Sprawdź nas też tutaj

News

Fazi nagrywa płyty z Kaczorem BRS i Pszona Mob

W trakcie realizacji są obecnie trzy projekty.

Opublikowany

 

Fazi

Od jakiegoś czasu Fazi pracuje nad wspólną płytą z Kaczorem BRS „Tata i syn”. Od założyciela Nagłego Ataku Spawacza dowiadujemy się, że krążek jest już na ukończeniu, a raperzy obecnie dogrywają gościnne zwrotki.

Oprócz tego Fazi założył nową kapelę The Czopers. – Będzie to połączenie mnie, chłopaków z Ugorka i chłopaków z Pszona Mob – zapowiedział raper. – Będzie nas tam co najmniej ośmiu i będzie to rąbanka techno – tłumaczy. Kiedy możemy się spodziewać tego materiału, na razie nie wiemy.

To jednak nie koniec nowości od Faziego. – Robię EP-kę producencką Chomika. On robi bity, a ja nagrywam kawałki – ujawnia raper.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
SraćIdiotomDoRyja

kurwa żenia taka, ze chociaż mieszkam sam, poszedłem ze wstydu się schować do drugiego pokoju

Fazi - Kijowski polskiego rapu

Fazi jest rapowym odpowiednikiem Kijowskiego, założyciela KOD-u. Alimenciarz, stary dziad udający młodzieżowca, dzban próbujący przylepić się do czegokolwiek co przyniesie siano. Brak klasy, honoru i prawdopodobnie mózgu. Tfuuu.

Kamil Kupa

Oj Fazi atencjuszu, spierdalałeś z Poznania, spierdalałeś z Białej, teraz siedzisz w Krakowie i ćpasz z tymi przegrywami z Patokalipsy. Typie, masz kurwa 50 lat, weź spłać alimenty, przeprowadź się do matki i daj się ubezwłasnowolnić, bo od tego ćpania ci mózg zlasowało. Jak ci dam za darmo kreskę koksu i koszulkę z napisem „Pierdzę na makaron” to też założysz?

doopa

fazi wracaj do bogdana z grójca

wojtek lat 12

LIROY ALBOOM 1995 N.A.S. Brat Juzef 1996 wakacje kaseta z bazaru może nawet sam Kozak sprzedał mi tą RAPową PoLska Muzyka kurwa 13 lat miałem Fazi zmieniłeś całe moje pojebane życie potem PH Kopalnia i POLSKI RAP ZAKAZANE PIOSENKI YO.1 chore gangsterskie gówno wstyd się przyznać że tego słuchałem ale N.A.S. to hardkorowy klasyk WYP3 LIROY N.A.S. SLUMS ATTACK KALIBER 44 dziecinstwo z rapem nie ma nic lepszego od hip hopu

mariuszz

Fazi jesteś luj nieraz spalimy marzanne

BIURO OBCIĄGANIA RAPEROM

Fazi pamiętaj jak kaczor brs będzie robil Ci loda ze spustem do japy to powiedz, żeby zrobił Kaczorka, on będzie wiedział o co chodzi, Elo.. Propos za „wesele” spawaczy..

Odb

Pszenny kaczor nagrywa sfazowaną płytę z mobem SBR

Belmondo Informator

Buahahaha, co za banda chuja. Na każdego jest białko, to same rozjebundy. To się dobrali konfidenci.

Prawda

Za takie gadanie bez dodow chuj ci w dupe lamusie jebany

Innertia

Lubie Faziego ale po chuj z Pszoną nagrywa ?

Popularne