Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Floral Bugs nagrał z młodą wokalistką

Posłuchajcie singla „Halucynacje”.

Opublikowany

 

Takiego połączenia sił właśnie potrzebowaliśmy. Z jednej strony delikatny, ale jednocześnie zadziorny głos Sandry Czuraj. Z drugiej natomiast niesamowicie hipnotyzująca nawijka Floral Bugsa. W ten sposób powstał ich wspólny kawałek – Halucynajce.

Sandrę Czuraj kojarzyć możecie z niedawno wypuszczonym singlem Samotność, który nagrała wspólnie z raperem obim. Tym razem młoda artystka również postawiła na kolaborację. W utworze Halucynacje dołączył do niej Floral Bugs.

Nowy kawałek opowiada o tym, że życie składa się z różnych etapów, raz lepszych, a raz gorszych. Mimo wszystko takie momenty bardzo mocno działają na nas psychicznie. Często podświadomie wiemy, że wszystko będzie dobrze, lecz czasami może towarzyszyć nam strach przed nowym.

Wpadamy wtedy w pewnego rodzaju trans i mamy mylne halucynacje, które mogą nas hamować w dalszym działaniu. Sens słów napisanych przez Sandrę i Floral Bugsa uzupełnia także specjalnie skomponowana muzyka, za którą odpowiada Loyd. Przesłuchajcie utwór i obejrzyjcie specjalnie nakręcony teledysk!

 
11 komentarzy
11 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
11 miesięcy temu

Oral Fucks nasrał na młodą wokalistkę

Steven Seagal
11 miesięcy temu
Reply to  Odb

Wyruchałbym tego teena

barrtek
11 miesięcy temu

Przeproście Ascetoholix i Meza!

Ten numer w całości to jest dokładnie coś co nagrałby sobie Mezo albo Doniu te 15 lat temu jak cała branża darła z nich łacha i spychała na margines (chodziło o to co zwykle czyli słuchalność czyli o $).

Dziś niunia typowo dla tych czasów bełkocze jakby śpiewała z bułką w buzi ale już raper nawija tak że nawet Owal MC2 by się nie powstydził. I jest git, prawda?

CiasnaMadzia
11 miesięcy temu

Podobna do pusi tylko wąsów brak

PaluchCCCP
11 miesięcy temu

Floral Bugs okazał się być młodą wokalistkąPosłuchajcie singla „Transseksualnie”

Supafly
11 miesięcy temu

Jakie mirki jebana cioto, coś ci sie popierdoliło ze stroną dla niedojebów. My tu nie mamy problemu z ruchaniem. My nie rozkminiamy szlaufów. Suke trzeba spimpować, śmieciu. Opanować jej umysł. Nigdy tego nie pojmiesz więc wypierdalaj i nie wychylaj pryszczatego nosa z piewni bo życie jest ciężkie i go leszczu i tak nie udzwigniesz

WIELKI PALA.JPG(@wielki-pala-jpg)
11 miesięcy temu

tez bym ja jebnal zazdro oral fucks

Hooyvpeesde
11 miesięcy temu

Dzień dobry, witam wszystkich forumowiczów. Chciałem wam tylko powiedzieć, że polski rap ssie dydola aż po jaja, oraz, że gardzę wami, tfu!

BeImondo Informator(@beimondo-informator)
11 miesięcy temu
Reply to  Hooyvpeesde

Twoja stara to kurwa

Stary Włodka
11 miesięcy temu

nie mam nic mądrego do powiedzenia w tej sprawie więc jebać SB !

Popularne