Sprawdź nas też tutaj

News

Fishtown Festival zmienia lokalizację

Na scenie pojawią się m.in. Sokół, PRO8L3M oraz Żabson.

Opublikowany

 

Sokół

31 sierpnia w Rybniku pojawią się czołowi raperzy z kraju. Na Fishtown Festivalu zagrają m.in. Sokół, Żabson, duet PRO8L3M, OKI, Kabe, Opał czy Rizi Beizeti. Organizatorzy poinformowali, że impreza odbędzie się w innym miejscu, niż początkowo zakładano. – Mamy dla Was ważne informacje dotyczące lokalizacji koncertu. W porozumieniu z Miastem Rybnik ośrodek MOSIR Rybnik zaproponował nam inny teren, na którym odbędzie się festiwal. – ogłosili włodarze imprezy.

Fishtown Festival odbędzie się w ośrodku rekreacyjno-sportowym „Ruda”. Jest on wyposażony m.in. w baseny, zjeżdżalnie, boiska oraz przystań kajakową. Dużym atutem tego miejsca jest olbrzymi parking, na którym każdy będzie mógł zostawić swoje auto. – Na nowym ośrodku zaplanowaliśmy więcej atrakcji, o których dowiecie się na miejscu. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy będą zadowoleni z ponownego przeniesienia eventu. Liczymy się z Waszym zdaniem, dlatego stworzyliśmy ankietę na naszym wydarzeniu, w której sporo z Was zagłosowało na Ośrodek Ruda. Według nas spełniliśmy waszą prośbę, aby koncert odbył się w centrum naszego miasta. – podają organizatorzy.

Dla wielu osób powrót z festiwalu będzie łatwiejszy, ponieważ autobusy kursują nawet w środku nocy, a jeżeli nie zdążycie na żaden autobus to nie macie się o co martwic. Ośrodek znajduje się w centrum Rybnika, dlatego polecamy spacerkiem pójść na rynek. Zapytacie się ”Po co?”, już wam tłumaczymy. Jako że chcemy bawić się do rana, wraz z klubem SZEPTY zorganizowaliśmy dla Was after party wraz z gościem specjalnym. W lokalu pojawi się Kabe, z którym będziecie mogli zrobić zdjęcie pamiątkowe,porozmawiać i zbić pione. Taka okazja może się już nie powtórzyć, zatem serdecznie Was zapraszamy na ulice Rynek 5, na której znajduje się klub. – dodają.

Bilety na festiwal są dostępne są na Ticketos.pl oraz w wybranych sklepach stacjonarnych.

 
11 komentarzy
11 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
2 lat temu

Festyn Dicktown zmienia lokalizacje

Harpera
2 lat temu
Reply to  Odb

Sokol w podrobie supreme z rynku prosto pewnie tez z bazaru

TYJA
2 lat temu

STĘŻENIE STORY TELLINGÓW WYPIERDOLI POZA SKALE NA TYM EVENCIE

Analnyrycesz
2 lat temu

Rozumiem Sokół zawsze spoko, rozumiem Pr8bl3m ale kurwa zapson no japierdole… Pozdrawiam was wszystkich analnie mocno w dupe pozdro 750 eloo

Chada zyje
2 lat temu

Chuj mnie to musieli by mi doplacic bym mial sie wybrac na ta pedaliade

Bad boy
2 lat temu

Czołowi raperzy?hahahah.kto poza Sokołem

Wasz ziom Ten
2 lat temu

Nazbierasz dla mnie trochę spermy? Chcę ją przechować na czarną godzinę…” – zapytała Nikola

„Ale po co Ci ona?” odpowiedział pytaniem Stefan.

„Nie wnikaj… Może oddam do banku spermy… Przekonasz się”

Nie wnikał. Nie protestował. Zbierał w pojemniczek a ona przechowywała ją w chłodni.

(…)

Tego dnia wróciła do domu w wyjątkowo świetnym humorze. Poczuł w tym okazję. Zaproponował miłą zabawę. Zrobiła niechętną minę ale po chwili namysłu się zgodziła. Poprosiła by się rozebrał do naga i poczekał w ich Pokoju Tresury. Wykonał to posłusznie. Gdy przyszła do niego po kilku minutach klęczał już grzecznie w pozycji łokciowo – kolanowej, na specjalnie przygotowanym stole. Zaczęła zapinać go w klamry, po dwie na przedramiona i po dwie na golenie. Najciekawszym sprzętem były kolce umieszczone po kilka centymetrów przed i za penisem. Teoretycznie mógł się ruszać w przód i w tył ale nabijałby się na te kolce sprawiając sobie niewyobrażalny ból. Musiał więc pilnować by nie uciekać ciałem w przód ani w tył.

Wasz ziom Ten
2 lat temu
Reply to  Wasz ziom Ten

Teraz zajęła się jego twarzą a raczej otworem gębowym. Zamocowała w nim tzw otwarty knebel. Jego usta zmuszone teraz były do otwartej szeroko pozycji, z otworem w środku, mogła w nie włożyć co tylko chciała. To jej bardzo odpowiadało.

Wiedział mniej więcej co go czeka. Robili to już nie raz. Założy strapon analny, niewielki… Najpierw będzie go nim posuwać przez chwilę w usta, potem w odbyt, popieści mu penisa aż tryśnie…. I tyle. Widział, że strapon leży gotowy blisko przed jego twarzą.

„No dobrze Kochany, idę się rozebrać i założyć mój strapon”, powiedziała i wyszła. Nie wzięła straponu. Chciał się odezwać, pokazać jej że zapomniała ale nie za bardzo mógł wydać z siebie słowa. Knebel mu to uniemożliwiał… Jeszcze nie wiedział że powinno go to zaniepokoić…

Wróciła po kilkunastu minutach. Naga. Ale to co zobaczył na jej biodrach sprawiło, że jego oczy mocno się rozszerzyły. To był strapon ale inny, nowy. Duży, czarny, miał jakieś 20 cm długości i był dużo grubszy niż poprzedni.

Victorino Oladipo
2 lat temu
Reply to  Wasz ziom Ten

Aż wyszukałem w necie te słowa, bo nie wierzyłem, że ktoś ma tyle wolnego czasu, by na glamrapie pisać jakieś seks-opowieści. Szok i niedowierzanie- ani śladu po zdaniach zamieszczonych powyżej.

Socjopata
2 lat temu

To wyszkoleni ludzie LGBT. Przywyknij, takich treści w różnych miejscach Internetu będzie pojawiać się coraz więcej.

XxaooR2x
2 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=IWJmLeuCaKk 🙂 !!! 🙂 !!! 🙂 !!!

Popularne