Sprawdź nas też tutaj

News

Fisz i Emade wracają z płytą

Tworzywo zaatakuje w styczniu.

Opublikowany

 

Fisz i Emade

W 2018 roku bracia Waglewscy przypomnieli nam albumem „Numer 1” swoje stare rapowane kawałki. – To czas kiedy płyty Tworzywa zdominowane były przez rap, narracyjne utwory, nie tak melodyjne i rozśpiewane jak późniejszy okres twórczości. Pełne dystansu i poczucia humoru ale i refleksyjne teksty, to często długie monologi, narracyjne formy doskonale oddające klimat muzyczny lat 90tych, kiedy to hiphop był gatunkiem dla braci wręcz rewolucyjnym – mogliśmy przeczytać w opisie krążka.

Teraz Fisz i Emade wracają z kolejnym krążkiem. Na ich fanpage’u ukazała się zapowiedź pierwszego singla, który będzie zwiastował nową płytę braci. Kawałek wraz z klipem nakręconym przez Mike’a Olbinskiego ukaże się w styczniu.

 
13 komentarzy

13
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
A$AP $MROKU

Fisz i Emade props a każda kurwa która mówi inaczej zanim się spluje niech opierdolil palę starej NARA KURWA

Odb

Płyta i Fisz z wracaja Emade

PanNieogar

Dinozaury? Czego? Już trochę ewoluowali i zamiast hip-hopu robią muzykę.
Odwieczny props dla nich!

ProfesorNauk

Dinozaury. Kto następny? Ostatni koncert Grammatika po raz enty? Hemp Gru? A nie wróć.. I tak rekordzistami wśród dinozaurów są pokahontaz.Tyle lat lecieć na fejmie zmarłego kolegi. Serio ktoś kto kupuje skoro ciągle wydają?

Young Stuleja

Dinozaury w Polsce dobre ty pokrako

ProfesorNauk

Do najważniejszych znalezisk należy odkryty w 2008 roku na Śląsku skamieniały szkielet dużego, dwunożnego drapieżnika, smoka z Lisowic (gatunek otrzymał nazwę smok wawelski). Szczątki oceniono na 205 – 200 mln lat. Smok miał około 4-5 metrów długości i ważył do 1 tony. Początkowo zidentyfikowano go jako krewniaka tyranozaura. Zatkało kakao?

Young Stuleja

Kakao to sobie zatykam czym innym (i swoją drogą polecam bardzo fajne doznania i nie ma w tym nic gejowskiego).Druga sprawa Magik nie umarł popełnił samobójstwo trzecie dinozaury na polskiej rap scenie ty pokrako beka w chuj,ale tak na serio to polecam sobie kupić wtyczki analne i spróbować na sobie tej rozkoszy pozdro dla kumatych.

PanNieogar

O czym Ty chłopie piszesz. Porównujesz ich do Hemp Gru? 😀
Przecież to nie powrót, systematycznie wydają płyty, zresztą całkiem ciekawe.

Odsap asap

Fisz to protoplasta taco i jeden z niedocenianych raperów w Polsce. Awangarda go docenia ale raperzy raczej nie, ani rapowa publika raczej go nie wymienia w top5. Mi się trafiło wcześnie poznać fisza i płytę polepiony w 2000 i super płyta i sentyment zostanie.

elo

No i super, szał jak na koncercie na tym gifie http://gestyy.com/wVtpu6

lol
Wasz ziom

Nie rozumiem zajawy na Fisza. Zawsze miał hujowe tematy okraszone tandetnymi rymami

­­­

co tam u tatusia, bez którego byście nie istnieli? hipsteriada dla pedałów TFU

Popularne