Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Fazi i inni goście w nowym kawałku Petera Gang PP

Reprezentant 3Y Gun Label promuje solową płytę.

Opublikowany

 

Peter Gang PP promuje swoją solową płytę ,,By przeżyć kolejny lot’’ nowym klipem. W kawałku ,,Rozkminka’’ gościnne zwrotki nagrali Fazi, Żółwik (Yez Yez Yo), Maniu Gang PP, Gajowy, Zwola, Songo.

Bit wyprodukował 17 letni raper ImmortalBeats związany z wytwórnią 3Y Gun Label.

Płyta ,,By przeżyć kolejny lot’’ w preorderze dostępna do 21.07 na stronie www.3ygunlabel.com/sklep. Raper zapowiedział, że do każdej paczki zostanie dorzucony gratis niespodzianka, a płytę można zamówić także w pakiecie z limitowaną koszulką.

Do tej pory na kanale 3Y Gun Label pojawiły się 3 kawałki z klipami z nadchodzącej płyty: Jestem, Niech się niesie, Szczęście, Nie zmarnuj.

Na płycie pojawią się m.in. tacy goście jak Kubańczyk, 3Y Gun Kara, Czerwin TWM, Fazi oraz Żółw 3Y.

 
88 komentarzy

88
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
człowiek = skurwiel

Ostro. Będą ciąć hejterów nożami. Czy jak napisze ze to gówno które miesza małolatom w głowach to będe hejterem i mam się obawiać ostrej ekipy z maczetami?
Cały ten rap zmienił się w masońskie gówno. Napinki, samochody, złoto trawa. Musimy to blokować i jechać z tym szitem.

HejterPetera

boję się że z rana wpadną łobuzy

UWAGA!

Uwaga uwaga z laboratorium z Wuhan uciekł wyjątkowo debilny wirus nazywa się EJ TY KOLO! Jest typowym debilem uważającym że to dzieło Chińczyków ten Sars-cov-2. Hodowaliśmy go w tym samym laboratorium co Jongmena, Bilona i innych tego typu typów z polskiej sceny rapowej. Jest wyjątkowo niebezpieczny bo wyjątkowo debilny. Jest poszukiwany przez jego starego bo nie ma co ruchać.

Taka prawda

Sorry, ale Polki robiące twerk to jakaś porażka. Prawda jest taka,że tylko murzynki potrafią robić prawilny twerk! To po pierwsze. Druga sprawa jest taka, że murzynki mają ładne, kształtne pupy i kuszące długie nogi czyli coś o czym Polki mogą tylko pomarzyć. A czym taka polska szkapa ma twerkować? Kościstą, bladą dupą? Dajcie spokój.

EJ TY KOLO!

TEJ UWAGA BO CIĘ DOJADE CHUJU DO SZCZANIA. COVID TO PRZY MNIE CHUJ DO SZCZANIA.

EJ TY KOLO!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PSEM FAFIKIEM. TAK NA MARGINESIE, FAFIK JEST DUŻYM LABRADOREM O JASNYM UMASZCZENIU. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA FAFIK ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA LEKARZY.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA, BOY TO PO ANGIELSKU CHŁOPAK, A JAK JEST CHŁOPISKO? BOISKO. HAHAHA DOBRE CO NIE?

EJ TY KOLO!

░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░
░░░▀▀▄░Fazi ░▄▐▄▄▄▀░░░
░░░░░░░░░░░░░░░░

EJ TY KOLO!

░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░
░░░▀▀▄░Peter Gang ░▄▐▄▄▄▀░░░
░░░░░░░░PP░░░░░░░░

KAŁDI W TDI

Ludzie zlitujcie się za 20000 zł to jedyne co jest ważne to aby jeździło, hamowało, skręcało a jak ma sprawną klimatyzacje to super sprawa. Takim samochodem nie pojedziecie na mazury albo w góry bo lepiej i wygodniej i tak jest pociągiem. Handlarze dobrze gadają, że takiego auta nie sprawdza się pod kątem lakieru bo ma już 10 lat. Komu wy chcecie tym idealnym lakierem zaszpanować? Przed samym sobą udowadniać sobie, że macie idealny samochód. Jeszcze to pisanie, że „stare auta lepsze”. Piszą ci co jeździć tymi starymi pie*dolcami muszą. ja to jeżdżę audi A4 B7 klasykiem” weź ty się jeden z drugim pierdolnij w głowę. Złomem kurwa jeździsz, a nie klasykiem. Klasyk to takie Audi w jakiejś fajnej wersji z mocnym silnikiem a nie pierdolony klekot pod maską i dodatkowe wyposażenie w postaci radia VHS. Niezależnie od przebiegu ten samochód się będzie pierdolił po prostu ze starości, a wnętrze kurwa no nie ma czym się zachwycać jebie starością i padliną. Przewietrzysz wpierdolisz wonerbauma ze stacji i do pracy można dojeżdżać. Plastiki jak to w 10 letnim samochodzie dawno kolor straciły od promieni UV chyba, ze handlarz wypierdolił je plakiem + pewnie trzeszczy wszystko i napierdala bo przez 10 lat jeździł i zdążyły się śrubki i zaczepy poluzować. Nie pisz mi tutaj jeden z drugim, że znalazłeś perełkę 10 letnią bo huj mnie obchodzi, ze przez 10 lat nikt tym samochodem nie jeździł. Jeździł kurwa, napierdział i NIGDY kurwa już nowe nie będzie więc możesz te bajki sobie w pizde wsadzić.

Kałdi w TDI

Banda kurwa polskich debili. Niemiec by w tym aucie nawet nie nasrał podczas gdy w Polsce niektórzy z komentujących mieszkający na podlasiu nadal łazienki nie mają i kurwa potrzebę załatwiają w wykopanym wychodku.
Nowe auto to ma dużo elektroniki i się psuje. Trzymajcie mnie kurwa. Każdy z was ma kurwa smartphone w kieszeni. Może weź go wypierdol i zacznij korzystać z analogowego telefonu z wykręcanym numerem albo jebanego telegrafu. Wysyłaj kurwa gołębia pocztowego z SMS do swojej karyny. Boeing 737 też ma dużo elektroniki i kurwa lata i robi większe przebiegi niż ty kurwa 5000 rocznie do pracy. Banda jełopów

Szaka Laka Ciągnij Ptaka

A chuj cie to boli parowozie

kosi

Obserwuje rap scenę od samego początku i powiem ci ze jest w twoich słowach duzo prawd. To jest pranie głów dla ludzi, wpieranie chorej moralność, pseudo gangstera i te pierdolenie „Braci sie nie traci” Zygać mi się chce jak słucham takich numerów jak ten!

Odb

Menel i inni idioci w nowym pornosie Prolapsa Gęg PP

Allen Iverson

Pozdro – pełna zgoda.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA, KTÓRY UWAŻA ŻE CYDŻY TO BYŁ GOŚĆ, ZREWOCLUJONIZOWAŁ GLAMRAP, ON PIERSZY PISAŁ O BOGACTWIE, JEBAŁ POLSKI RAP, TRUSKULOWCÓW, WSTAWIAŁ FOTKI SZIMEJLI. TE WSZYSTKIE CIOTY TYPU WNUKITEDEGO, PROFESORY, ŻENADY, ODB, MEMBER U MEMBER, LUCZJANO I INNE CHUJE DO SZCZANIA MOGĄ MU SZOROWAĆ DUPSKO PO SRANIU. PISAĆ MIE TUTEJ.

EJ TY KOLO!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PSEM FAFIKIEM. TAK NA MARGINESIE, FAFIK JEST DUŻYM LABRADOREM O JASNYM UMASZCZENIU. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA FAFIK ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA LEKARZY.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA, BOY TO PO ANGIELSKU CHŁOPAK, A JAK JEST CHŁOPISKO? BOISKO. HAHAHA DOBRE CO NIE?

PIES FAFIK!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PANEM EJ TY KOLO! . TAK NA MARGINESIE,
EJ TY KOLO! JEST DUŻYM DEBILEM O JASNYCH WŁOSACH. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA EJ TY KOLO! ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY FAFIK MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA WETERYNARZY.

Gosia

Biedny piesek. Ten EJ TY CIOTO to jakiś pierdolony koprofag. Starzy srają mu do mordy, gwałci psy i w ogóle. Fafiku, jak ty z nimi wytrzymujesz?

EJ TY KOLO!

GOSIU A ZESRAĆ CI SIĘ NA KUTASA? CHĘTNIE POTEM GO OBCIĄGNE. CO TY NA TO?

Znawca tematu

Weź umrzyj

EJ TY KOLO!

ZNAWCA TEMATU A MOŻE TY CHĘTNY NA STOLCA, CHUJU DO SZCZANIA, NA CHUJ ZACZEPIASZ CHUJU DO SZCZANIA.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZYM SIĘ RÓŻNI EJ TY KOLO OD GÓWNA?

-GÓWNO MNIEJ ŚMIERDZI
-HAHAHAHAHAHA DOBRE CO NIE?

Szacunek

Fazi Szacunek za Wyjaśnienie Palczastego Farmazona 🙂

MANIO750 ULANY CIUL ELO!!!

TAK GO KURWA PÓŁGŁUPIE WYJAŚNIL ŻE NAGRYWA Z JAKIMIS FARMAZAONIARZAMI Z SKISŁEJ KRAKÓW I POLONII EPRZEMYŚL AHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHA IDŹ SIE POWIEŚ PO.ŁGŁUPIE NA NAJBLIŻSZYM MOŚCIE.HIPOKRYTA PIERDOLONY.

gpk

postrzelał kilkoma filmikami w których groził mu między innymi pozbawieniem życia, w ostateczności nic się nie stało – co mnie zupełnie nie dziwi bo faziemu pewnie po przeładowaniu swojego glocka z air soft guns zaczynają się trząść ręce i ciężki oddech, a po hektolitrach spożytego alkoholu i prochów notorycznie odczuwa chroniczne zmęczenie, a ty to nazywasz „wyjaśnieniem”? xDDD
przecież fazi na solo wyłapał by na łeb od pierwszego lepszego wyrośniętego gimnazjalisty xDD

!!!!!!

Fazi, ci ty odpierdalasz???!!! Ten pjoter to jeszcze większa rura niż palec-grzebalec. Powiedz, że ci brakuje na trawę to się zrzucimy a nie grasz kawałki z jakimś byle chujem do szczania.

Pawlo

Fazi alimenciarzu,Wiktoria chodzi w rozjebanych butach i ciagle tych samych ciuchach,wziolbys wlasna corke na zakupy a nie bujasz sie z takimi szczylami I znowu chlejesz stary ciulu

PaluchFarmazonGówno

Jebać Palucha Farmazona 🙂 !!!!!!!!!!!!

Słuchacze z wartościami w sercu plują na palucha który nawija wersy w Szamana Chwałą Walczącym Zapamiętana a potem dogrywa się do Tovaritch który promuje symbole na bluzach i czapkach 🙂

Wersy palucha farmazona nie mają pokrycia z rzeczywistością to są zwykłe farmazony nic więcej 🙂

Pissing Cock

Gdyby artykuł nazywał się: „Dlaczego powinieneś wstydzić się, że jesteś Polakiem?” zdjęcie też by pasowało…

Ziominho

Mialem hejtowac ale chyba bezpieczniej bedzie spropsowac. Props Fazi props PP!

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Wiecie co te frajerskie cioty informatycy za pieniądze Sokoła robią mi?włamują mi się na mój telefon i zmieniają ustawienia w aplikacjach przeglądarkach po to,by blokować mi stronę glamrap.pl,abym nie pisała na glamrapie .Na szczęście potrafię to obejść,bo nie jestem głupia z informatyki,a raczej się znam.Dlatego witam ponownie hahahaha

Cyganskakurewka

Sokół uszami ci neta kradnie

ProfesorNauk czyli mała żałosna kurewka

Typie ja też nie mogłem wbić na strone, wyskakuje że połączenie nie jest prywatne. Polecam przestawić czas na kompie/telefonie o dzień lub dwa do tyłu

ProfesorNauk - prawdziwy

Ty podszywie, zaraz bekniesz z Art. 190a kk
§ 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inna osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej.

DragStore

Watch dogs 2 byl za darmo na epicu xd

PaluchPrzykłądUpadku

PALUCH FARMAZON BEZ WARTOŚCI WERSY BEZ POKRYCIA Z RZECZYWISTOŚCIĄ ZWYKŁE FARMAZONY 🙂 🙂

Paluch Farmazon napluł w twarz wszystkim Polakom oraz Przodkom

Gdyby Przodkowie mogli wstać z grobów to wszyscy napluli by w mordę palczastemu Farmazonowi 🙂

Paluch nawija w SZAMAN Chwałą Walczącym Zapamiętana a potem dogrywa się do Tovaritch który promuje symbole na bluzach i czapkach ….

Ludzie go cisną w komentarzach pod klipem Tovaritch – BRATVA IX Feat Paluch

Zobaczcie sobie sami 🙂 Zweryfikowali Palczastego farmazona 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=_BlOUDgtR8U 🙂

Pogromca kurew 2

Ginger- „Fazi żul z poznania”

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Dzisiaj poleca prawdziwe kompromitujące informacje na Katarzynę Potyczka bo nie chcą się odwalić masoni ode mnie

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Katarzynę Porycka(błąd w tekście)

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Zniszczę Prosto w ciągu kilku lat,za sianie farmazonów i zamętu w moim życiu i mojego synka.Udzieliłam negatywnego komentarza dwa lata temu Katarzynie Poryckiej i za to się do mnie dopierdalają od dwóch lat.Inwigilacja,nękaniem telefonami nawet w nocy ,różnymi kłamliwymi informacji na mój temat,zresztą bardzo przekręconymi.Milczałam dwa lata na ten temat od momentu wrzucenia tego komentu,ale po dwóch latach coś we mnie po prostu już pękło ..Ci ludzie to pedofile,podłączyli inwigilację mojemu synkowi małemu i jeszcze wydzwaniali do niego przedstawiając się mu,że są zoofilami,tylko tak naprawdę to masoneria pieprzy się z kozami,a nie katolicy ,więc u nich jest tu u każdego masona-pedofilia,a w kościele pedofilia występuje tylko statystycznie w 2% całej społeczniosci katolickiej.. Katarzyna też się pierdoli z kozami w odbycie o czym powiem i napisze później . Dlatego masonom jest potrzebna ta hodowla kóz pod Warszawą.Illuminaci to pedofile zoofile i ZWYRODNIALCE,a zwalają to na Kościół ,Taka jest prawda o masonerii,dlatego te swoją spotkania bardzo ukrywają i co tam robią..I mój synek Michałek od dzieciństwa od 6 roku życia też został napiętnowany przez nich.Dlatego Cleo (mimo że nie jest z Prosto)niech NIE wyjeżdża z jakimiś fundacjami Polsat bo to umorusany ćpun z niej i alkoholiczka.Dlatego przysięgam że doprowadzę do upadku PROSTO.
INNYCH WYTWÓRNI NIE RUSZAM.
RACZEJ NIE INACZEJ..

Bartłomiej Ciepłota

Cześć tu Bartłomiej Ciepłota

Redakcja

Bartłomiej Ciepłota aka Redakcja

Pip

Wow ale teldysk wow ale bit wow ale tematyka wow ale rymy…….

Norbi

A to fazi już z wakacji(tworki) wrócił?

Mariano Italiano

Ile ten cały Peter Wam płaci za promowanie jego wysrywów?
Sztywniutko, Fazi jak będziesz na długość ręki tego gamonia to we mu jebnij, moze się przestawi ulicznikowi w tym pustym łbie.

Tam gdzie kończy się dupa,a zaczynają jaja

On jest na feacie.Rozumisz.

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Zniszczę Prosto w ciągu kilku lat,za sianie farmazonów i zamętu w moim życiu i mojego synka.Udzieliłam negatywnego komentarza dwa lata temu Katarzynie Poryckuej i za to się do mnie dopierdalają od dwóch lat.Inwigilacja,nękaniem telefonami nawet w nocy ,różnymi kłamliwymi informacji na mój temat.I mój synek Michałek od dzieciństwa od 6 roku życia też został napiętnowany przez nich.Dlatego Cleo niech nie wyjeżdża z jakimiś fundacjami Polsat bo to umorusany ćpun z niej i alkoholiczka.Dlatego przysięgam że doprowadzę do upadku PROSTO.
INNYCH WYTWÓRNI NIE RUSZAM.
RACZEJ NIE INACZEJ..

guziktraba

Bogdan, dawaj Patoawangardę a nie jakiś syf odwalasz

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Ja to z punktu katoliczki i nacjonalistki będe drążyć informacje o masonerii polskiej co oni tam odwalają na okultystycznych praktykach masońskich bo z tego co słyszałam to masoneria to bardzo ukrywa bo to co robią na spotkaniach jest bardzo bardzo bardzo obrzydliwe dochodzi u nich do wielkich zwyrodnień do molestowania i bicia nagich dzieci związanych nawet, rzucaja gównem w małe niewinne dzieci które są bardzo poniżane bardzo tam cierpią i bardzo płaczą,masoni podobno ruchają tam kozy i zwierzęta i jedzą fekalia swoje i zwierząt
DLATEGO CHCE SKONCZYC Z TYMI SQRWYSYNAMI MASONAMI W POLSCE KTORE JESZCZE SIE BEZCZELNIE LANSUJA W POLSCE
TYCH LUDZI TRZEBA ZAMYKAC I LECZYC OD ZBOCZEN
PRZECIEZ TO POJEBY POJEBAŃCE Z NICH!!!
A NIE JESZCZE ICH DO MEDIOW WPUSZCZAC
DLATEGO ICH TAK NIENAWIDZE !!!!!!!

https://magazyn.wp.pl/wiadomosci/artykul/zamkneli-mnie-w-lochu-i-kazali-pisac-testament-tak-werbuja-masoni

TAXITA,DZIARMA,CLEO,MARGARET,GABI,ADMA,MARIANNE,WDOWA,KATARZYNA PORYCKA,MARYSIA STAROSTA
PALUCH,QUEBONAFIDE,TAQONFIDE,TACO HEMINGWAY,SŁOŃ,KARTKY,ŻABSON,BONUS RPK,MALIK MONTANA,BEDOES,SOKÓŁ I CAŁA WYTWÓRNIA PROSTO CHILLWAGON,KĘKĘ,PEZET,TEDE,BORIXON,MAJOR SPZ Peja bezele i KaeN jeszcze!!
To masoni
Oni chcieli skrzywdzić mojego kochanego malutkiego synka!!!!!:(
TO POJEBAŃCE I POPIERDOLEŃCE MASOŃSKIE!!!ŻEBY KURWA TAKICH POJEBÓW ZBOCZEŃCÓW LANSOWAĆ!!!
TO ZWYRODNIALCE I OKULTYŚCI
A IDZCIE W PIZDU
Z TYMI MASOŃSKIMI POPIERDOLENCAMI!!!
ZOBACZCIE CO ODPIERDALAJĄ W TYM LINKU W ARTYKULE!!!!!!!

Płatny mason

Morda niedojebancu

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Haha. ..!! Hahaha masoneria jest i będzie zawsze pośmiewiskiem społecznym
Prawda a co a jak !
Wiecie jak Paluch i Prosto i ekipa nabijają sobie wyświetlenia i lajki na YouTube i Facebooku masońskim?
A ja wam powiem..
Oni naprawdę nie dostają tyle lajków i wyświetleń
Im to nabija specjalny program do sztucznych lajków
Więc ha ha ha
Sokół i KęKę tak na serio wcale nie są tacy popularni Cleo i taxita i zabson też ha ha ha
Wydało się idioci
U Sokoła zazwyczaj jest ciągle podobna liczba przy każdym poście na Fejsie czyli około 500 lajków
Ja nie wierzę
Żeby pod każdym postem prawie taka sama liczba osób go lajkowala
Dlatego tak samo robi z laskami i sztucznymi lajkami na FB i YouTube Bonus RPK i dlatego z punktu widzenia kobiety Bonusa nie szanuje
Czego tu się bać
Masonów jest około tylko 600 sztuk świń w Polsce
A Polska ma prawie 40 milionów ludzi i wszyscy rzygają na masonerię …
Tak samo pajac Taqonfide
On sam siebie lajkuje
A nie my jego Polacy
Taqonfidee jest okrzyknięty wielką gwiazdą tylko że nawet się zastanawiam
CZY NA PEWNO DOSTAŁ DIAMENTOWĄ PŁYTE
BO MASONERIA TO OSZUŚCI NA KAŻDYM ROGU ULICY

I DLATEGO DAŻE TAK DUŻĄ SYMPATIĄ OSOBY MAŁO LAJKOWANE NA FACEBOOKU I YOUTUBE
TAK SAMO ZAINSYNUJE DO MIĘSA DLA BOGATYCH PEWNEJ PANI
PRAWDA
Masoneria to okultystyczna sekta kłamców i oszustów
Ładnie ładnie
Nagrody i diamentowe płyty i sprzedawane egzemplarze płyt nie potwierdzają się nawet na paragonach ludzi kupujących

MASON 33 STOPNIA, KTÓRY ZNA DIABŁA

Jutro ci przekażę, co cie czeka i nie uciekniesz od tego, jedyna z rodu Spierdolinów Saskich. Tymczasem do zobaczenia

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Dlatego strach przed covid i pandemią którzy wywołali masoni jest niepotrzebny
Bo oni chcą nas zastraszyć a są małą tyci tyci grupą
A nas katolików jest więcej i nie trzeba się tych satanistów bać
Hahahaha
Jazda z nimi do koryta!!

Dlatego chcę zdementować wszystkie informacje i w piosenkach którzy podawali o mnie masoneria polska ,żadna informacja od nich na mój temat nie była prawdziwa a wręcz przekręcona ,ja-czyli-
Milena Petarda Rakieta

Dlatego LOGIN NA GLAMRAP np.”member you member prawdziwa ” na glamrap podszywa się pode mnie i udaje mnie haha
To są właśnie ich sposoby oszukiwania ludzi i społeczeństwa GDYBYŚCIE WIDZIELI NA GLAMRAP -MEMBER YOU MEMBER PRAWDZIWA-TO WIEDZCIE ŻE TO NIE JA TYLKO KTOŚ KTO UDAJE MNIE I DAWAJCIE TEJ OSOBIE OD RAZU
MINUSY
JA WAS POLAKÓW BEDE TEŻ LAJKOWAĆ ALE MASONERIE NIE

Płatny mason

Mlaskaj kurwa kutange niedojebancu mozgowy

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

A bonus RPK jest masonem
I to jest qpel pedofila sokoła bandy masońskich kłamców
Więc bonus RPK nie jest nawet kryminalistą i nigdy nim nie był nie pisze tekstów sam i jest banonowcem
Dlatego mam bekę z bonusa I POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKICH JEGO WROGÓW W EKIPIE SIŁA BO GO BARDZO NIE LUBIE TEGO ŚMIESZNEGO BONUSA
BO ON JEST SZTUCZNYM MASONSKIM TWOREM
TWOREM ARTYSTYCZNYM
DLATEGO CZĘSTO TU PISZE W OBRONIE PEWNEGO CHŁOPAKA ŻE „LIST DO WROGA WRÓCIŁ DO NADAWCY,BO LISTONISZ UMARŁ PO DRODZE”
HAAHAHA

Muszę wam powiedzieć że miałam tyle włamań na konto swoje Facebooka gdzie dodawali za mnie na moje konto różne śmiecie
Dodali mi np jeden osiem l w polubieniach czego ja nie zrobiłam bo ja nie słucham komercji tylko ciężkiego klimatycznego rapu
Haha moje konto jest obecnie po raz setny ze względu na moje bezpieczeństwo zablokowane
Ej ty major spz masonie!
Elo PORCZNIKU KOMENDANCIE
JEBANY MAJOR W DUPE
KLAMSTWEM
AŻ ZALEWA
TO JEST TECHNIKA MASONSKA DZIAŁANIA W NARODZIE POLSKIM CZYLI PO PROSTU MASONI PRZEKRECAJĄ FAKTY
HAHA PRAWDA WYJDZIE NA JAW
I WYSZŁA
Dziękuję za uwagę właśnie podałam prawdę o masonerii i w jaki sposób działają
Ja jestem nacjonalistką Polką i katoliczką od urodzenia dlatego Bedoes który jest masonem nazwał mnie czarownicą publicznie
Idiota i opalony Ken z niego
Niech wypieprza ze słońca !
Krążyły plotki nawet że jestem Tatarką a ja jestem Polką
Ha !
Brawo bando masońskich baranów!
Czyli wynika z tego że Bedoes mason stosuje okultyzm na fanki
To są fakty
Teraz rozumiecie

Płatny mason

Ssij kurwa dzide zboczona szmato

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Malik Montana to
Cygańska kurewka
I bajkopisarz ciapatym slangiem
Który swoje filmiki na YouTube nagrywa z podszywający mi się osobami,nie opartych na faktach
To jest dopiero poziom „artysty” hahaha szczerze mówiąc nigdy bym na niego nawet nie spojrzała bo mam inne wartości polskie wpojone od urodzenia
Mięso i wstyd dla masońskich zwyrodnialców debili impotentów Palucha i ekipy
Beka z lewicy i masonów

Oni nawet nie wiedzą jak są znienawidzeni przez Polskę
Hahaha

MASON 33 STOPNIA, KTÓRY ZNA DIABŁA

Zamierzamy cię za twoje grzechy przeciwko Jezusowi Chrystusowi, konkretnie za bluźnierstwo wobec bliźnich i wobec Boga. Do max tygodnia cię znajdziemy (pozostało już tylko parę rytuałów), czyli czysta formalność. Masz pojechane 🙂

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Spierdalaj niedługo idziesz za pedofilię siedzieć nie wiesz ile was osób zgłosiło w Polsce za pedofilię?około kilkunastu Mason33 hahaha to wy będziecie dojechani za dzieci nie kompromituj sie

Szatan Mason 666

Umyj dupe bo jadę do ciebie

MASON 33 STOPNIA, KTÓRY ZNA DIABŁA

Ale najpierw spotka ciebie kara. Sedziowie sa przekupieni razem z Ziobro. Więc nie strasz, bo się zesrasz. Belzebylub z Behemotem patrzą knagi na ciebie. Będziesz mieć pięknie przezncala wieczność na Marsie.

MASON 33 STOPNIA, KTÓRY ZNA DIABŁA

Jak trzeba będzie to i prezydent ułaskawi. Nie masz szans, nikt ci nie pomoże. Czeka cie wieczna kara na Marsie, poddaj się, bo zostałaś sama. Jesteś tematem numer jeden wśród legionów marsjanskich. Repttlianie ci nie odpuszcza. Twoje cialo i energia będzie nalezec do nich. To twój koniec wielka Oświecona Z rodu Saskich Spierdolinów.

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Sokół rozdaje materialnym kurwom frajerom raperom żeby pisali obraźliwe piosenki o niewinnych ludziach w Polsce
Dlatego za kilka miechów będą mieli już przeze mnie zjebana renomę
Za synka mojego osmieletniego kurwiny

Płatny mason

Sssssij go sssij bo nie pozalujesz

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Sokół napierdziela po domu z kaszka mleczna na butach
Hahahaha
Marysia Starosta to czarownica pedofil zoofil i największa kurwa w Polsce
Brawo taka z Ciebie dama z kulturą że go go
Tylko że w oczach społeczeństwa jesteś zwykła chamka bez kultury
Dama jak chuj!
Ta starosta!
(Ja to wale z innym materiałem a wy od razu pomyslicie że ćpam ,a ja wam powiem że nie ćpam i tacy z was idioci)
Sokół to mleczny pedofil

Płatny mason

Ty szmato masz pprzejebane

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Katarzyna PORYCKA jest największym pojebem w Polsce i czarownica!ma takie kompleksy i niskie poczucie wartości z mojego powodu że dlatego mnie niszczy bo gdyby czula się ode mnie atrakcyjniejsza to nie atakowała by mnie codziennie praktykami masonskimi oszpecenia
To jest zakompleksionE kurwisko z niej, gdzie z takim ryjem
DO MODELINGU PYTAM
JAK ONA NAWET PIERSI NIE MA
JEST CHUDA ZA BARDZO JAK SZKAPA ANOREKTYCZKA
NIE MA DOBREJ TWARZY ITD
I NIE POTRAFI SIE UBRAC.

Płatny mason

Kozioł pisał ci Cup id przez sen. Jesteś brudna grzechem smiertelnym

Płatny mason

Lizał cipę*

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Wziąłeś Paluch kurwino pieniądze od Sokoła za obrażanie mnie publicznie mimo że mnie nie znasz OSOBISCIE dlatego jesteś ty frajerem

.. jesteś MATERIALNA KURWA FRAJEREM RAPEREM KTÓRY ZA HAJS ZROBI WSZYSTKO!!! KURWA Paluch ty szmato z brukowca
ZROBI CI TAKI
NIELOGICZNY ROZPIERDOL I RENOME ZE ZAPAMIETASZ MNIE DO KONCA ZYCIA PEDOFILU
PALUCH&STALIN &DZIECI
..&W AUCIE
PALUCH JESTEŚ DLA MNIE NIKIM!

Płatny mason

Jesteś nikim dla tego świata, ale będziesz kimś na Marsie

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

DZIARMA to taka zaćpana dychawica , ruchawica że w tańcu nie kontaktuje..Zrobiła „karierę”po koncercie na dymanku wśród raperów ..tym właśnie zasłynęła ..
Dużo tego było na polu..ruchania nawet z gównem i zwierzętami.ibrzydluwe kurwisko ,zasłonięte w kurwie!!
Rozbite małżeństwa,rozbite pary,zmiana na ruchanie raz ją rucha za 15 minut bierze inny..Ale co jest najgorsze w tej kyyyrwinie cielesnej to przekracza wszystkie granice..
DZIARMA po podaniu narkotyków kilkuletniej dzieciom molestowała je w mieszkaniu naćpana,później zamknęła je bez jedzenia w mieszkaniu na klucz i wyszła z kumplami na kilku dniowe ćpunskie melanżowe żniwa po mieście..
Na tekst-„może wrócisz do mieszkania bo są pewnie głodne te molestowanie dzieci”,odpowiedziała DZIARMA „poradzą sobie „i nie wróciła do mieszkania.
Dlatego tej kurwy nie szanuje zupełnie bo to ścierwo DZIARMA jest tak zepsuta zwyrodniała prymitywna i pusta duchowo i moralnie że rzygać się chce .Dziarma odwala te same praktyki co TAXITA dlatego pokazuje się naga na okładce z wężem.

Płatny mason

Kozioł lizał ci wagonie przez sen, jesteś brudna grzechem smiertelnym

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

News o TaXiCIE zwyrodnialcu masonce takiej obrzydliwej kurwie i zoofilce że głowa mała dzisiaj doszedł do mnie z pierwszej ręki.Przede wszystkim jestem byłam i będę zawsze katoliczką ale ze względu że drąże temat co oni tam odwalają spotkaniach masońskich celowo po to by zniszczyć ta masońska grupę i żeby ujrzało to światło dzienne ,bo masonerię trzeba leczyć że ZBOCZEN i zamykać izolować a nie jeszcze takich bydlaków wykrzywionych pedofilii i zoofilii lansować w mediach.A więc doszłam do informacji o Taxicie co ona tam robi na spotkaniach masońskich.Pewien zdrajca masonów sprzedał mi informacje co robi TAXITA i jest to tak obrzydliwe że trzeba Taxite jak najszybciej za to zwyrodnienie okrucieństwo szmatlawca tego zapierdolic w kaftan i odizolować od społeczeństwa.
TAXITA na spotkaniach masonów przywiązana z zawiązanymi oczami opaska w rozkroku jest lizana lizana po cipie przez kozły oprócz tego na jej nagie ciało puszczone są węże i gady bez jadu które ślizgają się po nagim przywiązanym ciele oprócz tego W TYM SAMYM CZASIE PODSÓWAJA JEJ POD NOS GÓWNA I FEKALIA ABY JE WACHALA A POZNIEJ NA KONIEC KARMIA JA GOWNEM A ONA WYMIOTUJE ..
TO JEST OKROPNA KURWA KKKURWISKO Z NIEJ PRZECIEZ Taxita TO TAKI POPIERDOLENIEC Z NIEJ ZE RZYGAC SIE CHCE BRAK SŁÓW
SZOK KURWA Z TEJ SZMATY TAXITY
OPROCZ TEGO TAXITA na sPotKANIACH MASONoW CHoDZI NA CZWORAKU W MEtALOWYM KAGANCU i wacha podloge.
PRZECIEZ TRZEBA WYPIERDOLIC ja ze sceny
Za PRAKTYKII KURESTWO TFU SZMATa TAXITO TY KURWO ZOOFILSKA ZAJEBANA

Płatny mason

Wykanczasz się powoli, nasze rytuały przynoszą skutek

Respekt

Fazi Szacunek 🙂

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Sokół i Marysia Starosta to obrzydliwi zwyrodnialce i pedofile
Odświeżam artykuł z 2013r.o Sokole i Marysi Staroście ,zobaczcie jak żałośnie się tłumaczą że swej pedofilii,nawet nie mieli się jak z tego wytłumaczyć ,biedny ten malutki chłopczyk którego chcieli przewieść i porwać Wstyd

https://glamrap.pl/sokol-pokrzyzowalem-plany-pedofila/

Płatny mason

Twoja energia nie ucieknie we Wszechświat, bedziesz skonczona

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Major SPZ w dupę jebany
AŻ ZALEWA
WZIAL PIENIADZE OD SOKOŁA NIE ZNAJĄC MOJEJ OSOBY OSOBISCIE
ZEBY ZA PIENIADZE PUBLICZNIE MNIE OBRAZIC
DLATEGO UWAZAM ZE MAJOR JEST PLATNA KURWA PUBLICZNA
NAGRYWA PIOSENKI ZA HAJS ZEBY OBRAZAC KOBIETY
BO ON NAWET NIE WIE Z JAKIEGO RODU POCHODZE ,Z RODU ROMANA DMOWSKIEGO WIELKIEGO POLITYKA POLSKIEGO
I ZA TAKIE OBRAZANIE MOGE GO INACZEJ ZALATWIC
A KATARZYNA PORYCKA I JEJ SMIESZNE NIBY UKLADY TO DLA MNIE PIKUS
NIENAWIDZE TEGO CHAMA MAJORA

TYLKOPLATFORMATYLKOPALIKOT

DLA FARMAZONA SOKOŁA IDEALNA

Płatny mason

Zna cie każdy jesteś ta pierdolnieta mitomania, ktoa myśli, ze jest pepkiem swiata i wabikiem na pedofilów. HA TFU ci na kurwę do Choroszczy z Tobą lampucero

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Ha ha ha a wiecie co robi Paluch po godzinach??po robocie???
#paluch nie wpierdziela lajkonika paluszków
#ale :
NEWS O PALUCHU O JEGO PRAKTYKACH UKRYTYCH MASOŃSKICH doszedł do mnie i mnie dobił dobitnie …
Wyobraźcie sobie prostokątne drewniane pudełko.W to pudełko wkłada przez wycięty otwór w drewnie schylony do pasa paluch GŁOWE.BO TAK MU SIE PODOBA .
ALE WIECIE CO JEST ZJEBANE W TEJ HISTORII?
W ŚRODKU PUDEŁKA TAM GDZIE PALUCH CHOWA GŁOWĘ SA WŁOŻONE WĘŻE BEZ JADU. JEST TAM DUŻO węży a paluch lubi sobie zamknąć głowę w to pudełko z wężami ..
Co Jest NAJGORSZE W TEJ HISTORII -JEDNOCZESNIE NAGI PALUCH JEST DYMANY W DUPEE OD TYŁU PRZEZ JAKIEGOS STAREGO MASONA FACETA…
ŁADNIE ŁADNIE
FAJNIE PALUCH ODPIERDALA.
PALUCH JEST MASONEM I TO ODWALA PO GODZINACH.
DLATEGO ONI TE PRAKTYKI SOBIE MASONSKIE UKRYWAJĄ I NIE CHCĄ BY UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE.
ŁADNIE ŁADNIE
PALUCH KŁANIA SIĘ nam PO PAS..DYMANY PO PAS+NAGI+GŁOWA W PUDEŁKU Z WĘŻAMI.pieknie..
Hahaha okropne ale prawdziwe.

Ja niżej -podpisana ale-wyższa rangą:
#antymasonka
#katoliczka
#islamofob
#nacjonalistka—>>>
Poszła informacja✓

Płatny mason

Ssij bigos i kał z dupy kozła

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

MISTYCYZM CHRZEŚCIJAŃSKI.PRAWO JEDYNEGO BOGA CHRYSTUSA.
Najśmieszniejsze jest masonerii polskiej przekonanie,że okultystyczne praktyki które stosują na mnie to na pewno działają .Dlatego masoneria illuminaci to głupki.Bo ja wam powiem,że mimo ich starań nic nie działa z żadnych klątw i okultyzmu którzy rzucili na mnie i rodzinę .
Bóg mi tylko pokazuje jakie oni mają intencje ale żaden okultyzm nie działa ponieważ stale odmawiam Nowennę Pompejańską.
To Bóg Chrystus kieruje światem dlatego nie pozwala by ich okultyzm działał ,szatan jest tylko małym stworzeniem.
Czy wy myślicie że ja mam przejebane życie?hahaha właśnie ,że nie.Powiem wam że nawet dużo osób ze mną przybija ze mną piątkę,tak naprawdę mimo waszych ataków medialnych że strony masonerii na mnie nacjonalistką
-nie mam złej opinii.
A cały okultyzm wasz zawróci do was z powrotem .
Dlatego się tym przed mną osmieszacie.I dzięki temu wychodzą wasze tajemnice..
#antymasonka

Płatny mason

Ssij grzebień dla koguta zoofilko

DragStore

Iluminacie dolaczyli do wspolczesnych templariuszy. Asasyni juz nie zdobeda fragmentow edenu bo zjadl je belzebub i wystal dupskiem z muchy bo belzebub sam jest jak mucha. W dodatku skrzydla mu pekly bo go przeoralo stado rozprutych murzynow . Jedyny prawilny czarnuch ktory jebal masonerie to 2pac wy kurwy jebane masonskie plugawe sepy z dupy. Walisz z ucha na komendzie sprzedajesz wartosci komu? Kurwom bo komu innemu, kurwom masonom bolszewikom, templariuszom, syjonistom, masonom, iluminatom, czcicielom kosmosu, starozytnym, adeptom, ukrytym, asasynom, skurwysynom. Jebac NWO jebac porzadek swiata. Tylko konserwatyzm i stary podzial na ludzi mocnych i slabych. Jebac LGBT jebac Szatana i slugusow jego. Paluch to kurwa utarta na rozjebanym mordorze w lesie bieszczadzkim. Rozjebalem was kurwy mozecie mi ssac pento i zrobic penta killa zajebance obsrance. I przestancie walic here kurwy bo w swoich tekstach mowicie stop dopalaczom a za scena wciagacie do nosa biale prochy. Jebac materializm i zepsucie i jebac jebanie kobiet i traktowanie ich jak szmaty.

Popularne