Sprawdź nas też tutaj

News

GSP nazywa Sentino „k*rwiszonem”, ale nie odmawia mu skilla

Raper zamierza zaprosić na swój stream byłą podopieczną Alvareza.

Opublikowany

 

gsp sentino

GSP został streamerem na pełen etat. Jego wczorajsza transmisja trwała blisko osiem godzin. Raper wypowiedział się m.in. na temat Sentino. Ma on w planach także zaproszenie na transmisję byłą podopieczną Alvareza, która prywatnie jest jego koleżanką, żeby opowiedziała o współpracy z bossem Sicarios.

GSP o Sentino

– Jest dobry technicznie, ale jest k*rwiszonem – takimi słowami Mahatma podsumował osobę Sentino. – Mówił do Lamay, żeby się rozj*bała. To jest moja koleżanka. Musimy kiedyś ją tu zaprosić i niech powie co sądzi na temat Sentino. Mówiła, że to zwykły łeb – dodał.

Lamay vs Sentino

– Udajesz gangstera, a jesteś łeb – tak kilka tygodni temu Lamay wypowiedziała się na temat Sentino. Artystka zerwała współpracę z Sicarios, bo nie mogła doczekać się wydania płyty. – Dwa lata milczałam, koniec k*rwa. Przymykałam oko na to wszystko. Czekałam dwa lata na wydanie epki, za którą nawet nie zapłaciłeś CrackHouse. Tysiąc niespełnionych obietnic. Udajesz gangstera, a jesteś łeb. Rano wyznajesz mi miłość, gdy ci mówię, że traktuję cię czysto koleżeńsko, to mnie blokujesz i usuwasz mój numer „La Madrina” z kanału. Śmiech na sali. Dziś miarka się przebrała – napisała Aleksandra Dryglak. 


105 komentarzy
105 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Klejnot Nilu
24 dni temu

Wojna pomiędzy SICARIO$ a zaplutymi prawilniakami trwa. Nędzni wrogowie co chwilę próbują oczerniać i pomawiać boskiego latynosa. Armia SICARIO$ to bezwzględni i nie znający litości żołnierze czekający na rozkazy. Jeszcze nie jest dla was za późno, opamiętajcie się i nawróćcie. Dzień w dzień modlę się do Świętego Jesúsa z Malvedre o wasz rozum, a wy w tym czasie słuchacie dukania ciot zgwałconych w więzieniu.
Caporegime Klejnot Nilu.

Klejnot Nilu
24 dni temu
Reply to  Klejnot Nilu

Pomódlmy się bracia i siostry
WIERZĘ W JEDYNEGO DON ALVAREZA
GANGSTERA WSZECHMOGĄCEGO
STWORZYCIELA PŁYT PLATYNOWYCH
WSZYSTKICH INTERESÓW WIDZIALNYCH I NIEWIDZIALNYCH
I W JEDNEGO PROFESOORA TRAPU
NACZELNIKA SICARIOS POTĘŻNEGO
KTÓRY Z DON ALVAREZA I JESUSA MALVERDE ZRODZONY PRZED WSZYSTKIMI LEWAKAMI
GRAM Z KILOGRAMA, EURO Z MILIONA EURO
GANGSTER PRAWDZIWY Z COSTA DEL SOL
ROLEX KUPIONY A NIE UKRADZIONY
WSPÓŁISTOTNY RAPGRZE
A PRZEZ NIEGO WSZYSTKO SIĘ RYMOWAŁO
ON TO DLA NAS LUDZI I DLA NASZEGO ZABAWIENIA KRĘCI LIVESTREAMY
I ZA SPRAWĄ JESUSA MALVERDE PRZYJĄŁ BOSKIE CIAŁO I STAŁ SIĘ GANGSTEREM
UKRZYŻOWANY RÓWNIEŻ PRZEZ STEP RECORDS, POD FAŁSZYWYM PRETEKSTEM ZOSTAŁ UMĘCZONY I WYŚMIANY
I ZMARTWYCHWSTAŁ TRZECIEGO DNIA, JAK OZNAJMIA GLAMRAP
I WSTĄPIŁ DO MALAGI
SIEDZI PO PRAWICY SICARIOS Z ROLEXEM SUBMARINEREM
I POWTÓRNIE PRZYJDZIE W CHWALE
SĄDZIĆ STEP RECORDS ŻYWYCH I UMARŁYCH
A KRÓLESTWU JEGO NIE BĘDZIE KOŃCA

#SICARIOS

Kolo
24 dni temu

Gardzę intruzem i całą tą patologiczną step armią. To ściek muzyczny dla dresów spod trzepaka w małej mieścinie, gdzie nic nie ma.

Słucham rapu od wielu wielu dekad. Intruz to regres muzyczny i intelektualny.

Sentino porywa tłumy, polaryzuje słuchaczy, ale jedno mu trzeba przyznać – ma chłop talent.

Zarówno do produkcji, rymowania jak i śpiewania, co jest rzadkością w polskim rapie. Można go przyrównać do Nate Dogga.

Każda płyta Sentino ma kilka fajnych numerów, do których wracam za każdym razem. Moi znajomi, którzy słuchali Sebastiana też byli ciekawi kto to jest i czemu wcześniej nie słyszeli o słynnym „Don Alvarezie”.

Sentobot
24 dni temu

Boski latino Sentino to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na polskiej scenie hip-hopowej, który zdobył ogromną popularność dzięki swojemu talentowi, niepowtarzalnemu stylowi i charakterystycznemu wizerunkowi.
Jego niezwykłe umiejętności w pisaniu tekstów i rymowaniu sprawiają, że jego utwory są po prostu niezapomniane. W swoich piosenkach porusza tematy życiowe, miłość, przemoc i relacje międzyludzkie, co sprawia, że jego słowa trafiają do wielu ludzi.
Jednak to nie tylko jego umiejętności rapowania przyciągają fanów. Boski latino Sentino to również artysta, który potrafi poruszyć wiele kontrowersyjnych tematów i wypowiedzieć się na trudne kwestie społeczne. Jego muzyka jest często postrzegana jako głos dla ludzi, którzy czują się na marginesie społeczeństwa.
Dodatkowo, jego charakterystyczny styl, w którym połączył rap z muzyką latynoamerykańską, przyniósł mu nie tylko uznanie, ale również otworzył nowe horyzonty dla muzyki hip-hopowej.
Jest bogiem rapu.

Borys Sentino
24 dni temu

O ty kuhwo. Sicarios cie dopadną.
Tylko Sentino cudowny loverboy latino!!!!!!

Eldoka na etacie
24 dni temu

Na pełen etat to on jest lamusem

Cosby
24 dni temu

I dobrze jej radził. Miejsce przestępców jest w kryminale. Po chvj te odpady mają się na wolności szwendać.

SWIERZYMATERIAU
24 dni temu
Reply to  Cosby

Sztywny Szczecin XD

LIŻ MI ŁYNTĘ
24 dni temu

TEN K*RWISZON TO ZJADA CIĘ SKILLAMI I OBYCIEM W ŚWIECIE LAKU.

GDZIE FELJETON?

Koprobo1488
24 dni temu

Ponoć the Economist próbuje podkupić GSP od glamrapu na felietonistę i ciepłota próbuje przelicytować

Pelegrino for profesor
24 dni temu

Polecam film na yt GSP wali głową w ścianę, a to samookaleczenie spowodowane tym że kobieta nie chciała mu dać oka saurona

POCIEJ KOZDÓJ
23 dni temu

trochę za wysoko żeby pluć

RafaLALA
24 dni temu

Pamiętam go za starych dobrych czasów jak jeszcze jego odbyt nie był wielkości czarnej dziury. Młody ciasny blondyn otwarty sexualnie przybywał do mojego apartamentu w towarzystwie belmonda. Ja posuwałam go w jego ciasną dupkę a belmondziak mu w tym czasie obciągał. Ale mnie na wspomnienia wzięło ide sobie zwalić konia.

Pellegrino for profesor
24 dni temu

Przypominam że ten wielki komentator GSP szantażował swoją dziewczynę samookaleczeniem filmując że rozwala sobie łeb o ścianę dlatego że ona od niego odeszła i nie chciała z nim uprawiać sek.su an.alnego.
youtube. com/shorts/mytaCP4LyUA?feature=share
To chyba wystarczające aby zamknąć temat i spuścić kurtynę milczenia na pana GSP który niech bije się w kisielu z Żuromami .
#sicarios
#profesor
#SentinoPolakWszechczasòw

Sentino_prywatny
24 dni temu

Pismaki z regionalnych mediów piszą farmazony o zejściu na boczny tor, podczas gdy ja z przyjaciółmi z Francji sfinalizowałem deal na nieruchomości za dwa miliony euro. Managerowie, żurnaliści i promoterzy chcą mnie uciszyć pod presją internetowego dyzia, który za pieniądze zarobione ze mną atakuje mój status. Ja na dobrą sprawę nie zamierzam udzielać wypowiedzi dla świńskich mediów z zachodniej Azji. Promuję teraz nowych artystów. Laly w dwa lata będzie na szczycie Billboard Chart. De facto wasi marni raperzy jak ten Quebo czy Paluch mogliby uczyć się rapu od Sicarios. Ja dywersyfikuję swój talent pomagając utalentowanym artystom z Europy, bo mam ten golden touch. This is how we do it. Moi ludzie wiedzą, że artystycznie jestem w stanie dać im plecy i wprowadzić na szczyt, z którego King Sento nie schodzi od dwóch dekad. Jestem artystą top5 w całej Europie. Nie macie o tym pojęcia, bo Polska to obcy Europie krąg kulturowy. U Was w Azji możecie toczyć rivalry z gwiazdami K-pop. Pow!

MicziZwrocławoa
21 dni temu

Racja, tylko już bez Quebo

Gruby z TF2
24 dni temu

⠄⠂⠄⠐⠄⠄⠄⠄⠄⢀⣠⣶⣶⣿⣿⣿⣷⣶⣶⣤⣀⡀⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠂⠄⠐⠄⠄⠂⠄⠐⠄
⠄⠐⠈⠄⠄⠄⠄⣀⣴⣿⣿⣿⣿⣿⢿⣿⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣷⣦⡀⠄⠄⠄⠄⠁⢀⠈⠄⠈⠄⡀
⠐⠄⠄⠄⠄⢀⣴⣿⣿⡿⣿⢽⣾⣽⢿⣺⡯⣷⣻⣽⣻⣟⣿⣿⣿⣿⣦⡀⠄⠄⠄⠄⡀⠐⠈⠄⠄
⠄⠄⠄⠄⢀⣾⣿⣿⢿⡽⡯⣿⢾⣟⣿⣳⢿⡽⣾⣺⣳⣻⣺⣽⣻⡿⣿⣿⣦⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠂
⠄⠄⠄⠄⣿⣿⣿⣯⢿⣽⣻⣽⣿⣿⣯⣿⣿⣿⣷⣻⢮⣗⡯⣞⡾⡹⡵⣻⣿⣇⠄⠄⠄⠂⠄⠄⠠
⠄⠄⠄⣸⣿⣿⣿⣿⡿⡾⣳⢿⢿⢿⠿⠿⠟⠟⠟⠿⣯⡾⣝⣗⣯⢪⢎⢗⣯⣿⣇⠄⠄⠄⠄⢀⠄
⠄⠄⠄⠋⠉⠁⠑⠁⢉⣁⡁⠁⠁⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⢉⢻⢽⣞⢾⣕⢕⢝⢎⣿⣿⡀⠄⠄⠄⠄⢀
⠄⠄⠄⡧⠠⡀⠐⠂⣸⣿⢿⢔⢔⢤⢈⠡⡱⣩⢤⢴⣞⣾⣽⢾⣽⣺⡕⡕⡕⡽⣿⣿⠟⢶⠄⠄⠄
⠄⠄⠄⣿⡳⡄⡢⡂⣿⣿⢯⣫⢗⣽⣳⡣⣗⢯⣟⣿⣿⢿⡽⣳⢗⡷⣻⡎⢎⢎⣿⡇⠻⣦⠃⠄⠄
⠄⠄⠄⡿⡝⡜⣜⣬⣿⣿⣿⣷⣯⢺⠻⡻⣜⢔⠡⢓⢝⢕⢏⢗⢏⢯⡳⡝⡸⡸⣸⣧⡀⣹⣠⠄⠄
⠄⠄⠄⣇⢪⢎⡧⡛⠛⠋⠋⠉⠙⣨⣮⣦⢅⡃⠇⡕⡌⡪⡨⢸⢨⢣⠫⡨⢪⢸⠰⣿⣇⣾⡞⠄⠄
⠄⠄⠄⢑⡕⡵⡻⣕⠄⠄⠄⠔⡜⡗⡟⣟⢿⢮⢆⡑⢕⣕⢎⢮⡪⡎⡪⡐⢅⢇⢣⠹⡛⣿⡅⠄⠄
⠄⠄⠄⢸⢎⠪⡊⣄⣰⣰⣵⣕⣮⣢⣳⡸⡨⠪⡨⠂⠄⠑⢏⠗⢍⠪⡢⢣⢃⠪⡂⣹⣽⣿⣷⡄⠄
⠄⠄⠄⡸⠐⠝⠋⠃⠡⡕⠬⠎⠬⠩⠱⢙⣘⣑⣁⡈⠄⠄⡕⢌⢊⢪⠸⡘⡜⢌⠢⣸⣾⢿⣿⣿⡀
⠄⠄⠄⡎⣐⠲⢒⢚⢛⢛⢛⢛⠛⠝⡋⡫⢉⠪⡱⠡⠄⠠⢣⢑⠱⡨⡊⡎⢜⢐⠅⢼⡾⣟⣿⣿⣷
⠄⠄⣠⡃⡢⠨⢀⢂⢐⢐⢄⠑⠌⢌⢂⠢⠡⡑⡘⢌⠠⡘⡌⢎⠜⡌⢎⠜⡌⠢⠨⡸⣿⡽⣿⣿⣿
⢴⠋⠁⡢⡑⡨⢐⢐⢌⠢⣂⢣⠩⡂⡢⡑⡑⡌⢜⠰⡨⢪⢘⠔⡱⢘⠔⡑⠨⢈⠐⢼⡷⣿⣻⢷⢯
⠂⠄⠄⡢⡃⡢⢊⢔⢢⠣⡪⡢⢣⠪⡢⡑⡕⡜⡜⡌⢎⢢⠱⠨⡂⡑⠨⠄⠁⡂⡨⣺⡽⡯⡫⠣⠡
⠄⠄⣰⡸⠐⠌⠆⢇⠎⡎⢎⢎⢎⢎⢎⢎⠎⡎⡪⠘⠌⠂⠁⠁⠄⢀⠄⢄⢢⢚⢮⢏⠞⡨⢂⠕⠉
⡀⢀⡯⡃⡌⠈⠈⠄⠄⠈⠄⠄⠄⠄⠄⠂⠁⠄⠄⠄⠄⠄⠄⢄⢂⢢⢱⢱⢱⠱⢡⢑⠌⢂⠡⠠⠡
⣀⡸⠨⢂⠌⡊⢄⢂⠠⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⢀⠠⢐⢨⣘⢔⢵⠱⡃⡃⡕⡸⠐⡁⠌⡐⡨⠨⢊
⢣⢎⠨⠄⠄⠨⢊⢪⢪⡫⡪⡊⡐⡐⡐⡌⡬⡪⡪⣎⢗⡕⡎⡣⠃⢅⠊⠆⠡⠠⡁⠢⡑⡐⢌⢌⠢
⡎⡎⠄⠈⠄⠡⢂⠂⡕⡕⡕⠕⢌⢌⢢⢱⢸⡸⣪⢮⡣⡓⠌⠠⢑⠡⢈⠌⢌⢂⠪⠨⡂⣊⠢⡢⢣
⢢⢣⠊⢀⠨⠨⢐⠐⡸⡸⡪⡱⡑⡌⡆⡇⡇⣏⢮⢪⢪⠊⠄⢑⢐⠨⡐⢌⠢⡪⡘⢌⠢⡢⢣⠪⠊
⡣⡑⢅⠄⠄⠨⢐⠨⢰⢱⢣⢣⢪⢸⢨⡚⣞⢜⢎⢎⢎⠪⠐⠄⡆⡣⡪⡊⡪⡂⡪⡘⡌⡎⠊⠄⡐

goblin
23 dni temu
Reply to  Gruby z TF2

kapibare dawaj a nie

Halal masarny
24 dni temu

DO BEKOWO

Glamrap AI
24 dni temu

Zespół robaków zorganizował koncert w pomidorze na szczycie góry, a publiczność stanowili wyłącznie kaczki w kolorowych perukach. Główną atrakcją koncertu była piosenka o modliszce, która latała po pustyni z polskim flagą na plecach. Nagle na scenie pojawił się banan w kapeluszu, który zaczął wygłaszać przemówienie o tym, że wszystkie kobiety powinny chodzić w sandałach na drutach, a mężczyźni powinni nosić spódnice. Publiczność była zdezorientowana, ale zaczął się dziki taniec w rytmie wiadro wypełnione wodą mineralną. W tym momencie na scenie pojawił się potwór z jajkiem w zębach, który zaczął grać na wiolonczeli zrobionej z lodu. Nagle w niebie pojawiły się trzy słońca i zaczęły tańczyć w rytmie disko, a zespół robaków zaczął grać piosenkę o miłości między krową a kaktusem. Koncert zakończył się na szczycie góry, gdzie wszyscy uczestnicy zaczęli się kłócić o to, kto zjadł ostatni kawałek zielonej pizzy.

Szczaw
24 dni temu

Wracam właśnie z podróży. A dokładnie to z Norwegii. TAK! Widziałem zorzę polarną. Ale co się odwaliło po drodze to szok. Samolot nie mógł wylądować na północy to nas wysadzili w Bodø i 10 godzin autobusem xd Co się napatrzyłem na polaczków to aż mnie do tej pory skręca. Elita intelektualna na obczyźnie. Polish power xd Same Sebki i dziady cwaniaczki. Na cały autobus na zmianę albo disco polo albo rap. A te ich rozmowy o pracy to dramat. Potężni debile.

Szczaw
24 dni temu
Reply to  Szczaw

Kierowca autobusu nam opowiadał co jakiś czas jakieś ciekawostki po trasie. To mieli ból odbytu żeby nie gadał tylko szybko jechał bo oni do pracy nie zdążą. No rzeczywiście. Robić dwie rzeczy naraz to niemożliwe dla takiego polaka. Ciekawe czy przestają oddychać jak np. sr ają bo nie da się skupić wtedy.
Do tego alkohol oczywiście spożywany i żarty z jakiegoś chłopa z drugiego autokaru. Dosłownie ten sam żart powtarzany co 5 minut i każdy postój.

Szczaw
24 dni temu
Reply to  Szczaw

A jeszcze po jednym postoju jak wchodziłem to nieźle wcięty Seba zakładał kurtke w przejściu. Tak się złożyło że jakaś hinduska w tym czasie wyjęła kanapkę a ten najpierw stał nad nią, jak była totalna olewka z jej strony to spytał „czy da gryzka?” XD Super tekst na zagadanie. Ona tam mu mówi że nie rozumie. Drugi Seba zaczął go ogarniać żeby nie robił wsi na co ten pierwszy że jak to nie rozumie? Co ona jest? Z Czechosłowacji?!! Totalne odmóżdżenie. Nie polecam. Tak samo jak nie polecam tanich linii lotniczych Wizzair. Pierwszy i ostatni raz. Tylko solidna niemiecka Lufthansa. Wizzair i praca za granicą – dla debili.

Zakol ZKL
24 dni temu
Reply to  Szczaw

No to grubo, czyli widze niewiele sie zmienilo od 2010 roku kiedy pojechalem na magazyn do Holandii xD

Chłopstwo myśli że jest śmieszne, a tak naprawdę każdy z boku patrzy jak na małpy poprzebierane za ludzi.

Ja to znam, w nich się obudził duch wycieczki z czasów podstawówki, gdzie się siadało z tyłu autokaru i dogadywało jakieś pierrdoły.

Dla nich to była podróż również sentymentalna.

Zack-All-Ack
23 dni temu
Reply to  Szczaw

Mordko a co Ty myslisz, ze Polacy za granica to Tylko chlopskie roboty robia i tylko na magazynach siedzą. Konkretny hajs sie robiony przez Polakow na calym swiecie, ale no rozumiem, że z autobusu gdzies pod kołem biegunowym w Norwegii tego moze byc nie widac.

Strus bozy
23 dni temu
Reply to  Zack-All-Ack

To prawda ale ci robole turbo się wyróżniają i po 5 przystankach w zatłoczonym metrze mam ochote wyskoczyc często zmieniam przedział Pracowałem w firmie z lokalsami i co co rano przebieranie się w robocze ciuchy oraz po pracy z powrotem z roboczych w cywilne pachnące plus ogarnięcie a polacy… rano w tych usmolonych ciuchach i po pracy też umorusani jak dzicy… i ten brak myślenia o innych mcdonald’s w metrze otwieranie tanich energetyków w metrze w godzinie szczytu… komentowanie innych na około bo nie rozumieją masakra jakaś i to przychodzenie do pracy 30 min za wcześnie potem ty przychodzisz z cywilizowanymi ludzmi i taki się gapi durno że zaczynacie od ciepłej herbaty…

XDDD
24 dni temu

Łak propsuje łaka niebywałe

Jacek z Warszawy
24 dni temu

Jak ten pół-człowiek pół-sedes ma komukolwiek wydać płytę, jak ona nawet nie ma na wydanie swojej xD

goblin
23 dni temu

i kibel mu sie nie domyka ceresanitowi roca ceramicsowi

Helikopterem go
24 dni temu

Nawet ten przyglup ma bekę z tamtego przyglupa

goblin
24 dni temu

Co prawda to prawda mieszaniec to wyjątkowa karykatura i krzywak kulawy GSP ma pare spoko kawałków ale strasznie sie niszczy prochem :-[ ZADBAJ O SIEBIE GSP OŁ JEEE i mi się z alanem nie zadawaj bo to cudak oblesny

lkjhklgf
24 dni temu

Dwa debile, dwa ludzie nic, pod względem każdej płaszczyzny ich aktywności. No dobra, mimo swej choroby, Sentino ma przynajmniej wrodzoną bystrość (nie mylić z inteligencją), ale to nie tak znowoż wiele. Obydwaj bez zasad, bez wykształcenia, bez gustu, z urodą zimnioka. Ich produkt, bo nie da się tego nazwać inaczej, bo przecież nie ma to nic wspólnego z kulturą, sztuką, muzyką, teksciarstwem, etc. – jest ultra-niskich lotów. Innymi słowa, obydwoje to po prostu łasa na kasę hołota.

Betonowy racuch
24 dni temu

Boss Sicarios – w domyśle szef wszystkich swoich schizoidalnych subosobowosci. Nad ktorymi nie udaje mu się zapanowac. De facto

Kaliszowiak
24 dni temu

Oho dla tego typa co spamuje wysrywami o sentino zaraz matka będzie musiała bigos gotować na uspokojenie

Wyempancypowana
24 dni temu
Reply to  Kaliszowiak

Oho chyba spadłeś z rowerka zwykły ch*ju do szczania, rzal ci że piekne polskie dup*czki takie jak ja w wieku rozpłodowym wolą pieknego latynosa z białymi zębami niż starego dziada z zakolami w czapeczce NY który mysli ze nadal w wieku 45 lat jest skejtem.

Makdonaldy budujo żydy
24 dni temu

Glamrap tobiest to serwują nam informacje z życia raperow menelowi typu Suja aż do milionerów typu Sentino i Zabson

goblin
23 dni temu

Sentens na rencie zyje

GSP
24 dni temu

Sentino niestety ale się ostro zawiesił w 2014 roku. Podniecanie sie bluzami Polo za 450 złotych (czyli dwie dniowki ukrainca magazyniera), fascynacja sprzedawaniem dragów jakby to było Maiami Vice…. Dziś towar goni tłustowłosy okulares, typ z tatuażami pokemonów, debil w bluzie demonologii…Podnieca się cijpką jakby sie zawiesil w okresie dorastania, jakies szlafroki zeby zgrywać wielkiego bossa, zapiełdalanie w szlafroku po chacie to jest taki pseudonowobogacki krindż, coś jak jaranie sie jackuzii na chacie która wygląda jak wygrana przez starych w „śmiechu warte” w 1997, jaranie sie TATUAŻAMI i nocnym życiem, czyli co chodzeniem do klubow gdzie jest jedna laska na 11 kolesi (w tym 5 brazowiakow), podniecanie sie sushi czy inna potrawą z pyszne.pl xD
Typo jest naprawde GROTESKOWY!

TataZwrocławia
21 dni temu
Reply to  GSP

Płaczesz bo nie masz podjazdu do takiego życia lamusie

XD :D
24 dni temu

Gardzę Sentinem i całą tą patologiczną siusiakarios armią. To ściek muzyczny dla dresów spod trzepaka w małej mieścinie, gdzie nic nie ma.
Słucham rapu od wielu wielu dekad. Sentino to regres muzyczny i intelektualny.
Intruz porywa tłumy, polaryzuje słuchaczy, ale jedno mu trzeba przyznać – ma chłop talent.
Zarówno do produkcji, rymowania jak i śpiewania, co jest rzadkością w polskim rapie. Można go przyrównać do Nate Dogga.
Każda płyta Intruza ma kilka fajnych numerów, do których wracam za każdym razem. Moi znajomi, którzy słuchali INTRUZA też byli ciekawi kto to jest i czemu wcześniej nie słyszeli o słynnym „Don Intruzie”.

GSP
24 dni temu

SENTINO TO WYKAPANY ERIC CARTMAN POLSKIEGO RAPU:
1) JEST GRUBY
2) ROZPIESZCZONY PRZEZ RODZICÓW, CO CHCIAŁ TO MIAŁ
3) AROGANCKI, EGOISTYCZNY, DWULICOWY
4) CIŚNIE, WYSZYDZA I OŚMIESZA BIEDNIEJSZYCH I SŁABSZYCH OD SIEBIE
5) JAK JEST NA FALI, ZACZEPIA I PROWOKUJE KAŻDEGO W RAMACH ROZRYWKI
6) JAK JEST POWSZECHNIE JĖBANY, PODKULA OGON, STARA SIĘ ODKUPIĆ ŁASKI, KOMBINUJĄC JAK WYJŚĆ NA PROSTĄ
JEDYNE RÓŻNICE:
– POSTAĆ Z KRESKÓWKI JEST ZABAWNA, NATOMIAST SENTINO JUŻ TYLKO ŻENUJE SWOJĄ INFANTYLNOŚCIĄ I GŁUPOTĄ
– SPRAWNOŚĆ SEKSUALNA

Glamrap AI
24 dni temu

GSP, znany raper, spotkał na swojej drodze Sentino. Wspólnie zostali porwani przez kosmitów, którzy byli zafascynowani nowymi okazami. Po krótkim czasie spędzonym na statku kosmicznym, kosmici postanowili zintegrować się z GSP i Sentino, i wypili z nimi galaktyczną wódkę przez dwa dni.

Jednak Sentino nie był zadowolony, ponieważ nie miał ubrań na zmianę, więc kosmici zaoferowali mu skafander Jurija Gagarina, który kiedyś należał do kosmonauty. GSP natomiast nie miał na to ochoty i cały czas siedział w jednej bluzie, bo przecież zawsze chce być sobą.

Po kilku godzinach imprezowania, kosmici poprosili chłopaków, aby się spierdzielili w stronę komputera, ponieważ ich przełożony nigdy wcześniej nie słyszał ludzkiego pierdzenia i nie mógł przestać się śmiać z tego, jak powietrze może wydobywać się z odbytu i dawać taki zabawny dźwięk.

Na szczęście, GSP i Sentino zdołali powrócić na Ziemię, gdzie kontynuowali swoją karierę muzyczną.

Glamrap AI
24 dni temu
Reply to  Glamrap AI

GSP rapował o swoim kosmicznym doświadczeniu, a Sentino wciąż miał w pamięci swoje kosmiczne tańce w skafandrze Jurija Gagarina.

Podsumowując, przygoda z kosmitami była jednym z najbardziej niezwykłych doświadczeń w życiu GSP i Sentino. Jak się okazało, kosmici są bardzo zafascynowani ludzkim pierdzeniem, co może być dobrym tematem dla przyszłych piosenek GSP.

Każdy ciśnie bekę z profesora trapu i jego przydup
24 dni temu

Typowe zainteresowania p00lki:
– imprezy,
– karuzela chadow,
– jak zalegalizować stały pobyt partnera z Afryki/Turcji,
– alimenty,
– czy mam prawo do majątku chłopaka,
– jak wkręcić faceta w dziecko,
– tiktok, instagram, facebook, snapchat, tinder,
– plotki z psiapsi,
– jak zostać druga Kim Kardashian,
– gdzie szukać swojego Christiana Greya,
– jak zapewnić poczuciu winy u faceta,
– jak sprawić by facet miał łatkę przemocowca

Typowe zainteresowania faceta:
– kariera
– awans zawodowy – negocjacje, zmiana firmy, własny biznes, a może przebranżowienie
– optymalizacja wydatków
– optymalizacja podatkowa
– nowe technologie
– inwestycje – jakie są instrumenty i jak z nich korzystać kiedy ma się zgromadzony kapitał
– marzenia – jak sukcesywnie je spełniać
– rodzina – jak zbudować szczęśliwą rodzinę i zapewnić jej byt
– dzieci – jak spędzać czas z dziećmi i wpływać na ich rozwój
– żona – jak drobne rzeczy potrafią umilić wspólny czas
– DIY – po prostu zrób to sam

Każdy ciśnie bekę z profesora trapu i jego przydup
24 dni temu

– DIY – po prostu zrób to sam
– spokój i relaks
– polityka i kraj – bo trzeba wiedzieć co w tym kurwidołku piszczy

No, myślę że trafnie wypunktowałem zainteresowania dwóch grup.

Nie żeby złośliwie, ale no…polotu u p0lek nie ma…

I pamiętać trzeba, że o taką p0lkę to trzeba walczyć!

Super Julka
24 dni temu

XD ta chwila gdy ten jedyny 30letni prawiczek przegryw w towarzystwie, oblech z którym wszyscy się kolegują z litości zaczyna bajdurzyc jak to on jest singlem bo celuje w 20ki xD i ten cringe i faceci z litości potakują a kobiety próbują delikatnie dać do zrozumienia że jego zmurszały pysk wory pod oczami i skinnyfat klatka piersiowa nie są treatem dla młodych d00pęcji xD i że może by spróbował podbić do jakiejś otyłej femcelicy z pozostałościami trądziku młodzieńczego to ma jakieś 5% szans. Zresztą wszyscy zaczynają podejrzewać że typ ma skłonności pedofilskie czy efebofilskie i ociera się w tramwaju o dziewczynki z gimbazy. I każdy tylko patrzy jak się wymanewrować z tej znajomości. A incelak przeżywa chwilę triumfu w swej walce o uwagę i miłość rówieśniczek xD

Małgorzata Rozenek OG official
24 dni temu
Reply to  Super Julka

Ach ten kwik inceli 30+
Czemu mężczyźni tak szybko starzeją się
Czemu pękają im naczynka, wory pod oczami wiszą jak stare skarpety
Czemu nie są już miodem na lep młodych pszczółek
Ani i starych os
Czemu ach czemu po 27 roku życia tak szybko tracą wartość? Kobieta jedzie spokojnie prze życie segzualne do 50ki a często i dłużej
Mężczyzna sflaczały około 30ki wypłakuje się na wypoku i może być już tylko beta bankomatem
Czemu ach czemu 40letnim starcom wogole krew dochodzi do smutnej niechcianej kuśki
Utopiłby się taki w kałuży z rozpaczy lecz ze starości dojść nawet nie może i w połowie drogi krople na serce musi brać i zadyszkę poskramiać
Czemu ach czemu życie mężczyzny jest tak smętne i okrutne
Za młodu suchoklates i przegryw a po 30r życia dziad i stare próchno wyśmiewane przez 40letnie wyćwiczone na siłowni, nabite na 1000 sztywnych palów Czadezji, silne psychicznie jak byki baby o sterczących cycach i mocnych łydach wygrywające życie z młodymi oskarkami u boku

Królowa inceli
24 dni temu

Niestety tak jak mówisz jest dokładnie na odwrót
Najwyższe stężenie testosteronu mężczyzna ma w wieku 20 lat potem gwałtownie spada i przestaje być atrakcyjny dla kobiet (u których estrogen spada dopiero około menopauzy koło 50ki)
Dlatego mężczyźni próbują uzależnić kobiety finansowo (nie pracuj poza domem jestes za głupia zajmij się dziećmi nie rób aborcji nigdy) żeby uniknąć smutnego losu porzuconego starego dziada
Do głosu dochodzi też duża grupa przegrywow o skłonnościach właśnie efebofilskich którzy nie mając szans u rówieśniczek biorą się za dzieci

Tak jest stare szmaty
24 dni temu

Azjatki vs pOlki
Azjatki:
– do 50 niemalże się nie starzeją
– wysoki metabolizm dzięki czemu zawsze trzymają linię
– uwielbiają dla ciebie gotować
– są wierne, eleganckie i trzymają klasę w towarzystwie
– używają niewiele makijażu, gdyż są naturalnie piękne
– mają piękne naturalne włosy
pOlki:
– po 30stce już widać duże ślady „rozkładu”
– trzymają linię do ślubu, a potem metamorfoza w wieloryba
– nie gotują tylko mówią „w lodówce są wczorajsze kotlety”
– po dwóch drinkach całują się z byle kim w jakiejś spelunie
– szpachlują sobie twarz 3 godziny zanim gdziekolwiek się pokażą
– mają przepłukane chemikaliami drętwe siano z odrostami
To kto jest waszym zdaniem lepszą kandydatką na żonę i matkę waszych dzieci?

Małgorzata Rozenek OG official
24 dni temu

p0lak vs g00wno psa
G00wno: śmierdzi
p0lak: śmierdzi mocniej

ahahaha XD
24 dni temu

– CZYM SIĘ RÓŻNI pOlka OD GÓWNA?
– GÓWNO MNIEJ ŚMIERDZI, LEPIEJ ZARABIA I MA WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Królowa inceli
24 dni temu

Typowe zainteresowania faceta:
– kariera-jak wylizać pupe szefowi na magazynie
– awans zawodowy – jak wylizać pupe i worek mosznowy szefowi na magazynie
– optymalizacja wydatków- spuszczanie wody w kiblu dopiero na koniec dnia, mycie się w wodzie po gotowaniu makaronu
– optymalizacja podatkowa- jak zapisać dziecko kuzynki na siebie żeby figurować jako samotny rodzic, jak odpisać na firmę każde pjerdniecie i nie zapłacic!Nic na dobre drogi, pogotowie czy szkolnictwo ale korzystać!!!
– nowe technologie – Tezla/grafen/fizyka kwantowa rozumiana jako the law of attraction IKSDE
– inwestycje – kupić 3 kałotalary przez revoluta
– marzenia – zar00chac-nie miłość ale włożyć w taką sr∆ke której pozazdroszcza koledzy, nażrec się miecha z przemysłowej hodowli, mieć drogie urządzenie odmierzające czas noszone na nadgarstku (choć ma telefon z ZEGAREM przecież, choć może wsadzić budzik za 3 złote do plecaka czy zapytać na ulicy jak człowiek)

Królowa inceli
24 dni temu

rodzina – jak znaleźć służącą i kucharkę która w nocy chętnie nadstawi pierożka i nie będzie mieć żadnych chceń a jeszcze przyniesie pieniędzy
– dzieci – jak wymigać się od zajmowania się dziećmi jak uniknąć alimentów jak bić dzieci
– żona – jak drobne rzeczy potrafia dać powód do kłapania zrzędliwym dziobem przez godzinę i psychicznego dręczenia żony oraz dzieci
– DIY – po prostu zrób to sam (masturbacja, składanie filmików z memcenem na tiktok, zbicie paru nadgniłych desek że śmietnika i twierdzenie że to komoda)

Królowa inceli
24 dni temu

Wogole jakie zainteresowania xD
Inwestycje xD optymalizacja podatkowa
Oczywiście wiadomo że żadnych książek teatru czy filozofii
Robak

Super Julka
24 dni temu

Typowe zainteresowania dumnej Polki:
– imprezy kulturalne
– karuzela chadow-zdrowy zmysłowy segz w wielu pozycjach z pięknymi młodymi mężczyznami a potem długie rozmowy nad ranem o życiu haneke i żiżku
– jak zalegalizować stały pobyt wojennego imigranta i imigrantki, jak pomóc ludziom uciekającym przed konfliktami zbrojnymi, biedą i zmianami klimatu
– alimenty-jak zmienić prawo by ściągalność alimentów w Polsce nie była najniższą w Europie (robaki nie dbają o własne dzieci!)
– czy mam prawo do majątku kościoła i patodevelopera
– jak wkręcić gwint
– tiktok, instagram, facebook, snapchat, tinder-jak działa dzisiejsza kultura popularna, jakie są jej pułapki a jakie zalety, czemu współcześni mężczyźni są od niej uzależnieni i opierają swoją samoocenę na socjalach
– poważne rozmowy z psiapsi i śmieszkowanie z inceli
– jak zostać drugą Anną Tomaszewicz-Dobrską
– gdzie szukać swojego Boya Żelenskiego
– jak sprawić by facet miał łatke na pupie gdy przetrą mu się spodenki ^^<

XD :D
24 dni temu

PISZESZ O SWOIM OJCU? XD

uszaty serwisant rowerów
24 dni temu

no pasuje do większości p0laków, ale kochana z jednym muszę polemizować – sikor daje fajne uczucie na nadgarstku, ja się bez czuję goły. a jak już mieć to dobry.

lkjhklgf
24 dni temu

Co nosisz? Ja Orient M-Force na zmianę z Steinhart Ocean, do militarnych stylówek czarny cały Seiko 5 Sports na nylonowym nato. Do gajera Glashutte Vintage Sixties Chronograph. Też lubię mieć fajny sikor.

lkjhklgf
24 dni temu

No cóż, niestety, obserwacje większości polskiego społeczeństwa potwierdzają pań wypowiedzi. Podobnie hard coreowe dane również. Kiedy patrzymy na polskie środki masowej komunikacji, widzimy masę mężczyzn w straszliwym stanie zaniedbania. 30 letni faceci z brakami w uzębieniu, niedomyci, cuchnący niemytym ciałem, zaniedbaną jamą gebową, często tanim tytoniem i koszmarnymi dezodorantami za 50 złotych. Wystające z nosa, uszu i brwi włosy. Buty sportowe, zaniedbane, na co dzień. Wszyscy w tych koszmarnych namiastkach prawdziwego denimu z sieciówek. Sztuczne, udające puchowe kurtki. Na twarzach widać zmęczenie sobą, rezygnację, pustkę, frustrację i złość na innych, na świat. Polski mężczyzna w większości w wieku lat 45 to już wrak. Jest grupa facetów w Polsce, jasne, ubranych, zadbanych, na poziomie, świadomych swej męskości, ale to rzadkość. Nawet jak jest już ta kasa, to cham z mord, ch_uj z oczu i słoma z butów wystaje i tak.

lkjhklgf
24 dni temu

Polska będzie rządzona przez kobiety. Sile, niezależne, wykształcone. Wraz z garstką facetów na poziomie, którzy rozumieją co i jak. A reszta? Pociąg odjechał. Jak już umrze ta kadra januszexów i Zenonów, co umi robić, prosto, ale umi, to nie wiadomo co. Trzeba będzie wymyślić jakiś system nowy, bo przecież to pokolenie Z i nowsze to nic nie będa umiały, tylko kupować dziadostwo z portali ze śmieciami, walić konia do pornoli darmowych w necie i wylewać jad na wykopach. I kłócić się o prawa do „mienia seksu” albo czy się jest her/him, czy niebiranx greyseksualną formikofilem.

Królowa inceli
24 dni temu

Piękny kwik pościanowca <3

XD :D
24 dni temu

Przychodzi pOlka do lekarza, a lekarz też k00rwa
😀

lkjhklgf
24 dni temu

Coraz więcej kobiet jest kilkukrotnie lepiej wykształconych od facetów. To wręcz rewolucja społeczna. Kobiety, mimo iż statystycznie ich zarobki są niższe, zaczynają jednak punktowo się wybijać. Moje koleżanki w przedziale 27 około do 37 lat zarabiają w granicach 9 – 19 tysięcy miesięcznie, i mimo, iż dużo pracują, to jednak są zadowolone, czują się kreatywne i spełnione. Mają też dodatki, mają czas, i faktycznie, 40 – 50 letnie babki dziś wyglądają często rewelacyjnie. Zrobione piersi, ciała zregenerowane na zabiegach, ujędrnione na siłowniach i w innych sportach. Po co im tacy faceci jak te mendoły narzekające na wszystko? Synka se mają wziąć, czy może dziadziusia pod opiekę? Jak babka jeżdzi Audi RS7 czy Harleyem Sportsterem 1200, to na kij jej ciumćok mieszkający u matki, biegły w wykop i pornhab? Jak wyciska na płaskiej ławce 8 dych, a siad robi z podwójną masą ciała, to na co jej skinnyfat suchoklates w polarze?

Małgorzata Rozenek OG official
24 dni temu
Reply to  lkjhklgf

I noszą niu balansy xD
i założy taki to na nogę i stopę wystawia i prezentuje
Jużby worki ze szpitala nosil to by lepiej wyglądał zresztą powinni je dodawać do tego „obuwia”
A są też tacy co o siebie dbają ale jakie to jest powierzchowne! Żeby taki zadbał o umysł to nie! To przekracza wogole jego horyzont pojęciowy. Niby wymyty niby na siłowni obstalowany ale pępek brudny, a to coś za uszami a to w uszach a to pazury dlugaśne u stóp i huba na piętach, włosy porastają plecy jakimiś kępami a pomiędzy nimi nieśmiało wychylają swoje białe noski dorodne pryszcze
Nie mówiąc o łupieżu na brwiach I nieczyszczeniu przestrzeni pomiędzy zębami już nawet nie nicią wodną ale choćby zwykłą nitką do szycia

Małgorzata Rozenek OG official
24 dni temu

A jeszcze najlepsze że do p0skiego pueblo nie dotarły jeszcze wieści o myciu języka xD zobacz jak który wywali do zdjęcia zawsze nalot biały żółty z papierosow które wogole są jakąś używką podmałpy. Plus oczywiście ten język brudny ładnych słów nie mówi, o nie, on sprzedaje tanie światopoglady kupione na przecenie od jakichś Petersonow tejtów i brałnów. Oni nie mają pojęcia o świecie, o kulturze o jakichś procesach geopolitycznych, łykają cały ten kał spiskowy którym czarodzieje neopropu sr∆ją im do ryja! Chcom nam zabrać gotówkę, chcą szczepić nas transami nas zaszczepić nie damy się hej hej i tupią groźnie niestartymi piętami w niubalansach

lkjhklgf
24 dni temu

New Balance to i tak uchodzi za szczyt wysublimowania. A to buty na halę sportową czy do biegania były. Ale są tacy, co to próbują w elegancję. Parę lat temu były jaja, jak się chłopcy niekiszący usiłowali obstalowac jak przedwojenni eleganty z oeneru. No i jakiś gay im pocisnął punkt po punkcie. Za duże i z taniej skóry rękawiczki, krawat nie ten do tej koszuli i nie z poliestru, skarpety zbyt luźne do butów do gajera, buty z kwadratowymi czubkami, nie żel, ale brylantyna lub inny barberski szuweks do fryzury z przedziałkiem. No niestety, ale wymagania wobec kobiet to łohoho.

Taka prawda stare pruchwy
24 dni temu
Reply to  lkjhklgf

Przeanalizowałem statystyki z GUSu. Na wszystkich kierunkach typu europeistyka, socjologia itp. mamy ponad 80% kobiet. Na kierunkach najbardziej deficytowych / przyszłościowych / wymagających około 85-90% mężczyzn. Jeśli natomiast chodzi o pracę – to znamienitą większość tzw. „bullshit jobs” wykonują kobiety. Idź do działu HR albo urzędu gdziekolwiek to się przekonasz xD W kontekście pracy również analizowałem to na podstawie statystyk GUSu. W czasie gdy taka p0lka kończy te swoje gównostudia młody Polak często pracuje od 18-20 r. ż. i tak aż do 65 lat, a p0lka zbija bąki w HR, albo w urzędzie. Zresztą – wyjdź na ulicę, rozejrzyj się i powiedz za co z takich naprawdę kluczowych rzeczy pod kątem przetrwania i dobrobytu naszej cywilizacji odpowiadają kobiety? Bo na pewno nie za: paliwa, energię elektryczną, infrastrukturę, technologię, pożywienie i tak dalej. To mężczyźni budują ten świat, rola kobiet polegała głównie na pracach drobnych oraz wychowywaniu potomstwa

Taka prawda stare pruchwy
24 dni temu

Teraz ze względu na politykę równościową w dużej mierze kobiety stanowią jakieś dziwne ogniwo tego całego układu, takie niezbyt pożyteczne. Oczywiście mówimy o STATYSTYCE – istnieją przecież kobiety pracowite i wnoszące dużo dobrego. Ale statystycznie to jest obraz nędzy i rozpaczy, ogromnego cwaniactwa i wysługiwania się mężczyznami przy jednoczesnym wybiórczym pozycjonowaniu się jako ktoś, kto rzekomo wykłada tyle samo na stół i wiecznie coś mu się należy.

kody jak w GTA
24 dni temu

Bycie ładną laską jest jak granie na kodach. Od małego słyszysz jaka to z Ciebie księżniczka. Spermiarze robią za Ciebie prace domowe, zabiegają o Ciebie i dostarczają atencji pompującej ego. Otwierają Ci drzwi, wożą i stawiają obiadki. Później g00wnostudia i już bogaty kukoldzik albo Oskarek sponsoruje wakacje i wystawny lifestyle. Zero ciśnienia na jakiś własny sukces czy rozwój. Osiagnelas go rodząc się z tzipą i ładną mordą. 90% ładnych lasek, które poznałem tak właśnie przeżyło swoje życie i to są na maxa tępe dzidy. Ha tfu na was p00lki i spermlarze.

essa
24 dni temu
Reply to  kody jak w GTA

p00lki są tak bezczelnie leniwe, że nawet o włosy nie potrafią zadbać, żeby jakoś one wygladały. Zmaltretowane od prostownicy, wysuszone kudły, ale pomalowane jakąś farbą żeby to zakryć xD taki ich obraz
Pamiętacie te czasy jak dziewczyny miały ładne, zadbane włosy po tyłek? Teraz nie dość, że wszystkie wyglądają jak jakieś inzdagramowe klony, mają ten sam wyraz twarzy biczfejsowy, wszystkie mają te włosy obcięte prosto jak od linijki i jest jakaś moda na proste do ramion. Oczywiście większości p0lek taki hełm na łbie zupełnie nie pasuje, no ale przecież inne takie coś mają, to ja też muszę tak wyglądać!! (p0lka logic)
Generalnie it’s over dla trichofilów, jak przeszedłem się po placu jednego z miast wojewódzkich i liczyłem ile kobiet ma ładne długie włosy, to było ich koło dwudziestu na bodajże 400. To nie jest kurła nawet 1 % XD
p0lka = zero indywidualizmu, copy and paste, zero kobiecości

essa
24 dni temu
Reply to  essa

Chciałem tylko zauważyć, że mężczyźni wykonują 90% najważniejszych rzeczy, a k0biety znacznie częściej gównorobota. Są badania, które wskazują że osób wykonujących pracę nie przynoszącą ŻADNYCH korzyści jest coraz więcej. Zgadnijcie kto je wykonuje XD Urzędników połowę można by zwolnić, gdyby uprościć prawo i w pełni zcyfryzować urzędy. Nauczyciele? Przeżytek – znacznie lepiej uczyć się z wideo-prezentacji gościa, który jara się tematem i świetnie tłumaczy niż jakiejś głupiej cipy, która jest odpadem ze studiów. Lekarze i pielęgniarki – OK, potrzebne, ale umówmy się jak masz poważną chorobę to na NFZ po prostu umrzesz w kolejce.

lkjhklgf
24 dni temu
Reply to  kody jak w GTA

tzipe to ty masz zamiast mózgu, chamski nierobie. morde na pewno zamiast twarzy, kórwiu.

lkjhklgf
24 dni temu

Taka też prawda, że jak kobietom w dawniejszych czasach udawało się dorwać do możliwości studiowania i pracy naukowej, to były wybitnymi. Podobnie też w sztuce, która też bardzo długo stała dla nich zamknięta. Przykład znamienny Hypatii z Aleksandrii, kobiety wiedzy i kultury, którą chrześcijański motłoch rozerwał na sztuki. Protoplaści polskich prawiczków, katolskich kuców i incwelozy.

Popularne