Sprawdź nas też tutaj

News

Filipek – Tomb: komentarze po walce, koniec beefu i dalsze plany

„Oddałem mu szacunek”.

Opublikowany

 

Filipek i Tomb na Fame MMA 4/ fot. Fame MMA

Mimo różnicy 28 kilogramów i kilkunastu centymetrów wzrostu raperowi z Milicza udało się pokonać przysłowiowego Goliata. Filipek wygrał z Tombem na punkty przez jednogłośną decyzję sędziów. Jaki plan zawodnicy mieli na walkę, czy ich konflikt jest zakończony i co dalej z ich przygodą na Fame MMA?

Zaawansowany Filipek kontra „robiłem, co mogłem” Tomba

Faworytem pojedynku był Filipek, który od kilku lat trenuje boks i debiut – chociaż nieudany – na gali Fame MMA ma już za sobą. Tomb do tej pory był raczej bierny sportowo. Jak komentuje on wynik tego pojedynku? – Na pewno mi zaimponował. Powiedziałem mu w trakcie walki czy od razu po, że jeżeli przebiegnie to w fajny sposób, to oddam mu szacunek – mówi Tomb w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim dla mma.pl. –Wiedziałem, że jeżeli nie skończy się to przed czasem, to liczyłem się z porażką, bo nie mam szczęścia do werdyktów, a on ma dłuższe sportowe doświadczenie i potrafi punktować. Ja przygotowywałem się do walki przez zakończenie przed czasem, a nie do punktowania – dodaje.

Tomb przyznał, że prawie do samego wyjścia do oktagonu był spokojny i pewny siebie. – Jak schodziłem po rampie to emocje zaczęły narastać. Robiłem to, co mogłem. Nie wiem do końca czy realizowałem game plan, trochę poleciałem na żywioł – tłumaczy.

Co o walce sądzi zwycięzca? – Domyślam się, że Tomb chciał boksować i to trenował. Uważam, że technicznie jestem zaawansowany. Nie jestem pięściarzem, ale jeśli porównamy to do Tomba… game plan był prosty: bić go po dołach, a jeśli będzie opuszczał ręce próbować sierpowym i z daleka low kicki – wyjaśnia Filipek.

Co dalej z beefem Tomba i Filipka?

Tomb przyznaje, że pojedynek z Filipkiem ostudził trochę ich wrogie nastawienie do siebie. – Wcześniejsze wypowiedzi to była trochę gra przed walką i nie mogłem być do końca szczery – wyjaśnia. – Starałem się namieszać mu w głowie jak najbardziej się da – dodaje.

Życzę mu, żeby wysłał te płyty, i żeby mu się wiodło. To by było słabe, gdybym się teraz do nie pruł. Były dissy, freestyle i bicie po mordach. Teraz jakbyśmy się kłócili to byśmy musieli zaj*bać na torze gokartowym trzy kółka, kto szybciej – śmieje się Filipek.

Wygląda na to, że relacje raperów znacznie się poprawiły. Filipek ujawnił m.in. to, że na tydzień przed walką odbył normalną rozmowę z Tombem. Pozytywne wypowiedzi raperów tuż po gali zwiastują, że ich konflikt jest na właściwym torze do jego zakończenia.

Tomb i Filipek chcą kontynuować przygodę z Fame MMA

Obaj raperzy przyznali tuż po walce, że chętnie wejdą jeszcze raz do oktagonu. – Nie wiem czy będę miał taką okazję, czy organizatorzy będą chcieli. Ja bym mógł zawalczyć, jak najbardziej. Myślę, że zmieniłem trochę tryb życia, wkręciłem się w sport i głupio by było zakończyć tę przygodę po dwóch miesiącach, bo mi się to spodobało – mówi Tomb.

Filipek przyznaje, że nie chce brać udziału w następnej gali, bo chce odpocząć. – Bardzo bym chciał zawalczyć np. na gali w przyszłym roku – mówi. Z kim raper chciałby skrzyżować rękawice? – Rewanż z Rybą. Bardzo szanuję Isamu. Jeśli byłby kiedykolwiek mną zainteresowany, to chętnie bym się z nim zmierzył, bo jest bardzo fajną osobą, zawodnikiem i myślę, że to by była ciekawa walka – dodaje.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
luczjano

No i dobrze. Zabawne, że Tombowi musiał dopiero ktoś ryja obić żeby płyty wysłał. Idź pan w chuj z tym polskim rapem.

PALUCH CIPA

jeszcze nie wysłał

WrozkaZdupy aka konar mak grzegorz

Potwierdza sie tomb to glamb.
PS umawialismy sie kurwy na miesiac bojkotu a pedal ty typu cydzy odb Dalej wchodza I komentuja

wkurwiony huj

ja tam nic nie obiecywalem

TWOJASTARA

FILIPEK JAKI RAPER???

Odb

Dalsze plany ficipka to komentowanie walk i koniec głomba

Esigreka

28 kilo … Filipek, szacunek

Ejsolarmodelu

Stop strajków chce czytać śmieszne komentarze no proszę chłopski za mało srania I analu w moim życiu dajcie mi

Popularne