Sprawdź nas też tutaj

News

GlamRap.pl: Rekordowy wynik i współpraca z Google

Podsumowujemy miniony rok na portalu.

Opublikowany

 

Za nami rok 2018, który dla GlamRap.pl był przełomowy i pełen rozwoju. Po gruntownej przebudowie w maju i zmianie logotypu wkroczyliśmy na nowy poziom jeżeli chodzi o jakość serwowanych informacji jak i technicznych udoskonaleń. Udało się nam pobić rekord odwiedzin, a także zawiązać ważne współprace.

Rekordowa liczba użytkowników

Dotychczas serwis był odwiedzany przez ok. pół miliona unikalnych użytkowników w miesiącu, którzy generowali ponad 3 miliony odsłon. Konkurencyjne portale już dawno zostawiliśmy daleko w tyle. Grudzień był jednak dla nas przełomowy, bo pobiliśmy własny rekord. W ubiegłym miesiącu odwiedziło nas 600 tysięcy unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali blisko 4 miliony odsłon!

Tym samym GlamRap.pl to jedna z najpopularniejszych witryn w polskim internecie i od lat najpopularniejszy portal hip-hopowy w kraju!

Współpraca z Google

W minionym roku nasz portal podjął współpracę partnerską z Google. Wszystkie newsy i artykuły przez nas publikowane są traktowane przez Google priorytetowo i oznaczone jako „Najważniejsze Wiadomości”. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z pracownikami tej największej wyszukiwarki na świecie i szykujemy kolejne rozwiązania, aby dotrzeć do jeszcze szerszego grona czytelników.

Obecnie nasz zespół informatyczny pracuje nad wdrożeniem najnowszej technologii przygotowanej przez Google, aby portal był jeszcze szybszy i czytelniejszy. O szczegółach poinformujemy niebawem.

Na koniec warto wspomnieć o bezpieczeństwie. Serwis korzysta z szyfrowania SSL, które potwierdza bezpieczeństwo szyfrowania danych przesyłanych pomiędzy użytkownikiem a serwerem i jest gwarantem zachowania poufności danych i całej komunikacji.

Niech polski hip-hop rośnie w siłę. Razem tworzymy tę kulturę i napędzamy hip-hopową gospodarkę!

Dziękuję, że jesteście z nami już 8 lat.
Łukasz Fatowy, redaktor naczelny.

 

Popularne