Sprawdź nas też tutaj

News

GANG ALBANII: „W LUTYM KRĘCIMY 10 KLIPÓW”

Opublikowany

 

alt

Nowa formacja ujawnia szczegóły nadchodzącego wydawnictwa.

Ostatnio Popek informował, że z Robertem M wykupują prawa do starych kawałków, by nagrać je w nowych wersjach. Okazuje się jednak, że Gang Albanii, czyli powołany przez nich nowy zespół wyda album z całkiem nowymi kawałkami. – Niebawem podamy więcej info, jedno jest pewno, że nie będą to żadne przeróbki, będzie to nowy świeży album z takim pierdolnięciem, że Wam głośniki wypierdoli w chuj – poinformował Gang Albanii.

 

– Druga ważna sprawa, w lutym kręcimy odrazu 10 teledysków i jedziemy z tym na grubo – zapowiedziała formacja, w skład której wchodzi Popek, Borixon i Rozbójnik Alibaba.

26 komentarzy
26 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
TenTypJanusz
7 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=uUJEeWSb-Cs[/youtube]

stabilizatornastroju
7 lat temu

Admini dodają newsa, a ja rano skacowany na zaliczeniu przeglądam glamrap. Pozdrawiam wszystkie prawilne mordki i administracje glamrapu.

gang albanii
7 lat temu

GANG ALBANII

zau
7 lat temu

CIEKAWE KTO BITY ROBI.

Lubie w czoko
7 lat temu

Dziesięć? Dwadzieścia, sto, pińcetpisiąt kurwa!!!
Szkoda, że ani jeden nie nadaje się do oglądania. Banda gibających się przygłupów, strugających gangusów.

B.A.K.S
7 lat temu

[img]https://40.media.tumblr.com/8f397edfb7073bec1f35662258903071/tumblr_neznpbGhCv1svv4ydo1_500.jpg[/img]

Mattt
7 lat temu

Popek jako silna osobowość przyciąga przydupasów, najpierw Borygo, teraz ten pozer z Monopolu…

JESTE AQ KRUL GLAMRAPO
7 lat temu

ROBERT M? TEN CO W MONOPOLU 6 LAT Z JEDKEREM NAGRYWAL?

[img]https://cdn.hiphopwired.com/wp-content/uploads/2012/09/chiefkeefuzi.jpeg[/img]

ptb
7 lat temu

[quote name=”stabilizatornastroju”]Admini dodają newsa, a ja rano skacowany na zaliczeniu przeglądam glamrap. Pozdrawiam wszystkie prawilne mordki i administracje glamrapu.[/quote]
Powodzenia. Kolokwium ważna rzecz

Obozowajebefrajera
7 lat temu

Jakby ich dojaechał prawdziwy gang z Albanii, to musieliby szukac miejsca chyba na Wyspach Owczych. Popek przy kiziorach albańskich to cienias i chłopczyk z przedszkola, choć oni sięgają mu do ramienia i ważą 1/3 tergo, co ten debil.

jajawchvj
7 lat temu

10 teledysków nagranych ajfonem… ja jebie, na prawdę „jadą z tym na grubo”. Łączny budżet 500 funciaków na dziwkę i 2 kg mąki? Nie wiem jak można propsować tego pajaca.

LDK
7 lat temu

No i macie gimby przed sobą dowód na to dlaczego poppa jest pierdolonym hipokrytom. Kiedyś nie miał oporów, żeby jechac jędkerowi od kurew za jego epizod z Mono, ale z Robercikiem aka „Pierdoloną Wodą Mineralną” M to już nie ma problemu sie waflowac i zakładac jakieś śmieszne grupy. Gang Albanii, co to ma w ogóle kurwa byc ja sie pytam ? Chyba się drillowców z Chicago naoglądali i myślą, że są bonzo.

Chuj Ci w dupę Popek

TestQ
7 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QRkHV1xsAuo[/youtube]

SMOKUSMOK
7 lat temu

SIEMA SIEMA SIEMA
[IMG]https://i57.tinypic.com/2cz7j8l.jpg[/IMG]

kwasniewska
7 lat temu

Robią renomę ciapatym, którzy za wsparciem NATO niszczą Słowian z południa. Moze niech od razu się nazwą „GANG CIAPATYCH MUSLIMÓW”. Wstyd!

Rysiekzmc
7 lat temu
D_M_A
7 lat temu

Ciekawe jakby tych pajaców naprawdę jakiś albański gang spotkał czy byliby tacy weseli wtedy (jak ktoś zna Albańczyków to wie jacy są, ale na tej stronie raczej nikt z Tczewa czy Hajnówki nie był dalej niż na wycieczce w Warszawie).
Myślę, że nie ma co tak kozaczyć, bo Albańczycy i ogólnie ludzie z tamtych terenów nie znają się na żartach Popka, a są raczej dość agresywni, więc może się źle skończyć (a nie chciałbym, bo ten legnicko-krakowsko-londyński raper(czy grimmowiec) jest dość zabawny).

ZĄBEK
7 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=rDEpvb5DR9M[/youtube]
KTO JEST RAPEREM CHŁYSTKI?!

KOnrad555
7 lat temu

POPIE DAWAJ TO GÓWNO!!!

#chlebator
7 lat temu

[quote name=”stabilizatornastroju”]Admini dodają newsa, a ja rano skacowany na zaliczeniu przeglądam glamrap. Pozdrawiam wszystkie prawilne mordki i administracje glamrapu.[/quote]

Albo to bzdura, albo masz farta co do uczelni. Na mojej gdybym był po grubszym na nawet zwyczajnej zaliczce (nie wspominając o egzaminach), to bym miał zaproszenie na poprawkę lub elegancki stempelek w indeksie. Tak, to był zapier…

Łatwo się można było domyślić, że BRX w tym będzie. Możliwe, że jeszcze jakieś Nizioły, Profusy i Jaźwix po reinkarnacji się dopiszą. Ciekawe, ile (i czy jakiekolwiek) tracków będzie bez featów. Może cuchnąć Semper Invictą.

paulina89
7 lat temu

JESTEM NAGO NA KAMERCE ! ZAPRASZAM PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN !

https://paulinka89-kamerka.skroc.pl

[img]https://images68.fotosik.pl/528/192e90033fad4adf.jpg[/img]

[img]https://images66.fotosik.pl/528/9391d44e7901b746.jpg[/img]

Wyjebać Ci?
7 lat temu

BORYGO dawaj już jakieś kawałki!!!!!!!!!

455525
7 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=tM6opKq2TaE[/youtube]

jojnezimmerman
7 lat temu

SKORO GANG ALBANII TO NIECH WYPIERDALAJA Z TYMI NEWSAMI NA ALBANSKIE PORTALE RAPOWE DLA MUZULMANSKICH KOZOJEBCOW

PR
7 lat temu

TO NIE JEST HIP HOP

Shqiptare
7 lat temu

Ej tak w ogóle to ten niedojeb powinien się zastanowić co robi takim czymś wzburza tylko agresję. Od dawna Albania stara się o wejście do Unii i takie klipy napewno ich tylko rozwścieczą bo im nie pomogą. Ten Debil narobi nie tylko sobie ale wszystkim Polakom wstydu i braku szacunku z ich strony. A tak naprawde to większość Polaków gówno wie o Albańczykach i te kurwa posty jacy to dilerzy na miarę światową i złodzieje bo co Polacy i inne kraje to niby lepsi…. Żal po prostu… A ty Popek naucz się najpierw dobrze po Albańsku a dopiero klipy wstawiaj i zapoznaj sie pierw z ich życiem… Ti qifsha ropt o rrac legen!!!!!!!

Popularne