GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Filipek: „Stary rap kojarzy mi się z wyborcami PiSu”

Raper przyznał, że męczy go środowisko hip-hopowe.

Opublikowany

 

filipek

Filipek przyznał otwarcie, że ortodoksyjne środowisko rapowe powoli go męczy, chociaż sam wciąż ma zajawkę na robienie muzyki.

– Czuję zajawę do muzyki, ale rap mnie męczy jako środowisko, naj*banych meneli. Ta kultura, GlamRap, te komentarze, te szablony, którymi musisz się posługiwać, to, że jak śpiewasz to ktoś ci mówi, że to jest ch*jnia. Te momenty, kiedy jak robisz coś innego, podcasty, Fame MMA, jest mocno ortodoksyjny, Ja już taki nie jestem. Ten stary rap, kojarzy mi się z wyborcami PiSu. Ale z muzyką nie kończę, muzyka jest nadal moją pasją – powiedział Filipek w rozmowie z Newonce.

Raper wypowiedział się też na temat freakfightów. – To są tylko pieniądze i pajacowanie. Ja to lubię, ale nie jest to moja pasja życiowa – wolałbym grać na głównej scenie w Płocku. Ale na to daj mi jeszcze rok czy dwa – dodał.

@newonce Filipek: Męczy mnie rap jako środowisko #newoncephhf #newonce #filipek #famemma ♬ dźwięk oryginalny – newonce 🌐

Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

69 komentarzy
Subscribe
Powiadom o
69 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Murzyn z afrika
2 miesięcy temu

Rap Filipka kojarzy mi się z gównem

Jakub Fanatyk Rapu
2 miesięcy temu

Niech przeczyta „Mein kampf”

Wendeta
2 miesięcy temu

A co tu się jakaś nazistowska szaszłykownia

Dobre Rymy
2 miesięcy temu

A nowy rap z biedroniem

MowMiAndrzej
2 miesięcy temu

Mi się nowy rap kojarzy z LGBT bo to po prostu pedalstwo. Typ mówi, że pajacuje za pieniądze ale jest oburzony jak ktoś inny o nim powie, że jest pajacem za pieniądze XDDD Beka z łaka.

extortion
2 miesięcy temu

Filipek, od komentarzy na Glamrapie to 3 kroki w bok.

tak jest
2 miesięcy temu
Reply to  extortion

 Polska ma gorszy image niż Tajlandia, dosłownie xD. Tam to by babki splunęły na czarnego, bo wiadomo, że jego status jest znacznie niżej niż białego z Europy Zachodniej czy z Ameryki, oraz laski wstydziłby się pokazać na mieście przed koleżankami z takim partnerem. No Panowie, do roboty i wynajdować sobie partnerki za granicą, bo nie ma czego tutaj szukać, nawet na raz, bo dostaniecie choroby wenerycznej.

adhd
2 miesięcy temu
Reply to  tak jest

jest zupełnie inaczej incelku , czarni sa najmniej atrakcyjni w usa ( nie liczac gwiazd sportu i showbiznesu
natomiast na wschodzie w tajlandii na filipinach sa atrakcyjni
ale mówimy o czarnych z usa
nie z afryki

Nijtwqzny
2 miesięcy temu

Przecież ten śmieć nawet nie jest częścią hib hobu tylko pajacem któremu zawsze jedIemy w komentarzach jak cos o nim Jest

Dajmy my wsparcie. Ja zacznę

Yebac. cIE

30% rapu 70% bycia znanym - czemu się dziwisz?
2 miesięcy temu

Prawda jest taka że nie wychodzi Ci w rapie, więc łapiesz się innych rzeczy, żeby nie zniknąć z przestrzeni publicznej. Tu nie chodzi o to, że rap jest ortodoksyjny, po prostu Ty nigdy porządnie w nim nie zaistniałeś, więc nie możesz mieć o nic pretensji. To tak, jakby ktoś wydał jedną czy dwie piosenki, z których jest jako tako znany, po czym poświęcił się całkowicie byciu celebrytą i miał pretensje do branży, że jest zamknięta. Nie, ona po prostu stara się być profesjonalna jak każda inna branża. Oczywiście, masz rację, że sztuka nie powinna ograniczać. Malarz może być pisarzem i odwrotnie, ale nadal chodzi o rozwój. Ty, jak sam przyznałeś, skupiasz się na zarabianiu łatwych pieniędzy, więc nie powinieneś się o nic obrażać. Postaw bardziej na rap, to może branża zacznie traktować Cię poważnie, bo chyba o to w tym wszystkim chodzi, a nie o jakieś ortodoksje.

30% rapu 70% bycia znanym - czemu się dziwisz?
2 miesięcy temu

I nie oczekuj on nas pobłażliwości dla swoich poczynań. W porównaniu do wyborców PiSu czai się jakaś manipulacja. Nie próbuj siebie usprawiedliwiać, obrażając środowisko, bo jest to niesprawiedliwe i nie masz racji. Nikt nie ma skostniałego myślenia. Możesz sobie robić co chcesz i społeczność jest otwarta na zmiany. Po prostu nie rozumiesz, do czego ludzie piją. Tu nie chodzi o to, że ktoś ci zabrania rozwijać się w innych dziedzinach. Tu chodzi o to, że nigdy nie osiągnąłeś niczego spektakularnego w rapie, a oceniasz i masz roszczenia. Jest dużo buty i arogancji w Twoim zachowaniu. Ktoś, kto nie jest grubą rybą, nie powinien dyktować warunków. Myślę, że powinieneś mieć w sobie trochę więcej pokory. Nie można zjeść ciastka i mieć ciastko. Pora dojrzeć, Filipie i zapomnieć o Filipku 🙂

Robert
2 miesięcy temu

Mądre słowa, jednak większość wypowiedzi raperów i komentatorów na glamrapie faktycznie przypomina gadanie na…banego menela.

30% rapu 70% bycia znanym - czemu się dziwisz?
2 miesięcy temu
Reply to  Robert

Z raperami bywa różnie – kwadratowo i podłużnie. Natomiast, co do Glamrapu, masz rację. To forum mogłoby wyglądać inaczej, gdyby rap nie był rapem 😀 Ciężko o wzniosłe dyskusje i intelektualnego ping ponga, jeśli rap sprowadza się do zarabiania pieniędzy i obracania plastikowych doop. Gdyby to forum miało ambitniejszy kontent (częściej niż rzadziej) i było od początku moderowane, to dziś mogłoby wyglądać inaczej. Byłoby więcej intelektualnego fermentu, humoru i luzu, a mniej wulgarnego ścieku i incelstwa. Na dobrą sprawę przyzwalanie na to wszystko, doprowadziło do tego, że musimy tu wchodzić na własną odpowiedzialność. Dobry materiał na dysertację doktorską 😀

30% rapu 70% bycia znanym - czemu się dziwisz?
2 miesięcy temu

Niemniej myślę, że w jakimś stopniu Glamrap ma rację, obnaża bowiem wszystko to co haniebnie i nie przebiera w słowach. Raperom to oczywiście nie w smak, lepiej czytać pochwały na swój temat, no ale nie od tego są przecież takie fora. Tutaj komentuje się rzeczywistość i chyba każdy przyzna rację Mirkowi z Glamrapu, że Bratan wydurnia się w Goats, niż pogratuluje samemu raperowi projektu życia xD Raperzy nienawidzą Glamrapu właśnie za to, że obnaża rzeczywistość i demaskuje ich kalkulacje. Najczęściej robi to właśnie stara gwardia, bo to pokolenie rozumie jeszcze, czym są wartości, pamięta, jaka kiedyś była muzyka i po co się ją robiło. Młodzi jak ameby propsują wszystko, kupią wszystko, łykną wszystko, więc są niegroźni, a do tego można się na nich wzbogacić, nawet specjalnie się nie starając. Glamrap to lustro, w którym przegląda się rzeczywistość. Niektórzy raperzy nie mogą znieść tego widoku.

Imię
2 miesięcy temu

Kiedys na glamie bylo wszystkiego po trochu. Od ostrych zbokow wrzucających gify z dziwnym porno (tranzole itp.) Truskule i niby niuskule obrzucajace się błotem których z ich bożków lepszy, ludzie wchodzacy tu tylko dla beki z komentarzy itd. Byla jakas taka harmonia każdy coś dla siebie znalazł, potem ktos wpadl na pomysł by zamknąć portal na jakiś czas i wrócić w zmienionej formie. Bez gifów i wulgaryzmów 100% skupienia na muzyce i wyszło jak wyszło. Wcześniej to nawet te artykuły byly o polskiej i amerykańskiej scenie teraz to głównie o polskiej .

Festiwal zakoli
2 miesięcy temu

Z jednej strony się zgadzam, ale z drugiej O JAKIEJ BRANŻY TY BREDZISZ? o tej która wybija na piedestał ludzi z przypadku, którzy kserują zagraniczne hity. Kizo ma milion subów i potrójny diament, Blacha ma sto milionów wyświetleń. O jakim rozwoju ty człowieku mówisz? hahahah

Festiwal zakoli
2 miesięcy temu

a przede wszystkim O JAKIM PROFESJNALIŹMIE MÓWISZ

30% rapu 70% bycia znanym - czemu się dziwisz?
2 miesięcy temu

Można się uśmiać, prawda?:) Ja też nie wiem, skąd te liczby. 100 mln wyświetleń? Przecież nie ma tylu Polaków :p A tak na poważnie, to proszę założyć czapkę z daszkiem, przegrzał Pan sobie głowę na tym festiwalu. Po pierwsze nie bredzę (noszę czapkę i smaruje się filtrem), po drugie, ja wiem, że rozmiar ma znaczenie, ale proszę sobie darować te wielkie litery, nie szukam cienia. Trochę ma Pan rację, ale tylko trochę – reszta wyparowała od wysokich temperatur. Widzi Pan, zaraz wszystko Panu wyjaśnię. Szkopół w tym, że jako ludzkość nie nadążamy za „postępem”. Rap się skundlił, ale ideały i oczekiwania są wciąż te same (zakotwiczone w latach 90). To tak jak z patriarchatem. Feminizm niby się dzieje, ale nadal wiele osób ma kłopot z akceptowaniem wyzwolonych kobiet. Wciąż bardziej szanują westalki domowego ogniska. Podobnie z rapem. Od raperów oczekuje się cnót, szlachetnych postaw, dlatego Fame MMA nie jest akceptowane przez dużą część społeczności.

30% rapu 70% bycia znanym - czemu się dziwisz?
2 miesięcy temu

Profesjonalizm to inaczej wpisywanie się w akceptowany przez społeczność, szlachetny kanon. Natomiast rozwój to poszerzanie horyzontów w ramach tego kanonu. Dlatego gdyby Filipek wydał książkę jak Mes, byłoby to odebrane jako rozwój. Jeśli walczy w MMA, jest to odbierane jako populizm, a więc piętnowane. Kizo nie można porównywać z Filipkiem, bo to jednak nieco inny target (nie lubię tego słowa, choć jest bardzo pomocne :p), inne oczekiwania i Kizo odniósł jednak o wiele większy sukces od Filipka i w jakimś sensie się rozwinął, zakładając biznesy. Prze do przodu, jojarzy się z jakimiś wynikami, Filipek natomiast kojarzy się ze skupianiem uwagi na rzeczach mniej ważnych, nieistotnych z perspektywy rapera. To budzi niechęć.

Mega beka
2 miesięcy temu

Jego ryj kojarzy mi się z piz.dą.

Wacek
2 miesięcy temu

A mnie ten nowy rap kojarzy się z takimi lamusami jak ekipa od lodów,buczący pizzermen kizo i Quebo barista

Fuck the Police
2 miesięcy temu

Nuda w rapie już jest.

Arek Gbuur
2 miesięcy temu

Tak jak poznaniacy ostatnio postrzelali przez instagrama i cisza.

Zygmunt twój stary
2 miesięcy temu
Reply to  Arek Gbuur

Sprawy załatwiane twarzą w twarz to już przeszłość
Dzisiaj beefy rozwiązuje się facebook to facebook

KARALUHH SUHHY
2 miesięcy temu

Na szczęście Filipek to recytator a nie raper
A do tego karzeł

Koprobo1488
2 miesięcy temu
Reply to  KARALUHH SUHHY

A ponadto by ci napìerdõlił w sekundy, więc klej jape

Stara Szkoła Strzałów z Ucha
2 miesięcy temu

To obetnij sobie nowoczesny trefnisiu kótasa i będziesz kojarzony z Razemkami.

6n1
2 miesięcy temu

newonce, czyli kanał dystrybucji prestiżu dla niedowartościowanych 40 latków którym trzeba powiedzieć co jest teraz trendy wymagał od niego takiej wypowiedzi i ją bez trudu otrzymał… Zgodnie z linią salonu medialnego warszaffki..

TegoTypu
2 miesięcy temu

Trzeba Filipka wysłać na tydzień do Rafalali. 14 dni w reedukacyjnej wannie w zawieszeniu (od czasu do czasu) na wielkim X na ścianie przywróci mu ustawienia fabryczne.

Zygmunt twój stary
2 miesięcy temu

Główna scena w Płocku? Haha chyba jak znowu jakiś wyjec Ci dogra fajny refren bo na swoim flow to główna scena w pierdziszewie

Człowieczek
2 miesięcy temu

Meczy go bo wymaga xD Najlepiej nic nie robić tylko bić się w fame i udawać rapera i żeby jeszcze propsowali xD

Lolo
2 miesięcy temu

Nie no z tymi wyborcami PiSu to już pojechał po bandzie 😀 ech Filipek Filipek 😀

Socjopata
2 miesięcy temu

A nowy rap z LGBTQIA+

Cwel
2 miesięcy temu

On myślał, że będzie kimś ważnym w rapie a niestety jest nikim nawet w tak nędznej branży, w której próg wejścia jest na poziomie ułomnej małpy.

Daniel
2 miesięcy temu

Niech to powie Sokołowi, albo HG w twarz..
Jełop robiący hiphopolo.

XDDD
2 miesięcy temu

Na głównej scenie w Płocku? XD Ten festiwal szura mordą po dnie.

Twinpeakspl
2 miesięcy temu

Co to za debil? Wara od oldschoolu!

Pies Bedoesa
2 miesięcy temu

Pajac zasrany.

Krzysztof
2 miesięcy temu

A nowoczesny kojarzy mi się z lewicą

Versus
2 miesięcy temu

Ja piergiorgio, ja można gadać takie pierdo.lety…

Wyborca pisu
2 miesięcy temu

A kto to Filipek?

Jak on mógł tak powiedzieć hahahaha
2 miesięcy temu

Ta wypowiedź to dramat dla milionów Polaków.

Człowieczek
2 miesięcy temu

Dotknęło mnie to do żywego

wTF
2 miesięcy temu

następny menel. zróbcie mu zrzutke na jakieś spodnie

Piedrolcie się wszyscy
2 miesięcy temu

To jakiś raper?

hmm
2 miesięcy temu

Bo Filipek czuje się dobrze na autotune z głosem jakby pocierał jaja heblem i polewał je rumem.
Takie dukacze chętniej się sprzedadzą i trafią do dzisiejszych słuchaczy ( dzieci ).

adhd
2 miesięcy temu

a mi sie filipek feminisimp kojarzy z meskim feministą z świata według bundych

Kaziutek
2 miesięcy temu

„To nie jest rap!”

japa smie ciu
2 miesięcy temu

Q rwa co za cvel ręce opadają

Rafalala
2 miesięcy temu

Do wanny go!

Massey 2115
2 miesięcy temu

Mozna prosic kolejnego newsa?

Jakub Fanatyk Rapu
2 miesięcy temu

A on kojarzy mi się z führerem ,niech poczyta „Mein kampf”

Tata profesooora trrrapu
2 miesięcy temu

Większej głupoty nie słyszałem w tym tygodniu kurna Molesta ewenement wzgórze yapa3 to wyborcy PiSu lmao

Killarmy
2 miesięcy temu

Filipek gorszy raper nie politycy pisu.

Spawn
2 miesięcy temu

I weźcie przestańcie robić z gówna – artystów .

Omajgaszer
2 miesięcy temu

Człowieku to idź robić pop a zostaw ten nieszczęsny rap w spokoju co on Ci zrobił pajacu.

Hurhil
2 miesięcy temu

Filipek kojarzy mi się z zasmarkaną ciotą.

Tom rdd
2 miesięcy temu

Robię ranonkupe jego rap właśnie tym jest

Zapraszamy
2 miesięcy temu

Dobry wojownik, marny raper. Nie bądź bezczelny, bo twój rap kojarzy mi się gorzej, z wyborcami postkomuny PO/PSL i Ryżym 😛

ttt
2 miesięcy temu

odpierodl się fifi ja jestem wyborcą prawej strony… to nie znaczy że jestem intelektualną amebą…

Zdzichu
2 miesięcy temu

To zacznij pajacu robić disco polo i nikt ze środowiska rapowego ci nie będzie zawracał głowy.

Erwin
2 miesięcy temu

Jednak trochę racji ma

Rozwiń
2 miesięcy temu
Reply to  Erwin

W którym miejscu?

EJ TY KOLO!!!
2 miesięcy temu

TYPOWY IDIOTAAAAA POLACZEK WYBORCA MNIEJSZEGO ZŁA NIBY JE B IĄ GO CO WYBORY ALE I TAK CHODZI GŁOSOWAĆ NA WYBORY

Odb
2 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!

No i zara wpadam ci do lepianki i obije kvtanga ci ryjca, starej i fafiku nie popuszcze, i na koniec nasram ci na materac.

News

Bisz z płytą wypełnioną elektroniką

Raper z kontynuacją „Bladego Króla”.

Opublikowany

 

Fot. Bartek Modrzejewski

Bisz / Kosa wracają z kontynuacją świetnie przyjętego „Bladego Króla”. A ściśle mówiąc z jego prequelem. Na pełnej emocji i elektroniki płycie słuchacze będą mogli poznać wydarzenia poprzedzające historię opowiedzianą na ostatnim albumie duetu.

Utwór „Lata” zapowiada planowaną na wiosnę płytę, wprowadzając w charakterystyczny dla twórców refleksyjny i sentymentalny klimat. Za video odpowiada Sebastian Juszczyk, Juzzmedia.

“Lata” na żywo usłyszeć będzie można już w trakcie trwającej trasy Bisza “Dekada Wilka”, będącej muzyczną podróżą przez najważniejsze albumy rapera – od “Wilka Chodnikowego” przez “Bladego Króla” do “Ulissesa”.

 • 05.10 Kraków
 • 06.10 Wrocław (soldout)
 • 19.10 Bydgoszcz
 • 20.10 Toruń
 • 22.10 Warszawa
 • 27.10 Poznań
 • 04.11 Gdańsk
 • 16.11 Lublin
 • 17.11 Katowice
 • 18.11 Łódź

Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Kizo deklasuje konkurencję. Wiemy ile sprzedał płyt

Raper udowadnia, że kreuje trendy.

Opublikowany

 

kizo
fot. Bartek Wiski

Dzisiejsze zestawienie OLiS, w którym album “Patocelebryta” debiutuje na pierwszym miejscu nie pozostawia wątpliwości – Kizo jest w picku swojej kariery. Raper ma dodatkowy powód do świętowania – w momencie debiutu na OLiS jego najnowszy krążek uzyskał status podwójnej platyny. Oznacza to, że Kizownik sprzedał ponad 60 tysięcy płyt.

Płyta “Patocelebryta” miała swoją premierę 15 września. Album był promowany dziewięcioma singlami, z czego na szczególną uwagę zasługuje “Taxi”, które w zaledwie 4 miesiące osiągnął status diamentowego singla. Gościnnie na płycie udzielili się: Białas, Bletka, Janusz Walczuk, Kukon, Lubin, Paluch oraz Polski Bandyta.

Raper przygotowuje trasę koncertową, która rusza lada dzień i obejmie największe polskie miasta. Szczegółowa lista koncertów poniżej:

13.10.2023 | Centrum Koncertowe A2, Wrocław
19.10.2023 | Fabryka Lloyda, Bydgoszcz
20.10.2023 | P23, Katowice
21.10.2023 | Klub B17, Poznań
27.10.2023 | Klub B90 Stocznia Gdańska, Gdańsk
02.11.2023 | Fabryka Kultury Zgrzyt, Lublin
09.11.2023 | Klub Studio, Kraków
10.11.2023 | Klub Progresja, Warszawa
24.11.2023 | Klub Wytwórnia, Łódź


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Waldek Kasta idzie na wojnę z hejterami

„Wystarczy wam wyłączyć platformę albo prąd i przestajecie istnieć”.

Opublikowany

 

Przez

waldemar kasta

Kasta ostatecznie pożegnał się latem tego roku ze słuchaczami wydając płytę „Nestor”. Weteran sceny wciąż jednak jest osobą publiczną i chętnie udziela się w sieci. Jak informuje, jego obecnym celem jest walka z hejterami.

Kasta: „Wypowiedziałem wojnę temu anonimowemu k*restwu”

Kasta idzie na wojnę z hejterami. Póki co, wyłączył on możliwość komentowania postów na swoich profilach, publikując taki wpis: – Wciąż pytacie, dlaczego wyłączyłem komentarze oraz dlaczego tak często w publicznych wystąpieniach mówię o hejterach?! Otóż nie zgadzam się z opinią, że wyśmiewając, piętnując czy ogólnie pokazując swoją postawą lżywą niechęć wobec tej współczesnej społecznej, rozpieszczonej roszczeniowej gangreny, której wydaje się, że ma prawo – to ja okazuję słabość?! Serio?! Gardzę nimi i będę takim ciupał do końca swych dni. Wypowiedziałem wojnę temu anonimowemu k*restwu już dawno temu, a teraz mam narzędzia, żeby z tym walczyć i będę mówił o tym głośno i zawsze – napisał raper na Instagramie.

Dlaczego raper walczy z hejtem?

Kasta wyjaśnił też, dlaczego postanowił walczyć z hejtem w sieci. – Mi szczerze hejt wisi, ale innym nie – innym zmienia się życie i spada samoocena, bo z jakichś powodów pastwią się nad nimi, domorośli krytycy wszystkiego poza sobą. To się musi skończyć. Nie, dla bezmózgich siewców złych emocji – mnie takie tumanizmy nie mogą nawet dotknąć, a co dopiero złamać – trzeba z tym walczyć. Od kiedy wyłączyłem komentarze p*jeby goszczą u mnie nieczęsto, z rzadka, jedynie siląc się na prywatne wiadomości z zaczepkami – tu też często otrzymują tak sromotny wpi*rdol, że już nie wracają – pełen sukces. Na własnych stronach jadą też rzadziej, bo zamieszczanie tych wątpliwych przytyków na ich własnych kanałach obserwuje tylko kliku równie zidiociałych tumanów i tumanica, która daje im d*py – więc odpuszczają. Jesteście takimi głupkami, że wystarczy wam wyłączyć platformę albo prąd i …przestajecie istnieć. Dołącz i walcz, jak umiesz z bezsensownym nękaniem i znęcaniem – mnie śmieszy, ale innych zabija ten problem. Tworzę hashtag i chcę zobaczyć, kto należy #toomanytumany – dodał.

Kasta wzbogacił swój rozległy wpis o grafikę, na której widzimy nóż z jego wizerunkiem. Raper prawdopdoobnie chce przekazać tym obrazkiem, że ma kosę z hejterami.

Wpis Kasty na Instagramie

Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Blacha 2115 z kolejnym sukcesem, chociaż „sk*rwysyny życzą mu źle”

Raper zarobił na jednym utworze sporą sumę.

Opublikowany

 

blacha bedoes złota płyta

Singiel „Jolie Jolie” Blachy 2115, który ukazał się trzy tygodnie temu zdobył status złotej płyty. Teledysk do utworu wyświetlono w tak krótkim czasie blisko 5 mln razy. Raper twierdzi, że konsekwentnie będzie szedł drogą, którą obrał, mimo osób, które źle mu życzą.

Sukces singla Blachy „Jolie Jolie”

– Bardzo dziękuję i całuję Wasze serca. Po drugie wiem, że sk*rwysyny życzą mi źle, ale ja jestem większym sk*rwysynem niż oni i nigdy nie przestanę napi*rdalać, bo muzyka to całe moje życie – komentuje raper.

Blacha pochwalił się złotą płytą za singiel „Jolie Jolie” publikując zdjęcie z Bedoesem podczas pobytu w restauracji. – Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili. Jest to dla nas jako wytwórni historyczny moment, a spełnienie marzeń naszych i naszych przyjaciół to najlepsza praca w życiu – dodała wytwórnia 2115.

Raper zarobił 50 tys. zł

Kryteria przyznawania wyróżnień dla muzyki cyfrowej zmieniły się 1 marca 2017 roku. Wprowadzono kryterium dochodowe. Oznacza to, że wydawca musi udowodnić, że zarobił na każdym singlu. W przypadku złotej płyty dla singla, musi on zarobić 50 tys. zł.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Limitowane edycje winyli Future’a w trzech dropach

Raper przygotował w sumie 9 winyli.

Opublikowany

 

Przez

Rap nigdy nie brzmiał, ani nie był już taki sam odkąd na światowym rynku muzycznym pojawił się Future. W całej kolekcji można usłyszeć jego niekwestionowany rozwój muzyczny, który prezentuje na 9 winylach.

Posiadający diamentowy certyfikat, laureat nagród Grammy, trendsetter, pionier hip hopu, raper Future prezentuje limitowaną edycję kolekcji winylowej, która ukaże się w trzech dropach:

 • Drop #1: Pluto, DS2, Super Slimey – 20.10.2023
 • Drop #2: Monster, Beast Mode, 56 Nights – 27.10.2023
 • Drop #3: Purple Reign, Future, HNDRXX – 3.11.2023

Chcąc wiedzieć, dokąd zmierza kultura, trzeba po prostu obejrzeć i posłuchać tego kultowego rapera, piosenkarza i producenta z Atlanty. Od tworzenia bitów w piwnicy przeszedł do supergwiazdy światowego formatu. Dosłownie sprowadził trap do Białego Domu, gdzie prezydent Barack Obama rapował do jego 5x platynowego bangera „Jumpman” z Drakiem.

Future zebrał dziesiątki multiplatynowych certyfikatów i jako jeden z niewielu raperów osiągnął status diamentowej płyty za „Life Is Good” w 2020 roku z Drakiem, co umacnia jego pozycję jako jednego z najlepiej sprzedających się wykonawców wszechczasów. Wyrobił sobie także miejsce w podręcznikach historii jako „pierwszy artysta, który wydał dwa #1 na liście Billboard Top 200 w kolejnych tygodniach”.

Po drodze zdobił okładki Billboard, Clash, GQ, Rolling Stone, The Source, XXL i nie tylko, a także zapewniał wspaniałe występy w Saturday Night Live i u Ellen.

W 2019 roku Future zdobył nagrodę Grammy w kategorii „Najlepszy występ rapowy” za „King’s Dead” obok Jay Rocka, Kendricka Lamara i Jamesa Blake’a. Jest producentem wykonawczym albumu „Donda 2” Kanye Westa oraz pojawił się w dwóch utworach na płycie. Znalazł się także na „pushin P” Gunny z Young Thug, kolejnym hicie, który podbił listy przebojów. Teraz Future ponownie spogląda w przyszłość na swoim dziewiątym pełnym albumie „I Never Liked You”.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Mata zostanie wyjaśniony przez Grande. Youtube blokuje mu film

Grande Connection ma coraz większe problemy ze swoimi publikacjami.

Opublikowany

 

Przez

grande connection

Grande Connection nagrał film na temat Maty. Internetowy twórca ma jednak duży problem z Youtube. Platforma blokuje mu wgranie nowego materiału na temat Młodego Matczaka.

Przodowy wyjaśniacz polskiej sceny rapowej boryka się w ostatnim czasie z problemami. Youtube coraz częściej nakłada na jego produkcje ograniczenia. Jego kontent nie jest zaliczany do tzw. „family friendly” i otrzymuje on na swoje produkcję naklejkę „żółtego dolara”. Oznacza to, że jego filmy nie zarabiają.

Twórca wyjaśnił, że ma już nagrany odcinek z Matą, ale ma problem z wgraniem filmu. – Wgrywam ten odcinek o Matczaku już czwarty raz i blokują. Chyba za dużo zgłoszeń poszło na kanał. Podzieliłem go na dwie części, więc może na dniach pojawi się pierwsza – poinformował Grande.

Przypomnijmy, że przed miesiącem Grande poświęcił odcinek Bedoesowi. Zarzucił on mu oraz Quebonafie, Szpakowi i Kukonowi promowanie ideologii LGBT i feminizowanie mężczyzn.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2023.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)