Sprawdź nas też tutaj

News

Gedz powraca i rusza w trasę

Trasę wspierać będzie utalentowany duet z Universal Music Polska.

Opublikowany

 

Po dwóch latach przerwy od koncertowania Gedz powraca na trasę. W lecie czeka nas 5 solowych występów reprezentanta NNJL.

Dwa lata trwała przerwa Gedza od koncertów. Co prawda pojawił się on na festiwalach we Wrocławiu i Gdańsku, ale próżno było szukać innych występów artysty. Przerwa wymuszona była pandemią koronawirusa oraz zmianami w życiu prywatnym. Gedz właśnie ogłosił, że wraca do gry.

Gedz Tour 2022

  • Gdańsk – 17.06
  • Wrocław – 24.06
  • Katowice – 25.06
  • Warszawa – 15.07
  • Łódź – 16.07

Trasa artysty będzie zawierać pięć miast: Gdańsk, Warszawa, Poznań, Łódź i Katowice. W każdym z tych miast Gedziula zaprezentuje publiczności utwory ze swoich dwóch ostatnich albumów Staminy i Bohemy. Całość zostanie ubrana w jednolite wydarzenie, które będzie gratką dla fanów muzyki Gedza i wszystkich, którzy sympatyzują z NNJL.

Jest także cień szansy na to, że usłyszymy numery z nowej płyty, którą Gedz zapowiedział na festiwalu Fresh N Dope we Wrocławiu.

Szef NNJL także po raz kolejny pokazał, że ma oko do młodych talentów. Trasę wspierać będzie utalentowany duet raper-producent – noah & megot. Artyści w zeszłym roku wydali kilka singli pod szyldem Universal Music Polska.

9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Tylko Wykop górą glamrap dołem
2 miesięcy temu

Polki chcą wszystkich praw jakie mieli i mają mężczyźni bez obowiązków jakie mają mężczyźni. Chciałby też zachować przywileje jakimi kiedyś cieszyły się kobiety z klas średnich i wyższych, bo takie chłopki to zasuwały, albo robotnice w Łodzi. Typowa postawa dzisiejszej Polki – kobieta pracuje na swoje potrzeby, typu fryzjer, kosmetyki, ubrania, a mężczyzna utrzymuje dom. Ilu kobietom się to udaje to inna sprawa, większość jednak musi pracować i na kredyt i na rachunki, ilość nadzianych mężczyzn jest ograniczona. To są oczywistości, ale jednak nie wszyscy chcą to dostrzec.

OG KING OZDOBA
2 miesięcy temu

Dlaczego Profesooor Traaaappuuuu nie napisze komentarza?? BO NIE ZYJE BEKA!! Inne KURWY borysy, skurwysyny tez. Tak sie konczy fikanie, polamane rece I betonowe skarpetki

jan
2 miesięcy temu

Kto kurwa?

LaCoxe
2 miesięcy temu

A ja to mam we huju 🙂 mam zulte papiery i co mi zrobicie? Nic haha a ja do roboty nie chodze all mam no i co?? Hahah 🙂 zatkao kakao

de nitro ziemniak KRUL SMIECIARIOS
2 miesięcy temu

WSZYSTKO CZEGO TYLKO DOTKNE ZAMIENIA SIE W CERSNIT! ZAMIENIA SIE W CERSNIT!
pow sikarjos!!!

Prawda i gówno prawda
2 miesięcy temu

Fryderyk Chopin

fellony
2 miesięcy temu

gedz tour kup bilet na kizo glamrap cip ki

Odb
2 miesięcy temu

Gejdz powraca do wanny Rafalali i odkręca kurek z gorącą wodą

pusia
2 miesięcy temu

Jadła dzisiaj kał ciepły, mocno pachniał grochem, polecam

Popularne