Sprawdź nas też tutaj

News

Głowa PMM zapowiada współpracę z O.S.T.R.-em

Szczeciński raper był gościem audycji WuDoo.

Opublikowany

 

Głowa PMM

W dzisiejszym magazynie WuDoo92 pojawił się reprezentujący szczeciński duet PMM – Głowa.


Podczas rozmowy pojawił się wątek projektu z O.S.T.R.’em: – Mogę zdradzić rąbek tajemnicy, że jest plan, aby O.S.T.R. wyprodukował coś, na czym udzielę się z innym raperem – tłumaczy reprezentant PMM. – Nie chcę zapeszać… jest pomysł i być może go zrealizujemy w najbliższym pół roku – dodaje Głowa.

Raper ocenił i opowiedział o planach projektu z Bonsonem i TekaZetorem. – To nie będzie ostatnia rzecz, która od Gruz Braders wyszła – ujawnia. Głowa wspomniał również o m.in. nadchodzącym z okazji 10 lecia albumie PMM „Pokój nr. 10”, krążku z Jaconem, szczecińskiej scenie czy też sporcie.Za sterami: Aśka 'Aha T’ Tyszkiewicz. Gościnnie: Głowa, Szczecińskie Podziemie.

Magazyn WuDoo reprezentuje polską scenę hip-hop/rap od samych jej początków. Ta audycja wypromowała wielu artystów w tym: VNMa, Zeusa czy Łonę. Była areną walk freestylowych, oraz potyczek przez „rap telefon”. Aktualnie skupiamy się na cyklach „Open Mic”, gdzie raperzy na żywo pokazują swoje możliwości i skille. Realizujemy wywiady „face to face” oraz te przez telefon. Na naszym kanale WuDooTV prezentujemy różne realizacje z tej legendarnej audycji, której rezydentką jest Aśka Tyszkiewicz. Audycja ma swoją premierę w każdy czwartek na antenie Radia Szczecin. Wśród hostujących pojawiają się Siwa, Sage oraz Jimmy.

WuDoo92 już dziś na antenie Polskiego Radia Szczecin lub online WuDooTV.Start: 23:05

 
7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
JebacRedi
3 lat temu

NIESTETY WUDOO OD DAWNA NIE DA SIE SLUCHAC.TAM O HIP HOPIE PRAKTYCZNIE ZERO.WACK WACKA POGANIA A PO ZA TYM OSTATNIO PRZECHODZA SAMYVH SIEBIE GRUBSONY,KAMERZYSTY,L PRO Z BLOND GRZYWKA I INNE KABARETY.DLA PANI ASKI T NA ZAWSZE SZACUNEK I UKŁONY.

AbDuL All_KOzYEB
3 lat temu
Reply to  JebacRedi

WY Z PEWNOŚCIĄ WIECIE CO TO ZNACZY SZACUNEK….

STOPROC
3 lat temu
Reply to  JebacRedi

Dokładnie. Ostatnio zaprasza jakiś klaunów. Pani Aska T ma zasługi ,ale już chyba od jarania popaliły jej się styki. czasem jak tego słuchałem to jest taka żenada ,ze koniec. Wywiad z 2slawy to poziom szkoły podstawowej. Juz nie słucham , bo szkoda sie uwsteczniać i wkurzać ,ze tacy ludzie w ogóle biorą hajs za nie wiem jak to nazwać -ale na pewno nie 'dziennikarstwo’.

AbDuL All_KOzYEB
3 lat temu
Reply to  STOPROC

DAJCIE JEJ MEDAL ZA TE ZASŁUGI JEBANE DEBILE.
aŚKA T JEST JEBANYM BEZGÓŚCIEM I NOŁNEJMEM TE JEJ AUDYCJE SĄ JESZCZE BARDZIE ŻAŁOSNE JAK ONA SAMA.

00:12 i 17
3 lat temu

Opublikowany 2 godziny temu Przez Sebastian Skajnowski

19:36 7

Odb
3 lat temu

O. S. T.R.a głową PRACUJE zapowiedziami jak MPP

Jestem tu tylko po to by minusować Odb
3 lat temu
Reply to  Odb

Cwel

Popularne