Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Frosti Rege i Kazior w klipie „Pluto”

Teledysk promuje płytę „Midas”.

Opublikowany

 

„Pluto” z gościnnym udziałem Kaziora to kolejny singiel z płyty Frostiego Rege „Midas”. Za produkcję kawałka odpowiada Juicy.

„Midas” to druga solowa płyta Frostiego Rege. Brudny, uliczny realtalk z życia na blokowisku – tak można zdefiniować ten album. Na „Midasie” znajdzie się 14 numerów, które idealnie oddają charakter bezkompromisowego artysty. Za produkcje odpowiedzialni są m.in. NOCNY, 2k i Newlight$.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Pykipyk

Serio ktoś tego słucha? Jakiegoś frosti pede.. czy ktoś powyżej 12 roku życia słucha takiego hiphopolo lgbt kurwa? Niby śmieszni są Ci pajace co powtarzają kiedyś to było, ale trochę prawdy w tym jest. Kiedyś to by dostał w dziurę taki kretyn i jedyne co by mógł to pozamiatac scenę po koncercie prawdziwych raperów. Niby fajnie się patrzy jak rap się kurwi jak weterani chyla się po mydło A z drugiej strony nie ma czego słuchać. Nie ma nawet pojedynczych kawałków do słuchania. Na mazury w tym roku nie ma co jechać bo kogo będziemy słuchać zabsona? Co on niby takiego przeżył, żeby go słuchać, dla niego największy problem to jak kolega nie chcący nie trafił mu do japy i się spuscil mu na sweterek. Jebac rap!!

Abdul Halal

Typ ma widocznie ładnie na bani. Co się spodziewać po typie który szczyci przeliczaniem hajsu i tym że jara i pije? „pieski się plują jak pluto” zacna metafora swoją drogą…idź Pan w chuj z tą całą „rap-disco grą”

Hubert

frosti reggae i kazior ruchają kolege

KANARek

teledysk promuje penetracje odbytu i lgbt

skarpetkazdrowanieuciskowa

czerstwe te wasze barsy… Nie wspominajac juz jak bardzo jestescie zakompleksieni,pierdolac o tym samym w kolko

Wasz Ziom

Kazior… kurwa no skill przypałowiec jakich mało…

Odb

Frosti Rege rucha kaziora i jego kolege. W klipie „Wypluj to”

FROSTI KAZIOR

tylko Pluto NSH !

Wasz Ziom

Pluto duka, ale szacun za bycie prawdziwym oraz konsekwencję w dążeniu do celu. W Rzeszowie to PILS, ESKAUBEI, kiedyś BYPS GRY i ASPEKT. Tak to słabo…

Szparka mjedzy zebami

Żenada. Bujanie się na klipach i nawijanie o handlu, jacy to my groźni a przychodzi co do czego to strzelanie pistoletem z palca na fb. Założę się że nikt normalny nawet z nimi się nie kuma bo to przypałowcy.

frosti(celowo z małej) srege rucha kolege

Ale ta frosta chujowa i prosta to jest wysryw intelektualny, jak można słuchać takiego peta jebanego opamiętajcie się kurwy

Snajper Bonzo

Kurwa, wziąłby już poszedł do logopedy. Sepleni się kurwa od kilku lat i to okropnie.
Niby coś działa i sianko wobec tego powinno wpadać to by do chuja zainwestował w logopedę i jakieś lekcje z dykcji.
Na razie z tym jak nawija nie jest Frosti Rege, a bardziej „Fłosti (otarcie zaplutej japy) Łege”

Jim Lahey

FROSTRI REGE WYGLĄDA JAK RANDY Z „TRAILER PARK BOYS”

panpe

nawet żeby nie frosti

do nogi !

OtwartaGuowa

Kazior na propsie. Frosti też props.

Popularne