Sprawdź nas też tutaj

News

Filmowa relacja z Polish Hip-Hop Festivalu 2019

Ponad 20-minutowy materiał.

Opublikowany

 

W pierwszy weekend sierpnia w Płocku odbyła się kolejna edycja Polish Hip-Hop Festivalu. – W trzyosobowym składzie staraliśmy się uchwycić to, czego byliśmy świadkami. Mam nadzieję, że wraz z rozwojem kolejne relacje będą podobały się jeszcze bardziej, a i tą przyjmiecie ciepło. – informuje Goro.

Poniżej zapoznacie się z relacją.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ProfesoorNauk

Takie nagromadzenie debili w jednym miejscu to nic tylko tam jebnąć bombe albo rozpylać jakieś śmiercionośne gazy. Ja weekend spędziłem w domku, w resorcie nad jeziorem i bardzo dobrze się bawiłem na wieczornych potańcówkach w rytmie disco polo.

ProfesoorNauk

A no i rzecz jasna ja bym tam za darmo nie poszedł a ewentualna dopłata musiałaby być nie byle jaka a takoe debile co tam byli, zapłacili za bilety i pewnie jeszcze na miejscu wyjebali w chuj sary na lane piwo z beczki bo przecież skąd słuchacze rapu (kurwy bez ambicji) mieliby mieć hajs na bardziej szlachetne trunki. Zresztą im to nawet pasuje i leży w ich naturze bo lane piwo z beczki 50/50 z szambem to element kultury hip hop.

Odb

Porno relacja z Polish Hip-Hopolo Fistivalu 2019

ProfesoorNauk

Już miałem się nie nakręcać ale spójrzmy prawdzie w oczy. Na festiwalu hip hop jest niewiele form rozrywki. Podczas koncertu jedyne co das

ProfesoorNauk

(soreczki nowy iPhone i jeszcze nie do końca mi leży w dłoni, stąd te urywane wiadomości)
Podczas koncertu można jedynie stać, machać rękami cały czas tak samo, ewentualnie jak raper zrobi stage diving to można go uszczypnąć w nogę albo zajebać mu buty.
Teraz dla odmiany mamy festiwal disco polo. Wszyscy uśmiechnięci bo muzyka niesie ze sobą pozytywne przesłanie, piosenki są rytmiczne, wszyscy tańczą, nikt nie namawia do narkotyków i nienawiści przeciw służbom i w ogóle ludziom.

ProfesoorNauk

Łapcie i nie dziękujcie
https://youtu.be/UobB69BZ02s

YOUNG $B

YO BRO CHECK THIS HOT SHIT-A NEW AGE $B AND GHOSTEMANE https://www.youtube.com/watch?v=NV7YXyGkREY&list=PLc1RxQy738v2xghhgZRKFGrltj-uET8ed

Popularne