Sprawdź nas też tutaj

News

Film Eminema trafił na Youtube Premium

„Bodied” w satyryczny sposób przedstawia scenę battle-rapu.

Opublikowany

 

Film Bodied
Kadr z filmu "Bodied"

Po premierze kinowej, która odbyła się 2 listopada nowy film Eminema pojawił się sieci. – Teraz wszyscy mogą już obejrzeć „Bodied” – napisał raper na Twitterze. Produkcja trafiła na płatną platformę Youtube Premium.

Film w satyryczny sposób przedstawia scenę battle-rapu. Opowiada historię zdolnego studenta, który pisze pracę magisterską na temat języka używanego w battle-rapie. W pewnym momencie sam postanawia brać udział w bitwach, a rywalizacja w tejże formule staje się jego obsesją.

W rolach głównych występują Calum Worthy, Anthony Michael Hall, Jackie Long, Rory Uphold i Charlamagne Tha God. W produkcji nie zabrakło też znanych bitewnych raperów: Dizastera, Loaded Luxa czy Hollow Da Dona. Producentem wykonawczym jest Eminem, a scenariusz napisał Alex Larsen, który kiedyś był raperem.

Film został nagrodzony nagrodą publiczności jako Najlepszy Film – w sekcji ‚Szaleństwo Północy’ na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto.

Produkcję mogą obejrzeć subskrybenci usługi Youtube Premium, która nie jest jeszcze dostępna w Polsce. Zwykłym użytkownikom wyświetla się tylko trailer.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
BELES

NA TO YOUTUBE PREMIUM KTORE JEST DOSTEPNE W USA, WIEKSZOSCI KRAJOW EUROPY (NAWET NA UKRAINIE) A W POLSCE DALEJ NIE? NA TEGO YOUTUBE’A KTORE BLOKUJE UTWORY DZIEKI CZEMU SA NIEDOSTEPNE W NIEKTORYCH KRAJACH? BEKA, W TAKICH SYTUACJACH JESTEM ZA ACTA2, NIECH ACTA2 ROZJEBIE TA SMIESZNA STRONE

PRZEPISNANIEBIESKAWODEWKIBLUl

CIĄGNIJ FLAKA! JAKBY WESZŁO ACTA TO BYŚ SIE ZAJEBAŁ BO TWOJE ŻYCIE TOWARZYSKIE SPADŁO BY DO ZERA. TAK TO CZASAMI NA GLAMRAPIE CI KTOŚ ODPISZE I PEWNIE TYDZIEŃ POTEM WALISZ KONIA ŻE KTOŚ UWAGĘ NA CIEBIE ZWRÓCIŁ ATENCYJNA KURWO. ŻAŁUJE ŻE SIE DO TEGO PRZYCZYNIŁEM

PRZEPISNAZIELONĄWODĘWKIBLU

rucham cię

fajus

jest po polskiemu czy po murzyńsku tylko?

Paluch

Tylko po „chłopaki nie płaczoł”.

ProfesorNauk

Murzyny to na prawdę są zwierzaki jebane. Weźmy takie Rae Smród. Ruchali tą Linkiewiczową..Przecież ona ma taką morde szpetną. Nawet cycków nie ma. Ok można patrzeć na swojego chuja ale cipe pewnie też ma obrzydliwą..Jeszcze jakby fajke śmigała..Paskudna jest maksymalnie tfu!

ebać

i ty tego murzynskiego hiphopowego klocka zasyszasz juz od paru dekad 😉

cydży

a chuj mie to obchodzi

JANusz PAWulon DWójA

Skurwiały trusek tfu, chuj mu na kurwe i na jego śmieszne filmy z masturbacji

Damian

Na 8 mili powinien zakończyć filmowanie the rabit

Ananas

Jesteś jego kleksem na ścianie po sosie ostrym.

Ferdek

Po ananasie słodki smak ma sie jebany balasie?

Popularne