Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Sprawdźcie teledysk Bonsona, Głowy PMM i TKZetora do numeru „Nie moje miejsce” z nadchodzącej płyty Gruz Braders. Premiera albumu 16.11.2018.

Trójka szczecińskich raperów nagrała płytę pełną brudnych i trafnych wersów, w których wyraźnie usłyszymy klimat przesiąkniętych alkoholem chodników. Żaden z nich nie przebiera w słowach, opisując rzeczywistość taką jak widzi. W niektórych numerach rozliczają się oni z otoczeniem i pokazują realia polskich podwórek. W innych przenoszą słuchacza w tryb sytej domówki, z której nikt nie chciałby wyjść.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
tfu

ale gówno fest, weź ty bons już wypierdalaj nudziarzu

Analne Podszepty

Byłem ostatnio w Szczecinie na melanżu. Wracam od koleżanki po upojnej nocy, zajebiste uczucie spuścić z kija i na kacu sobie jeszcze poruchać. Idę zadowolony, palę fajkę i pije kawę z Costą Coffee aż nagle poczułem obrzydliwy smród gówna i wymiocin. Ale to taki meega obrzydliwy smród. Odwracam się a tu jakiś brudny, oszczany menel podbija i prosi o 3zl na piwo. Zaczął coś pierdolić że jego idole nie żyją, że on postanawia umrzeć, że jakieś osiedla wciąż w niego wierzą. Dałem temu śmieciowi jebane 3zl bo już nie mogłem znieść tego smrodu i jego pierdolenia, po czym ulotnilem się jak najszybciej. Teraz czytając ten artykuł i widząc to zdjęcie już wiem, że tym jebanym brudnym menelem był Bonson. Beka!

kiki

Aż smiechłem, rozjebane mordini ^^ 😀

Twój Starry Potter

Jebany Boncwel i pierdolona truskuloza. Damian czemu tak się zmarnowałeś na tej chujni, w newschoolu ładnie napierdalałeś, a teraz stałeś nudnym dziadem stykającym się końcówami z tą kurwą laikiem.

Jasiu

Stare chłopy a nagrywają kawałki jak nastolatki, które jeszcze nie znają życia

hujkea✉  ン✌

ASŁUCHALNE

Fifarafa

Chujnia

cydży

Gruz to macie w glowach zamiast mozgu wy zatęchle truskojady.

MIRAS X

Jeśli uważasz że warto podać dalej zrób to proszę https://www.youtube.com/watch?v=T2JAgqYns6Y MY TWOJE DZIECI projekt 142

Popularne