Sprawdź nas też tutaj

News

„Gorzka woda” od Pezeta

„Ta płyta będzie sukcesem”.

Opublikowany

 

pezet gorzka woda

Pezet zaprezentował trzeci singiel „Gorzka woda”, który promuje jego nadchodzący album „Muzyka współczesna”. „Gorzka woda” to singiel, który na nowej płycie rapera będzie dostępny w trzech wersjach. Za realizację ulicznego klipu odpowiada H D S C V M, a o warstwę muzyczną zadbał Auer.

Album „Muzyka współczesna” będzie miał premierę 27 września 2019 roku. Tracklista i reszta szczegółów na jego temat są dostępne w naszym dziale Premiery Płyt.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ahdhdjs

Pezecik jeden z lepszych raperów w tym kraju i nie ma co pierdolic. Szkoda tylko, że nagrywa z jakimiś pizdami typów taco czy lamus w czapce naeet w lato Oscohodzi czy jak mu tam imię.

Andżej

Ten bit to jakiś trolling albo ironiczny komentarz na temat dzisiejszej muzyki, no nie? Bo to chyba nie na poważnie xddd. Przypomina się Radio Pezet (8/10 wiadomo).

Xora323

Pezet GOAT Polski Rap

yoyo

propsy kurwa, numer sztos

XDDDDD

Kawałek dobry, ale klip to jakaś pedaliada dla alternatywek

Odb

Gorzki Pezet od wody

Jan Wojtyła

Gorzkie Gówno

HAHAHAHA

Będzie jak z płytą sokoła czy Kalibra wielkie wydarzenie powrót emeryta i po tyg. od premiery nikt nawet nie będzie o tej płycie pamiętał.

Takwlasnie

Bedzie lepiej ,lepsze to niz np.Radio Pezet pamietam ,ze ludzie jechali po muzyce emocjonalbej a ja akurat tego sluchalem ze 14lat mialem ,bardziej jak z Kalibrem moze byc z Plomieniem 81′

Sraka

Zwale pod ten artykuliks

TAKA PRAWDA

CHUJOWE NIE SLUCHALEM

Popularne