Sprawdź nas też tutaj

News

Ciemna Strefa „Murem za Bonusem”. Klip od Fazero

Środowisko hip-hopowe wspiera skazanego rapera.

Opublikowany

 

Fazero murem za bonusem w koszulce ciemna strefa
Fazero / fot. kadr z wideo

Bonus RPK dalej boryka się z problemami i w każdej chwili może trafić za kraty. Otrzymał on wyrok 5,5 roku więzienia i przepadek blisko pół miliona złotych za handel narkotykami. Wczoraj informowaliśmy, że być może będzie się on starał o ułaskawienie u prezydenta Andrzeja Dudy. Od samego początku raper jest wspierany też przez środowisko hip-hopowe. „Murem za Bonusem” stanął teraz Fazero, który opublikował nowy singiel.

Fazero: „Każdy może się znaleźć w podobnej sytuacji”

Na kanale Ciemnej Strefy ukazał się teledysk Fazero „Murem za Bonusem”. Uliczny raper pochodzący z Olsztyna wspiera kolegę po fachu. Przyznaje on, że tak jak wszyscy czuje się zawiedziony i zażenowany tym, że wyrok został podtrzymany. – Czy na pewno jesteśmy świadomi, że w naszym pięknym i jakże przewrotnym kraju, każdy z nas może znaleźć się w podobnej sytuacji z powodu samych pomówień. Dlatego musimy się jednoczyć, nie mamy innego wyjścia – napisał Fazero pod klipem.

Raper twierdzi, że jest pełen nadziei i wiary na poprawę prawa, które pozwoli zwykłym obywatelom żyć spokojnie. Poniżej zapoznacie się z klipem „Murem za Bonusem”. Produkcją utworu zajął się soSpecial.

 
13 komentarzy

13
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Zachariasz Lubowiecki

A od kiedy Ciemna Strefa to środowisko hip hopowe? Banda buraków na Manieczki wypierdalać z tymi swoimi torebeczka mi na ramieniu jeszcze szpileczki załóżcie pedały.Co oni tam noszą w tych torebeczkach szminkę błyszczyk dildo?

luczjano

Wazelinke hyhyhy

MOSIEK KACZYŃSKI

Z tyłu typ w koszulce WIELKIE JOŁ hahah. Poza tym na reportażach z zakładów karnych wielu osadzonych ma na sobie odzież CIEMNA STREFA, także Bonus się odnajdzie wśród swojaków. Takie czasy idą, że za kraty się idzie z pomówienia. Za niedługo za homofobię i antysemityzm też będą kraty.

rychupejasurówka

Takie sebiksy akurat nie działają na korzyść Bonusa

Odb

Ciemno za murem. Strefa z bonusowymi klipami.

twoja_stara

Po takim wsparciu należy się kolejne 5 lat.

OskarKonfidento

teledysk bardziej chujowy niż kawałek 🙂 za tą ich pseudo twórczość powinni ich wszystkich zamnąć

ale beka z takiego rapu

Wiejscy gangestrzy zrobili obchód po prowincji nagrywając teledysk telefonem. Wieśniaki takie że nawet przy ulicy chodnika nie mają. Do obory świniami i krowami się zajmować wracajcie plepsy.

luczjano

A Bonus za murem. Bardzo dobrze niech pierdzi teraz za swoje grzechy. Po co w ogóle o tym piszecie. Ale jak to prawda że wszyscy recydywiści walą świeżaków w dupe to mogę iść siedzieć za niego. Siedzieć na chuju jakiegoś zwyrola rzecz jasna

WIELKA PAŁA NA POLICZKU

Dobre chłopaki patrzą na świat zza krat

Adolf1488

Adolfie wroc jestes potrzebny
w polsce wyroslo LUDZKIE GOWNO

Wulgarny

Cwela Strefa „Chujem za Gratisem”. Kit od Kurwero

Gość

Zamknijcie Wszyscy Mordy Nikt nie ma Prawa wypowiadać się na temat Bonusa .Oliwer to człowiek ,ktory ma dobre serce między innymi wpspiera domy dziecka,pomaga trudnej młodzieży ,organizuje koncerty i pięniądze zebrane z koncertów przeznacza na szczytne cele.Zostało pomówiony przez Święte Krowy Inaczej 60 które idą na układ z policją i organami za oczywiście pieniądze i to duże sumki .Chłopaki z Ciemnej Strefy pokazali Umieszczajać Klip pod tytułem Fazero Murem za Bonusem że nie jest sam i ta cała sytuacja jest dość specyficzna i ta konfabulacja jest farsą i żenadą .Są jeszcze dobrzy ludzie sam jestem po jego stronie i zabieram głos w tej sprawie i nie może być tak że państwo karze człowieka za pomówienia i go na więcej skarzą #MUREM ZA BONUSEM TRZYMAJ SIĘ BYKU JESTEŚMY Z TOBĄ niż złodzieja ,bandytę lub przestępcę to mordercy już mniej dostają za Igora Stachowiaka Stop Policijnym Mordercom Zbrodniarze dostali zaledwie 2,5 roku więzienia i wyrzucili ich z pracy i dobrze jebać ich dobrze im tak i teraz po 2 latach po tragicznym wydarzeniu chcą rodzinie dać odszkodowanie w wysokości 40 000 .Smutek matki przy pacieżu .Żadne słowa nie przywrócą jego życia .Chyba ważniejszy według mnie jest człowiek a nie jakieś brudne pieniądze!!!!

Popularne