Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Gruppo Tredici z ekipą w trapowym cypherze

Posłuchajcie „La Squadra #G13”.

Opublikowany

 

fot. @nghtlou

Gruppo Tredici po raz pierwszy od premiery epki „Progresso” przypomina o sobie w nowym video. Oprócz Weed Carriera i Dennisa w numerze usłyszymy Ganjaziego i Fle9mę.

Cała ekipa jest dobrze znana fanom #G13. Fle9ma pojawił się gościnnie w singlu „Passano Gli Anni”, a Ganjaziego mogliśmy usłyszeć m.in. w „Scusami”. Freestyle szerokiego składu La Squadra powstał na spontanicznym wyjeździe ekipy. Każdy z raperów na szybko przygotował i nagrał zwrotkę, a potem kilka ujęć, które złożyły się na freestyle’owy klip.

W ten listopadowy piątek La Squadra przesyła nam odrobinę wakacyjnego klimatu w spontanicznej formule „otwartego mikrofonu” na którym prezentują się cztery różne style. Teledysk jest już dostępny online.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
SROVID W DUPE JEBANY

Stylowka jak z bazaru,stoisko z kasetami,maj 93

zajebiste wasy… ale broda to jest broda… facet z broda dwie korzysci,lizac cipe dupe czysci !!!

Odb

Pizdi Pizdeci z ekipą w transowym cumshocie

YEBAĆ p0lki

Kobiety mają w dupie jakieś męskie ruchy, przedsiębiorców (przecież kwik był 100 x mniejszy, widzieliście, żeby jakaś kobieta wrzuciła sobie na insta grafikę odnośnie protestu przedsiębiorców? Wyjebane jaja, co tam mnie obchodzi gospodarka, miejsca pracy), samobójstwa mężczyzn, nierówny wiek emerytalny – gdyby mężczyźni zaczęli organizować strajki w tych tematach, to od razu kobiety stanęły by na przeciwko. No bo przecież helloł, weź się w garść, kobiety też się zabijają i w ogóle, nierówny wiek emerytalny jest okej, skończ płakać!
Ale te dzbany i białorycerstwo się nigdy nie nauczy. Będą łazić na te strajki kobiet, a jak kiedyś role się odwrócą, zostaną przez te julki wyśmiani i żadna z nimi nigdzie nie pójdzie strajkować. Pokolenie simpów.

Krzysztof Śmieszek konkubent Biedronia

CI ZE ZDJĘCIA TO SĄ CHULIGANI Z ANTIFY? ŁOWCY NAZIOLI?

A233A2

WYGLAAJA JAK Z JAKIEJS KOMPILACJI WPADEK KURWA
O PAN PAWEL

YEBAĆ p0lki

Młodzi mężczyźni wycofują się ze społeczeństwa, ponieważ jest oczywiste, że nikt ich nie obchodzi
Większość bezdomnych to mężczyźni. Większość zgonów w wyniku samobójstwa to mężczyźni. Młodzi mężczyźni rzadziej kończą studia niż młode kobiety. Młode kobiety zarabiają więcej niż młodzi mężczyźni. Samotne kobiety częściej posiadają mieszkanie niż samotni mężczyźni. Istnieją poważne rozbieżności w wysokości pomocy rządowej dostępnej dla mężczyzn i dla kobiet.
Jednak nigdy nie widziałem kobiet maszerujących, aby położyć kres męskiej bezdomności. Nigdy nie słyszałem reklamy radiowej o zbieraniu pieniędzy na raka prostaty. Nigdy nie widziałem reklamy z pytaniem mężczyzn, czy może czas dać studiom drugą szansę. Dosłownie nikogo nie obchodzi, czy żyjesz, czy umierasz. Nikogo nie obchodzi, czy jesteś wykształcony, czy spełniony. Każdy ma cie w dupie.
Będziesz otwarcie wyśmiewany, lekceważony i poniżany, jeśli nie pasujesz do z góry określonej formy społecznej, która istnieje dla mężczyzn. Bezdomny? Odpieprz się. Mały kutas? Ha ha. Samobójczy? Ew.
Po co zawracać sobie głowę byciem częścią społeczeństwa, które w najlepszym przypadku cię ignoruje, a w najgorszym jest otwarcie wrogo nastawione do ciebie? Widziałem wiele artykułów takich jak ten: „Dlaczego młodzi mężczyźni nie zakładają rodzin tylko wolą grać w gry komputerowe? To musi być spowodowane tym, że przerażają ich wykształcone kobiety”.

YEBAĆ p0lki

Zawsze dochodzą do tych samych, tępych i nielogicznych wniosków, że mężczyźni są po prostu głupi / leniwi / bezużyteczni / uciążliwi w jakiś sposób. Kobiety i tak są lepsze.
Młodzi mężczyźni odpadają, ponieważ są traktowani przez społeczeństwo jak rzeczywiste, dosłowne przedmioty jednorazowego użytku. To jest prawdziwy powód.

i vee

Na zdjęciu wyglądają jak rosyjski disco polowy boys band z kamczatki.

TheBesta

To takie gówno obszczane że nawet nikomu już się nie chce komentować kolejnych wysrywów na tej „scenie”!

Mirek

W dupie byłeś gowno widziales

Popularne