Sprawdź nas też tutaj

News

Filipek o Kozie i KęKę

„Nie lubię takiego mocnego szpanerstwa słowem”.

Opublikowany

 

fot. szulc.aga

Filipek pojawił się w najnowszym wywiadzie dla PrzekoTV. Z rozmowy dowiadujemy się dlaczego Chada nie dograł się do numeru ”Z betonowej płyty”, co Filipek sądzi o Koro czy kto według niego jest najlepszym freestylowcem w historii. Ponadto raper wypowiedział się na temat Kozy, z którym ma podobno już nagrany numer, a także o KęKę.

Nie lubię takiego mocnego szpanerstwa słowem, jeśli chodzi o żonglowanie trudnymi wyrazami, które niekoniecznie wnoszą sens do twojego zdania. Bardzo lubię Kozę, poznałem go osobiście i mam z nim kawałek, który jeszcze nie wyszedł. Tylko niekoniecznie podoba mi się to jak w wywiadach żongluje i operuje tymi słowami. Wiem, że on zna definicje i wie o co chodzi w tych słowach, ale mnie to męczy. uważam, że myśl można zawrzeć dużo prościej, niż ubierając to w jakieś ciężkie słowa. Też to jednak rozumiem, bo miałem takie kawałki. – mówi Filipek.

Mi trochę głowę otworzyła muzyka KęKę. Mówię, że jakie to jest proste, ale z drugiej strony trafia do wszystkich. Pomyślałem sobie, że chcę robić muzykę, czyli chce trafić do wszystkich. A nie, że chce trafić tylko do bibliofilii. – dodaje.

 
29 komentarzy

29
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Charles Longdick

PANIE I PANOWIE CZY JEST WIĘKSZY PSEUDOINTELIGENT IDIOTA NIŻ FILIPEK ? BEKA Z CIEBIE PAJACU, ILE TY DAJESZ POWODÓW DO BEKI TO TAKIEGO DRUGIEGO NIE MA :
„Nie lubię takiego mocnego szpanerstwa słowem […] Też to jednak rozumiem, bo miałem takie kawałki. – mówi Filipek.” buhahjahahah ty idioto

Sokół

Hej chciałbym poinformować każdego kto mnie obrażał że sprawa jest już założona a IP są namierzane 🙂 Kilka już śledczy ma ustalone 🙂 I co teraz, kupa w majtach? Hahaha! Możecie mnie wyzywać od rury i konfidenta ale po to jest policja, żeby łapać takich kmiotów jak wy! Nikt nie jest anonimowy w sieci 🙂

Pam Pam Oskar

Sokół chętnie ci wykurwię w ten głupi ryj, pakuj mandzur i jutro po Jubilatem sie widzimy

ProofesorNauk aka cydży

Coraz bardziej staję się kobieca. Przeszłam ostatnio zabieg powiększenia tyłka. I tak sobie myślę czy kutasa zostawić czy chlasnąć aby poczuć się w pełni kobietą. Mam we Francji świetnego waginoplastyka. Boję się jednak. Poradźcie.

Grażyna 58l.

Witam. Ostatnimi czasy zaobserwowałam niepokojące zmiany w moich pierdach. Przybierają gorzkawy zapach i smak. Woń unoszącą się po wypuszczeniu pierda porównałabym do zgniłego czosnku z nutą kardamonu. A jak pośpię pół dnia i popierdze pod kołdrą to smród jakby ktoś końskie łajno rozrzucił! Proszę o pomoc.

BeImondo Informator

Nazwać takiego ćwoka raperem to jak nazwac Rafalale kobietą.

Huj

Rafalala kobietą.

Koronawirus

FeelCipek to nie raper

TAJGER BONZO

Filipek metr pięćdziesiąt w kapeluszu nie raz tego frajerzyne na uczelni we Wro widziałem licencjat zamiast 3 lata to lewa 5 lat robi

Odb

Ficipek o kozie w wannie z kenke.

Grażyna 58l.

Witam. Ostatnimi czasy zaobserwowałam niepokojące zmiany w moich pierdach. Przybierają gorzkawy zapach i smak. Woń unoszącą się po wypuszczeniu pierda porównałabym do zgniłego czosnku z nutą kardamonu. A jak pośpię pół dnia i popierdze pod kołdrą to smród jakby ktoś końskie łajno rozrzucił! Proszę o pomoc.

WKS

Nie lubię takich jebanych „frestajlowców” co lecą na pisankach i za każdym wejściem mówią kiedy tutaj jadę to masz przejebane.

WnukTedego

Nagrałeś z pedałem bardziej już się nie da wyjebać poza nawias tej skurwiałej sceny

John Starks

Filipek?nie kumam cwela

Carrioner

Za trudne słowa. xDD

Fufacz

Cipipek da Kozie i KoKę
„Nie lubię takiego zacnego pozerstwa słowem”.

Sok z pizdy

Zrozumiał to po walce z głąbem na Lame MMA

EnoHoNo

Filipek o kąpieli z KęKę
„Nie lubię takiego nocnego szpanerstwa żelem adidasa”.

odb

Filipek o kąpieli z kozą

PIEKNE WLOSY MARECZKU

DO WANNY Z NIM!!

OBRONCA PRAWDZIWEGO HIPHOPU

DO WANNY Z TYM STRUSIEM!!!!

DJ FLAKK

Kocham Filipka

Kololo

„Nagrywa rapsy PEDALSKIE nic nie mów” już nie aktualne flecie?

Prawda

16:35 17

Opublikowany 19 godzin temu 8 marca 2020 Przez Mariusz Jop

Dupak sracz

Siema

twoja staraasd

joł dokładnie matryca

TraPL

Zostaw suba mordeczko
https://youtu.be/gjnnHbgQvj0

Wiktoria19

jesli jestes prawdziwy to napisz na napalona.nastolatka. pl – moj nick wikaa19

Gamoń

Spierdalaj!!!Niech cię stary rucha bazylu.

Popularne