Sprawdź nas też tutaj

News

Fu trzecim raperem, który zagra w filmie „Kobiety Mafii 2”

Patryk Vega stawia na hip-hopowców.

Opublikowany

 

Fu raper
Fu

Powstający od kilku miesięcy film „Kobiety Mafii 2” został zasilony przez kolejnego rapera. Obok Soboty i Bonsona w produkcji Patryka Vegi zobaczymy także Fusznika.

Reprezentant Zipery podzielił się tą informacją na Instagramie. – Miałem przyjemność poznać na planie filmu “Kobiety Mafii 2” pana Piotra. Bardzo sympatyczny i przemiły człowiek, szacun! Dla mnie to mega przygoda i następne doświadczenie w życiu – Poinformował Fu pod zdjęciem z aktorem Piotrem Adamczykiem.

Film „Kobiety Mafii” opowiada historię Grupy Mokotowskiej z perspektywy żon, córek i partnerek. W jednej z głównych ról wystąpiła Olga Bołądź. Wcieliła się w Belę, byłą funkcjonariuszkę policji, która otrzymuje od ABW zadanie rozpracowania grupy handlującej narkotykami. W drugiej odsłonie produkcji na ekranie oprócz Soboty i Bonsona pojawią się m.in. Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska i Michał Karmowski.

Premiera filmu odbędzie się  na 22 lutego 2019 roku.

 
13 komentarzy

13
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Cris

Wersję z napisami będzie trzeba włączyć…

Bonifacy

No tak. Stawia na raperów. Zwłaszcza tych 10 lat po zakończeniu „kariery”. On wie że postawi im chinola, da zaproszenie do kina z lochą i 3 wytatuowanych pajacy na planie z głowy. Oni pewnie się na to godzą bo mają nadzieje liznąć troche fejmu. Niestety. Zarówno papryk vege jak i „raperzy” zapewne chuja powąchają czy to z hajsu czy z fejmu bo papryk vegeta wyjarał się trzy filmy temu jak kiep w popielniczce postawionej na barze w osiedlowym lumperskim pubie.

towar muzyka

jeżeli znachor leczy z raka i pacjent umiera to znachor idzie pod sąd. jeżeli lekarz leczy z raka i pacjent umiera to lekarz idzie po … pensje. dlaczego?

Kvll

Odwrotnie głąbie

Jacek
jajajaja

Świetny wybór, facet bez dykcji to idealny kandydat na aktora

Albrecht

Niedziela jaki konus. Metr pisiąt

jajajaja

Ale ze Pronto Toronto to istniejacy frazeologizm to ty wiedz

sie wie

jeżeli znachor leczy z raka i pacjent umiera to znachor idzie pod sąd. jeżeli lekarz leczy z raka i pacjent umiera to lekarz idzie po … pensje. dlaczego?

Ssswa

Jebac was zazdrosne polskie kurwy za te komenty!

ALfons

ale jest nabity na tym 2 zdjeciu

patryk vega

Ja pierdole jaki plastik

kurła

Wreszcie kierła rola życia! AHAHAHA to jest raper ! Zip squad zamaluj na rynce. To już nic nie znaczy. „”””””

Popularne