GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Feno wyjaśnia całą karierę Oliwki Brazil. „Nawet mi cię nie żal”

Zgadzacie się z raperem?

Opublikowany

 

oliwka brazil feno

Zdobycie bardzo szybko dużej rozpoznawalności kontrowersyjnymi treściami odbija się Oliwce Brazil czkawką. Nagranie jednego bardziej stonowanego numeru nie przykryło jej wcześniejszych dokonań. Po zarzutach o kradzież utworu Oliwka Brazil zaczęła mówić o nagonce na jej osobę. Postanowił to skomentować Feno, który pokrótce przybliżył, jak z jego punktu widzenia wygląda cała kariera sceniczna podopiecznej Smolastego.

– Wyobraź sobie, że mieszkasz w Polsce, w katolickim kraju, gdzie wartości są dość mocno zakorzenione. Jest tendencja do tego, żeby piętnować rozwiązłe zachowania. Tendencja do j*bania wszystkiego, co odbiega od szeroko pojętej normy. Ty masz 20 lat i myślisz sobie, ale im wszystkim pokażę! I zaczynasz pchać takie treści wulgarno-oscentacyjno-obrzydliwe. Do tego wpisujesz się w kanon piękna szeroko rozuinaego body positive. Jaka może być reakcja społeczna? – pyta retorycznie Papa Fenciszek.

Raper stara się przekazać, że Oliwka Brazil zamiast wypić piwo, które sama naważyła mając pełną świadomość, że to co robi jest kontrowersyjne, mówiąc o „nagonce na nią” i „obrzydliwych komentarzach” ucieka się zrzucenia winy na innych stawiając się w roli ofiary.– Nie poddajesz się, wałkujesz temat i nagle okazuje się, że nie udało się tego sforsować. Pojawia się presyjka, zaczyna cię gnieść i nagle Remik z MyMusic robi ci copyright strike’a (oskarżenie o naruszenie praw autorskich). Jakiej broni używamy w takiej sytuacji? Jest mi smutno – wyjaśnia.

– Nawet mi cię nie żal, bo takie pi*rdolenie w kwestii konsekwencji swoich działań, które są bardzo łatwe do przewidzenia wyjaławiasz zjawisko jakim jest choroba – dodaje Feno.62 komentarze
62 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Robert z Suwałk
1 miesiąc temu

Cofnijcie się wstecz o -13-15 lat jak Peja jechał z całą scena… na ostro.. upiekło się połowie nawet uszatemu Żydowi który się przestraszył Rycha.. vtylko szkoda ze dla ryska się odkleiło teraz.
Hmm.. można se GADAĆ WSZYSTKO na sentino ale pojechał z całą sceną i nikt mu nic nie zrobił 😀 … No i coś tam malik się psuje do sceny i też nikt mu nie zrobił nawet Marek Kaczy Proceder Teddy Boys95 od Molesty przez HG aż do Solo.
A zapomniałbym o Fazim który pojechał z paluchem a ten udawał że deszcz pada.. Ale do multiego pyskował ahahaha

Metodyczny człowiek
1 miesiąc temu

13 lat temu to na świecie nie było połowy glamrapowiczów

B1Lą
1 miesiąc temu

> Hmm.. można se GADAĆ WSZYSTKO na sentino ale pojechał z całą sceną i nikt mu nic nie zrobił

Pojechał… do Hiszpanii na szparagi co najwyżej 😀

Janne
1 miesiąc temu

A kim do cholery jest Feno ? On się nabija z jej kariery, a sam jaką ma ? Piosenka Oliwki „Big Mommy” ma 12mln wyświetleń na yt.. A twoje jego kawałki? No właśnie..

cpelun
1 miesiąc temu
Reply to  Janne

feno przynajmniej robi kawałki dla siebie i pasji a nie żeby się wybić XD

Lejeń
1 miesiąc temu

Powiedział typ ubierajacy do klipów siatke z cebuli

SicenS
1 miesiąc temu

Piwo się warzy a nie waży J(eł)opie z redakcji.

ahhahaha
1 miesiąc temu

naważyła piwa xD

Marb
1 miesiąc temu
Reply to  ahhahaha

’Redaktor’ nawet po polsku nie umie poprawnie pisać. O interpunkcji nie wspomnę.

Peja
1 miesiąc temu

Przychodzi tede do lekarza, a lekarz też kur.wa

jarek ggosobowa
1 miesiąc temu
Reply to  Peja

a lekarz peja

Don Wasyl
1 miesiąc temu

Ludzie mówią że to Oliwka Brazil zeżarła Rogala DDL

Maru
1 miesiąc temu

Kto to jest ku….Reno

Mezokracja
1 miesiąc temu

Feno sreno z kacperczyk kiny zimer ekipa czilwagon jacuć placuś oliwka Bułgaria i reszta klaunfow a zapoczontkowal to jang mólti

Nóż
W
Kieszeni
Się
Otwiera

Robur
1 miesiąc temu

Ten tranziol nie lepszy!!!

Lol
1 miesiąc temu
Reply to  Robur

Zamknij morde debilu

Minus
1 miesiąc temu

Zgadza się

POCIEJ KOZDÓJ
1 miesiąc temu
Reply to  Minus

Mój wzrost (170 cm) zdyskwalifikował mnie na polskim rynku świń ale za to otworzył się rynek azjatycki. Od 2 lat jestem żonaty z Filipinką, która jest kochająca, pracowita, w domu zawsze ugotowane i posprzątane. Trzeba być masochistą by brać za żonę kartoflaną p0lkę.

GANG RENA
1 miesiąc temu
Reply to  POCIEJ KOZDÓJ

i od dwóch albo więcej lat siedzisz tutaj i wklejasz te swoje wysrywy… aha, na pewno, jak Ty jedyną čipkę dotknąłeś w swoim życiu przy swoim porodzie

POCIEJ KOZDÓJ
1 miesiąc temu
Reply to  GANG RENA

?

Imie
1 miesiąc temu
Reply to  POCIEJ KOZDÓJ

A co to, rozlam w lpg?

Zlotousta
1 miesiąc temu
Reply to  GANG RENA

A w dodatku twoja żona powinna być twoja partnerka a niestety jest niewolnikiem . Wow rzeczywiście masz cudowne życie. Mi jej szkoda że taki m byle czym musi się zadowolic. Jak dla mnie to niech wszystkie filipinki zabiorą tych próżnych Polaczków którym rączki z d..py wyrosły i nic nie potrafią zrobić …

Zosia
1 miesiąc temu
Reply to  POCIEJ KOZDÓJ

W domu posprzatane i ugotowane…. Ty posprzataj i ugotuj a nie biedna filipinke wykorzystujesz

Obczaj
1 miesiąc temu
Reply to  Zosia

Gość pracuje, przynosi hajs do domu to filipinka, jeśli nie pracuje i nie przynosi hajsu do domu to zapie*dala w domu – ma być posprzątane i ugotowane, w końcu równouprawnienie. Zawsze można się wymienić. Ona pójdzie na jakąś budowę, poprzerzuca sobie cegły cięższe niż ona sama a chłop będzie sprzątał i gotował, czemu nie?

Imie
1 miesiąc temu
Reply to  Obczaj

Prwnie ze tak k. Porobili niewiadomo co, chlop ma podlogi sprzatac? Chyba was poeebo, chlop ma chodzic do pracy, naprawiac samochod, skrecac meble, przekopac ogrodek nie dajcie sie propagandzie.

Flaczek Graniecki
1 miesiąc temu
Reply to  POCIEJ KOZDÓJ

Mitomanie jeden. Filipinki czy inne azjatki nie lecą na biednych białych. Mają u nich szansę tylko biali z zasobnym portfelem.

Obczaj
1 miesiąc temu

Generalnie to działa na całym świecie, odsetek kobiet skłonnych do utraty godności w imię pieniądza rośnie tym bardziej im bardziej maleje PKB danego kraju. Właśnie dlatego uważam za śmieszne oczernianie Polek przez piwniczakow, którzy nosa poza piwnice nie wystawili i nigdzie na świecie nie bylo i nie ruchali żadnej laski oprócz Reni Rączkowskiej.
Cały wschodni blok Europy to jeden wielki burdel a on skrajnych przypadkach biedoty jak np w Ameryce Łacińskiej nawet szkoda wspominać. Polki mogłyby się uczyć od latynosek jak dawać du*y za kawałek chleba..

Zlotousta
1 miesiąc temu
Reply to  POCIEJ KOZDÓJ

Dlatego półki wola brać czarnych . Bo oni chociaż mają pojęcie o se..sie . A przy azjatkach to każdy polski maluszek będzie dla nich ogromny hehe

wykopx
1 miesiąc temu

komunisci byli zli ale przynajmniej nie zabijali dzieci, nie to co nasi bracia ukraincy

Sowabezoka
1 miesiąc temu

No fenek zabłysnąłeś intelektem, myśmy o takom hipokryzję nigdy jej nie podejrzewali…

AleksanderP00lak
1 miesiąc temu

Rap jest zjawiskiem patologicznym dla spoleczenstwa, wywołującym u swoich odbiorców objawy nerwicowo-schizofreniczne. Badania dowiodły, że w tej grupie skłonność do sięgania po narkotyki jest wielokrotnie większa niż u anarchistów zamieszkujących opuszczone budynki. Inne badanie wskazuje, na kompulsywne sięganie do samozadowalania się seksualnego, lub zaspokajanie potrzeb seksualnych z kolegami w czapkach typu fullcap. Nieletni słuchacze narażeni sa na promocję seksu analnego, który może prowadzić do infekcji chorobami rzadkimi. Głównymi promotorami wyżej wymienionych zachowań sa artyści, którzy występują na teledyskach z dużą ilością mężczyzn, częstokroć występujących jako tzw. tło dla głównej gwiazdy. Sami odpowiedzcie sobie czy wasze dzieci nie są narażone.

Hjt
1 miesiąc temu

Mi nawet nie jest żal tego Feno A co dopiero Oliwki obydwoje według mnie nic nie mają wspólnego z rapem więc po co ten feno tak się tu żali niech zacznie od siebie a potem do tej oliwki niech ma jakieś ale.

Człowiek
1 miesiąc temu

Muszę się wam do czegoś przyznać: przez długi czas wstydziłem się tego, że jestem człowiekiem i próbowałem przed innymi ukryć to, że nim jestem. Próbowałem wzbudzać u innych wyrzuty sumienia za to, że również są ludźmi i można powiedzieć, że uprawiałem w związku z tym pewien rodzaj shamingu. Teraz już wiem, że nie mam się czego wstydzić i że bycie człowiekiem jest wspaniałe. Człowiek to niesamowita istota, wystarczy popatrzeć na naszą cywilizację i wynalazki, nie wyobrażam sobie być np. psem bądź kotem, który jedyne co potrafi to szczekać lub mruczeć. Jestem dumny z tego, że jestem cżłowiekiem i wam też to polecam, pozdrawiam.

Edek pozdrawia Profesora Trapu i nuci
1 miesiąc temu

I jedziem na ostro z nuceniem. Dzisiej kawałek dnia do nucenia to: Szizgane jabejbe szizgane amjo wines amjo fajo jo disajo , zaś cały nowy tydzień nucim kawałek: Bejbe łakminołej cudamunej łakminołej pamijekszon łakminołej pamhiroł Więc łaki zapraszam do nucenia kamą.
#Sentino
#Profesor Trapu
#Akolici Sicarios
#Nucenie
#Zdvpydomordyzaur

Zdvpynomordyzaur
1 miesiąc temu

Jaką pogoda na dole?

Edek pozdrawia Profesora Trapu i nuci
1 miesiąc temu

Won kaleko

Seba głowa rodziny
1 miesiąc temu

OIiwka była testem, eksperymentem na ile wielkie wytwórnie mogą a nie pozwolić w kwestii rewolucji seksuaInej kobiet w muzyce. Zauważcie że jej „kariera” trwała plus minus rok i miała być jedynie wstępem, przetarciem szlaku do tego ile w ciągu roku można wykreować takich gwiazdeczek wulgarnych, wyuzdanych wręcz odpychających swoim imagem, no bo spójrzcie OIiwka jest idealnym eksponatem tzn kanon jej piękna odbiega daleko od normy, nachalnie jest wciskane jej body positywum, a po polsku jest usiana i niezbyt urodziwa, a jednak wzbudza zainteresowanie u spermiarzy. Znam kilka krągłych kobiet i powiem wam że są bardzo atrakcyjne i kobiece, może przez urodę a może charakter, ale 0Iiwka do tych kobiet zdecydowanie się nie zalicza, więc co robi wytwórnia? Usuwa ja bo już jest zbędna, podejrzewam że nowa kontrowersyjna gwiazda zostanie tym razem ktoś kto nie jest tak odpychający ale już rozpoznawalny jak np Roksi WyngieI, która już wypuściła podobny seksualizujacy młode dziewczynki kawałek.

Seba głowa rodziny
1 miesiąc temu

To jest przerażające jak show biznes robi z młodego pokolenia, tępe przyszłe dorosłe społeczeństwo, które będzie kreowalo starszym pokoleniom „jesień życia”. Niestety ale zmierzamy o ile już w niej nie jesteśmy po same uszy do idiokracji. Przerażająca wizja

Frg
1 miesiąc temu

Oj tak
J3bac brudne żydostwo z warnera

Mau mau maupa
1 miesiąc temu

Taaak, przybokazji Żydzi i Niemcy oraz Magdalena środa będą cię depopulowac i wynaradawiac.

Imie
1 miesiąc temu

Ciekawe czy ona jest tego swiadoma, ze uzyli jej jako narzedzia.. czyli inaczej mowiac, wykorzystali. Wykorzystali i rzucili na pastwe tlumu . Zgwalcili ją moralnie a ona o tym nie wie, tragedia

cieć w korpo
1 miesiąc temu
Reply to  Imie

Myślę że wie i zdaje sobie z tego sprawę, dostała za to trochę grosza i fejmu teraz jedzie na oparach „sławy” i wyzywa wszystkich od hejterow którzy mają inny pogląd na tego typu zjawiska, jednak nie zdaje sobie sprawy z tego że jej popularność już niedługo minie i albo trzeba będzie pójść do roboty za gowno pieniądze, albo otworzy OF na którym też kokosów nie zrobi, bo gdyby spermiarz miał wydać kasę od rodziców na jej nagie fotki lub miał wybór pójść do zoo lub do chlewu to wybrał by oglądanie prosiaków na żywo, jest też opcja zbiórki na portalu bo to jest w modzie, ale majątku jej nie wróżę, chociaż kto wie, niektórym udaje się zebrać kilkanaście tysięcy na upierdoIenie kuśki bo źle czują się w swoim ciele….

Cw3l pi3rdol0ny
1 miesiąc temu

po pierwsze to Op.ic.zka Transil
„Op.ic.zka Transil była testem, eksperymentem na ile wielkie wytwórnie mogą a nie pozwolić w kwestii rewolucji seksuaInej kobiet w muzyce. Zauważcie że jej „kariera” trwała plus minus rok i miała być jedynie wstępem, przetarciem szlaku do tego ile w ciągu roku można wykreować takich gwiazdeczek wulgarnych, wyuzdanych wręcz odpychających swoim imagem, no bo spójrzcie Op.ic.zka Transil jest idealnym eksponatem tzn kanon jej piękna odbiega daleko od normy, nachalnie jest wciskane jej body positywum, a po polsku jest usiana i niezbyt urodziwa, a jednak wzbudza zainteresowanie u spermiarzy. Znam kilka krągłych kobiet i powiem wam że są bardzo atrakcyjne i kobiece, może przez urodę a może charakter, ale Op.ic.zka Transil do tych kobiet zdecydowanie się nie zalicza, więc co robi wytwórnia? Usuwa ja bo już jest zbędna, podejrzewam że nowa kontrowersyjna gwiazda zostanie tym razem ktoś kto nie jest tak odpychający ale już rozpoznawalny jak np Roksi WyngieI”

Maćko
1 miesiąc temu

Btw świetna reklama tego całego body POSITIVITY: „eskortki to chude szmaty, a ich suty jak salami… BLE” wydaje mi się, że przekręciłem. Oliwka Brazil to był największy rak napędzany korporacyjną kasą

Maćko
1 miesiąc temu
Reply to  Maćko

Że nie przekręciłem*

wujek brak rady
1 miesiąc temu

15 lat temu miałem 22 lata i chodziłem do fryzjerki ok 32 lata, raz szedłem do jej zakłądu a ona miała wtedy pewnie jakąś przerwę na mieście, bo zawołałą mnie i podbiegłą do mnie.. rozpędzona prawie mnie złapała, ale sie opamiętała. Wyczuwałem między nami od miesięcy delikatny flirt, ale byłem prawiczkiem a ona mężatką. Może gdyby wtedy wpadła mi w ramiona, to wyszedł bym z przegrywu 15 lat temu.. inna sprawa, zagadac ją może dzisiaj? Bo znalazłem ją na FB.

Zapity
1 miesiąc temu

Bladusie z chokerem, mosz ty rocje!

Tomaszek
1 miesiąc temu

Jak łatwo skurwi… się by sprzedać swą muzykę / Cytat Kazika Staszewskiego.
To są skutki robienia kariery na skróty.
Najłatwiej zrobić wokół siebie „szoł”, bo nie ma co ukrywać że mądrością nie grzeszy zwrócić uwagę.
A cymbały bez szkoły zrobią resztę gównoburzą. I mamy gotowy przepis na kolejną psełdoofiare losu dalej zwaną artystką hip hop

Żabson cw... roku.
1 miesiąc temu

Jebeć grubazke…. Zwyczajna źwinia łączyna…. To jest rap??? Ludzie…. gruba nawija jaka to nie jest sexy…. Spotykałem. Się kiedyś przez chwilę z takim grubasem… Jak się rozebrała to masakra jakaś… Nigdy więcej!!!

Muka Milka niósł dzik wilka
1 miesiąc temu

Nie wiem kto to ale mądrze gada, j3*4c ulana ooliwke

Onanista
1 miesiąc temu

Fenek props.

Miro
1 miesiąc temu

Ale co to wogóle znaczy? Oliwki wiem ale Oliwka Brazil? Może coś przeoczyłem słuchając rapu od młodzięczych lat ?

Prof. Miodek
1 miesiąc temu
Reply to  Miro

Jakich? xDDDD

wunsz ogrodowy
1 miesiąc temu

true, choć ta oliwa wygodnie rozlała się po utartych ścieżkach. Takie zachowanie, typowe dla „księżniczek tatusia” przejawiają również chłopy, jakieś 60% raperów. Nie podoba Ci się nuta i ciśniesz? Znaczy że hejter! xD chłopy chodzą jak robale i puszczają bąki a jak ktoś kopnie robala to hejter.
tak jak ten śmieszny zbok napisał powyżej – prowokujesz to się nie dziw że jest reakcja. Skrobiesz komuś marchewe, to nie zdziw się że za 10 razem dostaniesz high kicka na łeb.

Błażej rowera
1 miesiąc temu

Patus wyjaśnia patusa. Incredible

Midas
1 miesiąc temu

Oliwka siedziała za długo samotnie w domku i sobie kompensowała swoje deficyty wmawiając sobie, że będzie Polską Nikki Minaj czy inną bad bicz i się jej coś potknęło o rzeczywistość. I bardzo dobrze.

Feno
1 miesiąc temu

Tak zwana „rządowa strategia demograficzna” od lat opiera się na kilku punktach, bez względu na to, kto rządzi w Polsce:

– więcej przywilejów dla kobiet;
– więcej zasiłków;
– dziecko jest własnością matki i w przypadku rozwodu należy wyłącznie do niej, a ojciec ma płacić alimenty i siedzieć cicho w nadziei, że będzie mógł spotykać się z dzieckiem; o wychowaniu niech zapomni.

Kolejni „eksperci” zapominają o tym, że dzieci mają dwoje rodziców i nie wystarczy, że kobieta chce zostać matką. Potrzebny jest też mężczyzna, który chciałby zostać ojcem, a w tym kraju jest takich coraz mniej.

Co do studiów…
Jeśli ktoś chce, to niech studiuje. Znam wielu idiotów z dyplomami uczelni wyższych i wielu całkiem inteligentnych ludzi bez takiego dyplomu.

Z dyplomem możliwości są większe, jeśli ktoś ma pojęcie o tym, co chce robić.

mefedron z tarchomina
1 miesiąc temu
Reply to  Feno

tak zwana „incelska strategia glamrapowa” od lat opiera się na 3 filarach:
– wklejanie tych samych past z debilizmami pod każdym postem
– płacenie za vpn i plusowanie sobie komentarzy
– önanizm do samozadowolenia z „sukcesu”, podczas gdy się jest życiowym przegrywem

Jestemrobotem
1 miesiąc temu

Wciąż czekam na newsa o Rogalu DDL

Rap Dinozaur 86
1 miesiąc temu
Reply to  Jestemrobotem

Tak jest byku, Rogal DDL zjada na luzie wszystkich Young pseudo raperów na lepa z marszu!

Prorapera
1 miesiąc temu
Reply to  Jestemrobotem

Teraźniejsze młode koty
To jest jakaś arcylipa

Popularne