Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Drugi klip promujący nowy album Filipka pt. „Rozdział Zamknięty”. Za produkcje numeru odpowiada Mihtal natomiast teledysk to dzieło ekipy Distort Media. Klip powstał dzięki współpracy z firmą Young Wear.

„Rozdział Zamknięty” jest podsumowaniem dotychczasowe twórczości artysty oraz najbardziej ambiwalentną płytą jaką nagrał. Po lekkim i przyjemnym „Młodym Bukowskim” oraz ciężkiej i lirycznej Grze na Emocjach pora na huśtawkę nastrojów jaką jest nowy projekt.

Jest to połączenie obu poprzednich płyt i zakończenie życiowej trylogii która wiązała się z tymi płytami. Płyta cechuje się olbrzymią różnorodnością, każdy kawałek wyraża coś innego, każdy kawałek jest napisany w innym stanie emocjonalnym, a jednocześnie łączy się w całość gdyż jedynym wspólnym mianownikiem jest emocjonalna sinusoida.

Płytę wsparli najlepsi producenci tacy jak Foux, PLN Beats, PSR, Secret Rank oraz Megot. Planowana premiera to początek lipca. Przedsprzedaż trwa tutaj.

 
4 komentarze
4 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Kandziamore
2 lat temu

Na smietniku, a gdzie niby?

Ojciec Kandziamore
2 lat temu
Reply to  Kandziamore

w łózku u twojej starej hehehe

sdfsdfs
2 lat temu

poprawczak?

imię
2 lat temu

Weśta cis zróbta z tym Glamrapem nius o nowej ppłycie Nasa jest od czterech dni a ja dopiero dzisiaj go widzę. Kiedyś ludzie tu wchodzili dla komentarzy wbita w niusy teraz nie ma komentarzy są niusy i niby chcecie by ludzie wchodzili tu z powodu artykułów ale do tej strony nie idzie się przyzwyczaić wszystko jest popierdolene szczególnie jak się używa telwfonu

Popularne