Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Fazi & Małpa wydają trzecią wspólną płytę

Pierwszy singiel „Nie tędy droga”.

Opublikowany

 

fazi w czarnym samochodzie

Każdy choć raz w życiu usłyszał, że nie tędy droga. Słowa te mogły wywołać smutek na twarzy, jednak Fazi & Małpa postarali się, żeby Nie tędy droga mogło od teraz kojarzyć się z czymś o wiele lepszym, a nawet, żeby się Wam wkręciło!

Nowy singiel zapowiada płytę TBS #3, której preorder wystartował w tym samym czasie co kawałek Nie tędy droga. Singiel to klasyczna odsłona muzyków, których wszyscy znają, a połączenie ich doświadczenia z umiejętnościami Yankee Doo Doo i Władcy Dymu sprawiło, że jest to naprawdę niezły numer!

Nowy album to już trzecia wspólna płyta Faziego i Małpy, na którym znajdziecie 14 numerów i kilku gości reprezentujących scenę podziemia! TBS #3 pojawi się w sprzedaży jedynie w limitowanej wersji. Do preorderu dołączony będzie mixtape, który jak dotąd nie pojawił się nigdzie na rynku w formie fizycznej!

 
8 komentarzy
8 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
1 rok temu

Menel i kumpel menela obalili trzecią wspólną flaszkę.

SZCZERA PRAWDA
1 rok temu

Jeden komentarz odnośnie danego tematu, a reszta komentarzy to te same wysrywy jakiejś kurwy atencyjnej z tymi samymi pastami, albo tej pomylonej zjebanej umysłowo idiotki, co jej PROSTO dziecko rucha. Brawo Glamrap!!!

MIT o p0lkach
1 rok temu

Mit o najpiękniejszych na świecie Polkach wziął się z czasów PRL-u, gdzie Polacy jako ogół nie mieli żadnego powodu do dumy (bycie wg propagandy dziennika telewizyjnego jedną z największych gospodarek świata, wysokie miejsce w wydobyciu czarnego złota i wykorzenienie analfabetyzmu nikogo nie napawa dumą), więc wymyślili sobie tą bajkę, aby się dowartościować.
Prawdopodobnie trafiło na kult kobiet, ponieważ katolicyzm w Polsce opiera się w dużej mierze na kulcie jednej z nich.
Wracając do tematu, tamci Polacy, waląc konia do wątpliwej urody rodaczek, nie wiedzieli, że w ten sposób zboostują ego ksiemżniczkom, swoim wnuczkom i córkom oraz nałożą pętlę na szyję swoim synom i wnukom

je*ać scene rap
1 rok temu

FAZI ZAWSZE NA PROPSIE !

EJ TY KOLO!
1 rok temu

░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░
░░░▀▀▄Fazi i małpa▄▐▄▄▄▀░░░
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

p0lkaSZMATA
1 rok temu

Kobieta i mąż normik przed seksem:
„Kobieta: Masz gumki?
Mąż: Kurcze skończyły się, możemy bez? Przecież bierzesz tabletki
K: No i co z tego? Musze mieć stuprocentową pewność, natychmiast marsz do apteki, bo nie będzie seksu przez miesiąc
M: Dobrze, już dobrze, idę”

Kobieta i przypadkowy chad przed seksem:
„K: Masz gumki?
Chad: Nie mam i nie lubię, jak ci się nie podoba to wracaj do męża zakolaka
K: Dobrze, już dobrze, biorę przecież tabletki
Chad: No i git, teraz twarz w dół, dupa do góry
K: w myślach „W sumie to nie wzięłam tabletek, ale trudno, zawsze chciałam mieć dziecko, mam męża to będzie komu wychowywać”

Ryszard tydraniu
1 rok temu

No ta płyta w szufladzie przeleżała kilka dobrych lat taka prawda marna tak

polki i tatuaż
1 rok temu

#tatuaze u młodych #p0lka to już prawdziwa plaga. Teraz spotykając się z dziewczyną w wieku 20-24, nie ma sensu pytać, czy ma tatuaż, tylko od razu: jaki i gdzie, bo to, że jakiś ma, to niemalże z góry wiadomo. Jasne, że czasy już nie te, że tatuaż z automatu równa się kryminał, ale że tatuaż = niedojebanie mózgowe już jak najbardziej tak. Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek nastała jakaś bardziej debilna i obrzydliwa moda. W dodatku pełna absurdów. Często się mówi, że tatuaż ma wyróżnić, ale co to za wyróżnienie, skoro więcej młodych dziewczyn ma tatuaż niż go nie ma? Dbają o siebie i stosują te wszystkie kosmetyki, żeby mieć delikatną gładką skórę, a potem dobrowolnie zadają jej rany (jakby nie było tatuowanie polega przecież na okaleczaniu skóry). Uważają, że nie można założyć tej samej sukienki dwa razy z rzędu, ale jednocześnie nie przeszkadza wizja chodzenia z jednym wzorem na skórze do końca życia. Starają się prowadzić zdrowy styl życia, jogi, fitnessy, siłownie, bieganie, chuje muje, a potem idą wstrzykiwać sobie tusze, które z prawnego punktu widzenia są zwykłymi chemikaliami i coraz więcej wskazuje na to, ze mogą mieć bardzo szkodliwy wpływ na organizm. Podobnie jak liczne źródła potwierdzają, że tatuowanie się jest często skorelowane z zaburzeniami psychicznymi. W końcu komu normalnemu potrzebna jest taka ostentacyjność? A już najbardziej śmieszy mnie stwierdzenie, że to nie moda, tylko „robią to dla siebie”. To ciekawe, dlaczego popularność tatuaży rozwija s

Popularne