Sprawdź nas też tutaj

News

Fest Festival tylko dla zaszczepionych? „To nielegalne”

„Tak się kończy oszczędzanie na prawnikach”.

Opublikowany

 

oio okładka
fot. materiały prasowe

Organizatorzy Fest Festivalu ogłosili, że ich impreza, która ma się odbyć w dniach 11-14 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie będzie dostępna tylko dla zaszczepionych uczestników. Wywołało to burzę komentarzy w sieci. Tym bardziej, że jak podkreślili organizatorzy wszyscy artyści wyrazili zgodę na występ, a na festiwalu ma się pojawić także kilku raperów tj. Pezet, Sokół, Young Igi, Otsochodzi, Oki, Jan-rapowanie, Sobel, JWP/BC, Schafter, Tymek i Molesta Ewenement. Widocznie wspomnianym raperom nie przeszkadzają takie warunki. Jednak czy organizowanie imprezy tylko dla osób zaszczepionych jest legalne?

Raperzy chcą wystąpić tylko dla osób zaszczepionych, ale to nielegalne

Od dzisiaj, 4 czerwca jest możliwe zorganizowanie koncertu muzycznego, ale tylko na wolnym powietrzu. Na widowni co drugie miejsce musi pozostać wolne, a w przypadku braku wyznaczonych miejsc widzowie będą musieli zachować min. 1,5 metra odległości od siebie. Pojawiło się też ograniczenie do ilości osób. W wydarzeniu może wziął udział maksymalnie 250 uczestników i każdy będzie musiał mieć na twarzy maseczkę. Do limitu nie są wliczane osoby zaszczepione na Covid-19.

Organizatorzy Fest Festivalu nie chcą się zastosować do limitu uczestników, tylko wolą zorganizować dużą imprezę, ale tylko dla osób zaszczepionych.Pytacie się czy to jest legalne w związku z tym, że to jest prywatna impreza, można tak powiedzieć? Proszę państwa, oczywiście, że to jest nielegalne. Rzecznik praw obywatelskich wielokrotnie wypowiadał się, że ograniczanie dostępu do usług osobom niezaszczepionym jest sprzeczne z prawem. – mówi prawnik z wieloletnim doświadczeniem z kanału Prosto o Prawie.

Nie ma więc żadnego znaczenia czy impreza jest państwowa czy komercyjna. Każdego obowiązuje to samo prawo powszechnie obowiązujące w Polsce.„Tak się kończy oszczędzanie na prawników”

Według prawnika, organizatorzy festiwalu za bardzo sugerowali się wypowiedziami ministra zdrowia, zamiast zapytać o opinię prawników.

Takie zagranie jest wyjątkowe głupie. W grę tutaj wchodzi nie tylko odszkodowanie za zwrot biletu wartości biletu, ale również ewentualne zadośćuczynienie za naruszenie dóbr osobistych takich osób. Pomijając już kwestie związane z RODO, bo ciekawe jak chcieli uzasadnić przetwarzanie czyichś danych medycznych. Tak się kończy oszczędzanie na prawnikach i sugerowanie się głupimi konferencjami prasowymi ministra zdrowia. – dodaje prawnik.

68 komentarzy
68 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
TAK TO JEST
1 rok temu

I się zaczyna segregacja sanitarna. Czekam na odbiór opaski niezaszczepionego, sklepy tylko dla zaszczepionych i oznaczanie mieszkań niezaszczepionych.

Dobrze chociaż, że póki co odcięty został tylko jakiś festiwal z łakami, na który i tak nie poszedłbym nawet za dopłatą, a nie coś, co by mnie serio zabolało.

Wnuk Tedego
1 rok temu
Reply to  TAK TO JEST

W Izraelu otworzyli wszystko dla zaszczepionych porównali zyski z tymi z 2019 i teraz otwarte jest dla wszystkich. Pecunia non olet

Codeina
1 rok temu
Reply to  TAK TO JEST

Dokładnie tak.
Niemniej jednak niezwykle intryguje mnie pytanie czy znalazłby się jakiś idiota, który zaszczepiłby się tylko po to, aby wziąć udział w takim festiwalu?

GM2LLL
1 rok temu
Reply to  Codeina

PRZECIEZ BIORA SZCZEPIONKI ZEBY WYJECHAC DO TURCJI NA TYDZIEN ALL IN CLUSIVE NO TO CO SIE DZIWISZ JESZCZE XDD

odbrip
1 rok temu
Reply to  TAK TO JEST

Dokładnie, w taki sam sposób za czasów III Rzeszy doszło do tego, że zaczęli robić eksperymenty na ludziach. Kiedy zjebany naród pozwoli rządzącym na niewinne ingerowanie w swoje ciało i to co mają z nim robić

NIGGER
1 rok temu
Reply to  odbrip

Bez porównania do nazioli się nie obędzie cebulaki są po prostu żałosne

Gwałcimierz
1 rok temu
Reply to  NIGGER

Wracaj do klatki czarnuchu

Stefan
1 rok temu

Czyli wychodzi na to , że te kurwy Pezet, Sokół, Young Igi, Otsochodzi, Oki, Jan-rapowanie, Sobel, JWP/BC, Schafter, Tymek i Molesta Ewenement pierwsze poszły się zaszczepić, bo jak słuchacze dukaczy mają być szczepieni to tym bardziej owi dukacze….
Czy jak?

Janusz Pawlacz
1 rok temu
Reply to  Stefan

Molesta Ewenement jest ewenementem masturbacji,
krok dalej jest tylko molestowanie samego siebie a moze i kota?

EKIPA SHAREHOLDER
1 rok temu
Reply to  Stefan

ONI SIE ZSZCZEPILI KUTASAMI W USZCH JUZ DAWNO WIEC LUZ

Dorian
1 rok temu
Reply to  Stefan

Frajer Łajzol z boyzbandu jwp na insta chwalił się złotym strzałem a zimą w newonce żalił się na ludzi bez maseczek na stokach snowbordowych, że nie stosują się do reżimu.
Raperzy to kurwy i kovidioci

Grey skat
1 rok temu
Reply to  Dorian

Dorian gay

Odb
1 rok temu
Reply to  Stefan

Fist Festival tylko dla zaszczanych? „To nieruchalne”

Niezmenne zasady rynku
1 rok temu
Reply to  Stefan

To jest tylko i wyłącznie produkt,który dostarcza organizator.Pytanie czy znajdzie się na to klientela.

Kau
1 rok temu

Jebać raperków prądem i to tak do spodu, by poczuli 🙂 Co za durnie 🙂 Wiecznie na koncertach krzyczeli „jebać polityków, jebać rząd, jebać system, jebać korporacje itp.”, a teraz okazuje się, że zachowują przeciwko wobec tego, co przez lata głosili. Jebać prądem i odciąć ich w ogóle od jakiejkolwiek możliwości zarobkowania!

JEBAĆ SYSTEM
1 rok temu

Jebane kurwy na smyczy syjonistycznego rządu światowego. ZA SZEKLE ZROBIĄ WSZYSTKO. WYPIERDLAĆ Z NIMI

AzbeST
1 rok temu

To w Polsce szczepi się już dzieci? Jeśli nie, to kto na tą imprezę przyjdzie?

A jeśli prawnik musi się bawić w jutuba i to taki z wieloletnim doświadczeniem, to myślę, że zamiast kodeksów i artykułów najlepiej zapamiętuje zwroty prawne typu „sojowe lejt maczjato ze stewią i dwoma słomkami”…

Axel Rosenberg
1 rok temu
Reply to  AzbeST

zgrabnie ujete

Janusz Pawlacz
1 rok temu

Kurwa na prawde nie lubie sie czepiac zgrywac Papieza ale kurwa
Tak się kończy oszczędzanie na prawników>
Tak się kończy oszczędzanie na prawnikach

HujeDoSzczania
1 rok temu

UPALNA prośba do Pań – mamy wielkie upały, więc prośba żebyście codziennie brały jeden-dwa prysznice, używały mydła (to nie boli!), dezodorantów na umyte ciało (to nie gryzie!) i wygoliły się pod pachami, klacie i narządach rodnych, bo nie da się jeździć komunikacją miejską czy robić zakupy w sklepie. Niemiłosiernie wali od was dorszem jak ze sklepu rybnego. Dziękuję.

Albert
1 rok temu

no_to_powiem_tak_jebac_was_kurwy_raperskie_jebane_w_dupe_za_to_ze_wchodzicie_w_biznes_szczepionkowy!!!_HWPR

Profesor trapu cwelem jest i dyma go pies
1 rok temu

ZMIEŃ PŁYTĘ KURWO NIEDOROZWINIĘTA!!

MARIAN L4
1 rok temu

WYKURWIAC BLAZNY

dkdja
1 rok temu

niedługo tylko odrobaczeni

Podziękowania
1 rok temu

Czy ktoś jeszcze widzi, że to właśnie pro-szczczepionkowcy zachowują się irracjonalnie i „nienaukowo” poddając się eksperymentowi? Ufają „wierze” w wielką Pharme. Ja nie polegam na „wierze w naukę”, tylko w FAKTY naukowe. Dlatego czekam na realne dane po zakonczenczeniu fazy testów. Wszystkim królikom dziękuję za wzięcie na siebie odpowiedzialności za zdrowie reszty społeczeństwa, ktora spokojnie się przygląda i czeka na wyniki eksperymentu.

GM2LLL
1 rok temu
Reply to  Podziękowania

i tak zwyzywaja cię od foliarzy xD

Koneser Trapu
1 rok temu

Profesor Trapu Chujek Glamsrapu

Prop&Testo
1 rok temu

Mówią, że mnie kochasz
i że mną nie wzgardzisz
prawdziwa moja miłość
nazywa się karnisz

A byli tacy spoko !
1 rok temu

Słyszałem że Pezet robił domówke dla zaszczepiony, przed wejściem robił każdemu test na CV19. Małolatowi wyszedł dodatni i nie wpuścił swojego brata na domówkę. Co się stało z tymi ludźmi … ;(

Bartłomiej Chujota
1 rok temu

Raperzyny oficjalnie jesteście kurwami. I chuj wam na ryj pisowskie śmiecie. Obciagnijcie kaczorowi i anżejkowi kurweki bez honoru. Jebac was

Dr Faucci
1 rok temu
czlowiek
1 rok temu
H w języku hiszpańskim nie istnieje
1 rok temu

Król przybył, całować rączki

znawca
1 rok temu

http://www.facebook.com/szymanowski.marcin – Prezes zarządu? https://www.facebook.com/grzegorz.jekot – członek zarządu?
rejestr.io/krs/766893/fest-festival – Informacja o zarządzie?

znawca
1 rok temu
Reply to  znawca

Czy to zbieżność nazwisk? Zna ktoś te osoby i może pomóc w namierzeniu? Mam sprawę do nich

Obserwator
1 rok temu

„250 miejsc dla niezaszczepionych” musieli przecież zarezerwować dla obsługi festiwalu i artystów, smuteczek. Zagraniczni artyści pewnie nawet nie wiedzą „w czym” biorą udział.

YO..
1 rok temu

Opublikowany 1 dzień temu 4 czerwca 2021Przez Mariusz Jop

00:15 29

YO..
1 rok temu

00:31 29

legalne”
„Tak się kończy oszczędzanie na prawnikach”.

Opublikowany 1 dzień temu 4 czerwca 2021Przez Mariusz Jop
oio okładka

Keke pizdeke
1 rok temu

Fest=smiec

Kazik
1 rok temu

Pezet, Sokół, Young Igi, Otsochodzi, Oki, Jan-rapowanie, Sobel, JWP/BC, Schafter, Tymek i Molesta Ewenement. Robią after party będą palić lolki tylko z zaczepionymi przez maseczki.

Lizchuj
1 rok temu

Beka z was kurwa cymbaly jak myślicie że to festiwal dla zaszczepionych xD sprzedadza wam 250 biletów I reszta wejdzie tylko na szczepienie, czy wy jesteście tacy niedojebani że prosty clickbait wam robi z mózgu papkę? Skok na kase pizdeczki, na tym gownianym festiwalu I tak będzie w chuj ludzi, bo nie ma alternatywy. Więc zamknąć pizdy, albo koczowac po bilety dla niezaszczepionych.

carl coks
1 rok temu

żyjemy w państwie totalitarnym, mamy szanse sie wykazac jak podczas drugiej wojny światowej

Ezop
1 rok temu

Ból dupy niezaszczepionych szurów widać na kilometr. Branie mefedronu z dziesiątego obiegu zmieszanego z tynkiem lub branie piguł robionych u kumpla w garażu jest spoko, ale szczepionka już nie jest spoko bo przecież to jest eksperyment medyczny.

Piątek
1 rok temu
Reply to  Ezop

Dobra zamknij cipę płaczku

Stefan
1 rok temu
Reply to  Ezop

Dobra zamknij pizdę płaczku

...
1 rok temu
Reply to  Ezop

Na oczy nie widziałem mefedronu, ani koksu czy innych prochów, posiadam wykształcenie wyższe zdobyte na jednej z polskich politechnik, studiwalem 5 lat, słucham polskiego rap od 20, a Ty mnie wrzucasz do szufladki z mefedroniarzami bo nie chce się zaszczepić preparatem nieznanego pochodzenia, który na stałe modyfikuje DNA. nie mam takiej potrzeby, gdyż śmiertelność w moim wieku na te chorobę nie przekracza procenta. Także daruj sobie czcze pierdolenie i zastanów się kto z nas dwóch mógł mieć niższe iq. . Jeżeli skończyłeś dziennikarstwo albo polonistykę, czy inne kulturoznawstwo to jesteś dla mnie na równi z osobą która skończyła tylko podstawówkę i tak jak ona możesz decydować o moim przyjęciu tej szczepionki. P. S. Ha tfuu

Grey skat
1 rok temu
Reply to  ...

To jest wszystko ok, ale przyznaj ze jest gdzies po drodze w tym rozumowaniu takie male „fuck you wiem lepiej” i chodzi tylko ego.

Mądraliński
1 rok temu
Reply to  Grey skat

Temu ezopowi to napisz 🙂

Grey skat
1 rok temu
Reply to  Mądraliński

ten opis pasuje to was obu
jestescie jak blona lipidowa
okreslenie sie
oddzielenie sie
to natara
czujesz ze musisz inaczej
zycie jest implementacja prawdopodobiensta
jedyny algorytm niedeterministyczny

...
1 rok temu
Reply to  Grey skat

Nie chodzi tylko o ego ale masz rację, to jest zawsze część mojej wypowiedzi i nie ma co się wypierać.

Wnuk Tedego
1 rok temu
Reply to  ...

Moja kończy licencjat z biotechnologii może godzinę napierdalać o tych wirusach i nie ma zamiaru się szczepić a jakieś kurwa głąby ogłupione propagandą będą mówić nie no wiemy lepiej jesteś szurem. Prezes pfizera nie zaszczepił się pierwszą dawką a już trzecią chce sprzedawać xD

Tyryry
1 rok temu
Reply to  Wnuk Tedego

Nie no kończy licencjat to już wszystko wie XD jak zrobi magistra to już w ogóle będzie profesorów pouczać w temacie szczepień.

OsztyWMordełaku
1 rok temu
Reply to  ...

Hahahahah załóż folie na łeb politechnikowcu. Pewnies siedział w akademiku i zupki chińskie przez 5 lat jadł bo dwie lewe ręce xD essa głąbie

Axel Rosenberg
1 rok temu

zauwazcie ze to co robice to wynika z instyntku walki o zasoby,
nic wiecej
okrywanie sie w flagami, walka,
to wszystko sa prymitywne mechanizmy ktore dla wlasnego spokoju ducha warto przekroczyc

OsztyWMordełaku
1 rok temu
Reply to  Axel Rosenberg

Kurde masz rację. Pozdrawiam z ciocia martą

inor
1 rok temu
Reply to  Ezop

Nie każdy jest Tobą, więc nie obchodzi mnie co Ci koledzy sprzedają. Jeśli chcesz być królikiem doświadczalnym to proszę bardzo, ale kim Ty jesteś żeby mi mówić co mam robić? Prostak.

Mokrywojtek65
1 rok temu
Reply to  Ezop

Tak kurwa pajacu bo akurat każdy bierze fetę czy inne gówno na imprezie, a po drugie nikt mnie do tego nie zmusza fajfusie zajebany.

panpe
1 rok temu
Reply to  Ezop

hahah w punkt !

BONUS BGC PO BLANCIE
1 rok temu

WŁAŚNIE TUCH RAPERÓW JEBAC COVIDEM.

Pakol
1 rok temu

Otwórz ryj tej

H w języku hiszpańskim nie istnieje
1 rok temu
Reply to  Pakol

Pizde ci utykam patologio

Profesor trapu za 50 zł biorę z dupy do japu
1 rok temu

Rucham was pastuchy z glamrapu

Popularne