GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Gibbs pierwszym gościem na „Diaporama Tour” O.S.T.R.-a

Trasa rusza w październiku.

Opublikowany

 

gibbs

Asfalt Records i L2L zapraszają na Diaporama Tour – specjalną, kameralną trasę koncertową opartą na utworach z najnowszej płyty Ostrego, z udziałem znakomitych rapowych gości, m.in. Gibbsa. Bilety są dostępne na Biletomat.pl.

  • 13/10 POZNAŃ TAMA (gość: GIBBS)
  • 21/10 GDAŃSK PARLAMENT
  • 31/10 KATOWICE P23
  • 03/11 KRAKÓW KWADRAT
  • 25/11 WROCŁAW ZAKLĘTE REWIRY
  • 10/12 WARSZAWA PROXIMA

Album „Diaporama” miał premierę 12 kwietnia 2023 roku. Płyta zdobyła bardzo dobre recenzje wśród słuchaczy. Promowana była pięcioma singlami: FLAM, LEMON, CRISTAL, MENTAL CLASH i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO. Gościnnie na albumie pojawili się m.in. Gibbs, Sarius, Mor W.A. czy Green.

Materiał został w przeważającej większości wyprodukowany przez O.S.T.R.. Prawie trzyletni czas przerwy wydawniczej Artysta wykorzystał na poszukiwanie aktualnych, świeżych brzmień, podróżując w tym celu po całej Europie, a także po USA. Efektem czego było nawiązanie współpracy artystycznej z brytyjskim producentem Carnsem Hillem – prekursorem gatunku UK drill i producentem m.in. Skepta. Hill wyprodukował jeden utwór na „Diaporamę”, w którym gościnnie na majku usłyszymy kilku brytyjskich wykonawców.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

37 komentarzy
Subscribe
Powiadom o
37 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Czarodziej
1 miesiąc temu

Nazwa tej płyty jest zła, dlatego płyta nie sprzeda się. Trudno ją wymówić, a to rodzi dyskomfort. Kto będzie chciał kupić płytę, o której nie będzie mógł porozmawiać, bo zamiast Diaporama będzie mówił Diaspora i to jeszcze na randce z Julką. Seksu oczywiście nie będzie, a dwie stówy na kolację wydane. Panie Ostry tak się nie robi interesów. Nazwa tej płyty jest kompletnie nie trafiona, bumerska, przeintelektualizowa. Przez taki szczegół wszystko zaprzepaszczone! Diabeł niestety tkwi w szczegółach. Mechaniczna pomarańcza, Buszujący w zbożu. 70% konsumentów dokonało zakupu z uwagi na tytuł.

Szczęśliwy Emeryt
1 miesiąc temu
Reply to  Czarodziej

Młody słuchaczu diabeł nie tkwi w szczególe tylko Bóg o czym mówił Ludwig Mies van der Rohe. .To po pierwsze a po drugie nie ocenia się książki po okładce a płyty po tytule.

Czarodziej
1 miesiąc temu

Wypowiedziałam się tu jako cyniczny marketingowiec, który zna życie i zachowania konsumentów. Młodym słuchaczem dawno już nie jestem, ale diabła w szczegółach jeszcze widzę :p Gdyby nie ten tytuł, mogłoby być o wiele, wiele lepiej.

Czarodziej
1 miesiąc temu
Reply to  Czarodziej

PS tym bardziej, że tytuły poprzednich płyt były świetne. Diaporama niczego nie mówi, nie jest zaproszeniem do pięknego, zamkniętego świata. Kiedy bierzesz do ręki Życie po śmierci, wiesz w jaką podróż autor chce cię zagrać. Nie możesz się doczekać, aż zamkniesz się w piwnicy, założysz słuchawki i znikniesz dla świata na kilka godzin. Diaporama brzmi jak muzealny eksponat.

Czarodziej
1 miesiąc temu
Reply to  Czarodziej

PS 2 a tu masz dowód na to, że tytuł ma znaczenie. Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie inny tytuł tego wiersza, bo ja nie. Ta chwila bez wątpienia była darem. Była poezją.

Dar

Dzień taki szczęśliwy. Mgła opadła wcześnie, pracowałem w ogrodzie.
Kolibry przystawały nad kwiatem kaprifolium. Nie było na ziemi rzeczy, którą chciałbym mieć. Nie znałem nikogo, komu warto byłoby zazdrościć. Co przydarzyło się złego, zapomniałem. Nie wstydziłem się myśleć, że byłem kim jestem. Nie czułem w ciele żadnego bólu.
Prostując się, widziałem niebieskie morze i żagle.

tak kurde jest
1 miesiąc temu
Reply to  Czarodziej

Ja jestem w stanie. Niektórzy nie mają tego bądź nie potrafią poczuć tego co autor liryczny przedstawia. Czytając to w mojej połamanej lękliwej głowie nasuwa się chociażby „tęsknota”, „stracona szansa”, „marzenia”. Chciałbym móc poczuć taką beztroskę, taką wiesz dziecięcą a ten wiersz tylko dołuje, bo dobitnie daje do zrozumienia, że u mnie tak to nie wygląda i budzi obawy czy kiedykolwiek będę wstanie tak szczerze cieszyć się z takich drobiazgów.

Czarodziej
1 miesiąc temu
Reply to  tak kurde jest

Przeciwnie, nie poczułeś tego, co autor. To wiersz o wolności, o wyzbyciu się pragnień, o pogodzeniu się z losem i z sobą samym, o akceptacji. Podmiot liryczny chce nam pokazać, że właśnie wtedy, kiedy milkną wszystkie burze, a popędy gasną, jesteśmy w stanie poczuć najwyższy wymiar miłości – apage. To zachwyt nad światem zaklęty w prostocie chwili. Szczęście, spokój, radość wynikająca z samego faktu istnienia, doświadczania życia tu i teraz. Uwielbiam ten wiersz. Wbrew pozorom to nie jest to wiersz o beztrosce. Podmiot liryczny poznał smak goryczy, ale pokazuje, że można to przekroczyć, bo człowiek to coś więcej niż pragnienia. Trzymam kciuki, aby było Ci dane to poczuć, bo jest to jak najbardziej możliwe:)

Czarodziej
1 miesiąc temu
Reply to  Czarodziej

*agape

Apage po łacinie to… 😀 Jeśli miałabym Ci powiedzieć coś na dobranoc, to jedynie to, że nie potrafisz się cieszyć z drobiazgów, bo nie kochasz życia – ot tak po prostu. Wielu ludzi kocha swoją pracę. Gdy ja tracą, nic ich nie cieszy. Wielu ludzi kocha swoją dziewczynę, chłopska, a gdy ich tracą, tracą radość życia, a w życiu właśnie chodzi o to, żeby kochać samo życie, a życie to nie tylko praca, życie to nie tylko chłopak albo dziewczyna. Życie to nie tylko marzenia. Trzeba się umieć ucieszyć z faktu, że się żyje – ot tak po prostu, jak Czesio Miłosz:) Dobranoc.

tak kurde jest
1 miesiąc temu
Reply to  Czarodziej

Czy ty przypadkiem nie jesteś nauczycielką? Taka sama śpiewka jak w murach szkolnych, czyli co autor miał na myśli. Mam to gdzieś, nie siedzimy w jego głowie. Mówię tylko o tym jakie emocje we mnie wzbudził ten tekst, a wzbudził właśnie takie. Sztuka ma szokować, skłaniać do myślenia albo właśnie wywoływać emocję. A jego podejście w mojej interpretacji mnie nie interesuje. A od mówienia, żeby kochać życie nie zaczyna się kochać życia, od czwartku będę na lekach od psychiatry, może one tak poskutkują. Na razie to jestem obsrany, żeby zacząć, ale może to moja szansa

Czarodziej
1 miesiąc temu
Reply to  tak kurde jest

Być może opatrznie zrozumiałam, co chciałeś powiedzieć – że rozumiesz, co autor ma na myśli i w związku z tym, jesteś w stanie zaproponować inny tytuł, ale chyba było odwrotnie. Napisałeś o swoich emocjach i koniec końców właśnie to miałam na myśli.
Masz rację, ale sztuka ma też otwierać głowę, pokazywać inną perspektywę, dawać nadzieję, skłaniać go refleksji, a co za tym idzie – ma też funkcję terapeutyczną. Jeśli nie interesuje Cię podejście autora i zamykasz się tylko na swoją interpretację (na swoje emocje), to na świat i ludzi też możesz się zamknąć, a często to właśnie inni wpuszczają światło do naszego świata, rozpraszają ciemności. Leki zmienią chemię Twojego mózgu, ale nie zmienią sposobu myślenia i widzenia świata, nie wypełnią wewnętrznych braków. Może warto pomyśleć o jakiejś terapii uzupełniającej. Leki leczą skutek, nigdy przyczynę.

tak kurde jest
1 miesiąc temu
Reply to  Czarodziej

to może spróbujesz wpuścić trochę światła do mojego świata? spotkajmy się w weekend

Czarodziej
1 miesiąc temu
Reply to  tak kurde jest

To niemożliwe.

tak kurde jest
1 miesiąc temu
Reply to  Czarodziej

oo taka lakoniczna odpowiedź od Czarodzieja? Kiedy to zwykle piszesz tu całe rozprawki, no no… Wiem, poleciałem z grubej rury, Mam zaburzenia depresyjno-lękowe plus fobię społeczną. To taka próba wyjścia ze strefy komfortu, ale coś mi się zdaje, że Czarodziej w rzeczywistości też jest przepełniony lękiem i zamknięty w sobie.

Czarodziej
1 miesiąc temu
Reply to  tak kurde jest

Ach, Twoje zaburzenia depresyjno-lękowe plus fobia społeczna są dla mnie niezwykle kuszące, do tego mówisz do mnie w trzeciej osobie <3 co stanowi potwierdzenie tego, że mówisz prawdę, ale ja niestety nie bałamucę młodych chłopców. Przykro mi.

Czarodziej
1 miesiąc temu
Reply to  Czarodziej

Musiałbyś Ty zbałamucić mnie, a że fobia społeczna i zaburzenia lękowe, to niemożliwe ;D

tak kurde jest
1 miesiąc temu
Reply to  Czarodziej

Nie taki młody chłopiec, 25+ 😉 Poza tym o żadnym bałamuceniu nawet nie myślałem ;p

Czarodziej
1 miesiąc temu
Reply to  tak kurde jest

Nie spotykam się z mężczyznami, którym nawet przez myśl nie przeszło, żeby mnie zbałamucić. Bez tego wychodzenie ze strefy komfortu byłoby jak odrabianie lekcji dla dobrej oceny, a nie po to, by wywołać iskrę w oku 30-letniej nauczycielki polskiego uwielbiającej poezję Miłosza. Mężczyźni w wieku 25 lat dopiero pączkują. Niemniej cieszę się, że postać Czarodzieja wzbudziła Twoje zaufanie. Dla mnie jednak nie musi to być zobowiązujące. Nie będę zazdrosna jeśli na pierwsze spotkanie pójdziesz z psychologiem. Wybierz najdroższego – to prawie tak, jakbyś spotykał się ze mną. A gdy już będziesz gotów i poczujesz do życia coś więcej niż lęk i będziesz w stanie zachwycić się widokiem kolibra nad kopriforium, wtedy zagadaj do Czarodzieja. Czarodziej nie może się spotkać z kimś, kto nie wierzy w magię:)

tak kurde jest
1 miesiąc temu
Reply to  Czarodziej

Oj chyba Cię wystraszyłem tą propozycją, sorki, nie chciałem.

Vermin aka Vomit the worm! Redhead Red 666
1 miesiąc temu
Reply to  Czarodziej

Turystka zatrzymana w Turcji za obrazę prezydenta! Cisza przedwyborcza?

diskopolo
1 miesiąc temu

Rap to rak na ciele muzyki. Change my mind.

likłid dram end bejs
1 miesiąc temu
Reply to  diskopolo

Nie ma nawet co próbować, z faktami się nie polemizuje.

Szczaw
1 miesiąc temu
Reply to  diskopolo

Rap – od debili dla debili

CałeTE
1 miesiąc temu

Fajnie że ktoś się dziadkowi dograł. Już mi go było trochę szkoda jak nawet nagrał kawałek że się dopraszał bedoesowi i macie, a ci go osr@li

pusia
1 miesiąc temu
Reply to  CałeTE

Zarlam kebababA patrze czaro -biale mysle ofiara smiertelna/ niestety pomylka

Oskar Pam Pam
1 miesiąc temu
Reply to  CałeTE

(Ω) Walter White i Jesse Pinkman znajdują „Solidarni z Ukrainą” kostki do sra.,,.czy. Zamiast usuwać je, decydują się wykorzystać. Hank i Walter tworzą kampanię politycznych sloganów na kostkach. Polityk, który zawsze ma kontrowersyjne oświadczenia na Twitterze, zostaje symbolem. Jesse zakłada „Blue Beats” – muzykę elektroniczną, która ma pomóc Ukrainie. Tede i Peja dołączają do kampanii. Peja wyjaśnia, że „kostki są jak polityka – przewraca się je jak chce, a i tak się wali”. Tede dodaje, że to „solidny sposób na poparcie”. absurdalna opowieść zaczyna się o kostkach, muzyce, polityce i solidarności, która zmienia rzeczywistość

Sentino
1 miesiąc temu

Leosiu Kocham Ciebie.

NPC JUŻ ATAKUJĄ
1 miesiąc temu

W ŻYCIU CHODZI O GENY! WPROWADŹMY EUGENIKE I ZALEGALIZUJMY SUICIDE MACHINE W KAŻDYM PARKU LOL

Oskar Pam Pam
1 miesiąc temu

Saul: No, no, no! Co za dzień, co za klientela. Witam, witam!
Klient: Panie Saul, mam pewienproblem. Ostatnio kupiłem te kostki do sr,aczy „solidarni z Ukrainą” iteraz mi się wydaje, że zaczynają mi przynosić pecha!
Saul: Kostki do sr,aczy?Solidarni z Ukrainą? No kurczę, to musi być jakiś nowy poziom amuletów. Ale nie martw się, mam dla ciebie patent. Widzisz, mam tu paczkę specjalnych magicznych herbatników od Tede i Peji. Rzucasz te herbatniki do kubka, a jak zobaczysz Borixona w ogniu, to znaczy, że udało się.Klient:To naprawdę działa?
Saul No pewnie, że działa! Kto by nie wierzył w moc raperów i magicznych herbatników? A teraz, jeśli przestaniesz nosić te kostki w kieszeni, możesz spodziewać się lepszych dni. Aha, i nie zapomnij o zapisaniu się na moją nową usługę prawno-magiczną!
Klient: Dzięki, Saul!To zawsze mogę na ciebie liczyć.
Saul: No, a jakże!Zawsze tutaj, żeby rozweselić klientów i rzucić czarodziejski urok na ich problemy.Teraz idź i rób furorę z tymi herbatnikami

Halal masarny
1 miesiąc temu

GIBBS Z NOWYM OLEJKIEM W WANNIE

Oskar Pam Pam
1 miesiąc temu

Saul: No kurde, Mike, co byś powiedział na interes z kostkami do sr,aczy „solidarni z Ukrainą”? Jakoś widzę w tym potencjał!

Mike: Ty chyba zmysły straciłeś, Saul. Kostki do sr,aczy? Toż to nawet mój wnuk by na to nie nabrał.

Saul: A może byśmy zrobili promocję w stylu Pei i Tedego? „Kostki do sr,aczy, wsparcie dla Ukrainy, to jest numer jeden!” albo „Borixon poleca – solidarni z Ukrainą i wygodne siedzenie!” Co, co?

Mike: Saul, Ty naprawdę myślisz, że to jest dobry pomysł?

Saul: Ch,olera, Mike, to jest przyszłość! Kto by się spodziewał, że połączenie kostek do sr,aczy i patriotyzmu może być takie dochodowe?

Mike: Dobra, dobra, przekonałeś mnie. Ale jeśli to się nie uda, to to jest Twój interes, Saul.

Saul: Zawsze chętnie podzielę się sukcesem z tobą, Mike. Teraz tylko musimy znaleźć odpowiedniego promotora – może Korwin-Mikke zechce pomóc?

uszaty serwisant rowerów
1 miesiąc temu

czarno-białe zdjęcie dało złudną nadzieję…

Polacy
1 miesiąc temu

Gibbs to kolejny dukacz dla korposuk słuchających radia – może i muzyka jest rytmiczna, ale za to totalnie bezpłciowa i nijaka tak jak jego słuchacze

Oskar Pam Pam
1 miesiąc temu

(Ω) Walter White i Jesse Pinkman znajdują „Solidarni z Ukrainą” kostki do sra.,,.czy. Zamiast usuwać je, decydują się wykorzystać. Hank i Walter tworzą kampanię politycznych sloganów na kostkach. Polityk, który zawsze ma kontrowersyjne oświadczenia na Twitterze, zostaje symbolem. Jesse zakłada „Blue Beats” – muzykę elektroniczną, która ma pomóc Ukrainie. Tede i Peja dołączają do kampanii. Peja wyjaśnia, że „kostki są jak polityka – przewraca się je jak chce, a i tak się wali”. Tede dodaje, że to „solidny sposób na poparcie”. absurdalna opowieść zaczyna się o kostkach, muzyce, polityce i solidarności, która zmienia rzeczywistość

Vermin aka Vomit the worm! Redhead Red 666
1 miesiąc temu

OSTR najbardziej znany z nich wszystkich jest!

Vermin aka Vomit the worm! Redhead Red 666
1 miesiąc temu

Zupa fasolowa? Grochówka? Kiełbasa parówkowa? Litraż? Szkiełko? Capstrzyk? Kaktus? Paprykarz? Masło? Margaryna! Wokanda! Advocat? Adwokat! Korporacja!

Ignacy
1 miesiąc temu

Moja żona to spermochlip

News

Limitowane edycje winyli Future’a w trzech dropach

Raper przygotował w sumie 9 winyli.

Opublikowany

 

Przez

Rap nigdy nie brzmiał, ani nie był już taki sam odkąd na światowym rynku muzycznym pojawił się Future. W całej kolekcji można usłyszeć jego niekwestionowany rozwój muzyczny, który prezentuje na 9 winylach.

Posiadający diamentowy certyfikat, laureat nagród Grammy, trendsetter, pionier hip hopu, raper Future prezentuje limitowaną edycję kolekcji winylowej, która ukaże się w trzech dropach:

  • Drop #1: Pluto, DS2, Super Slimey – 20.10.2023
  • Drop #2: Monster, Beast Mode, 56 Nights – 27.10.2023
  • Drop #3: Purple Reign, Future, HNDRXX – 3.11.2023

Chcąc wiedzieć, dokąd zmierza kultura, trzeba po prostu obejrzeć i posłuchać tego kultowego rapera, piosenkarza i producenta z Atlanty. Od tworzenia bitów w piwnicy przeszedł do supergwiazdy światowego formatu. Dosłownie sprowadził trap do Białego Domu, gdzie prezydent Barack Obama rapował do jego 5x platynowego bangera „Jumpman” z Drakiem.

Future zebrał dziesiątki multiplatynowych certyfikatów i jako jeden z niewielu raperów osiągnął status diamentowej płyty za „Life Is Good” w 2020 roku z Drakiem, co umacnia jego pozycję jako jednego z najlepiej sprzedających się wykonawców wszechczasów. Wyrobił sobie także miejsce w podręcznikach historii jako „pierwszy artysta, który wydał dwa #1 na liście Billboard Top 200 w kolejnych tygodniach”.

Po drodze zdobił okładki Billboard, Clash, GQ, Rolling Stone, The Source, XXL i nie tylko, a także zapewniał wspaniałe występy w Saturday Night Live i u Ellen.

W 2019 roku Future zdobył nagrodę Grammy w kategorii „Najlepszy występ rapowy” za „King’s Dead” obok Jay Rocka, Kendricka Lamara i Jamesa Blake’a. Jest producentem wykonawczym albumu „Donda 2” Kanye Westa oraz pojawił się w dwóch utworach na płycie. Znalazł się także na „pushin P” Gunny z Young Thug, kolejnym hicie, który podbił listy przebojów. Teraz Future ponownie spogląda w przyszłość na swoim dziewiątym pełnym albumie „I Never Liked You”.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Mata zostanie wyjaśniony przez Grande. Youtube blokuje mu film

Grande Connection ma coraz większe problemy ze swoimi publikacjami.

Opublikowany

 

Przez

grande connection

Grande Connection nagrał film na temat Maty. Internetowy twórca ma jednak duży problem z Youtube. Platforma blokuje mu wgranie nowego materiału na temat Młodego Matczaka.

Przodowy wyjaśniacz polskiej sceny rapowej boryka się w ostatnim czasie z problemami. Youtube coraz częściej nakłada na jego produkcje ograniczenia. Jego kontent nie jest zaliczany do tzw. „family friendly” i otrzymuje on na swoje produkcję naklejkę „żółtego dolara”. Oznacza to, że jego filmy nie zarabiają.

Twórca wyjaśnił, że ma już nagrany odcinek z Matą, ale ma problem z wgraniem filmu. – Wgrywam ten odcinek o Matczaku już czwarty raz i blokują. Chyba za dużo zgłoszeń poszło na kanał. Podzieliłem go na dwie części, więc może na dniach pojawi się pierwsza – poinformował Grande.

Przypomnijmy, że przed miesiącem Grande poświęcił odcinek Bedoesowi. Zarzucił on mu oraz Quebonafie, Szpakowi i Kukonowi promowanie ideologii LGBT i feminizowanie mężczyzn.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Bedoes zszokowany. Kończy współpracę z Gargamelem

„Jest mi przykro”.

Opublikowany

 

bedoes gargamel

Bedoes nie współpracuje już z Gargamelem. Internetowy twórca i dziennikarz muzyczny został oskarżony przez byłą dziewczynę o stosowanie przemocy seksualnej wobec nieletniej.

Bedoes zszokowany zachowaniem Gargamela

– Co to jest za pytanie, co ja myślę o tej sytuacji? Jestem wk*rwiony, jest mi przykro, w szoku jestem tak naprawdę. Jak mam się inaczej czuć? Tak się dowiedziałem o tym, jak i wszyscy. Ta sytuacja miała miejsce parę lat temu, ja z Gargamelem współpracuję od paru miesięcy. I o tyle o ile spotykaliśmy się na jakieś wywiady itd. no to nie miałem pojęcia o tej sytuacji – powiedział Bedoes na Instagramie.

– Gargamel już z nami nie współpracuje. Przeczytałem jego oświadczenie na Facebooku, obejrzałem tego tiktoka. Ja wiem, że pewnie wiele osób liczyło, że ja tu wejdę i zacznę rzucać k*rwami, ch*jami, że…wiadomo, nie? Wiadomo na co każdy liczył. Ale jestem po prostu w szoku, jest mi przykro. I zarówno tej dziewczynie jak i Kubie, życzę tego, żeby po prostu każdy, gdzieś tam odnalazł swój spokój, ale proszę mnie nie mieszać w tę sytuację, bo każdy chyba wie co o tym sądzę – dodał.

Bedoes współpracował z Gargamelem m.in. na stopie muzycznej. Podczas tegorocznego koncertu rapera na Open’erze Gargamel był jego DJ-em.

Gargamel oskarżony o stosowanie przemocy

Tiktokerka Lauraklaus, była partnerka Jakuba Chuptysia „Gargamela” opublikowała nagranie, w którym oskarżyła influencera o przemoc seksualną.

– W 2020 roku padłam ofiarą groomingu i agresywnych zachowań przez znanego wam wszystkim Gargamela. Miałam 16 lat, jak zaczęliśmy spotykać. Od samego początku tej relacji Kuba był wobec mnie zajebiście przemocowy. Kontrolował całe moje życie, zabraniał spotykać mi się z kimkolwiek. Wszelkie wyzwiska, stosowanie przemocy psychicznej, a później również fizycznej, były na porządku dziennym. (…) Nasz związek trwał do 2021 roku, do incydentu, kiedy pijany Kuba wparował do mojego mieszkania, zaczął mnie wyzywać, szarpać mnie – wylicza Laurakalus.

Przyznał się do wszystkiego

Gargamel kilka godzin później opublikował statement, w którym przyznał się do zarzutów. – W odniesieniu do nagrania które pojawiło się dziś wieczorem, mam kilka zdań od siebie: przepraszam moją byłą dziewczynę i przyznaję się do popełnionych błędów – to, co zrobiłem w 2020 jest niewybaczalne i nie ma usprawiedliwienia dla mojego postępowania. Jest mi z tego powodu bardzo wstyd, ale jestem gotowy przyjąć wszelkie konsekwencje tych działań. Wiele z was pewnie słyszało plotki na temat mojego rzekomego trafienia do szpitala psychiatrycznego pod koniec 2021. Nie wiem skąd takie informacje, tak naprawdę to poszedłem wtedy na odwyk alkoholowy i zacząłem terapię pod tym kątem, na którą uczęszczam do dziś i która uczy mnie zdrowego reagowania na stres i emocje, z którymi kompletnie sobie wtedy nie radziłem. O mojej trzeźwości często mówię na streamach. Pracuję nad sobą i z roku na rok staram się być lepszym człowiekiem. Wiem, że nic nie jest w stanie odwrócić tego, co zrobiłem, skupiam się na dalszej pracy nad sobą. I znów – z całego serca przepraszam – czytamy w jego oświadczeniu.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Zui: „Król jest jeden, król Sentino”

Nadchodzi wyczekiwana kooperacja.

Opublikowany

 

Przez

zui

Po odejściu z SBM Label Zui nawiązała współpracę ze Slovo Koncept i zaczęła pozytywnie wypowiadać się o Sentino. – Jest genialny – mówiła w 2021 roku. O ich wspólnym kawałku mówiło się od dawna i wygląda na to, że kooperacja doszła do skutku.

Zui opublikowała na TikToku fragment wspólnego numeru z Sentino „Low Key”. – Król jest jeden, król Sentino – komplementuje Alvareza raperka. Ich wspólny utwór powinien ukazać się lada dzień. Poniżej znajdziecie snippet numeru.

Artystka była w ostatnim czasie mało aktywna. Jej ostatni numer „Cnoty niewieście” ukazał się blisko dwa lata temu.

@imzui OFICJALNIE! LOW KEY, ZUI FEAT. @KINGSENTO KRÓL JEST JEDEN, KRÓL SENTINO 👑 #dreamcomestrue #sentino ♬ LOWKEY – Zui & Sentino

Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Massey kłóci się z Tede: „Young Leosia to żaden hip-hop”

Młoda raperka wzbudza kontrowersje, bo pojawiła się na jednej scenie z ikonami polskiego rapu.

Opublikowany

 

massey tede leosia

Sobotnie wydarzenie na stadionie Śląskim pod tytułem „Historia Polskiego Hip-Hopu” nie spodobało się Masseyowi. Weteran Inowrocławskiej sceny uważa, że Young Leosia nie zasługuje na to, żeby być na jednej scenie z ikonami polskiego rapu. Między nim a Tede wywiązała się zażarta wymiana zdań.

Massey do Tedego: Young Leosia to nie hip-hop

Tede podsumował koncert Jimka, w którym wziął udział słowami: „Wygrał hip-hop”. Na jednej scenie pojawili się bowiem m.in. Molesta, Onar, Fenomen, Mor W.A., Szczyl, Bambi, Young Leosia, O.S.T.R., Sistars czy Wzgórze Yapa 3.

– Ja niestety tego nie czuję. Young Leosia między takimi legendami to strzał w kolano. Druga sprawa, to stoją na scenie osoby, które regularnie krzyczaly „Fuck Tede”, ale już w oczy tego powiedzieć nie potrafią. Nieśmieszny cyrk – skomentował wpis TDF-a Massey.

– A ty przypadkiem też nie krzyczałeś tak swego czasu? – zapytał warszawski raper, nawiązując do nieprzychylnym wypowiedzi Masseya w swoim kierunku w 2014 roku. – Nawet gdyby tak było, to czy widzisz mnie na tej scenie? Sorry, ale Leosia to żaden hip-hop. Smutne, że taka legenda jak Ty musi stać na jadnej scenie z takim kiczem, ale z drugiej strony lepsze to niż z Boys – odpowiedział raper z Inowrocławia.

Massey vs Tede: Zawsze chciałeś być polskim Jay-Z

Nie był to koniec dyskusji. Tede dość ofensywnie odpowiedział Masseyowi: – Ja ciebie na tej scenie to nigdy nie widziałem. Dlatego ja jestem tu, a ciebie nie ma – rzucił. – Chcesz tam być to jesteś. Twoja bajka. Nagrywasz z Boys, więc może być, że Leosia to dla Ciebie jest hip-hop – odgryzł się Massey. – No widzisz. A ty zawsze chciałeś być i wciąż ciebie nie ma #wannabe – zripostował TDF. – Byłem bardziej niż myślisz. Ty chciałeś być zawsze polskim Jay-Z, ale nikt Cię nie uświadomił, że w NY poszedłeś nie na to osiedle szukając bloku idola wśród 11-sto piętrowców – zakończył Massey, który w 2013 roku kpił z TDF-a, że ten podczas pobytu w Stanach rzekomo wprowadził widzów swojego programu w błąd.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Tede, Young Leosia, Onar, Wilku razem na scenie. „Wygrał hip-hop”

„Tak wygląda przeciężki rozpi*rdol”.

Opublikowany

 

Przez

W minioną sobotę na Stadionie Śląskim odbyło się wyjątkowe wydarzenie „Historia Polskiego Hip-Hopu”. Jimek, pod którego batutą zagrała orkiestra NOSPR zebrał na jednej scenie przekrój polskiej sceny rapowej. Również tych, którzy od lat są ze sobą skonfliktowani.

Tede: „Wygrał hip-hop”

Pod koniec wydarzenia Jimek zagrał razem z Pezetem „Nie muszę wracać”. Wtedy na scenie pojawili się wszyscy uczestnicy koncertu. Moment ten zarejestrował Tede. – Mordo, to się dzieje, patrz na to – mówił pełen emocji. Na scenie bowiem pojawiła się cała śmietanka polskiego rapu: Molesta, Onar, Fenomen, Mor W.A., Szczyl, Bambi, Young Leosia, O.S.T.R., Sistars czy Wzgórze Yapa 3.

– Wygrał hip-hop. Tak wygląda przeciężki rozpi*rdol – podsumował całe wydarzenie TDF.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2023.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)