GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Gandi Ganda „Z życia wzięte”

Solowy album hypemana Peji.

Opublikowany

 

Data premiery: 06.12.2019

„Z życia wzięte” to zbiór luźnych utworów, każdy opowiadający o innych aspektach życia, stąd właśnie taki tytuł płyty. Oprawą muzyczną, miksowaniem, a także aranżacją kawałków zajął się Jakub Hejnowicz, znany jako Hirass, a za mastering odpowiada Arkadiusz Namysłowski. Na krążku nie będzie żadnych gości, Gandzior zaprosił jedynie DJ-ów. Położyli w kawałkach swoje skrecze DJ Rink, DJ Soina, DJ Simo oraz DJ Danek.

Tytuł oddaje charakter płyty, w skład, której wchodzi 14 premierowych kawałków, nie powiązanych ze sobą w żaden sposób. Jest to zbiór luźnych utworów opowiadających o różnych aspektach życia i stąd też taki, a nie inny tytuł. Zdjęcie do okładki zostało wykonane i obrobione przez Jagodę Waśko, a końcowy efekt zrealizował Marcina Boomski. Za oprawę muzyczną oraz miks i aranż kawałków w całości odpowiada Jakub Hejnowicz, znany bardziej jako Hirass. Materingiem materiału zająć się Arkadiusz Namysłowski. Materiał został zarejestrowany w 2018 roku w Dill Gang studio w Warszawie pod okiem Szweda Swd. Nagranie wokali zajęło mi ok 30 godzin podczas cztero dniowego pobytu w stolicy w gościnie u Bilona. Na krążku nie usłyszycie żadnych gości, za wyjątkiem bonus tracku niespodzianki. Jedyne zaproszone osoby to Dj’e, którzy położyli w kawałkach swoje skrecze i są nimi: Dj.Rink, Dj.Soina, Dj.Simo oraz Dj.Danek.Preorder

Wersja preorderowa płyty Z życia wzięte to bardzo atrakcyjny produkt, ponieważ w niej będą znajdować się dwie płyty. Druga należeć będzie do Blajstara i nosi tytuł Nowy porządek Blaja. Druga solowa płyta Medi Top Glona. W sklepie MyMysic album kosztuje 39,99 zł.

Tracklista

 1. Gandi Ganda Gandzior
 2. Jestem sobą wciąż
 3. Odpalamy melanż
 4. Kolekcjoner wrażeń
 5. Witamy w NYC
 6. Nie zły świat
 7. Słabsi nie gorsi
 8. Szacunek i respekt
 9. Nowy porządek świata
 10. Służba zdrowia kona
 11. Dopalacze
 12. Życie to challenge
 13. Wjeżdzam na rejon
 14. Cierpienia Wertera
 15. Kolekcjoner wrażeń (Remix)
 16. Styl ognisty

Utwory

 1. Gandi Ganda – „Nowy porządek świata”

Artykuły

 1. Gandi Ganda wraca po 8 latach z płytą „Z życia wzięte”Popularne