Sprawdź nas też tutaj

News

Grande Connection o rapie: „To jedno wielkie oszustwo”

Youtuber opowiada o zabawnym zleceniu i kliencie z Ciemnej Strefy.

Opublikowany

 

To obecnie chyba największy „wyjaśniacz” polskich raperów. Grande Connection zyskuje coraz większą popularność i ujawnia coraz więcej na temat współpracy z artystami z tego gatunku muzycznego.

– To dosyć hermetyczne środowisko, ale cala scena jest ze sobą powiązana. Przykładowo piszesz zwrotkę gościnną dla kogoś z Ciemnej Strefy, a za chwile on ma się dograć do kogoś z QueQuality. Razem pracują w studio nad utworem, więc ten drugi później odzywa się czy pomożesz przy składaniu albumu. Na ten album zaprasza jakichś gości, przykładowo ze Step Records, tam typ mówi, że wyprztykał się z tematów i pocztą pantoflową cały czas masz zlecenia – tłumaczy youtuber w komentarzach pod swoimi filmami.

Grande Connection o zabawnym zleceniu

– Miałem zlecenie jak raperzy grali międzynarodową trasę koncertową i np. siedzieli w Anglii w studio w nocy, a ja pisałem dla nich dwie różne zwrotki na wspólny kawałek. Można opowiadać o tych historiach godzinami. To setki wiadomości głosowych, nagrań, nawet dane i konta z których robili przelewy. Niech każdy wierzy w co chce. Ja wiem, że wielu młodych ludzi ma marzenia, ale ten przemysł to jedno wielkie oszustwo – uważa.

Pierwszy klient z Ciemnej Strefy

Jak to się zaczęło, czyli w jaki sposób Grande zaczął pisać teksty polskim raperom? – Ja nigdy nie chciałem być raperem, nie wydałem ani jednej płyty. Nie wyobrażam sobie żebym grał koncerty po jakichś spelunach. Pisanie to moja pasja, przypadek chciał, że akurat pierwszy mój klient w 2011 roku był z Ciemnej Strefy i po wielu latach się to rozwinęło. Ale realizowałem się w zupełnie innej branży. Po prostu poznałem raperów, to jakimi są toksycznymi ludźmi prywatnie i tyle. Większość producentów, realizatorów czy ludzi organizujących eventy powie to samo. Moje filmy nagrywałbym nawet jakby oglądało je dalej tylko sto osób, jak przez pierwsze 8 miesięcy – wyjaśnia.

W ostatnim czasie Grande Connection wypowiedział się m.in. na temat Sentino, wymienił raperów, których propsuje, a także ujawnił, że ma kryminalną przeszłość.

81 komentarzy
81 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Lil Uzi
12 dni temu

Grande pięknie wyjaśnia tych łaków którzy promują się w kawałkach o ćpaniu i chlaniu. Stanik Fontanna, Dawid Wulkanizator, Major, Sz#mata, Ł#szpaku. Nie chce mi się dalej szukać nawiązań do dragów i alko, ale na litość boską większość targetu tych łaków to dzieciaki 12+ .” Jedna tabletka to dopiero start, odlot po M-kach jak jetlag przyspieszył mój start, już nie możesz wstać dup*ą kręć i tańcz”- przekaz Stanika Fontanny. Pięknie q*rwa pięknie…
Resztę syfu szkoda cytować

Hip hop jest biały
12 dni temu
Reply to  Lil Uzi

Do gułagu cfeliska antypolskie, żerujące na dzieciach.

PAN Yp
12 dni temu

Obecna fala samotności (głównie wśród mężczyzn) jest najwyższa niż kiedykolwiek w historii. Mamy plagę rozwodów, związki trwają coraz krócej, są zawierane coraz rzadziej, a wchodząc w małżeństwo statystycznie masz aż 35% szans, że skończy się ono rozwodem. Coraz więcej zwykłych facetów ma problemy z wejściem w jakąkolwiek relację, a ci obdarzeni nieatrakcyjnym wyglądem i niskim statusem są niemal skazani na samotność.
Jeszcze niedawno przed erą Internetu niemal każdy facet miał zapewnioną partnerkę mimo bytowania w bardzo „wąskim” otoczeniu. Dziś w erze aplikacji randkowych i możliwości poznania ludzi z drugiego końca świata i całego kraju sytuacja jest całkowicie odwrotna od zamierzonej. Oprócz problemu demografii i nadwyżki mężczyzn (w Polsce wynosi ona prawie aż 500 tys.) z jedną z przyczyn jest HIPERGAMIA. Hipergamia to bezlitosny i bezkompromisowy instynkt, mechanizm ewolucyjny kobiet, który został całkowicie uwolniony z łańcuchów poprzez zmiany społeczne,

PAN Yp
12 dni temu
Reply to  PAN Yp

forsowania progresywnych środowisk lewicowych i rewolucję seksualną. Kiedyś jedynym wymaganiem, który musiał spełnić facet to żeby nie pił i przynosił wypłatę do domu. Dziś jest to cała lista wymagań zaczynając od przystojnego wyglądu kończąc na wysokich zarobkach, statusie i dorobku. Słowo HIPER nie jest w nazwie bez przyczyny.
Jest źle, a będzie jeszcze gorzej. Promowanie związków otwartych, upadek monogamii i powrót do poligamii to dokładanie kolejnej cegiełki do upadku tego społeczeństwa i cywilizacji, bo cała tendencja globalna na to wskazuje.
No, ale normictwo i tak powie, że to wszystko wymysł przegrywów i wszystko jest dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A na zakończenie:
Jedynie 21% użytkowników aplikacji randkowych to kobiety

Kokoeurospoko
12 dni temu
Reply to  PAN Yp

True mate. Mam szczescie, ze rucham gwiazdy

Schabowym ognia
11 dni temu
Reply to  PAN Yp

No i co z tego? Żegnaj Gienia, ty incelu, świat się zmienia.

Szary Żuczek
8 dni temu

Czyli lepiej jak słuchają Ekipy Friza czy Natsu i są kręcenia na drop boży za gruby chajs za chłam z AliExpress czy lody na patyku. Planktonie.

Szary Żuczek
8 dni temu
Reply to  Szary Żuczek

Ale nie mówię że niektórzy nie są pompowani. Sam znam przykład. Koncert w Londynie. Topowy raper. Mój ziom przesiąknięty tym na maxa podbija czy jarają z nim jointa? Oni „No co Ty, nie palimy” a na social SPŁONĘŁO MORZE JOINTÓW. Więc z niektórych beka.

Ghetto stringi
12 dni temu
Reply to  Lil Uzi

Pozdro Grande

Alabaster
12 dni temu
Reply to  Lil Uzi

Można wiele zarzucić raperowi Kartky, ale ten gość nigdy nie trafi na kanał Grande, z kilku powodów, co więcej sam pisze swoje teksty i w wywiadzie z Winim powtórzył słowa Grande: polscy raperzy są menelami, bardziej zepsutymi niż żule spod sklepu, to najgorszy sort

jp2gmd
12 dni temu
Reply to  Alabaster

Trafi i to szybciej niż ci sie wydaje. Mimo tego, że nie siedzę w żaden sposób w rap środowisku, poznałem gościa, który napisał Kartkiemu 3 kawałki. A ile jeszcze ghostów mu pisało teksty to tylko Kuba wie. Poza tym chłop oprócz charakterystycznego, przepitego głosu nic na scenie nie prezentuje – ani przekazu, ani techniki

jp2gmd
12 dni temu
Reply to  Alabaster

Poza tym, czy Kartky nazwał kogoś bardziej zepsutym niż żule spod sklepu? XD
Nie twierdzę, że większość raperów nie jest właśnie na tym poziomie, ale to tak jakby bezrobotny kazał komuś iść do roboty, żeby mieć za co żyć xD

Imho
8 dni temu
Reply to  Alabaster

Raperzy z ghostami na 100%:

Bedoes (teksty Białas/Tomb – to oczywiste).
Bonson (debil nawijał w kawałku o PRLu, a na wywiadzie za ch… nie wiedział co oznacza PRL…).

Uległość Genetyczna #pentino #qutasura
12 dni temu
Reply to  Lil Uzi

Annale Connection o wannie: „To jedna wielka penetracja odbytu”

Hetman Rapu
12 dni temu
Reply to  Lil Uzi

Grande powinien załozyc spółke z rafalalą i powyjasniać tych yebanych polskich dukaczy.

Kokoeurospoko
12 dni temu
Reply to  Lil Uzi

Do parteru z patusami, pseudogangsterką z gm2cwel

Edzio tiktokerzyna śpiewa
12 dni temu
Reply to  Lil Uzi

I spiewamy na nowy dzień łaki: Dżefrej attełiki szuwinał. Cały tydzień gosci na naszych ustach kawałek: Kła kła kła dżestolube kła dżestolube.

gwałtrap.pl
12 dni temu

Grande to ten słynny coprobo co miasto wyczyści

Niech błogosławione będzie Twoje imię

Eldo
12 dni temu
Reply to  gwałtrap.pl

Ze fsssyt PELNA glowa

GSP
12 dni temu
Reply to  gwałtrap.pl

Najlepsze jest to ile teraz typów ma pełne bryczesy czy aby następny odcinek wielkiego Grande będzie o nim.

Uległość Genetyczna #pentino #qutasura
12 dni temu
Reply to  gwałtrap.pl

i zgina palce w takie coś

Imo
12 dni temu

Wyjaśnia ich jak chce i żaden z tych petów nawet nie pierdnie.
Grande Props!

Uległość Genetyczna #pentino #qutasura
12 dni temu
Reply to  Imo

każdy z nich pływał wanne więc boją się go zaczepić żeby tego nie ujawnił

jak
12 dni temu

Grande całą scene wpycha do wanny Rafała

rr.jez
12 dni temu

Na początku mnie wku**rwiał swoja arogancją, ale dla mnie typ jest autentyczny i tyle. Czuć, że robi to bo przejrzał na oczy do czego prowadzi słuchanie tych idiotów. Musiał mieć do czynienia z ulicznikami i z dukaczami, bo wie takie rzeczy, które może znać tylko ktoś z wewnątrz tego środowiska. POLSKI RAP POWINIEN ZOSTAĆ ZNISZCZONY.

Drama
12 dni temu

Niestety smutna prawda. Patologia. Zero zasad. Zero etyki biznesowej i mówię to z pełną odpowiedzialnością z perspektywy producenta z dużą obieralnością. Nie próbowałem się na rynku mołdawski ani bułgarskim ale podejrzewam, że istnieje duże prawdopodobieństwo że nasi raperzy jedli z nimi ze wspólnej przysłowiowej michy. Garstka osób, które wiedzą co to inwestycja finansowa i czasowa z poszanowaniem dla ludzkiej pracy. Dlatego jest tak niski poziom i zerowa rentowność. Jak bym cofnął czas produkowałbym pod youtuberów i klasyczny pop z przerwami na techno.

Obojętny
12 dni temu

I dobrze, niech ciśnie prawilniakow i discopolowcow i ksero, co podjebuja niekiedy 1 do 1, a nawet nie wiedzą kim jest Nas, albo LL cool J.

LaCoxe
12 dni temu
Reply to  Obojętny

A chuy mnie nas i lili cool j je.ią. Ja tam slucham Sento, Malika, Kaza, Szpaka, Kizo, Leosie, Bratana i jest pelen rozp.erdol.

Wlasnie taki
12 dni temu
Reply to  LaCoxe

Widocznie twoj poziom , mi kiedys kacperek rtv mydlil oczy , wyszlo po latach ze czolowi artysi to jedno wielkie bagno, ida tam gdzie lepiej pęgą zawieje.
Chociazby łak PALUCH KTORY NAGRAL Z TYPEM W BLUZIE CCCP.

KIEDYS TAK DZIS TAK ,
OTWÓRZCIE OCZY BO MOZE BYC JUZ ZA PÓŹNO !!!
Pozdro GRANDE wyjasniaj ich dalej zgodnie z planem , zwykle pety ,których boli ze prawda wychodzi na jaw!

„Jak on zdołał naciągnąć te spodnie”
Cygan kolejny prymityw ktory zgrywa gangusa w wypożyczonych autach nagrywki w dubaju , hemp gru to mogl tylko czyścić berelko.!

Była Quebo Roxi
11 dni temu
Reply to  Wlasnie taki

Podkreślmy, ze CCCP to także Ukraina, bo niektórzy tego nie rozumieją

adhd
9 dni temu

tak samo polska po 39 była czescia III rzeszy geniuszu

Imho
8 dni temu

CCCP to ruski i ich kolonie.

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
12 dni temu

Pięknie wyjaśnił tych bajerantów. Grane i Rafalala to królowie rapu w Polsce. Bez dwóch zdań. Nikt tak nie zamiata. Można jeść z podłogi.

Hip hop jest biały
12 dni temu

Ave Grande.

Polski związek zakoli PZZ
12 dni temu

Brawo Grande jedziesz z tymi patusami co ryją czachy dzieciakom

Kardynał Bertone
12 dni temu

Polski zwiazek zakoli hahahahaha

Edzio tiktokerzyna śpiewa
12 dni temu

Grande propsy najlepszy content

Kokoeurospoko
12 dni temu

Grande Grande Grande. Uwieliam Typa, bo jest pierwszy, ktory na głos mówi, to co wie kazdy OG

MarQs
12 dni temu

Kiedys Slon udzielal wywiadu i wspominal cos w stylu ,, kiedys bedzie taki typ ktory bedzie wyjasnial wiekszosc polskiej sceny i bedzie zmiatal wszystkich.. cos takiego

Imho
8 dni temu
Reply to  MarQs

Słoń największy cwel rapgry wieszczem? Xd

O.D.B.yt
12 dni temu

Kto słucha rapu – ten bierze do papu.

never
12 dni temu

Wielki props za świetne filmy.

SOKOL PALI JANA
11 dni temu

Grande, jedziesz z nimi.

Spółka z o.o.
12 dni temu

Spytajcie, czy wrzuci kiedyś godzinną wersję odcinka o Hinolu, gdzie krytykuje działania NATO i UE na Ukrainie

Robię za baner
12 dni temu

Nie wrzuci, chyba że na Vkontakte

Ddddd
12 dni temu

On krytykuje działania polskojęzycznego rządu, a UE jest popychana przez USA, bo Stanom zależy żeby osłabić gospodarkę europejską. Nie wrzuci bo YouTube usuwa treści, które nie są na rękę rządowi, to amerykańska platforma

adhd
9 dni temu
Reply to  Ddddd

tak tak debilu amerykanom jest potrzebny konflikt na dwa fronty

Z ROKU NA ROK CORAZ GORZEJ
12 dni temu

Na CDA masz cały…

Seb
12 dni temu

Rapery się obsraly do kolegów z redakcji pisza z pomocą hahsha jedziesz grande stajesz się nir wygodny

Sick Rabit
10 dni temu

Uwielbiam kolesia w końcu ktoś naprawdę wyjaśnia tych patoli pozdro Grande

BUG
12 dni temu

CHWALA PANU AMEN

Cham Burgier
11 dni temu

Propsy Bro

RUSSIA
12 dni temu

ALE MY TO WIEMY ŻE TO WSZYSTKO TO FIKCJA LITERACKA WYPOZYCZONE SAMOCHODY DO KLIPÓW ATRAPY PISTOLETÓW NA KULKI ORAZ MAKA ZIEMNIACZANA ZAMIAST KOKAINY NA STOLE ALE JUŻ WYPIER DALAJ AHHAHAHAHHA

YO..
12 dni temu

11:47 29

Opublikowany 14 godzin temu 4 sierpnia 2022Przez Maxymilian Hozer

Roland z kolczugo
12 dni temu

Nacpolem się Cherom a wy co dalej pudalskie kolorowe pastylki??? South Central Cartel

DrKODBOZYRAK
12 dni temu

Lil Uzi ale ja z nimi c’palem se to wiem ze to prawda

Zawijajcie się
12 dni temu

Wyciskają chłopa dalej xDDDDDDD

Sokół
12 dni temu

Jak cytrynę

Grubsoon!!# UE
11 dni temu

Kim jest i skąd wziął się ten „wyjaśniacz”
Mamejo! To jest właśnie takie środowisko, którego nie jesteś w stanie zrozumieć!

Rap Defender
8 dni temu

No to jesteś zwykłą fają S*aj Konekszjon bo zdradzasz ziomków, którzy Ci dawali zlecenia, zachowujesz się jak zwykła pała skoro zlecili ci to w zaufaniu. To po pierwsze. Po drugie, ktoś słusznie zauważył, że jesteś niespełnionym raperem, ja uważam tak samo. Masz frustrację z tego powodu, dlatego by sobie ulżyć pr#ypierda*asz si€ do tych, którym się udało i zachowujesz się jak byś amerykę odkrył, mówiąc, że w rapie jest populizm etc. Przecież to k#wa wiadomo od 20 lat a ty pie#*olisz o tym jak byś miał nas za debili. Wszyscy ludzie są czasem hipokrytami, mie tylko raperzy. Nie myli się tylko ten co nic nie robi. Znalazłeś sobie po prostu sposób na zarobek i kontent. Jesteś jak wsza, która żeruje na żywicelu. Rapujesz chu#*wo. Nie rapujesz fajnie, tak jak ci się wydaje. Po prostu spi%dal@j.

Rafalala
12 dni temu

Był u mnie w wannie

Tech9ine
12 dni temu
Reply to  Rafalala

Kacper hta napewno

Maciej G.
12 dni temu

Grande Zwieracze o seksie z Rafalalą. „To jedno wielkie oszustwo” Kasuje od spustu a nie od penetracji moich zwieraczy dildosem. Przestrzegam napalonych i naiwnych .

Bonzo
12 dni temu

Pod tym komentarzem wrzucać gify! Czas start. Nie wiem ile im zajmie rozwiązanie ale jak to naprawią to już będą wiedzieli jak blokować. Nakur wiać gifami ch uje!

jak
12 dni temu
Reply to  Bonzo

jak

Bonzo
12 dni temu
Reply to  jak

No link wstawiaj. Już działa

Hip hop jest biały
12 dni temu
Reply to  Bonzo

Bałdzo hentnie, ino kak ?

WyznawcaGrande
12 dni temu

Grande to gangster!
Poddusi sentina i reszte tych cw3li paskiem

Hip hop jest biały
12 dni temu
Reply to  WyznawcaGrande

Cfeli karci się tylko nogą, niczym innym. Ewentualnie sprzętem jakimś, np. fikołem. Ale jest wtedy przestrzelony.

Cwe.li karci się w kakaowe oczko zapytaj ojca
12 dni temu

Twój tata jest innego zdania do dziś popuszcza mu zwieracz ,,prrrrrt pttrrttt”

Uległość Genetyczna #pentino #qutasura
12 dni temu

Annale Connection o wannie: „To jedna wielka penetracja odbytu”

Kardynał Bertone
12 dni temu

Grande jesteś w porządku, ale jeżeli chodzi o zrozumienie sytuacji na świecie, to możnaby powiedzieć, że jesteś jaroszem.

odbrip
11 dni temu

Dziwne że wszystko o czym mówi już się realizuje i widać to na każdym kroku. Obudzicie się jak będzie za późno

GlamRak
12 dni temu

przecież to farmazon jest od A do Z – grande kutanga co rzekomo coś komuś pisze, ale nie ma na to żadnych dowodów 😛

Była Quebo Roxi
12 dni temu
Reply to  GlamRak

Jak inżynier komuś zmiksuje kawałek to tez nie ma dowodów, bo nie może ujawnić ścieżek. Tym bardziej ghostwriter, bo ma kary umowne. Nie bez powodu nazywa się to BIZNES MUZYCZNY.

Young Dolph
12 dni temu
Reply to  GlamRak

Pisał, pisał, wystarczy że czasem na lużno lub w kontekście danego odcinka wrzuci kilka swoich wersów od razu widać zacięcie do pisania więc farmazon to na pewno nie jest

Ziominho
12 dni temu

Dla mnie to zwykly farmazon

Była Quebo Roxi
12 dni temu
Reply to  Ziominho

Farmazon xd xd xd Przecież ci raperzy sami mówią o branży to co on. Tylko, ze on się nie piedoli i wymienia ksywy. Wystarczy posłuchać wywiadów z takim kacprem, który w zasadzie chciał robić to samo co on

Uległość Genetyczna #pentino #qutasura
12 dni temu

kapsel gta ponoć zaprosił na płytę og loca

LaCoxe
12 dni temu

Co to og kloc?

Masakra
12 dni temu
Reply to  LaCoxe

Serio jesteś aż takim małolatem, że nie ogarniasz misji z GTA:San Andreas?
O.G. Loc to postać z GTA:S.A. i był on mega kijowym raperem, który m.i. zlecił wykradnięcie zeszytu z tekstami topowej gwiazdy rapu. Po udanej misji nawet w jednej ze stacji radiowych udzielał wywiadu.

Popularne