Sprawdź nas też tutaj

News

Ciemna Strefa „Murem za Bonusem”. Klip od Fazero

Środowisko hip-hopowe wspiera skazanego rapera.

Opublikowany

 

Fazero murem za bonusem w koszulce ciemna strefa
Fazero / fot. kadr z wideo

Bonus RPK dalej boryka się z problemami i w każdej chwili może trafić za kraty. Otrzymał on wyrok 5,5 roku więzienia i przepadek blisko pół miliona złotych za handel narkotykami. Wczoraj informowaliśmy, że być może będzie się on starał o ułaskawienie u prezydenta Andrzeja Dudy. Od samego początku raper jest wspierany też przez środowisko hip-hopowe. „Murem za Bonusem” stanął teraz Fazero, który opublikował nowy singiel.


Fazero: „Każdy może się znaleźć w podobnej sytuacji”

Na kanale Ciemnej Strefy ukazał się teledysk Fazero „Murem za Bonusem”. Uliczny raper pochodzący z Olsztyna wspiera kolegę po fachu. Przyznaje on, że tak jak wszyscy czuje się zawiedziony i zażenowany tym, że wyrok został podtrzymany. – Czy na pewno jesteśmy świadomi, że w naszym pięknym i jakże przewrotnym kraju, każdy z nas może znaleźć się w podobnej sytuacji z powodu samych pomówień. Dlatego musimy się jednoczyć, nie mamy innego wyjścia – napisał Fazero pod klipem.

Raper twierdzi, że jest pełen nadziei i wiary na poprawę prawa, które pozwoli zwykłym obywatelom żyć spokojnie. Poniżej zapoznacie się z klipem „Murem za Bonusem”. Produkcją utworu zajął się soSpecial. 
13 komentarzy
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Zachariasz Lubowiecki
3 lat temu

A od kiedy Ciemna Strefa to środowisko hip hopowe? Banda buraków na Manieczki wypierdalać z tymi swoimi torebeczka mi na ramieniu jeszcze szpileczki załóżcie pedały.Co oni tam noszą w tych torebeczkach szminkę błyszczyk dildo?

luczjano
3 lat temu

Wazelinke hyhyhy

MOSIEK KACZYŃSKI
3 lat temu

Z tyłu typ w koszulce WIELKIE JOŁ hahah. Poza tym na reportażach z zakładów karnych wielu osadzonych ma na sobie odzież CIEMNA STREFA, także Bonus się odnajdzie wśród swojaków. Takie czasy idą, że za kraty się idzie z pomówienia. Za niedługo za homofobię i antysemityzm też będą kraty.

rychupejasurówka
3 lat temu

Takie sebiksy akurat nie działają na korzyść Bonusa

Odb
3 lat temu

Ciemno za murem. Strefa z bonusowymi klipami.

twoja_stara
3 lat temu

Po takim wsparciu należy się kolejne 5 lat.

OskarKonfidento
3 lat temu

teledysk bardziej chujowy niż kawałek 🙂 za tą ich pseudo twórczość powinni ich wszystkich zamnąć

ale beka z takiego rapu
3 lat temu

Wiejscy gangestrzy zrobili obchód po prowincji nagrywając teledysk telefonem. Wieśniaki takie że nawet przy ulicy chodnika nie mają. Do obory świniami i krowami się zajmować wracajcie plepsy.

luczjano
3 lat temu

A Bonus za murem. Bardzo dobrze niech pierdzi teraz za swoje grzechy. Po co w ogóle o tym piszecie. Ale jak to prawda że wszyscy recydywiści walą świeżaków w dupe to mogę iść siedzieć za niego. Siedzieć na chuju jakiegoś zwyrola rzecz jasna

WIELKA PAŁA NA POLICZKU
3 lat temu

Dobre chłopaki patrzą na świat zza krat

Adolf1488
3 lat temu

Adolfie wroc jestes potrzebny
w polsce wyroslo LUDZKIE GOWNO

Wulgarny
3 lat temu

Cwela Strefa „Chujem za Gratisem”. Kit od Kurwero

Gość
3 lat temu

Zamknijcie Wszyscy Mordy Nikt nie ma Prawa wypowiadać się na temat Bonusa .Oliwer to człowiek ,ktory ma dobre serce między innymi wpspiera domy dziecka,pomaga trudnej młodzieży ,organizuje koncerty i pięniądze zebrane z koncertów przeznacza na szczytne cele.Zostało pomówiony przez Święte Krowy Inaczej 60 które idą na układ z policją i organami za oczywiście pieniądze i to duże sumki .Chłopaki z Ciemnej Strefy pokazali Umieszczajać Klip pod tytułem Fazero Murem za Bonusem że nie jest sam i ta cała sytuacja jest dość specyficzna i ta konfabulacja jest farsą i żenadą .Są jeszcze dobrzy ludzie sam jestem po jego stronie i zabieram głos w tej sprawie i nie może być tak że państwo karze człowieka za pomówienia i go na więcej skarzą #MUREM ZA BONUSEM TRZYMAJ SIĘ BYKU JESTEŚMY Z TOBĄ niż złodzieja ,bandytę lub przestępcę to mordercy już mniej dostają za Igora Stachowiaka Stop Policijnym Mordercom Zbrodniarze dostali zaledwie 2,5 roku więzienia i wyrzucili ich z pracy i dobrze jebać ich dobrze im tak i teraz po 2 latach po tragicznym wydarzeniu chcą rodzinie dać odszkodowanie w wysokości 40 000 .Smutek matki przy pacieżu .Żadne słowa nie przywrócą jego życia .Chyba ważniejszy według mnie jest człowiek a nie jakieś brudne pieniądze!!!!

Popularne