na bezguściu pl słuchacza.
Sentino jest królem tego kurwidołka zwanym polskim raperm. W rok 6 płyt, 4 języki, 100 tys subskrybcji na yt 100 tys na IG w pół roku !
Ballada o życiu i śmierci od Sentino
https://www.youtube.com/watch?v=BRIeevH8YZI

SPALICHOSPICJA
16 dni temu

Jebać tych marnych grajków tryharderów bez talentu żerujących na bezguściu pl słuchacza.
Sentino jest królem tego kurwidołka zwanym polskim raperm. W rok 6 płyt, 4 języki, 100 tys subskrybcji na yt 100 tys na IG w pół roku !
Ballada o życiu i śmierci od Sentino
https://www.youtube.com/watch?v=BRIeevH8YZI

TRAPU PROFESROE
16 dni temu

Szkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone dla dzieci rodziców ze Step Records, których nie stać na ubieranie maluszków, ze względu na słabe wyniki finansowe. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na młodych adeptów szkoły podstawowej krzyczac „Viva Sicarios, Viva Don Alvarez, Viva Profesoor Trapu”
Zapraszamy też do akcji
#KUPUJMY SKARPETY SICARIOS

TRAPU PROFESROE
16 dni temu

Szkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone do sprzątania podłóg i innych prac np sprzatanie wc, prace remontowe itp. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na miotłe krzyczac „Niech mycie podłóg będzie przyjemnościa”
Zapraszamy też do akcji
#WALMY W SKARPETY SICARIOS

Celestia
16 dni temu

Szkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone do sprzątania podłóg i innych prac np sprzatanie wc, prace remontowe itp. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na miotłe krzyczac „Niech mycie podłóg będzie przyjemnościa”
Zapraszamy też do akcjiSzkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone do sprzątania podłóg i innych prac np sprzatanie wc, prace remontowe itp. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na miotłe krzyczac „Niech mycie podłóg będzie przyjemnościa”
Zapraszamy też do akcji
#WALMY W SKARPETY SICARIOS
#WALMY W SKARPETY SICARIOS

Celestia
16 dni temu

Szkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone do sprzątania podłóg i innych prac np sprzatanie wc, prace remontowe itp. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na miotłe krzyczac „Niech mycie podłóg będzie przyjemnościa”
Zapraszamy też do akcjiSzkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone do sprzątania podłóg i innych prac np sprzatanie wc, prace remontowe itp. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na miotłe krzyczac „Niech mycie podłóg będzie przyjemnościa”
Zapraszamy też do akcji
#WALMY W SKARPETY SICARIOS
#WALMY W SKARPETY SICARIOS

peja
16 dni temu

Szkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone do sprzątania podłóg i innych prac np sprzatanie wc, prace remontowe itp. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na miotłe krzyczac „Niech mycie podłóg będzie przyjemnościa”
Zapraszamy też do akcjiSzkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone do sprzątania podłóg i innych prac np sprzatanie wc, prace remontowe itp. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na miotłe krzyczac „Niech mycie podłóg będzie przyjemnościa”
Zapraszamy też do akcji
#WALMY W SKARPETY SICARIOS

Celestia
16 dni temu

Szkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone do sprzątania podłóg i innych prac np sprzatanie wc, prace remontowe itp. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na miotłe krzyczac „Niech mycie podłóg będzie przyjemnościa”
Zapraszamy też do akcjiSzkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone do sprzątania podłóg i innych prac np sprzatanie wc, prace remontowe itp. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na miotłe krzyczac „Niech mycie podłóg będzie przyjemnościa”
Zapraszamy też do akcji
#WALMY W SKARPETY SICARIOS

KIng SEntino
16 dni temu

Szkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone do sprzątania podłóg i innych prac np sprzatanie wc, prace remontowe itp. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na miotłe krzyczac „Niech mycie podłóg będzie przyjemnościa”
Zapraszamy też do akcjiSzkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone do sprzątania podłóg i innych prac np sprzatanie wc, prace remontowe itp. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na miotłe krzyczac „Niech mycie podłóg będzie przyjemnościa”
Zapraszamy też do akcji
#WALMY W SKARPETY SICARIOS

Profesooor Traaapu Płacze Ze Śmiechu Z Cipasa
16 dni temu

Szkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone do sprzątania podłóg i innych prac np sprzatanie wc, prace remontowe itp. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na miotłe krzyczac „Niech mycie podłóg będzie przyjemnościa”
Zapraszamy też do akcjiSzkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone do sprzątania podłóg i innych prac np sprzatanie wc, prace remontowe itp. Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na miotłe krzyczac „Niech mycie podłóg będzie przyjemnościa”
Zapraszamy też do akcji
#WALMY W SKARPETY SICARIOS

Twój Stary
16 dni temu

WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZ

peja
16 dni temu

WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZ

Twój Stary
16 dni temu

WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZ

KIng SEntino
16 dni temu

WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZ

KIng SEntino
16 dni temu

WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICY
WIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZACUNEK LUDZI ULICYWIESZ CO SIE LICZY SZ

Profesoooor Traapppu Znawca Rapu
16 dni temu

JEBANA RESORTOWA KURWA KTOREMU TATA DEBIL PISZE TEKSTY I PODCIERA DUPĘ PO SRANIU, NIE MOWIAC O DAWANIU PIENIAZKOW NA KLIPY I KUPOWANIU ZNAJOMYCH
WYOBRAZACIE SOBIE ZE OJCEM 2PACA BYŁ BOGATY PRAWNIK I ON BY RAPOWAL O ULICY???
2PAC DOSZEDL SAM DO WSZYSTKIEGO, JAK SENTINO
„MONEY RULES EVERYTHING AROUND ME” – 2PAC (1999)
JEGO STARY TEZ NIEZLE PRZYJEBANY, Z RYJA WYGLADA NA PRZYGLUPA WIEC NIE DZIWNE ZE SYN TEZ DEBIL
PROPS ZA KSIAZKE „JAK WYCHOWAC RESORTOWA SZMATĘ”
DWIE RESORTOWE SZMATY
TYLKO ULICZNY SENTINO KTORY SAM DOSZEDL DO WSZYSTKIEGO, PLYTY NA BAJECZNYCH SKRECZACH, Z SUPER MASTERINGIEM, LYRICSY LEVEL HARD, NAWET DON ALVAREZ GRA NA GITARZE!
https://www.youtube.com/watch?v=wLKTxpKu9zk
#POEZJA
#SICARIOS

Profesoooor Traapppu Znawca Rapu
16 dni temu

JEBANA RESORTOWA KURWA KTOREMU TATA DEBIL PISZE TEKSTY I PODCIERA DUPĘ PO SRANIU, NIE MOWIAC O DAWANIU PIENIAZKOW NA KLIPY I KUPOWANIU ZNAJOMYCH
WYOBRAZACIE SOBIE ZE OJCEM 2PACA BYŁ BOGATY PRAWNIK I ON BY RAPOWAL O ULICY???
2PAC DOSZEDL SAM DO WSZYSTKIEGO, JAK SENTINO
„MONEY RULES EVERYTHING AROUND ME” – 2PAC (1999)
JEGO STARY TEZ NIEZLE PRZYJEBANY, Z RYJA WYGLADA NA PRZYGLUPA WIEC NIE DZIWNE ZE SYN TEZ DEBIL
PROPS ZA KSIAZKE „JAK WYCHOWAC RESORTOWA SZMATĘ”
DWIE RESORTOWE SZMATY
TYLKO ULICZNY SENTINO KTORY SAM DOSZEDL DO WSZYSTKIEGO, PLYTY NA BAJECZNYCH SKRECZACH, Z SUPER MASTERINGIEM, LYRICSY LEVEL HARD, NAWET DON ALVAREZ GRA NA GITARZE!
https://www.youtube.com/watch?v=wLKTxpKu9zk
#POEZJA
#SICARIOS

peja
16 dni temu

JEBANA RESORTOWA KURWA KTOREMU TATA DEBIL PISZE TEKSTY I PODCIERA DUPĘ PO SRANIU, NIE MOWIAC O DAWANIU PIENIAZKOW NA KLIPY I KUPOWANIU ZNAJOMYCH
WYOBRAZACIE SOBIE ZE OJCEM 2PACA BYŁ BOGATY PRAWNIK I ON BY RAPOWAL O ULICY???
2PAC DOSZEDL SAM DO WSZYSTKIEGO, JAK SENTINO
„MONEY RULES EVERYTHING AROUND ME” – 2PAC (1999)
JEGO STARY TEZ NIEZLE PRZYJEBANY, Z RYJA WYGLADA NA PRZYGLUPA WIEC NIE DZIWNE ZE SYN TEZ DEBIL
PROPS ZA KSIAZKE „JAK WYCHOWAC RESORTOWA SZMATĘ”
DWIE RESORTOWE SZMATY
TYLKO ULICZNY SENTINO KTORY SAM DOSZEDL DO WSZYSTKIEGO, PLYTY NA BAJECZNYCH SKRECZACH, Z SUPER MASTERINGIEM, LYRICSY LEVEL HARD, NAWET DON ALVAREZ GRA NA GITARZE!
https://www.youtube.com/watch?v=wLKTxpKu9zk
#POEZJA
#SICARIOS

MOJDZEZ
16 dni temu

JEBANA RESORTOWA KURWA KTOREMU TATA DEBIL PISZE TEKSTY I PODCIERA DUPĘ PO SRANIU, NIE MOWIAC O DAWANIU PIENIAZKOW NA KLIPY I KUPOWANIU ZNAJOMYCH
WYOBRAZACIE SOBIE ZE OJCEM 2PACA BYŁ BOGATY PRAWNIK I ON BY RAPOWAL O ULICY???
2PAC DOSZEDL SAM DO WSZYSTKIEGO, JAK SENTINO
„MONEY RULES EVERYTHING AROUND ME” – 2PAC (1999)
JEGO STARY TEZ NIEZLE PRZYJEBANY, Z RYJA WYGLADA NA PRZYGLUPA WIEC NIE DZIWNE ZE SYN TEZ DEBIL
PROPS ZA KSIAZKE „JAK WYCHOWAC RESORTOWA SZMATĘ”
DWIE RESORTOWE SZMATY
TYLKO ULICZNY SENTINO KTORY SAM DOSZEDL DO WSZYSTKIEGO, PLYTY NA BAJECZNYCH SKRECZACH, Z SUPER MASTERINGIEM, LYRICSY LEVEL HARD, NAWET DON ALVAREZ GRA NA GITARZE!
https://www.youtube.com/watch?v=wLKTxpKu9zk
#POEZJA
#SICARIOS

KURT ROLSON
16 dni temu

SENTINO DOMINUJE A NIE TE SZCZOSZKI Z BANANOWEGO DOMU PRAWNIKA
JAK ON KURWA WYGLADA, JANUSZ WALIKOŃCZYK, JEGO MORDA AŻ SIĘ PROSI ŻEBY JEJ LIŚCIA SPRZEDAĆ, PACO PEDROLANE
POLSKI RAP TO DNO MENTALNE
POLSKI RAPER MYŚLI, ŻE JAK UMIE ZARYMOWAĆ RYMY CZĘSTOCHOWSKIE KWADRATOWE TO OD RAZU JEST BRATEM Z MURZYŃSKIM RAPEREM Z CALI ALBO NY I MOŻE ODPIERDALAĆ TE SAME AKCJE
IM SIĘ POJEBAŁO W GŁOWACH
– FERGUSON NAGRYWA KAWAŁEK „WEST COAST” A NAJDALEJ BYŁ W ŁODZI
– SOBOTA BIEGA W CZERWONYM DURAGU PO OSIEDLU BO MYŚLI ZE JEST W BLOODSACH
– TEDE W TELEDYSKACH ZAPIERDALA W KAMIZELCE KULOODPORNEJ (ZE POLUJA NA NIEGO TAK?)
– BEDOES TEZ ZAPIERDALA W KAMIZELCE KULOODPORNEJ I RAPUJE O FARMAZONACH, TERAZ CZARNA SZMATA ALA 2PAC, POTEM RÓŻOWE WŁOSY DLA LGBT
– KACPER HTA CORNROWSY NA GLOWIE BO MYSLI ZE JEST WHITE IVERSONEM
– SOBEL RYJ WYDZIARANY JAK POST MIELONE ZJEBANIE UMYSLOWE JAK TYPOWY CZYTELNIK GLAMRA

Popularne