Sprawdź nas też tutaj

Odsłuch płyty

Filipek – „Rozdział zamknięty”

Oficjalny odsłuch płyty.

Opublikowany

 

Rozdział Zamknięty jest podsumowaniem dotychczasowe twórczości artysty oraz najbardziej ambiwalentną płytą jaką nagrał. Po lekkim i przyjemnym Młodym Bukowskim oraz ciężkiej i lirycznej Grze na Emocjach pora na huśtawkę nastrojów jaką jest nowy projekt.

Jest to połączenie obu poprzednich płyt i zakończenie życiowej trylogii która wiązała się z tymi płytami. Płyta cechuje się olbrzymią różnorodnością, każdy kawałek wyraża coś innego, każdy kawałek jest napisany w innym stanie emocjonalnym, a jednocześnie łączy się w całość gdyż jedynym wspólnym mianownikiem jest emocjonalna sinusoida.

Płytę wsparli najlepsi producenci tacy jak Foux, PLN Beats, PSR, Secret Rank oraz Megot. Ukazała się ona 20 lipca nakładem QueQuality.

Tracklista

1. Starszy Bukowski
2. Przemierzyć świat
3. Chociaż tak nie chcę
4. Nie kłam suko
5. Życie jest piękne
6. Tułam się
7. Moja przyjaciółka depresja
8. Tak tutaj gram rap
9. Bez muzyki
10. Gdzie jest mój dom
11. Na sygnale
12. Nie mów, że
13. Wszystko albo więcej

Okładka

 
5 komentarzy
5 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
2 lat temu

Zawsze oceniam obiektywnie. Zmuszam się nie raz żeby przesłuchać kawałek tego zabsona filipka czy balasa od początku do końca. Rzadko kiedy wytrzymuje do końca ale się staram. No ale nie…Kurwa nie da się tego słuchać a już nie mówię żeby jakoś się przy tym bujać lub nawet czuć jak przy poprzedniej epoce Rapu. Cóż…każda moda kiedyś przeminie.nawet tych kukonów i innych galaretkowatych rapierków. Still still dre

Lil Pee
2 lat temu

filip ja cię za chuja nie mam za co propsować, chociaż ksywę zmień, bo nawet ona mówi, że jesteś pizdą

Elokwentny
2 lat temu

Bit kozak ale reto słabizna większa od Filipka którego nawet da się słuchać

cydży
2 lat temu

Chujowa okladka a szkoda bo chcialem kupic bo nawet dobry projekt

Odb
2 lat temu
Reply to  cydży

Jakby mama wiedziała na co Ci pieniądze daje…złapała by się za głowę. Ona myśli że Ty sobie ludziki z minecrafta kupujesz trutniu a Ty na chujowe płyty wydajesz.

Popularne