Sprawdź nas też tutaj

News

Fryderyk 2020 – wręczenie nagród na gali się nie odbędzie

Oświadczenie w sprawie Gali Muzyki Rozrywkowej i Jazzu Fryderyk 2020.

Opublikowany

 

fryderyk 2020

Organizatorzy Gali Muzyki Rozrywkowej i Jazzu Fryderyk 2020 wydali kolejne oświadczenie w sprawie najważniejszego wydarzenia muzycznego w kraju.

W uzupełnieniu do wydanego 10 marca oświadczenia dotyczącego odwołania dla publiczności imprez planowanych na 14 i 15 marca br. w ramach FRYDERYK Festiwal, z przykrością informujemy, że wręczenie nagród podczas Gali Muzyki Rozrywkowej i Jazzu bez udziału publiczności również się nie odbędzie. Mając na uwadze realne zagrożenie koronawirusem SARS-Cov-2, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych gości, artystów, jak i wszystkich pracowników zaangażowanych w organizację wydarzenia, laureatów nagród Fryderyk 2020 w kategoriach muzyki rozrywkowej i jazzu ogłosimy w mediach cyfrowych.

Wyniki głosowania Akademii Fonograficznej zostaną opublikowane we wtorek 17 marca na stronie fryderyki.pl oraz w mediach społecznościowych FRYDERYK Festiwal.

Bardzo czekaliśmy na spotkanie z nominowanymi, dlatego trudno było nam podjąć tę decyzję. Jednak w poczuciu odpowiedzialności za środowisko muzyczne, gdy zamykane są szkoły i instytucje kultury, nie możemy stwarzać potencjalnego zagrożenia epidemiologicznego. Liczę, że wszyscy zrozumieją, że byłoby nam trudno świętować w takiej sytuacji. Wszystkim nominowanym raz jeszcze serdecznie gratuluję i mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy. – mówi Andrzej Puczyński, przewodniczący Związku Producentów Audio Video.

3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
tentypmez
2 lat temu

Wreszcie. Jeszcze tylko odwołać wszystkie koncerty pseudo rapowe.

ProofesorNauk
2 lat temu

Jebie mnie to jak ten cały rapowy kurwidołek.

Odb
2 lat temu

Pizdryk 2020 – wręczenie gąbek w łazience się nie odbędzie

Popularne