Sprawdź nas też tutaj

News

Gandzior: „Udało mi się zamknąć kilka rozdziałów życiu”

Raper podsumował rok 2019.

Opublikowany

 

Po wieloletniej przerwie Gandi Ganda, bliski współpracownik Peji wydał w tym roku kolejny solowy album ” Z życia wzięte”, który nawet zadebiutował na krajowej liście OLiS – na miejscu 50. Poznański raper podzielił się teraz ze słuchaczami refleksją na temat mijającego roku.

To był bardzo dobry rok, wbrew wszelkim przeciwnościom, jakie napotkałem na swojej drodze. Pierwsza połowa obfitowała w dużo złych emocji i zdecydowanie był to jeden z trudniejszych momentów w moim życiu. Ale teraz już wiem, że to była jedyna słuszna droga i wyjście z sytuacji, o czym przekonałem się dopiero niedawno. Mocna lekcja życia, z której wyciągnąłem wnioski. Udało mi zamknąć się kilka rozdziałów w moim życiu, które okazały się być kompletnie bezużyteczne. Nauczyłem się wiele o ludziach i przekonałem, że często obcy, przypadkowo napotkani ludzie – są bardziej wartościowi i pomocni niż wieloletni „przyjaciele”. Tutaj chciałbym podziękować wszystkim swoim znajomym, przyjaciołom i rodzinie za wsparcie i dobre słowo. Bez Was byłoby o wiele trudniej. – napisał raper.Niewątpliwym sukcesem w drugiej połowie tego roku było dokończenie prac nad albumem i wydanie go tak, jak chciałem, czyli samodzielnie i niezależnie. Odbiór z jakim spotkał się ten materiał jest dla mnie bardzo satysfakcjonujący i cieszę się, że nie zrobiłem nic wbrew sobie i pod publikę, pozostając sobą do końca. Pozdrawiam wszystkich swoich fanów i słuchaczy mojej twórczości. Poza wszystkim, przekonałem się także, że najważniejszy dla człowieka powinien być on sam i warto w siebie inwestować oraz rozwijać się, bo to daje wiele satysfakcji i sprawia, że czujemy się dobrze. To zaś owocuje tym, że jesteśmy szczęśliwsi, a co za tym idzie – potrafimy dzielić się tym szczęściem z innymi i rozprzestrzeniać pozytywną energię. Mądrzejszy o to wszystko, co przeżyłem w tym roku, wchodzę w nowy z innym nastawieniem i nowymi celami do zrealizowania. Na pewno jestem silniejszy psychicznie i bardziej odporny na czynniki świata zewnętrznego. Niestety, dalej trzeba ufać ludziom i wierzyć, że nie mają złych intencji, a to zweryfikuje dopiero czas… Bądźcie dobrzy dla innych i nie przegapcie życia oraz tego, co w nim jest najważniejsze i najcenniejsze. – dodał.

Wyświetl ten post na Instagramie.

To był bardzo dobry rok wbrew wszelkim przeciwnościom jakie napotkałem na swoje drodze. Pierwsza połowa obfitowała w dużo złych emocji i zdecydowanie był to jeden z trudniejszych momentów w moim życiu. Ale teraz już wiem, że to była jedyna słuszna droga i wyjście z sytuacji, o czym przekonałem się dopiero niedawno. Mocna lekcja życia, z której wyciągnąłem wnioski. Udało mi zamknąć kilka rozdziałów w moim życiu, które okazały się być kompletnie bezużyteczne. Nauczyłem się wiele o ludziach i przekonałem, że czesto obcy, przypadkowo napotkani ludzie są bardziej wartościowi i pomocni niż wieloletni "przyjaciele". Tutaj chciałbym podziękować wszystkim swoim znajomym, przyjaciołom i rodzinie za wsparcie i dobre słowo. Bez Was byłoby o wiele trudniej. Niewątpliwym sukcesem w drugiej połowie tego roku było dokończenie prac nad albumem i wydanie go, tak jak chciałem, czyli samodzielnie i niezależnie. Odbiór z jakim spotkał się ten materiał jest dla mnie bardzo satysfakcjonujący i cieszę się, że nie zrobiłem nic wbrew sobie i pod publikę pozostając sobą do końca. Pozdrawiam wszystkich swoich fanów i słuchaczy mojej twórczości. Poza wszystkim przekonałem się także, że najważniejszy dla człowieka powinien być on sam i warto w siebie inwestować oraz rozwijać się, bo to daje wiele satysfakcji i sprawia, że czujemy się dobrze. To zaś owocuje tym, że jesteśmy szczęśliwsi, a co za tym idzie potrafimy dzielić się tym szczęściem z innymi i rozprzestrzeniać pozytywną energię. Mądrzejszy o to wszystko, co przeżyłem w tym roku, wchodzę w nowy z innym nastawieniem i nowymi celami do zrealizowania. Na pewno jestem silniejszy psychicznie i bardziej odporny na czynniki świata zewnętrznego. Niestety dalej trzeba ufać ludziom i wierzyć, że nie mają złych intencji, a to zweryfikuje dopiero czas….Bądźcie dobrzy dla innych i nie przgapcie życia oraz tego, co w nim jest najważniejsze i najcenniejsze👊😊❤️ Foto by: @okakontem 👌😎😘Post udostępniony przez Gandi Ganda (@gandiganda_pcp)

 


28 komentarzy
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Code
3 lat temu

Jakie foto ja pierdykam

Odp
3 lat temu
Reply to  Code

Chłopaki do wzięcia

magik był wackiem
3 lat temu
Reply to  Odp

Gandziory do wzięcia

Innertia
3 lat temu

Najlepszy raper na świecie, Eminem to łak przy nim

Odb
3 lat temu
Reply to  Innertia

Gandzior: „Udało mi się zamknąć w kilku łazienkach w życiu”

żENADA
3 lat temu

gorące pierdy połonom – najlepsza płyta dekady

Jerry s
3 lat temu

Powiedzcie mi kogo to kurwa obchodzi? Kogo obchodzi co działo się w 2019 w życiu tego szarego człowieka? No kurwa, w takim razie kazdy z nas powinien powstawiać takie pierdy na Facebooka. Problem w tym, że nikogo kurwa nie obchodzi kto pozamykał jakie rozdziały w swoim marnym żywocie. Gandzior ty jebany atencjuszu, chuj mnie obchodzi twoje spierdolone życie!

Dobry towar
3 lat temu
Reply to  Jerry s

Nie obchodzi cię a pszeczytales tekst i jeszcze komentujesz hahaha debil

SZCZERA PRAWDA
3 lat temu
Reply to  Dobry towar

Ty kurwa tłuku jebany nie czytasz nic, z wyjątkiem spierdolonych komentarzy na glamrapie. „pszeczytales”. Sam się zaorałeś, pisząc to słowo. Wypierdalaj do szkoły, nie ma ferii dla ciebie. Won!!!

Zelmer
3 lat temu

Gandi ganda, gdy go słuchasz to na świecie ginie jedna panda

Tadek z firmy
3 lat temu
Reply to  Zelmer

Pandi panda

RUCHAM TWOJ CUKIER
3 lat temu

CO NA TO FINGER??

Fufacz
3 lat temu

Guzior: „Udało mi się liznąć kilka pedałów w życiu”

Al bongo
3 lat temu

Brawo mutant.

Jacek Rzyniewski
3 lat temu

Żadnego komentarza? Jakie to smutne, podsumowuje postać Guziora

Kutange
3 lat temu

Gandzior- Udalo mi sie zamknac kilku bandziorow w kiciu.

MUTANT GANDZIOR
3 lat temu

Mimo, ze raperem jest miernym, to bardzo pozytywny z niego czlowiek.

Bajbus
3 lat temu

Rysiu to Ty??

Damian Paw
3 lat temu

Gandi a rafalali w łazience w wannie z cwelmondziakiem nie udało ci się zamknąć ?

Pis joł
3 lat temu

Bardzo ładnie napisane Gandziusiu. Pasuje też do mojej sytuacji w tym roku, choć niestety na rodzinie i bliskich też parę razy się przejechałem. Ale najważniejsze jest aby wyciągnąć wnioski i być o nie mądrzejszym. Leasson learned.

SZCZERA PRAWDA
3 lat temu
Reply to  Pis joł

„Leasson”… następny niedopierdolony poliglota, co prostego słowa nie potrafi zapamiętać, by móc napisać kurwa bez błędu. Ja pierdolę

co ja pacze?
3 lat temu

Zamknąłeś rozdziały. Teraz zamknij mordę i nie nagrywaj tych banialuków. I będzie git.

QueboRPK
3 lat temu

To teraz zamknij mordę łaku

Marian
3 lat temu

Zapomniałeś dodać,że jesteś KONFIDENTEM!!!!

Kejt
3 lat temu
Reply to  Marian

I ciotą

Prawda
3 lat temu

19:12 7

Opublikowany 2 miesiące temu 30 grudnia 2019 Przez Maxymilian Hozer

Rafał
3 lat temu

Polecam obczaić kanał young blit.właśnie wleciał nowy traczek:
\https://www.youtube.com/watch?v=IszOCOOQ8ys

Prawda
3 lat temu

Opublikowany 1 godzinę temu 30 grudnia 2019 Przez Maxymilian Hozer

23:14 17

Popularne