Sprawdź nas też tutaj

News

Gedz gościem na płycie Vixena „Serce”

Trwa preorder albumu, który ukaże się we wrześniu.

Opublikowany

 

Artyści połączyli siły w jednym z numerów na dwupłytowym albumie „Serce”. Gedz to nie jedyny gość, którego usłyszymy na nadchodzącym wydawnictwie Vixena. Dotychczas ukazały się już utwory z takimi zawodnikami, jak: Skip, Skorup, KaeN, czy Meek, Oh Why?. Premierę „Serca” zapowiedziano na wrzesień br., a jego pre-order trwa w MaxFloSklepie.

Do grona zaproszonych na najnowszy projekt dołączył właśnie Gedz. Numer z udziałem artysty zatytułowany będzie „Atencja”. Na razie nie jest znana pełna tracklista krążków. Możemy więc być pewni, że Vixen ma w zanadrzu jeszcze co najmniej kilka niespodzianek.

Już w sierpniu natomiast do sieci trafi ostatni odcinek klipowego serialu, któremu towarzyszyć będzie premiera „100% EP”. 3 poprzednie możecie sprawdzać w serwisach streamingowych i na kanale MaxFloRecTV.

„Serce” to pierwszy dwupłytowy album Vixena, na którym oprócz pozycji z 4 tegorocznych EP-ek znajdą się premierowe, nigdzie niepublikowane utwory. Tylko do 31.07, zamawiając album w pre-orderze, oprócz niższej ceny oraz rabatu na poprzednie krążki Vixena można liczyć na autograf artysty na płycie. Poza tym w MaxFloSklepie dostępna jest też reedycja jego kultowego „Kontinuum”. Przedsprzedaż obu wydawnictw trwa w MaxFloSklepie.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Rzecznik Prasowy

Vixen skillowy zawodnik, nie co pogubiony. Polaczenie sil z MaxFlo Records bylo nietrafnym zagraniem. Wytwornia zalozona przez łakow dla łakow. Introwizja Kontinuum byla dobrym albumem, ale pozniej muzyka Vixena jak i jego osobowosc ulegla procesowi hipsteryzacji.

Kolopozakontrolo

Wygląda jak z marszu lgbt

jbac

I props

YOLO

W roku 1694 krol Wilhelm I nadał Bankowi Anglii panstwową koncesje.
Oto narodził sie pierwszy nowoczesny bank.
Podstawowym powodem, dla ktorego w ogole stworzono Bank Anglii, była chec zmiany prywatnego długu krola i jego dworu w wieczny dług panstwowy pod hipoteke wpływow uzyskiwanych z podatkow. W wyniku istnienia długu, Bank Anglii uzyskał wyłączne prawo do emisji panstwowej waluty. W rezultacie krol miał pieniądze na wojny i zabawy, rząd miał pieniądze na to, by robic to chce, a bankierzy udzielali gigantycznych, ale dobrze przemyslanych pozyczek, uzyskując znaczące wpływy z odsetek. Praktycznie wszystkich ten system zadowalał, skoro na koszty całej operacji składały sie podatki sciagane od obywateli.

YOLO

Jednak w wyniku uruchomienia tego nowego i poteznego narzedzia deficyt budzetowy zaczął gwałtownie rosnąc.
Wyjątkowosc tego projetku polegała na bezwzglednym związaniu ze sobą emisji panstwowej waluty i długu panstwa. Kiedy powstała potrzeba emisji nowych pieniedzy, jedynym wyjsciem był wzrost zadłuzenia panstwa, co oznaczało, ze całkowita spłata panstwowego długu rownałaby sie zniszczeniu panstwowej waluty. Rynek pozostałby bez pieniądza. W ten sposob rząd na zawsze został pozbawiony mozliwosci pełnej spłaty owego zadłuzenia.

YOLO

Nic dziwnego wiec, ze rząd Wielkiej Brytanii nigdy nie spłacił calego długu.
do konca 2005 roku dług publiczny tego kraju wzrosł z 1,2 miliona funtow w 1694 roku do 525 milardow, stanowiąc 43 procent brytyjskiego PKB.
Czy w sytuacji, w ktorej w gre wchodziła tak gigantyczna suma, ktokolwiek z rządzących miałby odwage stanąc na drodze prywatnych bankow – zwłaszcza jezeli konsekwencją mogłoby sie stac sciecie krolewskiej głowy?

MOCNO WKURWIONY W HUJ HUJ

a na koniec przylatuje smok i rucha twoja stara

kokokokoko

gościem na ałtotjunie

Odb

Petz gościem na pycie vixy „Jelito grube”

ProfesoorNauk

No siema! To już jutro panowie! Kłoda już leży i jutro na świat ma przyjść mój potomek. Nawet nie wiecie jak się cieszę że to chłopak.Umówmy się. Jest jedna niezaprzeczalna prawda! Jeśli masz syna to pilnujesz syna, jeśli masz córkę pilnujesz całego osiedla. Druga sprawa. Pewien gospodarz zburzył ogrodzenie działki w kształcie kwadratu żeby córki nie ruchały mu się po kątach i postawił nowe w kształcie okręgu. Teraz jego córki ruchają się na okrągło. Patrzę na to co się dzieje i z młodzieżą jest coraz gorzej. Patrzę na niektóre małolatki i myślę „Boże gdybym miał taką córkę to bym się powiesił”. Już nawet nie chodzi o to że się prują ale ile te biedne chłopaki muszą im poświęcić uwagi żeby zakisić ogóra. Jebane atencjuszki. Ma taka zdzira chłopaka a i tak siedzi na jakimś tinderze czy innym gównie bo cały czas jej mało i potrzebuje więcej zainteresowania z każdej strony. Ja pierdole..

ProfesoorNauk

A no i jeszcze jedno! rakuu123 siuraku możesz sobie kopiować screen już jest farfoclu

rakuu123

chuj ci w kurwe

MOCNO WKURWIONY W HUJ HUJ

TY GLUPI SKURWIELU, PRZEGLADAM SOBIE TERAZ PROFIL TEGO RAKUU69 I PATRZE A TAM PROFESOORNAUK COS TAM POZDROWIENIA Z GLAMRAPU. SKURWILES SIE JESZCZE BARDZIEJ OD KREDENSA SKURWYSYNA.

Pxw323

https://www.youtube.com/watch?v=IiQs1Qi24Rw 🙂 🙂 🙂 🙂 Kubik Hajs !!

Ufo

UFO POLAND!!! UFO POLAND!!!
https://youtu.be/ZOnYa77grgI
https://youtu.be/ZOnYa77grgl
https://youtu.be/ZOnYa77grgI

UFO POLAND!!! UFO POLAND!!!  youtu. be/ZOnYa77grgI  youtu. be/ZOnYa77grgl  youtu. be/ZOnYa77grgI

Popularne