Sprawdź nas też tutaj

News

Filipek o sprzedaży swoich płyt: „Nie wypadam słabo”

„Fizyki dla większości słuchaczy są już tylko dodatkiem”.

Opublikowany

 

W weekend dowiedzieliśmy się, że najnowsza płyta Filipka „Gambit”, wydana przez QueQuality sprzedała się w niecałych dwóch tysiącach egzemplarzy. Pochwaliliśmy rapera za szczerość i to, że przy niezbyt dużej sprzedaży, nie ma problemu o tym mówić, jak reszta polskiej sceny rapowej, która w podobnych sytuacjach wykręca się od odpowiedzi Raper zdecydował się odnieść do tego komentarzem, w którym wyjaśnił, jak to wygląda z jego perspektywy.

Filipek o sprzedaży albumu „Gambit”

Filipek zwraca uwagę na to, że sprzedaż fizycznych wersji płyt jest tylko dodatkiem. W dzisiejszych czasach ogromną rolę odgrywa digitalizacja.

Dziękuję za każdy zakupiony egzemplarz. W XXI wieku artyści zarabiają przeważnie na digitalizacji muzyki i koncertach, których od roku nie ma. Fizyki dla większości słuchaczy są już tylko dodatkiem. Kupuje je stały fanbejz. Dla mnie 2k w preorderze to jest serio dużo, przy singlach, które siadły raczej słabo, przy braku karty. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ale nie mam zamiaru walić w chu*a, czy bawić się w przekłamywanie rzeczywistości. Więcej niż przy „BP” i „NDP”. Gdy porównuję z innymi raperami uwierzcie mi, nie wypadam słabo. Wręcz jestem w bardzo dobrym położeniu. – uważa zawodnik QueQuality.

Płyta pełna eksperymentów

Nowy album Filipka ukazał się 29 stycznia. „Gambit” to nawiązanie do popularnego ruchu szachowego, polegającego na poświęceniu figury w celu osiągnięcia lepszej pozycji w dalszej rozgrywce. Artysta po mocno toksycznym dla siebie okresie, wydaniu gorzkiego w smaku krążka „Bipolar” i różnych perypetiach życiowych robi kolejny krok. „Gambit” to pełen eksperymentów i odważnych rozwiązań krążek składający się z 16 pełnoprawnych numerów.

 
13 komentarzy
13 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
peja
2 miesięcy temu

dobra tej, weźcie lepiej jakis news o alberto dajcie

Kozlebro
2 miesięcy temu
Reply to  peja

Lepiej o Jozefie

Macocha pusi
2 miesięcy temu
Reply to  Kozlebro

pussia ulegla rekonstrukcji jak terminator w Gdansku kraza Legendy ze pojawia sie na okolicznych wzgorzach jako Lesne Zoombii i dokonuje kanibalskich czynow zabija tez dzikie zwierzeta ta wiedzma zachowuje sie tak jak Blair Witch Project tylko ze jest bardziej oblesna i porypana prosze wszystkich o ostroznosc na drogach wjazdowych do Trojmiasta szczegolnie po zmroku i w czasie pelni ksiezyca

Odb
2 miesięcy temu
Reply to  peja

Ficipek o erekcji swojej pyty: „Wypadam słabo”

Rap 90s
2 miesięcy temu
Reply to  peja

To i przy okazji twoją matkę .

cZŁOwiek
2 miesięcy temu

Ładna szczerość, że single nie siadly tu się zgodzę, brakowało tylko zdania ,,moje kawałki są asluchalne, nie rozumiem jak ktoś może tego słuchać”

Marcinek filipek kalkuje inaczej, wyda jeszcze 10 płyt o tym samym to w sumie sprzeda 20 tysięcy jednej plyty

Kuku keke kiki kaka
2 miesięcy temu
Reply to  cZŁOwiek

Zamknij dupe śmieciu

Agnie
2 miesięcy temu
Reply to  cZŁOwiek

Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona – http://loveto.one/agnie

BABKA
2 miesięcy temu

FILIPEK TY STRZYGLE JEBANY

Stary Włodka
2 miesięcy temu

Filipek Marcinek ?

komentatorRapu
2 miesięcy temu

zero progresu

bakcyl
2 miesięcy temu

Gambit to dobra płyta myślę ze jest w top 5

Fryderyk liroya
2 miesięcy temu
Reply to  bakcyl

Jak jakaś płyta może być dobra skoro raper od kilku dobrych lat nie potrafi zrobić kawałka którego można przesłuchać od deski do deski. Gdyby jego rap był ciastem to z pewnością był by to zakalec

Popularne