Sprawdź nas też tutaj

News

Grande Connection ruszył z projektem psychologicznym

„Nie chcę być postrzegany tylko przez pryzmat wyjaśniania tych debili”.

Opublikowany

 

Gdy jako pierwsi pisaliśmy w lutym o Grande, niewiele wcześniej był na etapie pozyskania 1000 subskrypcji na YouTube. Wiele osób już wtedy go kojarzyło, ale nie na taką skalę, jak obecnie. I gdy wróżyliśmy, iż „niewykluczone, że będzie o nim jeszcze kiedyś głośno”, to jednak tempo, w jakim dorzucił dwa zera do wspomnianego wcześniej kafla, jest ewenementem. Dla porównania – kanały Jurasa, Jody i CNE założone niewiele później małą łącznie 5x mniej subów. Grande dokonał tego z zerową rozpoznawalnością. W dodatku będąc cenzurowanym na prawie wszystkich portalach rapowo-muzycznych, w sytuacji gdy raperzy boją się/nie chcą wprost wymieniać jego ksywkę (jedyny wyjątek to Kacper HTA).

Grande zaprezentował w niedzielę nowy kontent, który w skrócie można określić jako motywacyjny. I jak widać ma świadomość, że wcielając się jedynie w rolę krytyka muzycznego, z przekazem mielenia raperów na wióry, nie przebije kolejnej granicy. Pewien etap się zakończył i musi zostać urozmaicony. Wystarczy pobieżnie spojrzeć na jego konto YT, żeby zauważyć, iż aspiracje Grande sięgają znacznie dalej. Najłatwiej byłoby mu to osiągnąć, robiąc odcinki o osobach spoza bańki stricte rapowej. Biorąc na celownik konkretnych medialnych graczy (chociażby pokroju Krzysztofa Stanowskiego, to tylko przykład, choć światopoglądowo różni ich wiele), polityków, czy patoinfluencerów, z którymi potencjalny beef zostałby opisany przez nie muzyczne portale (może tam nie mają aż takich ciągotek do cenzury, iksde). Choć jest to na pewno ryzykowny i śliski temat, gdzie można byłoby się przejechać. W każdym razie, żeby ogarnąć kolejne cele subskrypcyjne, konieczne będzie wyjście do szerszej grupy odbiorców niż słuchacze rapu.

Wracając do sedna – nowy odcinek jest diametralnie inny niż to, z czego kojarzyliście go do tej pory. Nie znajdziecie tam znęcania się nad twórczością reprezentantów naszej sceny. Odświeżony został psychologiczny projekt sprzed dwóch lat. – Nie chcę, żeby ludzie mnie postrzegali tylko przez pryzmat wyjaśniania tych debili – mówi na końcu Grande. A swoją drogą – być może nie macie świadomości, że na Patronie jest założona jego zbiórka. Pojawiały się wcześniej komentarze, że chcielibyście mu wpłacać środki, gdyby była okazja, więc finalnie macie.43 komentarze
43 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Eloszka
1 miesiąc temu

Grande wyruchal wiecej raperow niz Rafalala

żENADA (GIMBAO33)
1 miesiąc temu
Reply to  Eloszka

nie sądze

Odb
1 miesiąc temu
Reply to  Eloszka

Analde Cumnection ruszył z projektem pissingowym
„Nie chcę być postrzegany tylko przez wyruch.anie męskich dup”

Odb
1 miesiąc temu
Reply to  Odb

Podszyw

Odb
1 miesiąc temu
Reply to  Odb

Oba podszywy do kur.wy

Big Krowa
1 miesiąc temu
Reply to  Eloszka

Fajne bzdury w tym artykule. Ten odcinek to jest tylko BONUS, a w odcinku pojawiły się 4 miniaturki z nowego sezonu i sam zapowiedział, że seria rapu w 5 minut będzie kontynuowana.

Get Money Od Starych
1 miesiąc temu
Reply to  Eloszka

i Francuz Mordą

Kozlebro
1 miesiąc temu

Spoko typ , tylko żeby nie wsiąknął w świat w którym usilnie krytykuje

żENADA (GIMBAO33)
1 miesiąc temu
Reply to  Kozlebro

sodówka żeby nie uderzyła chłopakowi

Kapitan Bomba
1 miesiąc temu

Łaska glamrapowiczów na pstrym koniu jezdzi

morbius
1 miesiąc temu
Reply to  Kozlebro

Grande, wiem że to przeczytasz.

Małą łyżeczką pić sukces, lepiej mieć pewien rozgłos i ogólny szacunek niż dać się pochłonąć światowi który krytykujesz.
Szarpanki z życiem przykładem chyba, w sumie przegrał z mainstreamowym internetem bo za często mówił za dużą prawdę ale przynajmniej zszedł ze sceny z tarczą a nie na niej.
Życia na tym nie „wygrał” ale udało mu się odcisnąć jakieś piętno na rzeczywistości. W świecie ulepionym z plastiku i szajsu to już jest właśnie coś. Mały sukces ale swój.

Codeina
1 miesiąc temu

Łoł, Grande multitasker niczym Wieniawa.. ghostwiter, raper, psycholog, coach, pogromca łaków, youtuber, aspirujący dr habilitowany, glamrapowicz. Ok, kibicuję póki ma to jakość. Jak już zacznie hodować jedwabniki to out.

Odpowiadając na tytułowe pytanie Co zrobić w sytuacji bez wyjścia: wyjść z tej sytuacji. Bang!

Sadomason
1 miesiąc temu
Reply to  Codeina

Z tego co mi wiadomo to ghostwriter i pogromca wacków, a reszta to twój ból du..py że ktoś w ciągu życia mógł posiąść wiedzę w różnych dziedzinach, a nie tylko w dukaniu. Beka

Codeina
1 miesiąc temu
Reply to  Sadomason

Weź przeczytaj to co napisałam po raz drugi, może tym razem inaczej to zrozumiesz 🙂

zvv
1 miesiąc temu
Reply to  Codeina

On już dużo wcześniej nagrywał tego typu filmiki przecież

żENADA (GIMBAO33)
1 miesiąc temu

on mi przypomina Gangi

Rafalala
1 miesiąc temu

Haha bez kitu

Kulalas
1 miesiąc temu

Hahahahaha dokładnie, nie wiedziałem, że ktoś jeszcze pamięta GangiegoRadom. Do dzisiaj żałuje, że nie zapisałem filmiku jak sobie gotował i jadł golonkę.

olaf
1 miesiąc temu

Grande connection to jakis nowy burger w McDonaldzie?

żENADA (GIMBAO33)
1 miesiąc temu
Reply to  olaf

to nowy dżonson w kutalandzie

Mefedron z Targówka
1 miesiąc temu
Reply to  olaf

Zabłysnąłeś niczym pet w kałuży…

Była Quebo Roxi
1 miesiąc temu

Propsy dla typa za taki ruch. Chce pozostać niezależnym zamiast robić coś wbrew sobie i nie móc mówić tego co naprawdę myśli. To pokazuje, że nie chce robić z siebie kre.tyna wypuszczając jakieś płytki, breloczki i stringi jak Kacper GTA xD

Była Quebo Roxi
1 miesiąc temu

Bo ostatnio mówili ze pewnie zacznie robić to samo co inni, a wychodzi na to ze ma wyebane na to całe środowisko dukaczy. Może część dzieciaków uchroni się przed tym szambem

Jshshdh
1 miesiąc temu

Kanał CNE :D:D:D jaki cne tam nic nie ma pare wywiadów o starych czasach. Tematy wałkowane od 20 lat. Zero nowości. Dno dna, brakuje tylko wujka z fristajlem

Katolskie Spuściwo
1 miesiąc temu

Wspaniale, polski Jordan Peterson nadszedł. Postawi cały naród na nogi, staniemy się z powrotem imperium, jak za czasów Wielkiej Lechii.

swój chłopak wilku,nie mam zębów kilku
1 miesiąc temu

mordo Lechia BKS zawsze była wielka

żENADA (GIMBAO33)
1 miesiąc temu

GANGI na temat Solar/Białas

/watch?v=zjqWL7EV5aQ

haram masari maham syrami
1 miesiąc temu

ehehheheheeheh ja p ierdole psycholog k urwa…

SEntenCE
1 miesiąc temu

Ehehe jesteś de*bilem.

Jakoś podczas tego filmu powiedział więcej pomocnych rzeczy niż mój psychiatra podczas czterech spotkań

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
1 miesiąc temu

Kiedy kąpiel z Rafalalą?

Kiękię
1 miesiąc temu

Kurde nie wiedziałem ze grandę jest redaktorem na tym zafajdanym portalu 🙂

Sadomason
1 miesiąc temu

Grande pisał już rok temu, że żeby finansować przykładowo projekt z pomaganiem i inne pomysły to trzeba mieć swój produkt – albo reklamować kogoś innego. A że na pewno nie będzie reklamował „smacznej kawusi dla kapusi” i innego dziadostwa, dlatego zrobi coś na czym się zna.

żENADA (GIMBAO33)
1 miesiąc temu

Gender Connection ruszył z projektem wannologicznym

Thebill
1 miesiąc temu

Porady psychologiczne to przydałyby się mendom co słuchają tego kleksa

GdoC
1 miesiąc temu

Grande jedyny raper z jajami. A, że nie jest raperem to wychodzi, że wszyscy raperzy to piczki.

Popularne