GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Grande Connection dissuje Kacpra HTA

„Ex bandyta, który po następnym dissie będzie beatyfikowany”.

Opublikowany

 

Konflikt na linii Grande Connection – Kacper HTA wciąż trwa. Po mocnych komentarzach z obydwu stron, tym razem otrzymujemy „diss na Kacpra pisany w 5 minut”.

Kacper HTA określił popularnego youtubera „Mają Staśko w hip-hopie”. Grande postanowił poświęcić swojemu oponentowi ponad pół godzinny odcinek, w którym odpowiada na zarzuty i wymierza w kierunku rapera kolejne ciosy.

Grande określa Kacpra mianem pozera czy jako ex studenta bandytę. W odcinku obrywa też kilku innych artystów.

131 komentarzy
131 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Profesoor Traaapu Utyka P1zdzielców Diodą Migomatu
20 dni temu

CZY L.A. CZY SAN MARINO
PO NOCACH ŚNI SIĘ GRANDE
I BOSKI LOVER BOY SENTINO

GRANDE POJECHAŁ PO TEJ BIEDNEJ WERSJI SHON POLA TAK, ZE JEGO MAMA SAMA ZASUBOWALA GRANDE

PS. Z DAWIDZIOREM JEST CISNIETE W P1ERDLU, SLYSZALEM OD ZIOMKOW Z OPOLA ZE ZOSTAL SCHOWANY DO WORA BO KRZYWDZIL KOBIETY KTORE NAPADAL, HA TFU NA TWOJEGO PEDRYLA DAWIDZIORA I NA CIEBIE PSEUDO GANGSTERZE

PS2. WIECEJ SENTINO GRANDE

PS3. DAWIDZIOR NAGRAL Z PIERDLA DISSA NA GRANDE RZAŁOSNY TYP

http://www.youtube.com/watch?v=DzfaCVQfYXU

Borys Sentino
20 dni temu

Droga życiowa Sentino jest niczym wspaniały epicki poemat, w którym przeplatają się zwycięstwa i porażki, triumfy i przeciwności losu. Jego twórczość jest wypełniona mądrością i refleksją, a jednocześnie emanuje siłą i witalnością.
Sentino to artysta, który swoją sztuką podbija serca słuchaczy na całym świecie. Jego przesłanie jest niezwykle pozytywne i wartościowe, przesiąknięte ideami wolności, równości i sprawiedliwości społecznej.
Wiele razy Sentino udowadniał, że jest nie tylko raperem o wyjątkowym talencie, ale także człowiekiem o ogromnym sercu. Jego charyzma i wrażliwość, w połączeniu z umiejętnością wypowiedzi, stanowią niesamowity przykład dla młodych ludzi. Można śmiało powiedzieć, że Sentino to ikona i wzór do naśladowania dla całej polskiej sceny hip-hopowej.
W dziejach polskiej muzyki Sentino z pewnością zapisze się złotymi literami. Można śmiało stwierdzić, że jego utwory stanowią hymn dla pokolenia, które walczy o swoje prawa i marzenia.

Akolita Św. Malverde
20 dni temu
Reply to  Borys Sentino

Pozdrawiam Edzia, Profesore i Zdvpyzaura
$$$ familia
Wielkie Pow Pow dla Edzia. Byłem w głębokiej depresji, myśli samobójcze, brak sensu życia itp…
Edzio dzięki tobie i dzięki nuceniu, podśpiewywaniu pod nosem, wstałem na nogi i odnalazłem sens życia. Nucenie, podśpiewywanie to nadaje barw w tej ponurej rzeczywistosci
#dziekiEdzio
#nucenie
#$$$
#familia
#Edzio
#Profesore
#Zdvpymegazord
#Akolita

Pow Pow

Asia 19l
20 dni temu

Jestem tu od lat i chciałam wyjaśnić kwestię incelstwa na Glamrapie.

Mam 31 lat, synka 3 letniego z Chindusem, uważam się za normalnie wyglądającą Polkę, możę trochę ponad przeciętna, nie mam nadwagi, mam pracę biurową i szukam partnera na Tinderze, lubię seks dużo i często 🙂

Codziennie mam ponad 100 propozycji panów, z czego może 1-4 wygląda tak, że mogłabym się z nim spotkać, a tylko 1 sprawia, że robi mi się mokro 😀

Pozostali to typowi incele, piwniczani koniobijcy, zakała polskiego narodu i tego portalu. Jak czytam wasze nienawistne komentarze to zastanawiam się jaka kobieta by chciała być z takim hejterskim chamem?

Polacy na tinderze są w 99.9% procentach:

– otyli
– ubrani w dresy
– zdjęcia robią w oborze z krowami
– są po prostu brzydcy i patrzeć na nich nie mogę!

Nie możecie się dziwić, że panie wybierają sobie najlepsze egzemplarze z genetycznej puli, bo jaka kobieta by chciała żeby zapłodnił ją otyły, mały, rudy karzeł 175cm z chamskim charakterem?

Profesooor trapuuuu ma beke z p0lek
20 dni temu
Reply to  Asia 19l

Jestem tu od lat i chciałam wyjaśnić kwestię p0lek na Glamrapie.

Mam 31 lat, synka 3 letniego z Filipinką, uważam się za normalnie wyglądającego Polaka, możę trochę ponad przeciętnego, nie mam nadwagi, mam pracę biurową i szukam partnerki na Tinderze, lubię seks dużo i często

Codziennie mam ponad 100 propozycji pań, z czego może 1-4 wygląda tak, że mógłbym się z nią spotkać, a tylko 1 sprawia, że robi mi się mokro

Pozostałe to typowe incelki, piwniczane strzelacze z palca, zakały polskiego narodu i tego portalu. Jak czytam wasze nienawistne komentarze to zastanawiam się jaki mężczyzna by chciał być z takią hejterską chamką?

Polki na tinderze są w 99.9% procentach:

– otyłe
– ubrane w dresy
– zdjęcia robią w oborze z krowami
– są po prostu brzydkie i patrzeć na nie nie mogę!

Nie możecie się dziwić, że panowie wybierają sobie najlepsze egzemplarze z genetycznej puli, bo jaki mężczyzna by chciał żeby zapłodnić otyłą, małą, rudą karlice 155cm z chamskim charakterem?

Wyrwiszmat
20 dni temu
Reply to  Asia 19l

Pełno takich kobiet i jeszcze więcej takich jak ty które za ryż od skośnookich się puściły a jak gość ci pokażę tradycyjne traktowanie żony w Azji to polecam volteran

Dawo
20 dni temu

😀

Profesooor trapuuuu ma beke z cweltina
20 dni temu
Reply to  Borys Sentino

Droga życiowa Intruza jest niczym wspaniały epicki poemat, w którym przeplatają się zwycięstwa i porażki, triumfy i przeciwności losu. Jego twórczość jest wypełniona mądrością i refleksją, a jednocześnie emanuje siłą i witalnością.
Intruz to artysta, który swoją sztuką podbija serca słuchaczy na całym świecie. Jego przesłanie jest niezwykle pozytywne i wartościowe, przesiąknięte ideami wolności, równości i sprawiedliwości społecznej.
Wiele razy Intruz udowadniał, że jest nie tylko raperem o wyjątkowym talencie, ale także człowiekiem o ogromnym sercu. Jego charyzma i wrażliwość, w połączeniu z umiejętnością wypowiedzi, stanowią niesamowity przykład dla młodych ludzi. Można śmiało powiedzieć, że Intruz to ikona i wzór do naśladowania dla całej polskiej sceny hip-hopowej.
W dziejach polskiej muzyki Intruz z pewnością zapisze się złotymi literami. Można śmiało stwierdzić, że jego utwory stanowią hymn dla pokolenia, które walczy o swoje prawa i marzenia.

WOJTYLA2115
21 dni temu

GRANDE PROPS! ZNOWU TO ZROBIL!

Łonowy Barber
21 dni temu
Reply to  WOJTYLA2115

XDDDDDDD

Rap Genius
20 dni temu
Reply to  WOJTYLA2115

co drugi z was by mu spił spermę

ASET
21 dni temu

Grande props !

Piedrolcie się wszyscy
21 dni temu

Mój brat 15 letni pisze lepsze teksty. Żałosny ten świat. AVE GRANDE !

stulejman
21 dni temu

ślepe dziecko z afryka dzika ma lepszy dryg do muzyki niż większość gamoni uważających się za raperów. albo przesadzony autotune albo groźne miny i napinka w klipach. udawany świat, udawani ludzie, koka mieszana z apapem i leki psychotropowe z alko. no kierwa, artyści.

never
21 dni temu

Grande props!

Normalny obywatel
21 dni temu
Reply to  never

Uwaga na gościa co pisze od p0lkach.Tak naprawdę nazywa się Norbert S ps Dupiarz.Mieszka w Otwocku i dwukrotnie siedział w Tworkach za ekshibicjonizm i współżycie z gumofilcem.Obecnie mieszka z bratem Ignacym w mieszkaniu socjalnym,żywiąc się bełtami i wąchając klej.Prosze przestrzegać rodziny z dziećmi przed tym mężczyzną

Zdrowy człowiek
21 dni temu

Zwykły bity cw3l, wytwór nowoczesnej popkultury prawicowo-antyintelektualnej, odpad pointernetowy wys4any przez kapitalistyczną maszynkę do mielenia ludzi. Owca słuchająca niedomytych salonowych patointeligentów jak Ziemkiewicz i potrzebująca videoguru żeby im powiedzieli że trzeba posprzątać pokój czy robić pompki xD

Forumowy Psychiatra dr Wariatuliński
21 dni temu

Incele to niebezpieczna subkultura zrzeszająca skłonnych do paranoji, podatnych na manipulacje młodych nieudaczników którzy nie czytali książek w młodości. Diagnozuje osobowość tzw. antyspołeczną o podtypie zachłannym (warto poczytać)
Główna cecha to zwalanie winy za swoje urojone krzywdy na niewinnych ludzi i uważanie kobiet za dobro ruchome i przedmioty które należy karać za porażki incela.

Mareczek
21 dni temu

Nie zmienia to faktu, że ma racje w kwestii rapu – to jest wylęgarnia patologii teraz. Gość jedzie po raperach którzy promują toksyczny styl życia w społeczeństwie i za to mu chwała. Ta granica patoli w rapie była latami subtelnie przesuwana aż propagowanie krzywdzicielstwa i ciężkich narkotyków stało się czymś normalnym. A potem ło matko bosko co to się stanęło że mamy tak duzy odsetek depresji i samobójstw wśród młodzieży, statystyki mówią same za siebie. Props grande

Forumowy Psychiatra dr Wariatuliński
21 dni temu
Reply to  Mareczek

Ja piłem do tego wariata obrażającego kobiety w komentarzu powyżej proszę pana Mareczka. A nie grande-ktoremu pomimo jego wyraźnie podlaskiego sznytu i lisiej natury którą w nim wyczuwam kibicuję. Zostałbym nawet umiarkowanym fanem gdyby nie homofobia i libertarianizm pana Grande. Ale rozliczanie psucicieli młodzieży jak najbardziej popieram.

Mareczek
21 dni temu

A jak tak to przepraszam i życzę miłego dnia.

Forumowy Psychiatra dr Wariatuliński
21 dni temu
Reply to  Mareczek

Dziękuję dziękuję i nawzajem szanowny panie

Psychopath
21 dni temu
Reply to  Mareczek

Polaczkowy karzeł oraz katolicka karlica? You are pure shit!

Forumowy Psychiatra dr Wariatuliński
21 dni temu
Reply to  Psychopath

Ale panie Romku proszę wracać na salę siostra zaraz pana podłączy pod haloperidol już spokojnie wszystko dobrze 🙂

Psychopata
21 dni temu

Na Polaka rasizm musi być od Polaka z wzajemnością?

Starsza oddziałowa siostra Pigulińska
21 dni temu
Reply to  Psychopata

Tak panie Romku poda pan rączkę o samolocik leci ! 🙂

PenAir
21 dni temu
Reply to  never

Kacpet HaTfu życzę wyjścia z depresji i przejrzenia na oczy, bo siedzi w gownie po uszy i jeszcze wciągasz w nie małolatów swoją muzyką

Oskar Pam Pam
21 dni temu
Reply to  PenAir

Jełopy

Edziu tiktoker nuci do końca świata i dzień dłórze
21 dni temu

Nowy kawałek tygodnia i dnia. Edek nuci i wy nucita cały tydzień: Dziewczyny lubią w brąz i rysiek o tym wie. A dzisiej umile wam chwile nuceniem kawałek: Fizikali fizikali fizikali fieta fizikali fieta. No i do nucenia kamą bite łaki

Weneryka Rozati
20 dni temu

GRANDE SŁUCHEJ NO
SZKODA CZASU NA TAKIE POMIOTY JAK KACPER MPO
MALIKA MONTANĘ ZDISSUJ
MOSA GHAWSI BRU_DASIE AFGAŃSKI WIEM ZE TO CZYTASZ KOŚLAWA ŁACH_UDRO CIO_TO NA LIŚCIA
GANG_USIE ZA 2 FORINTY

Profesooor trapuuuu ma beke z cweltina
20 dni temu

Droga życiowa Intruza jest niczym wspaniały epicki poemat, w którym przeplatają się zwycięstwa i porażki, triumfy i przeciwności losu. Jego twórczość jest wypełniona mądrością i refleksją, a jednocześnie emanuje siłą i witalnością.
Intruz to artysta, który swoją sztuką podbija serca słuchaczy na całym świecie. Jego przesłanie jest niezwykle pozytywne i wartościowe, przesiąknięte ideami wolności, równości i sprawiedliwości społecznej.
Wiele razy Intruz udowadniał, że jest nie tylko raperem o wyjątkowym talencie, ale także człowiekiem o ogromnym sercu. Jego charyzma i wrażliwość, w połączeniu z umiejętnością wypowiedzi, stanowią niesamowity przykład dla młodych ludzi. Można śmiało powiedzieć, że Intruz to ikona i wzór do naśladowania dla całej polskiej sceny hip-hopowej.
W dziejach polskiej muzyki Intruz z pewnością zapisze się złotymi literami. Można śmiało stwierdzić, że jego utwory stanowią hymn dla pokolenia, które walczy o swoje prawa i marzenia.

Mateusz Borek
21 dni temu

POZDRO FAZI

Ku klux klan
21 dni temu

Tylko gnidy słuchają rapu. murzyny zlapane w siatkę to gówno stworzyły.

Masakra
21 dni temu
Reply to  Ku klux klan

Dlatego Ty tu jesteś

srako tubka
21 dni temu

jak myślicie, Kacper HPV odpowie?

TDF
21 dni temu
Reply to  srako tubka

Kacper ociera łzy różowymi stringami. Jutro intymne widzenie u Dawidziora i po stosunku podejmą decyzję co dalej.

Weneryka Rozati
20 dni temu
Reply to  srako tubka

KACPER HPV PÓJDZIE DO MONOPOLU NA KRAKOWSKICH CZYŻYNACH CZY INNYM BIEŻANOWIE I Z ROZPACZY OBALI DWA RADLERY PO KTÓRYCH BĘDZIE NAWALONY JAK MESSERSCHMITT. PO WSZYSTKIM NAPISZE OŚWIADCZENIE NA INSTA ŻE JEST ARTYSTĄ KTÓRY JEST PONAD TEGO TYPU ZACZEPKAMI

Krychu
21 dni temu

Artystów? Ehhh czyli menel walący dyktę pod dworcem, obrzygany i obszczany narkus też są artystami tak?

arty 100f
20 dni temu
Reply to  Krychu

to statysci balencjagi

uszaty serwisant rowerów
20 dni temu

R00chałem kiedyś #p0lka i jak to p0lka chciała żebym był o nią zazdrosny i nie traktował tylko jak słój na spermę więc mi się pochwaliła, że jakiś arab do niej pisze na instagramie i że ma fajne fury. Na screenach było jakieś charakterystycznie oklejone porsche czy audi które skądś kojarzyłem, kilka minut w google i znalazłem właściciela auta i jak się domyślacie nie był to ten arab. XD debilka wysyłała nudesy jakiemuś islamskiemu onaniście licząc, że d00pe powozi supercarami. Potem się z niej śmiałem jak mi obciągała, że dalej to musi robić w starym bmw a arabski książę się nie zjawi. XDDD

Makdonaldy budujo żydy
21 dni temu

Na świecie tyle jest zła.. od zalania dziejów gdzie jest ten upragniony EDEN? Co po śmierci?

FYM304GNKZ
21 dni temu

Ja mieszkam przy granicy i dużo wiem. Jak sie wojna zaczeła samoloty latały często i głośno. Teraz też latają. To są ZNAKI Z NIEBA ale nie wiadomo co one znaczą.

Makdonaldy budujo żydy
21 dni temu
Reply to  FYM304GNKZ

Nadchodzi totalne zniewolenie.. a matrix to iluzja.. covid, czołgi na ulicach brakuje miłości. Jakie samoloty?

FYM304GNKZ
21 dni temu

Odżutowce – to na pewno. Są głośne ale nie widać ich na radarach. Raczej nie UFO bo UFO pojawia sie tylko jak się krowa sąsiadowi ocieli.

Makdonaldy budujo żydy
21 dni temu
Reply to  FYM304GNKZ

Na coś nas przygotowują?

FYM304GNKZ
21 dni temu

Może.. narazie prowadzę nasłuch i dam znać jak coś yebnie. A powiedz mi o co chodzi z tą miłością? Miłość to matrix? Czołgi? Ocb?

Makdonaldy budujo żydy
21 dni temu
Reply to  FYM304GNKZ

Jesteśmy w babilonie zagubienia nic nie docenia świat ludzie.. pędzimy nie wiadomo dokąd.. czołgi? A może by tak odłożyć broń?

FYM304GNKZ
21 dni temu

Korporacje produkujące broń na to nie pozwolą. Rodzisz się. Dostajesz karabin do kołyski. Biegniesz. Przewracasz się. Wstajesz by nie upaść a potem nie możesz sie podnieść. Gdzie miłość?

chitler
21 dni temu

Kacper HRT

Stara szkoła
20 dni temu

Łaczyska Wasz czas nadszedł .

Dej, mam chorom curke
20 dni temu

Wróciłem z pracy, kierowniczka nas wcześniej puściła. Zaraz idę do rodziców na pizzę domowej roboty. Taką na grubym cieście. Dużo szynki, papryki, cebuli, pieczarek i sera. Mmm pychota.
Wczoraj się naebałem. Znowu. Kurcze, 43 lata a ja ciągle piję. Słabo.

okuratna
20 dni temu

Normalna Sobota ogółem oj ja lubię takom pitce na grubym z blachy takie drożdżowe ciasto ale z solo zamiast cukru oh mniam mniam mniam

Krzywa wieża w Pizzy
20 dni temu

Gdzie ci twoi rodzice mieszkają, daj adres, też chce wpaść na pizzę

Game Over for Matrix
21 dni temu

Patologiczna studniówka?

Game Over for Matrix
21 dni temu

Powielanie krzywdzących stereotypów. Patologiczne funkcjonowanie rodzin oraz urzędów. Upolitycznienie mediów.

Game Over for Matrix
21 dni temu

Rasowa dyskryminacja Polaków w Polsce oraz na świecie.

Anti-porn
21 dni temu

Pornografia szkodliwa społecznie.

Polski stary rasista
21 dni temu

Rasizm + wyzysk = pieniądze.

Psychopath
21 dni temu

Rasizm na sejm polaczkowy odemnie!

Hsweu9tfczgu
21 dni temu

Polaczki z polaczkowa? Polak? Polaczek z polaczkowej Warszawy w Polandii tzw. cudlandii? Chłopstwo polaczkowe? Pańszczyźniane, czy feudalne?

Halal masarny
20 dni temu

KOLEJNY DISS BĘDZIE NAGRANY W WANNIE

Ciemna strefa zadne licho . TFU
20 dni temu

Naglosnic sprawe smierci kamilka
Ojczym byl fanem ciemnej strefy
Moze na temat takich sebkow wypowie sie sam Bonus w koncu W 2013 samir w lodzi teraz kolejny dawid 27 artysta
Naglosnic w koncu ze dzialalnosc roszczyka jest dla toksycznego gatunku tak zwanych sebkow mordercow pustakow tfu

Milczenie rapowych owiec
15 dni temu

Kacperek szczekał i szczekał w tym Internecie, że się w końcu na swój Diss doczekał… już tydzień i nic, i cisza, pewne nadal kmini co tu skleić, a odpowiedzi nie ma… Trzeba przyznać że, Grande Connection naprawdę potrafi im pyski pozamykać… xD

Moja własna tożsamość
21 dni temu

Chory psychicznie nauczyciel? Schizofrenik ma dzieci oraz pracę in corporation?

Polak potrafi oraz umie
21 dni temu

To Niemcy oraz Żydzi chcieli zrobić z polskich dzieci młodych pedofili zamieszkujących USA jako Polonia.

Prawnik
21 dni temu

Wzrost dziedziczysz po ojcu oraz matce jak i kolor włosów oraz oczu. Spadek genetycznego dzieciaka.

Życie jest piękne
21 dni temu

Rap to jest muzyka rozrywkowa.

Dawid Kafelkator
20 dni temu

To biegnij słuchać wacka z toi toia i napychać kieszenie nierobom, którzy niszczą głowy dzieciom a później się wywyższają

Wściekł się ściek szczur beef
21 dni temu

Diss? To są obecnie dwaj najlepsi raperzy na świecie i najszybsi oraz najwścieklejsi!

El pomodoro
21 dni temu

Nieźle tego Kacpra wyjaśnił. Kacpra pewnie czeka nieprzespana noc. Życzę mu tylko, żeby nie znowu pod wpływem narkotyków i alkoholu.

Polak 2023
21 dni temu

U mnie Xbox Series X Elite oraz Garmin Psy plus NFC. Pizza Factory do tego (tuńczyk i łosoś). Normictwo? Dzisiaj Silny Bill 4: The Room.

miasto milosci FB
20 dni temu

Grande to Ghandi polskiego rapu. Kacperek podaje reczniki…

Hamil Kanczar prawilny pierwszy
21 dni temu

No i beka

Spadaj
20 dni temu

Żenada z tym Grande Srande.

Dawid Kafelkator
20 dni temu
Reply to  Spadaj

Żenada to jest z polskiego rapu haha. Promowanie totalnej patologii i wsparcie dla Roberta RS997

Łysy
21 dni temu

Widziałem parę odcinków, niby spoko i z sensem, ale coś za bardzo wczuty czasem ten gościu zdaje się być. Ja tam nie umiem jako dorosły człowiek się tak napinać do gości, który próbują sprzedawać swój chłam jako muzykę. No ale każdy jest inny, gdyby nie to pewnie bym oglądał regularnie, a tak ta forma trochę mi nie pasuje. Na plus wstawki z filmów czy piosenek, są dobrze dobrane i poczucie humoru jak najbardziej fajne.

Festiwal zakoli
20 dni temu
Reply to  Łysy

„Napinać” – z tego co widzę on to nagrywa na totalnym luzie, w przeciwieństwie do tych patusów którzy odpowiadają jakby życie im się sypało

Profesooooooor Traaaapu Is In LA
21 dni temu

CZY L.A. CZY SAN MARINO
PO NOCACH ŚNI SIĘ GRANDE
I BOSKI LOVER BOY SENTINO

GRANDE POJECHAŁ PO TEJ BIEDNEJ WERSJI SHON POLA TAK, ZE JEGO MAMA SAMA ZASUBOWALA GRANDE

PS. Z DAWIDZIOREM JEST CISNIETE W P1ERDLU, SLYSZALEM OD ZIOMKOW Z OPOLA ZE ZOSTAL SCHOWANY DO WORA BO KRZYWDZIL KOBIETY KTORE NAPADAL, HA TFU NA TWOJEGO PEDRYLA DAWIDZIORA I NA CIEBIE PSEUDO GANGSTERZE

PS2. WIECEJ SENTINO GRANDE

Borys Sentino
21 dni temu

A gdzie ty chooyo do szczania sie podziewaleś. Wyplate listonosz przyniosl i vpny se wykupiles?

Profesooooooor Traaaapu Is In LA
21 dni temu
Reply to  Borys Sentino

Obecnie zbieram szparagi w DE

Wściekł się ściek szczur beef
20 dni temu

PlayStation 5 Pro plus Xbox Series X (PS5 Pro oraz XSX). Diss?

Diss
20 dni temu

Marek i Piotr oraz Artur?

Rap Genius
20 dni temu

co drugi z was by mu spił spermę

Gorzki Smak Pyty
21 dni temu

Nasz twardziel chyba mocno teścia zaczął bić, bo coś twarz mu się zmieniła od wcześniejszych filmików. Beka xD

nieeee
21 dni temu

od teścia to chyba by mu przypuchła jak coś xD

you mad?
21 dni temu

Fryzurę zmienił i oświetlenie omg myślcie trochę bo ja wiecznie za was nie będę

Beciak
20 dni temu
Reply to  you mad?

TEN GORZKI SMAK PYTY TO DEBIL PO OHP, WIĘC SIĘ NIE DZIW 😀

Festiwal zakoli
20 dni temu
Reply to  you mad?

Do tego jeszcze schudł, bo zredukował tkanke tłuszczową z 20% na 12, a z twarzy i z ramion tłuszcz schodzi w pierwszej kolejnosci

Adam malysz po pijaku
21 dni temu

Ktos jeszcze tego grande oglada ?

Jaglak
21 dni temu

Prawda jest taka że Ciamajde Connetion się tylko wymadrza teoretycznie a w praktyce niema 1 spoko kawałka a Kacper ma ich wiele pozdro

El pomodoro
21 dni temu
Reply to  Jaglak

Kacpi, przecież gołym okiem widać, że Ty pisałeś ten komentarz. Nikt normalny nie napisałby, że masz „sporo spoko kawałków”

Profesoor Traaapu Utyka P1zdzielców Diodą Migomatu
20 dni temu
Reply to  El pomodoro

DLATEGO P1ŹD1ELCA UTKAŁEM DO SPODU DIODĄ OD MIGOMATU

Festiwal zakoli
20 dni temu
Reply to  Jaglak

Prawda jest taka, że diss z tego odcinka miażdzy całą karierę kacperka, a grande nie jest raperem i nie wydał żadnego swojego numeru

Łonowy Barber
21 dni temu

Ale ten grande to atencyjna parówa. Normalnie drugi Śpiewak

Beciak
20 dni temu
Reply to  Łonowy Barber

WYPlERDALAJ KÓRWO ŚMIECIU 😀

Festiwal zakoli
20 dni temu
Reply to  Łonowy Barber

No faktycznie xD, Nagrywa jeden film na dwa miesiące jak ma chwile czasu wolnego.

Popularne