Sprawdź nas też tutaj

News

„Gorzka woda” od Pezeta

„Ta płyta będzie sukcesem”.

Opublikowany

 

pezet gorzka woda

Pezet zaprezentował trzeci singiel „Gorzka woda”, który promuje jego nadchodzący album „Muzyka współczesna”. „Gorzka woda” to singiel, który na nowej płycie rapera będzie dostępny w trzech wersjach. Za realizację ulicznego klipu odpowiada H D S C V M, a o warstwę muzyczną zadbał Auer.

Album „Muzyka współczesna” będzie miał premierę 27 września 2019 roku. Tracklista i reszta szczegółów na jego temat są dostępne w naszym dziale Premiery Płyt.

11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ahdhdjs
3 lat temu

Pezecik jeden z lepszych raperów w tym kraju i nie ma co pierdolic. Szkoda tylko, że nagrywa z jakimiś pizdami typów taco czy lamus w czapce naeet w lato Oscohodzi czy jak mu tam imię.

Andżej
3 lat temu

Ten bit to jakiś trolling albo ironiczny komentarz na temat dzisiejszej muzyki, no nie? Bo to chyba nie na poważnie xddd. Przypomina się Radio Pezet (8/10 wiadomo).

Xora323
3 lat temu

Pezet GOAT Polski Rap

yoyo
3 lat temu

propsy kurwa, numer sztos

XDDDDD
3 lat temu

Kawałek dobry, ale klip to jakaś pedaliada dla alternatywek

Odb
3 lat temu

Gorzki Pezet od wody

Jan Wojtyła
3 lat temu

Gorzkie Gówno

HAHAHAHA
3 lat temu

Będzie jak z płytą sokoła czy Kalibra wielkie wydarzenie powrót emeryta i po tyg. od premiery nikt nawet nie będzie o tej płycie pamiętał.

Takwlasnie
3 lat temu
Reply to  HAHAHAHA

Bedzie lepiej ,lepsze to niz np.Radio Pezet pamietam ,ze ludzie jechali po muzyce emocjonalbej a ja akurat tego sluchalem ze 14lat mialem ,bardziej jak z Kalibrem moze byc z Plomieniem 81′

Sraka
3 lat temu

Zwale pod ten artykuliks

TAKA PRAWDA
3 lat temu

CHUJOWE NIE SLUCHALEM

Popularne