Sprawdź nas też tutaj

News

Future wydał dzisiaj EP-kę „Save me”

Album jest już dostępny do odsłuchu.

Opublikowany

 

Future ogłosił tę informację na początku tygodnia, a dziś słowa stały się czynem. Raper z Atlanty zaprezentował swoją nową EPkę „Save Me”. Te 7 utworów można zaliczyć do najbardziej wizualnych, wrażliwych i istotnych wydawnictw w jego dotychczasowej karierze. Tym razem artysta poszerzył wachlarz swoich rozpoznawalnych dźwięków o gitary i leniwe beaty.

Otwierający „Xanax Damage” pozwala odlecieć przy nuceniu w towarzystwie akustycznej gitary, a „St. Lucia” dzieli się pomiędzy improwizacje i kuszące wezwanie. „Please Tell Me” to niesamowite skandowanie, a „Shotgun” uderza wciągającą melodią. To wszystko zbliża nas do ostatecznego odtworzenia „Love Thy Enemies”, gdzie gitary mieszają się z błaganiem o anioły.

Przy tworzeniu zdjęć i okładki Future wsparł się talentem domu modowego Enfants Riches Déprimés. Za kreacje odpowiadał Henri Alexander Levy, który współpracował z Daft Punk i Billie Eilish. Razem stworzyli gotycką, impresjonistyczną paletę łączącą czarno-biały portret upadającego miasta, po raz kolejny pokazując jakim pionierem jest Future. W jego głowie kryje się jeszcze wiele rzeczy, które niedługo każdy będzie mógł podziwiać.

EP-ka jest dostępna w serwisach streamingowych.

Tracklista

  1. XanaX Damage
  2. St. Lucia
  3. Please Tell Me
  4. Shotgun
  5. Government Official
  6. Extra
  7. Love Thy Enemies

Okładka

 
2 komentarze

2
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Lil Baba

Uczcie sie polaki jak sie robi utwory studyjne

Odb

Dzisiaj Save EP wydał me „Future” – kę.

Popularne