Sprawdź nas też tutaj

teledysk

French Montana powraca z letnim hitem „FWMGAB”

Hymn Nowego Jorku.

Opublikowany

 

Nominowany do Grammy multiplatynowy raper, producent i filantrop rozpoczyna nowy rozdział swojej kariery utworem i teledyskiem „FWMGAB”. Długo oczekiwany album artysty ma ukazać się tego lata.

Przerzucając waltornie z „Amores Como el Nuestro” Omara Alfanno na klasyczny letni hymn Nowego Jorku, „FWMGAB” ukazuje French Montanę w jego najlepszej wersji. Światowej sławy raper przywraca braggadocio, szczycąc się „fuck wit me, get a bag”. W wyreżyserowanym przez Edgara Estevesa teledysku powraca na Bronx, gdzie hucznie wita go cała dzielnica.

„FWMGAB” toruje drogę jego niecierpliwie wyczekiwanemu, czwartemu longplayowi, który ukaże się tego lata. Nie zapominając o swoich początkach, dotychczasowy dorobek artystyczny Montany podkreśla jego różnorodną muzykalność i niekwestionowany talent do tworzenia hitów. Pod koniec 2020 roku French Montana wydał składankę „CB5” (Coke Boys 5), najnowszą z serii projektów definiujących jego karierę. W 2020 roku zrobił kolejny już milowy krok: jego muzyka osiągnęła ponad 13 miliardów streamów.

Wielu artystów łączy gatunki, ale to French Montana jest w tym najlepszy. Jego twórczość to mieszanka klasycznego brzmienia ze wschodniego wybrzeża oraz ambicji do tworzenia przekraczającej granice muzyki. W 2017 roku French zyskał status supergwiazdy dzięki hitowi „Unforgettable”, w którym gościnnie pojawił się Swae Lee. Utwór został odtworzony ponad miliard razy w serwisach streamingowych, ma ponad miliard wyświetleń na YouTube i zyskał dziewięciokrotną platynę. W międzyczasie jego drugi album „Jungle Rules” pokrył się złotem, tak samo jak krążek „MONTANA”.

French Montana cieszy się sporą popularnością na całym świecie. Jako pierwszy raper został ambasadorem Global Citizen, do tego aktywnie wspiera działania humanitarne takie jak Care Morocco, która zajmuje się wspieraniem rozwoju edukacji i opieki zdrowotnej w kraju, z którego pochodzi.

Jeśli ktokolwiek może zmienić nie tylko muzykę, ale i cały świat, to jest to French Montana.

 
8 komentarzy
8 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
1 miesiąc temu

French Śmietana powraca z letnim analem „LGBT2L”

Mangos
1 miesiąc temu

Czeczen robi rapsy w USA. Uczcie się

Yebac Polaków
1 miesiąc temu

Beka.

Prop&Testo
1 miesiąc temu

„Mordo proszę cię, mordo proszę cię, nie chce mi się ścigać z tobą, T-90A. ”
Fajne te ciapate rytmy, pozdrawiam kumatych.

Pani
1 miesiąc temu

ale to jest chujowe chujowy głos, o yeny yeny chujowizna
absolutnie na nie.
A tak w ogóle,to jak tam dziubaski?
Udanego tygodnia życzę wam :*

Ernest
1 miesiąc temu

Gowno jak Chuj

DCH
1 miesiąc temu

Mocny banger, moim skromnym zdaniem.

Janas z belchatowa
1 miesiąc temu

PJERWSZZY KURWY PRZEGRANCY HAHA

Popularne