Sprawdź nas też tutaj

News

Filipek ocenia beef Tomba z Bedoesem

„Śledziłem mocno”.

Opublikowany

 

Filipek raper

Na początku tego roku na scenie rozegrała się szeroko zakrojona wojna między ekipą SB Maffiji a TPS-em, która otworzyła na nowo stare konflikty, w efekcie czego byliśmy świadkami emocjonujących potyczek kilku raperów. Do beefu Białasa z radomskim raperem włączył się także zaczepiony przez tego pierwszego Śliwa. Na nowo odżył więc też konflikt między tymi dwoma raperami. W jednym z numerów Śliwa zahaczył m.in. o Tomba, który zdecydował się również włączyć do tej zabawy. Atakując numerem „Poczta Polska” poznańskiego gracza, Tomb zdissował też… Bedoesa. Zawodnik SB Maffiji nie pozostał mu dłużny i tak oto byliśmy świadkami jeszcze jednego konfliktu – Tomba z Bedoesem.

Na temat tej potyczki wypowiedział się w najnowszym wywiadzie Filipek, który z oboma panami w przeszłości się beefował. Co więcej, w konflikcie Tomba z Bedoesem padły również wersy na Filipka. – Chciałbym, żeby któryś z nich przybliżył tę sytuację publiczności z pisaniem tych wersów na mnie. Ja wiem jak ona wyglądała. Byłoby dobrze gdyby ludzie się dowiedzieli – mówi raper w rozmowie z Radkiem Grabarczykiem z NovyTV.Według Filipka cały beef trudno ocenić, bo Bedoes wypuścił tylko jeden diss, a Tomb aż trzy. – Pod względem nawijkowym Bedoes dał dużo lepszy diss – ocenia raper z Milicza. – Natomiast pod względem panczlajnów „Fatality” było doj***ne – dodaje. Filipek podkreśla, że patrzy na ten konflikt z perspektywy słuchacza, a nie rapera, który kiedyś miał konflikt z tymi artystami.

Poniżej zapowiedź wywiadu z Filipkiem, w którym tematem przewodnim będzie jego najnowsza płyta „Rozdział zamknięty”

Filipek zamyka pewien etap

20 lipca 2018 roku nakładem QueQuality ukazała się nowa płyta Filipka „Rozdział zamknięty”. Jest to podsumowanie dotychczasowej twórczości artysty oraz najbardziej ambiwalentną płytą jaką nagrał. To połączenie obu poprzednich płyt i zakończenie życiowej trylogii która wiązała się z tymi płytami. Płyta cechuje się olbrzymią różnorodnością, każdy kawałek wyraża coś innego, każdy kawałek jest napisany w innym stanie emocjonalnym, a jednocześnie łączy się w całość gdyż jedynym wspólnym mianownikiem jest emocjonalna sinusoida. Płytę wsparli najlepsi producenci tacy jak Foux, PLN Beats, PSR, Secret Rank oraz Megot.Tutaj możecie zobaczyć jak ten album prezentuje się w wersji fizycznej.

6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
F jak Filipek Cwel
4 lat temu

Fifi nie pogrążaj się i spierdalaj proszę.

pawelec777
4 lat temu

Filip mordo, jeden nagrał dissy, dwa wywiady i zniknął ponownie, drugi nagrał diss i filmik na insta no i koniec tematu, jak nie powiesz ocb to się sami nie dowiemy jak było z tymi wersami

GĘGĘ
4 lat temu

CAŁY TEN BEEF TO KURWA SMIECH NA SALI, GDZIE ODPOWIEDZ BEDOESA NA ZACZEPKI PRZECPANEGO SEBY? OBSRANKO?

A$AP SMROKU
4 lat temu

TYSIĄC BITÓW JEDNO FLOW AKA FILIPEK AKA QUEOBO WANNA AKA KURWA AKA PIERDOLONY NIKT
FREE Z PISANEK I KURWA JAK ZNASZ JEDEN TRACK TO ZNASZ WSZYSTKIE TFU
JEBAĆ CIĘ MAŁY AGREŚCIE A TWOJA NIUNIA KIEDY WIDZY MOJEGO KUTASA MÓWI „DAJ DAJ DAJ”
HHAHAHAH PIK PIK

ROBCIU
4 lat temu

chuj kogokolwiek obchodzi ten łak

ZAWODOWY MINECIARZ
4 lat temu

FILIPEK WINI CIE MOLESTOWAŁ NA STOLE?
BUAHAHAHAHAH

Popularne