Sprawdź nas też tutaj

News

Gedz powraca i rusza w trasę

Trasę wspierać będzie utalentowany duet z Universal Music Polska.

Opublikowany

 

Po dwóch latach przerwy od koncertowania Gedz powraca na trasę. W lecie czeka nas 5 solowych występów reprezentanta NNJL.

Dwa lata trwała przerwa Gedza od koncertów. Co prawda pojawił się on na festiwalach we Wrocławiu i Gdańsku, ale próżno było szukać innych występów artysty. Przerwa wymuszona była pandemią koronawirusa oraz zmianami w życiu prywatnym. Gedz właśnie ogłosił, że wraca do gry.

Gedz Tour 2022

  • Gdańsk – 17.06
  • Wrocław – 24.06
  • Katowice – 25.06
  • Warszawa – 15.07
  • Łódź – 16.07

Trasa artysty będzie zawierać pięć miast: Gdańsk, Warszawa, Poznań, Łódź i Katowice. W każdym z tych miast Gedziula zaprezentuje publiczności utwory ze swoich dwóch ostatnich albumów Staminy i Bohemy. Całość zostanie ubrana w jednolite wydarzenie, które będzie gratką dla fanów muzyki Gedza i wszystkich, którzy sympatyzują z NNJL.Jest także cień szansy na to, że usłyszymy numery z nowej płyty, którą Gedz zapowiedział na festiwalu Fresh N Dope we Wrocławiu.

Szef NNJL także po raz kolejny pokazał, że ma oko do młodych talentów. Trasę wspierać będzie utalentowany duet raper-producent – noah & megot. Artyści w zeszłym roku wydali kilka singli pod szyldem Universal Music Polska.

 


2 komentarze
2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
jan
10 miesięcy temu

Kto kurwa?

Odb
10 miesięcy temu

Gejdz powraca do wanny Rafalali i odkręca kurek z gorącą wodą

Popularne