Sprawdź nas też tutaj

News

Filipek vs Ryba – znamy wynik walki

Przed chwilą zakończył się pojedynek raperów w formule mma.

Opublikowany

 

Ryba i Filipek na oficjalnym ważeniu

Dwa tygodnie po pojedynku w klatce Araba z Wujkiem Samo Zło naprzeciwko siebie stanęło kolejnych dwóch raperów. Filipek i Ryba zmierzyli się dzisiejszego wieczoru na gali Fame MMA 3.

Ryba pokonuje Filipka

68% do 32% bukmacherzy stawiali na zwycięstwo Filipka. Raper był faworytem m.in. dzięki treningom boksu, na które od dłuższego czasu uczęszcza. Początkowo reprezentant QueQuality nie chciał się zgodzić na walkę w formule mma. Nie udało mu się jednak przekonać włodarzy organizacji do pomysłu na walkę bokserską i ostatecznie przystał na zaproponowane warunki.

Walka trwała trzy rundy. Pojedynek wygrał Ryba, który pokazał się z bardzo dobrej strony.Fame MMA 4 : Filipek vs Tomb?

Tomb zarzucał Filipkowi kilka dni temu, że ten występując na gali Fame MMA stoi w jednym szeregu z kontrowersyjną Martą Linkiewicz. Ponadto twierdził on, że raper z Milicza chce się tylko pokazać szerszemu gronu odbiorców, bo prywatnie Ryba to jego dobry znajomy i nie ma między nimi złej krwi. Jednocześnie Tomb wyzwał Filipka na walkę na kolejnej gali. Wydaje się, że do takiego pojedynku może dojść. Podczas wczorajszej ceremonii ważenia Filipek ujawnił jak widzi swoją przyszłość w sportach walki. – Następny Tomb, a potem złota płyta – stwierdził.

Promocja nowej płyty

Raper z Milicza wykorzystał medialny szum wokół swojej osoby do promocji nowej płyty. W piątek, 29 marca ukazał się jego nowy krążek „Następny do piekła”. Gościnnie pojawili się na nim m.in. Avi, Śliwa, Bonson, Kartky, Tymek i Szesnasty. Album ukazał się nakładem QueQuality.

 
11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Hahaoha
3 lat temu

Kolejny werdykt z dupy

VIS
3 lat temu
Reply to  Hahaoha

No jak z Kasjo

Odb
3 lat temu
Reply to  Hahaoha

filipek wali rybą i wynika znając

Smarki Smark
3 lat temu
Reply to  Hahaoha

Jak każda Polska gala mma, jedna wielka pralnia siana

devx1
3 lat temu

Dobra walka, chyba najlepsza z calego fame.

PRZECHOWALNIA-EJAKULATU-EPISKOPATU
3 lat temu
Reply to  devx1

Super walka bo obaj nie maja idealnej fajterskiej techniki, więc podjeżdżało momentami chaotyczną ulicą ale z drugiej strony też nie są kompletnymi laikami, więc sporo ładnych akcji się pojawiło, nie była to walka typowo fame mma wujek samo spierdalanie po ringu itp, fajnie się oglądało a to najważniejsze

potluck4life
3 lat temu

Filipek to śmieć i jeszcze przegrał że słabszym rybą nonamem, nawet w fame mma jest przegrywem

Donlad Cholerny Tsuk
3 lat temu

Teraz:

Tede vs Peja
Liroy vs Kukiz
Kaczyński vs Tusk
Korwin vs Lewacy

Noname
3 lat temu

Dobra ale co to ma wspolnego z hiphopem ???

Szczaw
3 lat temu

Ciosy całym ciałem lub na oślep. Nie dość że chujowo rapują to jeszcze słabo się biją. A i jeszcze jedno! Ciosy w powietrze nie są punktowane to tak odnośnie głośnej wali Mańkowski vs. Parke. Stormin to nie gość z pierwszej łapank. Szacun! A Mańkowski już nie długo na Fame MMA ze świtą swoich koniobijców. To mu pasuje. A rap od debili dla debili

wqdqwd
3 lat temu
Reply to  Szczaw

„to jeszcze słabo się biją” Taaa ciekawe jak ty sie bijesz lamusie : )

Popularne