Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Fukaj & Kubi Producent przedstawiają „Dom Diabła”

Album „Chaos” ukaże się nakładem SBM Label.

Opublikowany

 

Początek tygodnia przyniósł nam zapowiedź kolejnego albumu, który jeszcze przed wakacjami ukaże się na rodzimym rynku. Swój pierwszy wspólny projekt zaanonsowali Fukaj i Kubi Producent, a przedsprzedaż krążka “Chaos” wystartowała w sklepie internetowym SBM Label, równolegle z premierą teledysku do utworu “Dom Diabła” na kanale warszawskiej wytwórni na youtube. Utwór jest także dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Fukaj jest bohaterem jednej z najszybciej rozwijających się karier w historii polskiej sceny rapowej. W ciągu zaledwie kilku miesięcy zwykły chłopak ze szczecińskich Gumieniec znalazł się w orbicie zainteresowania najpopularniejszych artystów i największych wytwórni, a jego ksywka elektryzuje słuchaczy jak kraj długi i szeroki. Swój debiutancki album “CHAOS”, który ukaże się pod szyldem SBM Label, stworzył we współpracy z Kubim Producentem. Ich dzieło, choć tytuł na to nie wskazuje, jest uporządkowane od początku do końca.

Jedynym autorem muzyki jest Kubi Producent – jeden z najpopularniejszych polskich producentów, który mimo młodego wieku ma już na swoim koncie albumy stworzone w duetach z czołowymi postaciami rapowej sceny. Współpracował także z przedstawicielami innych gatunków muzycznych. Album współtworzony z Fukajem jest kolejnym dowodem na to, że Kubi to jeden z najbardziej wszechstronnych producentów w branży, a jego biegłość w kreowaniu eklektycznego i jednocześnie spójnego brzmienia rośnie z każdym projektem.

Debiutancki album Fukaja trafi na sklepowe półki jeszcze w pierwszej połowie tego roku. Póki co jest dostępny w przedsprzedaży w sklepie internetowym SBM Store wraz z dodatkiem w postaci filmu dokumentującego proces powstawania płyty.

Tracklista

 1. chaos (intro)
 2. oto jest dzień
 3. nominacja
 4. ogród
 5. zatapiamy się feat. Vito Bambino
 6. Północ
 7. Wstań i Zaśnij
 8. Marvin Gaye
 9. Tańczę nim zasnę (co-prod. Charlie Moncler)
 10. Światła Miasta
 11. Bar Mleczny
 12. BÓL
 13. DOM DIABŁA
 14. ZIEMIA OBIECANA

 
10 komentarzy
10 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Adolf HlTL3R
8 miesięcy temu

te bębny trzeszczą jak żydzi w kominie. Chujowe

jorgen
8 miesięcy temu
Reply to  Adolf HlTL3R

nie obrażaj komina, powinien dostac odszkodowanie

skurwiel
8 miesięcy temu

Ruchaj & Kurwi Reducent przecwelają „Srom Diabła”

Łezka
8 miesięcy temu
Reply to  skurwiel

Tańce dziwki koks tajski box

Odb
8 miesięcy temu

Ruchaj & Kubi Pierdzicent przedstawiają „Dom anali”

cZŁOwiek
8 miesięcy temu
Reply to  Odb

Wyobraźcie sobie świat bez spermiarzy, simpów i kukoldów. Świat w którym dwie osoby przeciwnej płci, kiedy są sobą zainteresowane po prostu normalnie rozmawiają umawiają się, nie ma hipergamicznych bestii, ego p0lek nie byłoby wybite w kosmos przez atencje od spermiarzy na tinderze, nie byłoby tragicznej sytuacji na rynku matrymonialnym gdzie baba 5/10 szuka tylko Chadow 9/10 a na chlopaka 6/10 nawet nie spojrzy
taki świat mógłby istnieć, gdyby nie spermiarze, simpy i kukoldy
ha tfu
trzeba jak najwięcej tępić takie zachowania, może choć część simpów przestanie sie upokarzać

Andżej
8 miesięcy temu

Fukaj bobla.

Anima
8 miesięcy temu

Jakoś nie przepadam za tym całym producentem, ale ten bit, to nawet całkiem, całkiem.

W tym całym zalewie trapów, drillów i dildosów, brzmi jak klasyczny, dobry bit.

napster
8 miesięcy temu

„Kubi to jeden z najbardziej wszechstronnych producentów w branży, a jego biegłość w kreowaniu eklektycznego i jednocześnie spójnego brzmienia rośnie z każdym projektem.”

szczegolnie jesli chodzi o bity robione z paczeka, albo kradzione XDDDDDDD z tym drugim jebanym homoseksualista michalem graczykiem z lodzi, zawod syn bo mama bogata, ktory opierdalal ladke na backstage’u i boi sie lanka

pestycydy i sterydy
8 miesięcy temu

Popularne