Sprawdź nas też tutaj

News

Future: „Uwolnijcie YNM Melly’ego”

Raper został oskarżony o zabójstwo dwóch przyjaciół.

Opublikowany

 

Future

YNW Melly boryka się w ostatnich miesiącach z poważnymi problemami prawnymi. Został on oskarżony o zabójstwo dwóch przyjaciół, a prokuratura domaga się dla niego kary śmierci. Z okazji niedawnych urodzin rapera wsparcia udziela mu Future.

Słowa otuchy od Future’a

Nie wiemy jakie relację łączą Future’a z YNW Melly’m, ale raper z Atlanty zdecydował się wesprzeć swojego kolegę po fachu w dniu jego urodzin. 1 maja YNW Melly skończył 20 lat i z tej okazji Future nagrał poniższy filmik, w którym powiedział: „Uwolnijcie mojego brata Melly’ego”.Zabójstwo z premedytacją

YNW Melly został aresztowany 13 lutego po wielomiesięcznym śledztwie. Funkcjonariusze nie uwierzyli, że śmierć YNW Sakchasera i YNW Juvy była wynikiem tzw. drive-by shooting. Dowody wideo, zapisy rozmów telefonicznych i raport z autopsji wskazują, że strzały oddano z samochodu, którym podróżowali dwaj zabici oraz YNW Melly i YNW Bortlen, który również trafił w związku z tym za kraty. Według oficerów Melly i Bortlen podróżowali z ciałami zamordowanych kolegów opracowując plan zatuszowania zbrodni, aż wpadli na pomysł strzelaniny.Motywem zbrodni miała być chęć zysku, a YNW Melly miał działać w bardzo wyrachowany sposób. – Zbrodnie były „szczególnie haniebne, bestialskie i okrutne – podkreślono w akcie oskarżenia. Prokuratura na Florydzie żąda dla rapera kary śmierci. Melly nie przyznaje się do winy i czeka obecnie na proces.

19 komentarzy
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Równość wobec prawa
3 lat temu

No pewnie, to że ktoś potrafi wykrzykiwać rytmicznie pod murzyńskie rytmy powinno zwalniać z wszelkiej odpowiedzialności. Zabił, pobił czy zgwałcił, bo jest artystą i niewrażliwi tego nie zrozumieją. Idźcie w pizdu z taką logiką!

bhj
3 lat temu

no z tą umiejętnością rytmicznego krzyku to bym nie przesadzał za bardzo

ProfesorNauk
3 lat temu
Reply to  bhj

Powinni i tego posadzić. Albo na statek pod pokład i wiosłować czarnuchy.

Konstruktywna_krytyka?
3 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

czy to przypadkiem nie raśizm z tym wiosłowaniem? Prendzej ciebie za takie coś powieśić powinni. Uważam że za zabujstwo powinien ponieść karę ale nie jesteśmy jeszcze pewni jego winy.

WY DEBILE ANALNE CWELO ZJEBY LACHOCIĄGI DO WORA
3 lat temu
Reply to  bhj

JESTEŚCIE CIĘŻKIMI FRAJERAMI I BITYMI CWELAMI…!!!

JEBAĆ, PUDEL RAP I MODERATORA ANALNEGO Z KUTASEM PRZEBIERAŃCA, TFU…!!!

Dżingobels
3 lat temu

Witam, jestem ojcem cydżego i piszę w tej chwili z jego konta. Proszę nam z żoną wybaczyć za zachowanie tego jebanego idioty. Widocznie za mocno go dojeżdżałem w łóżku, syn miał prawie chuja w mózgu no i porwali go też kiedyś cyganie i pierdoli teraz od rzeczy. A mówiłem mu przecież, gdy wsadzałem mu penisa do ust, że ludzi trzeba szanować. Jeszcze raz Państwa przepraszamy i obiecujemy, że syn poniesie konsekwencję. Podziurawię go śrubokrętem osobiście.

Piechurchuj
3 lat temu
Reply to  Dżingobels

Trzymam za słowo, tak jak cydzy trzymal Pańskie kukle. Pozdrawiam

Odb
3 lat temu

Melly:”Ufuturujcie YVN Uwolnijcie’ego”

WUJEK SAMO ZŁO
3 lat temu

Trzymajcie się chłopaki , Żurom jak wyjdzie to wam pomoże !
Stop pomówieniom !!!

assd
3 lat temu

Dobra kurwa powiedział tomb ze plyty wysle to wysle.
Nie trzeba mu co pol roku przypominac.

Analny
3 lat temu

Future: „Uwolnijcie YNM Anall’ego”

Mama Ruby'iego
3 lat temu

Uwolnijcie tego mellyego i dajcie future’a na krzesło

Black4343x23
3 lat temu

No tak uwolnić morderców no już panie kolego oficjanie jutro wyjdą pana prośby zostały wysłuchane pozdrawiamy Adwokat Psikutas

P P PP P PP P PP P PP P PP P PP P PP P P
3 lat temu
Szczaw
3 lat temu

Zamknąć wszystkich debili od rapu

fgfgfgfgfgfgfgfgfgd
2 lat temu
Reply to  Szczaw

morda psie shakiry kurwa słuchasz

Popularne