Sprawdź nas też tutaj

News

Fani dopytują Resta o walkę z DJ Decksem i płytę z TPS-em

„Nie mam z nim szans przez najbliższe 10 lat”.

Opublikowany

 

fot. IG/rescikdixon37

Nie był to udany debiut Resta Dixon37 na gali FFF, na której przegrał z Tito. Raper znad Wisły jednak się nie poddaje i po nowym roku wraca na treningi. Ma nadzieję, że spotka się jeszcze w klatce, ale tym razem na przykład z innym raperem. Słuchacze chcieliby go zobaczyć w pojedynku z DJ Decksem, który bezproblemowo rozprawił się na tej samej gali ze Słodkiewiczem. – Z Decksem nie mam szans przez najbliższe 10 lat. Pozdro Decks. Chyba, że gramy w Fifę. – skomentował propozycję fanów Rest.

Reprezentant Dixon37 odpowiedział na Instagramie na jeszcze kilka innych pytań fanów. Dowiedzieliśmy się, że jego nowa solowa płyta „WNM3” ukaże się na przełomie kwietnia i maja. Wciąż nie wiemy, co z czwartą płytą Dixon37, ponieważ Rest wskazał, że zamierza skupić się na razie na solowej karierze. Być może przyjdzie nam jeszcze go usłyszeć w duecie z TPS-em. Raper zapytany o wspólny krążek z radomskim raperem oznaczył go i napisał kilka znaków zapytania. Póki co nie wiemy, co na to TPS.

 
13 komentarzy

13
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Only Dick Son 69

Fani dopytują Resta o walkę z Mini Majkiem i płytę z Rafalalą.

UKASZEK GONZO

PRZECIEŻ JA BYM CI REST DOWALIL A MAM TYLKO 15 LAT I 167 CM WZROSTU

Stary herbatnik

Jaki chujek bezczelny i fałszywy, jaki jebaniutki pyszałek. Powinien napisać „nie mam z nim szans.” bez tego dopisku przez najbliższe 10 lat.

Werwolf

Powinien napisać:

„Nie mam z nim szans, dopóki Dex nie zacznie jeździć na wòzku inwalidzkim.”

Odb

Fani dopytują Resta kiedy wpierdol od DJ Decksa i kąpiel z TPS-em

Odb

Ja dopytuję się Rafalali o gang-bang ze mną w głównej roli.

ProofesorNauk

Ty chuju śmierdziuchu wykąp się sam. Masz jakiś kompleks na punkcie tych kąpieli dziwko.

CERSANIT

Napisal to pedal, ktory publicznie uwaza, ze gdy facet nie fantazjuje o bzykaniu z facetem z dorobionymi cyckami to nie jest prawdziwym mezczyzna… smiechlam.

Only Dick Son 69

Nie jestem fanem, ale chciałem zapytać ile Dick Son 69 obciągnąłeś w życiu kutasów i czy jest to liczba większa niż IQ twoje i tpsa.

CERSANIT

Kazda licZba jest wyzsza niz iQ Rusta. On ma iloczyn a nie iloraz.

REST DICK SON 69

SZANSE TO JA MORDECZKI MAM Z MINI MAJKIEM, A MOŻE NAWET I KRUSZWILEM, CHOCIAŻ NIE WIEM, BO JEST TROCHĘ WYŻSZY. JA TAK NAPRAWDĘ MAM WIZERUNEK SCENICZNY MORDKI, TO FIKCJA, JESTEM Z ZAMOŻNEJ RODZINY, NIGDY NIE MIAŁEM SPRAWY W SĄDZIE, ALE W TEKSTACH PIERDOLĘ POLICJĘ, ŻEBY ZAROBIĆ NA PATUSACH HEHE, ELO DICK`S

Dartanian

Ostatni raz jestem na tej stronie , mam nadzieję że wkrótce zrezygnują ludzie z rapu na rzecz Popu , i będzie koniec sagi śpiewania cudzych piosenek . Tylko tyle na nowy rok życzę tym najbardziej zagorzałym gracza , szkoda że nie ma ich w klatkach do walk , najwidoczniej cienkie bolki .

Prawda

Opublikowany 7 godzin temu 27 grudnia 2019 Przez Maxymilian Hozer

13:59 17

Popularne