GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Filipek zapytany w Hejt Parku: „Dlaczego zostawiłeś mnie na stacji benzynowej?”

Raper odpowiedział, wyjaśniajac całą sytuację.

Opublikowany

 

Filipek był w piątek gościem Macieja Turskiego w programie Hejt Park na Kanale Sportowym. Jedna z dzwoniących widzek chciała się dowiedzieć od rapera, dlaczego „wraz z kolegą zostawił ją i jej koleżankę na środku stacji benzynowej we Wrocławiu”.

Filipek najpierw dopytał, czy było to 8 lat temu na malenżu z Pejterem, po czym zaczął wyjaśniać, co się wtedy wydarzyło. – Był melanż, twoja koleżanka zaczęła tłuc butelki w naszym pokoju. Mieszkałem wtedy z takim Gabrysiem, który mi napisał SMS, że jeżeli w pięć minut nie wypi*rdolę tej drącej się koleżanki, to w tym momencie mogę sobie szukać nowej chaty. A ty tak darłaś mordę przed tym lustrem i rozbijałaś butelki. Dobrze pamiętasz, że odpi*rdalałaś tam bydło. Nie uważam, że zachowałem się wobec ciebie dobrze, ale miałem wybór: albo wyj*bią mnie z chaty, albo sprawię, że ty z niej wyjdziesz.Dzwoniąca dziewczyna wytłumaczyła, że to nie ona się tak zachowywała tylko jej koleżanka. – Mogliście chociaż powiedzieć: „dziewczyny, jesteście ch*jowe” – powiedziała, na co Filipek odparł: – Ale Pejter ze trzy razy powiedział do tej koleżanki, że ma zamknąć ryj, bo robi totalną trzodę. Twoja koleżanka robiła pi*rdolone bydło w moim domu. 


47 komentarzy
47 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
michalcwelski
1 miesiąc temu

Łak ale chociaż wie jak traktować polki

Old Leosia
1 miesiąc temu

P0lka wyjaśniona

Tobi
1 miesiąc temu

Dlaczego? Bo sie w samochodzie zesrała

No i fajnie
1 miesiąc temu

Do bydła strzelać, tak dla pewności.

Zenek
1 miesiąc temu

Wow,ale news, zmienił moje życie

Pankracy
1 miesiąc temu

Świetny artykuł. Tak trzymać!

Goszki Smak Prawdy
1 miesiąc temu
Reply to  Pankracy

Coraz więcej rapowych treści. Glamik jest super. Dobry był też artykuł o nowych ząbkach soboty i perypetiach fabjańskiego z pudelkiem.

100% rapu.

DoGałyiRobisz
1 miesiąc temu

Piekło kobiet

Stanisław Anioł
1 miesiąc temu

Przepraszam, to jest nius o tym, że typ zostawił 8lat temu dwie laski, na stacji? Czy jest może jakieś drugie dno?
Tylko się upewniam.

Incognito
1 miesiąc temu

Mnie kiedyś zostawił w klupie pewien średnio znany raper. Powiem Wam jedno krótkie zdanie: znakomita większość tego środowiska to zakłamane, hiperinteresowne, wredne, chciwe sz.uje o podwójnej moralności. Naprawdę szkoda Waszego czasu na ekscytowanie się ich życiem. Nawet nie macie pojęcia, jacy ci ludzie są zakłamani.

Boa Krztusiciel
1 miesiąc temu

Bardzo dobrze wyjaśnił szona.

Nikogo
1 miesiąc temu

#nikogo

fakty
1 miesiąc temu

JA RUCHAM PEJTERA? MACIE EKSTRAKLASĘ
WOLĘ ROBIĆ TO Z PEJTEREM NIŻ DZIWKO Z KOLDASEM

AleksanderP00lak
1 miesiąc temu

Rap jest zjawiskiem patologicznym dla spoleczenstwa, wywołującym u swoich odbiorców objawy nerwicowo-schizofreniczne. Badania dowiodły, że w tej grupie skłonność do sięgania po narkotyki jest wielokrotnie większa niż u anarchistów zamieszkujących opuszczone budynki. Inne badanie wskazuje, na kompulsywne sięganie do samozadowalania się seksualnego, lub zaspokajanie potrzeb seksualnych z kolegami w czapkach typu fullcap. Nieletni słuchacze narażeni sa na promocję seksu analnego, który może prowadzić do infekcji chorobami rzadkimi. Głównymi promotorami wyżej wymienionych zachowań sa artyści, którzy występują na teledyskach z dużą ilością mężczyzn, częstokroć występujących jako tzw. tło dla głównej gwiazdy. Sami odpowiedzcie sobie czy wasze dzieci nie są narażone.

Filipek
1 miesiąc temu

Zakładaj fullcapa i widzimy się u mnie na wynajmowanym kwadracie jak co weekend:*
Ps zaproś też innych raperów i Edzia z tiktoka

Zapity
1 miesiąc temu

I to jest ważny news??

kongo bongo
1 miesiąc temu

wyd00pczył w srake i zostawił :0

Popularne