Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Gonix w numerze „Fuckboy” ze znaną polska wokalistką

Raperka promuje płytę „Riot Flow”.

Opublikowany

 

Na płycie Gonix „Riot Flow” gościnnie udziela się Kasia Klich. W piosence „Fuckboy” w ciekawy sposób nawiązuje do swojego wielkiego przeboju – piosenki „Lepszy model”.


Drugi solowy materiał Gonix, zatytułowany „Riot Flow” to wybuchowa mieszanka rapu i punk rocka. Projekt zainspirowany jest kobiecym ruchem muzycznym z lat 90-tych – riot grrrl. Ta inspiracja jest wyczuwalna w tekstach i energii, jaką znajdziecie w rapie. Muzycznie, to jednak mix nowoczesnego hip-hopu, grime-u czy drum ‘n’ base’u. Z elementami gitarowych brzmień, nawiązaniami do popu i elektroniki.

Całość wyprodukował i współskomponował St.Elmo. Producent znany nie tylko z rapowej sceny, ale również gitarzysta i wokalista który ma na swoim koncie, m.in. album z nu metalowym zespołem. Za mastering całości odpowiada Yaro.Jeżeli ktoś lubi autorską muzykę, bez ślepego kopiowania amerykańskiego top 40 i lubi sprawdzać progresywne rzeczy w polskiej muzyce – powinien koniecznie wsłuchać się w ten projekt.

Gonix

Raperka, wokalistka, piosenkopisarka. Zadebiutowała płytą „Funky Cios; Sexy Głos” w 2013 roku. W 2016 roku wraz z Dore wydała „Reality Show” EP. W tym samym czasie udzielała się w projektach muzycznych Darka Malejonka i Maleo Reggae Rockers, w ramach których uczestniczyła w nagraniu kilku płyt. Jedna z nich, „Panny Wyklęte” otrzymała status złotej. Gonix pisze piosenki dla siebie i dla innych artystów, lubi skakać po stylach, konwencjach i tematach. Nie ogranicza się do jednego gatunku, lubi eksperymentować i tworzyć nowe układanki ze starych elementów. Pisze po polsku i po angielsku.  Uczyła się piosenkopisarstwa w Londynie. Jest znana z bezkompromisowej kobiecej narracji, zabawy słowem i treści wzmacniających kobiety.

 
9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
falcone88
1 rok temu

Do MIECZA, GARÓW, MOPA, ŻELAZKA I ODKURZACZA WON!

Stary Włodka
1 rok temu

mówiłem nie popuszczać kurwie łańcucha bo jeszcze do mikrofonu dosięgnie … nikt kurwa nie słuchał…

jebac
1 rok temu

kurwa typie. a Lisa Ann, Joslyn James, Jasmine Jae, Brandi Love czy z naturalnych Samdra Otterson. albo Malgorzata rRozenek?

nie wrzucaj swoich fobii do jednego worka i ew. mozesz se uciac te 5cm kuske i szczac na siedzaco, bo zachowujesz sie jak rozkapryszona dziewczynka.

Prop&Testo
1 rok temu
Reply to  jebac

Te ale te co ty.wymieniles są po 30zabiegach plus są w kurwę wymalowane plus wyretuszowane już podczas obróbki filmu. Na żywo to one wygląda jak przetrawione mięso mielone.

jebac
1 rok temu
Reply to  jebac

Sandra Otterson nie ma. i kurwa jak cymbal mowi o odcinaniu to pokazalem ci inna droge przyglupie. ze zamiast odcinac to sie robi plastyke. a ty szczekasz jak przyglupi chiuaua czy jakis inny szcuropies.

wiec japa cymbale i klekaj do miecza.

Ah1
1 rok temu

Raczej GNOMIX

wunszzsssss
1 rok temu

hahaha co gniot. do berła siostro

żENADA
1 rok temu

Ciągnix

Ekspert
1 rok temu

Techniczne to jest dojebane

Popularne