GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Gucci Mane wydał nowy album. Gościnnie Rick Ross i 2 Chainz

Opublikowany

 

Raper nie każe długo czekać fanom na swoją muzykę…24 maja La Flare wrzucił na swój instagram @lafalre1017 zdjęcię recznie napisanej tracklisty oraz datę premiery nowej projektu – w ciągu mniej niż 24 godzin dostaliśmy gotowy album "Drop Top Wop". Na 10 świeżych numerach udzielili się m.in. Rick Ross czy 2Chainz. Album w całości wyprodukowany przez Metro Boomin. LP jest dostępne tylko w platformie Apple Music.

 

Warto zaznaczyć, iż jest "dopiero" trzeci projekt jaki dostaliśmy od Króla Atlanty w tym roku, w opozycji do zawrotnej ilości ponad 10 albumów 2016 roku.

 

Tracklista:
1. 5 Million (Intro)
2. Tho
3. Hurt a Nigga Feelings
4. Helpless
5. Met Gala f. Offset
6. Finesse The Plug (Interlude)
7. Dance With the Devil
8. Both Eyes Closed f. 2 Chainz and Young Dolph
9. Bucket List
10. Loss For Words f. Rick Ross

 

alt15 komentarzy
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
hujwdupe
6 lat temu

dawno małp nie było dobry czarnuch martwy czarnóch tylko kkk

no wiadomo
6 lat temu
Reply to  hujwdupe

DOBRY BIAŁY TO MARTWY BIAŁY ZABIĆ WSZYSTKIE BIAŁE KURWY CZARNI ZASŁUGUJĄ NA ŻYCIE A WY BIAŁE KURWY NA KOMORĘ W OBOZIE

fghytu
6 lat temu

Przecież gucci nie zyje a tojest jego sobowtór

LIL PEAS
6 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RpR2RIfPha4[/youtube]

Kye
6 lat temu

Kye król.kabat

aniol
6 lat temu

TEDIEGO MOGLI WZIĄŚĆ BO NIKT NA NIEGO UWAGI JUŻ NIE ZWRACA
A NO TAK WIEŚNIAK BEDZIE CROCKSAMI NA PREMIERZE SKRRRRT RZUCAŁ W WIEŚNIAKÓW
PRAWILNIE PRZYPOMINAM ŻE REZZII NIE PRZEBIŁ JESZCZE MILIONA PO MIESIACU A 0000001 JUŻ 4 DNI I TYLKO 130TYS WEJŚĆ
KOŃCZY SIE NASZ TEDI

_aqq_
6 lat temu

głąby nie wiedzo :)))

pandemie – część poprzednia https://glamrap.pl/rk/42187-olis-wymarzony-debiut-jano-z-polskiej-wersji

————————-

liczba ofiar I wojny światowej: około 14 mln https://pl.wikipedia.org/wiki/I_wojna_%C5%9Bwiatowa
liczba ofiar II wojny światowej: ponad 60 milionów ludzi, co stanowiło około 3% całkowitej liczby ludności na świecie https://pl.wikipedia.org/wiki/Ofiary_II_wojny_%C5%9Bwiatowej

Pandemia grypy w latach 1918–1919 (hiszpanka) – pandemia, do której doszło w latach 1918–1919, znana pod potoczną nazwą „hiszpanka”.
Była to pandemia wywołana przez wyjątkowo groźną odmianę podtypu H1N1 wirusa A grypy. Pochłonęła ona, jak się ocenia, od 50 do 100 mln ofiar śmiertelnych na całym świecie[1]. Liczba ofiar „hiszpanki” znacznie przewyższyła liczbę ofiar frontów I wojny światowej. Była to jedna z największych pandemii w historii ludzkości, w przebiegu której zachorowało ok. 500 mln ludzi, co stanowiło wówczas 1/3 populacji świata.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pandemia_grypy_w_latach_1918%E2%80%931919

[img]https://www.gry-online.pl/i/h/1/82086852.jpg[/img]

_aqq_
6 lat temu

Nietypową cechą pandemii grypy hiszpanki był odwrócony profil wiekowy jej ofiar. Umierali przede wszystkim ludzie młodzi i w średnim wieku (20-40 lat), podczas gdy zwykle na grypę umierają dzieci, osoby starsze i z osłabioną odpornością. W relacjach z pandemii podkreślano, że liczba zgonów w młodszym wieku czterokrotnie przekraczała liczbę zgonów w starszym wieku, np. w Szwajcarii pewien lekarz stwierdził, że nie widział poważniejszego przebiegu zachorowania na hiszpankę u osób powyżej 50. roku życia.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pandemia_grypy_w_latach_1918%E2%80%931919

————————–

podstawowe skutki epidemii to przyspieszenie zakończenia I wojny światowej i osłabienie interwencji w wojnę domową w Rosji

————————–

Wojna domowa w Rosji – wojna domowa rozpoczęta po ustanowieniu przez bolszewików w wyniku zamachu stanu (rewolucja październikowa) dyktatorskiej władzy państwowej w Rosji. Zwolenników władzy bolszewików określano jako „czerwonych”, a przeciwników jako „białych”. 18 stycznia 1918 bolszewicy rozpędzili wybrane w demokratycznych wyborach w listopadzie-grudniu 1917 Zgromadzenie Ustawodawcze Rosji-Konstytuantę, w którym nie posiadali większości (ok. 25% mandatów) i krwawo stłumili pokojowe demonstracje w obronie parlamentu. Oznaczało to, że pokojowe odsunięcie od władzy bolszewików nie jest możliwe, a jedynym sposobem na to pozostaje walka zbrojna. Podpisanie traktatu brzeskiego (3 marca 1918) spowodowało narastanie oporu wewnętrznego i wywołało poparcie Ententy dla ruchu „białych”, a po zakończeniu I wojny światowej ograniczoną zewnętrzną interwencję. Za zakończenie wojny domowej jest uważane zajęcie przez Armię Czerwoną Krymu w 1920 roku.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_domowa_w_Rosji

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ILsb_hospwY[/youtube]

hujwdupe
6 lat temu

to ten raper co ma loda na mordzie?

_aqq_
6 lat temu

I tak jeszcze przy okazji Rosji :)))

Typhus played a major role in the destruction of Napoleon’s Grande Armée in Russia in 1812. During the retreat from Moscow, more French military personnel died of typhus than were killed by the Russians.[77] Of the 450,000 soldiers who crossed the Neman on 25 June 1812, fewer than 40,000 returned. More military personnel were killed from 1500–1914 by typhus than from military action.[78] In early 1813, Napoleon raised a new army of 500,000 to replace his Russian losses. In the campaign of that year, over 219,000 of Napoleon’s soldiers died of typhus.
https://en.wikipedia.org/wiki/Pandemic

[img]https://dzieje.pl/sites/default/files/styles/open_article_750x0_/public/201210/napoleons_retreat_fr.jpg[/img]

hujwdupe
6 lat temu

jebać peje a rdzenny amerykanin afrykańskiego pochodzenia powinien udać się do chirurga usunąć to gówno z twarzy TYLKO KKK

cydży
6 lat temu

GUCCI NA PROPSIE I JAK ZWYKLE SZTOS PŁYCIWKO I POCIESZNA MORDECZKA. TYLKO TRAPY Z USA A NIE ZADNE PIERDOLONE PODRABIANE POLACZKI BIEDACZKI.

pi
6 lat temu

stare

Banan1
6 lat temu

Cydzy ty ruro przemaluj sie na czarno i idz ciagnij druta raperom z usa jak ich tak kochasz ty biedny cebulaku

miras x
6 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=HzEkZ1z_eOE[/youtube]

Popularne