Sprawdź nas też tutaj

News

GrubSon wydaje książkę

„Powieść o ciężkiej pracy i muzycznej drodze na szczyt”.

Opublikowany

 

GrubSon

14 listopada ukaże się nowe – książkowe wydawnictwo GrubSona „Na Szczycie”. – Czy można zaplanować swoje życie? Ile tak naprawdę kosztują decyzje które podejmujemy? Jaką cenę mają talent i spełnione marzenia? Jak ważna jest odpowiedzialność za słowa? Czym tak naprawdę jest rodzina? Czy wszystko w dzisiejszych czasach jest na sprzedaż? Jak pogodzić życie w trasie z byciem mężem i ojcem? Co się dzieje, kiedy po pracy trzeba wrócić do domu? Poznajcie GrubSona, chłopaka z Rybnika! – czytamy w opisie książki.

Historia GrubSona zaczęła się pod koniec lat 90-tych. Po nielegalach raper z Rybnika związał się na kilka lat z oficyną MaxFloRec i jej nakładem wydał kilka płyt, które osiągnęły statusy złotych i platynowych. Artysta przeszedł też chorobę nowotworową, a jego numer „Na szczycie” to dziś najpopularniejszy polski kawałek hip-hopowy na Youtube.

To nie jest biografia! To opowieść o ciężkiej pracy i muzycznej drodze na szczyt… oraz wszystkim tym co jest później. Zabawna i inspirująca, choć czasami słodko-gorzka i zmuszająca do refleksji. Dwuliniowa narracja oraz rozmowy z rodziną, bliskimi współpracownikami i artystami. O GrubSonie, jego życiu i decyzjach które podjął. Przede wszystkim jednak o pracy i drodze, którą trzeba pokonać, żeby spełnić marzenia.

Książka liczy 256 stron, a jej cena to 35 zł.

Okładka

Grubson ksiazka

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
cydży

jedynie do podcierania dupy sie nada

Analna Szeptucha

Ja pierdole Jaki szczyt?

Dj Haziel

Szczyt góry.
Wszyscy razem spotkamy sie

Dziwkikokaszmal

One hit wonder . Wyprasuj tą bluze. Wygladasz jak brat blizniak eripe tylko ten bardziej poboRZny elo

Kaczan120

W dzisiejszych czasach byle frajer może napisać książkę a już tym bardziej o swoim wątpliwym sukcesie

ROVER⚡⚡⚡⚡♨ ♨ ♨24

Sprzeda 10 sztuk

remrk

juz jest bescelerem

massivewp

Od początku celem tego kanału jest, aby zapoznać widzów z battle rapem na świecie – głównie tym z Rosji i USA. Jednak na przestrzeni lat istnienia światowych lig powstawało wiele wariacji i odłamów battli (tak jak chociaż ostatnio dodany „battle na komplementy”).

Dzisiaj mam dla was coś specjalnego. Odmianę rosyjskiej ligi VERSUS – BPM.

(BPM – beats per minutes, uderzenia na minutę)

Pojedynki ligi VERSUS BPM charakteryzują się walkami zazwyczaj znanych już battlerów pod bity, często grime’owe. Battle te ze względu na podkład muzyczny przypominają zawody wolnostylowe, ale tutaj również jak i w reszcie battle rapu, skrupulatny tekst jest przygotowany wcześniej, co pozwala na stworzenie kozackiego widowiska i umożliwienie zjawiskowej rywalizacji z żywiołową pętlą w tle, pozwalając na rozmaite popisywanie się wymyślnym flow.

Zobaczcie sami jak robią to Drago i Alphavite!

https://youtu.be/f0y1rHHoQjY

Popularne