Sprawdź nas też tutaj

News

Guova: „Przepłakałam wiele nocy po komentarzach typu „Powieś się”

Raperka mówi o nienawiści jaka dotknęła ją na początku kariery muzycznej.

Opublikowany

 

guova

Po ostatnich tragicznych wydarzeniach z Gdańska i zabójstwie prezydenta Pawła Adamowicza artyści zaczęli się solidaryzować. Dorota Rabczewska, popularna Doda zaproponowała nawet koncert przeciwko nienawiści. – Zróbmy coś od siebie, sami, wyjątkowo. Niech każdy artysta wyjdzie, opowie swoje historie związane właśnie z hejtem, z przemocą w internecie, o tym, jak my to przeżywamy. Bo przecież przeżywamy to codziennie na swojej skórze. Możemy pomóc młodym ludziom, swoim fanom, a przede wszystkim jako artyści zrobić kawał dobrej roboty. W końcu po to jesteśmy – mówi Doda. Na apel piosenkarki zareagowała m.in. Guova.

„Guova ty k*rwo”

Lubelska raperka podzieliła się ze słuchaczami refleksją na temat nienawiści, która dotknęła ją zaraz po wydaniu pierwszego numeru. – Miałam 19 lat, kiedy moją pierwszą piosenkę usłyszało szerokie grono osób, i kiedy pierwszy raz przeczytałam komentarz „Powieś się”, „Ciekawe z kim się ruchała, że ktoś ją wydał”, „Na pewno dała dupy za teledysk”, „Ale jesteś brzydka, wypi*rdalaj”, „Wieśniara z Włodawy”, „Pokaż cycki”, „Miejsce kobiet jest w kuchni”, „Guova ty k*rwo” – choć nigdy nie dawałam tego po sobie poznać i nigdy nie mówiłam o tym głośno – przyznaje, że nie robiłam tego wstydu, że mnie to porusza i boli – przepłakałam wiele nocy, przegadałam wiele godzin z przyjaciółmi, psychologami czy menedżerem: każdy z nich mówił mi, że „to normalne” – wspomina Guova.

Raperka przyznaje, że jej największym błędem było uwierzenie, że hejting jest czymś normalnym. – Dziś wiem, jak się bronić. Wtedy nie wiedziałam. Być może w dorosłym życiu nie miałabym tylu kompleksów i ciągłej potrzeby udowadniania światu i sobie, że mam jakąś wartość i że wszystko, do czego doszłam zawdzięczam ciężkiej pracy i wytrwałości, pomimo tego wszystkiego, co spotkało mnie w trakcie, zaraz 10 lat na scenie. Dawno nie było mi tak bardzo po drodze z jakąkolwiek akcją społeczną, jaka dziś zainicjowała Doda. Kochajmy się kochani, jest nowy rok i mimo, że jestem przeciwna noworocznym postanowieniom, to chyba dziś jest dobry moment, żeby coś zmienić – napisała na Instagramie.A co muzycznie?

Guova rozpoczęła rok luźnym kawałkiem „Nowy rok, stara ja”. Kilka miesięcy wcześniej raperka zaprezentowała budzący wiele komentarzy numer „Grube koleżanki”, który spolaryzował słuchaczy.

Na razie brak informacji czy artystka pracuje nad jakimś projektem.

 
45 komentarzy
45 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Femboy
4 lat temu

Guova prawdziwych mężczyzn nie interesuje twoje ciało lecz twoje wnetrze my szukamy w kobiecie bratniej duszy istotne dla nas czy jesteś dobra i uczciwą dziewczyna czy będziesz dobra matką i żona a te wszystkie głupie wpisy to od walących konia gnoji co nie znają życia.Wiec nie przejmuj się i szukaj prawdziwego mężczyzny od nas nie usłyszysz teksty „poka cyce” nas to nie interesuje jak mówiłem dla nas liczy się twoje wnętrze a konkretnie czy masz dobrze rozepchana dupcie bo bez anala niea dobrego związku czy lizesz rowa a jak bierzesz do buzi to musi być po same jaja kochana a teraz spierdalaj do kuchni gotować obiad dla twojego pana i władcy.

111111
4 lat temu
Reply to  Femboy

Ta koncowka xD

pasek_rmxmdesant
4 lat temu
Reply to  111111
xdxdxd
4 lat temu

GUOVA KTÓRA NA CODZIEŃ ZAWODOWO PISZE NEWSY JAKO REDAKTOR PUDELKA SKARŻY SIĘ NA HEJTING INTERNETOWY, NO TO JEST WYBITNA HIPOKRYZJA NAWET JAK NA POLSKI RAP XDDDD

kundelek.pl
4 lat temu
Reply to  xdxdxd

I to jest pole do dyskusji 😀 Hipokryzja pierwsza klasa.

piesaniesuczka
4 lat temu
Reply to  kundelek.pl

wiecej psa mogla na story pokazywac a nie przyjaznie z gejami z pudelka i kazdy wie o co chodzi pozdro dla kumatych

Marek Winicjusz III
4 lat temu

TO NIE BYŁY ŁZY GUOVA, KOGO TY CHCESZ OSZUKAĆ #BUKKAKE

tak czy nie?
4 lat temu

Swego czasu raz merytorycznie skrytykowałem jeden numer bez wyzwisk i epitetów i z miejsca poleciał ban. Pewnie to co mówisz jest po części prawdą, ale wydaje mi się, że jest też w tym trochę gry stricte pijarowej, by przypomnieć o swoim istnieniu i stworzyć coś na zwór #MeToo.

wolflow
4 lat temu
Reply to  tak czy nie?

Oni wszyscy mają wspólnego mentora,dlastego promować się potrafią lepiej niż grać. Stoją murem za Owsiakiem,bo Jurek to wcale nie nawołuje do nienawiści 🙂 Artyści murem za Owsiakiem,bo to nie Wy pomagacie dzieciom – To Yourec wspiera szpitale. Jurkowi nalezy sie NOBEL ,bo to Yourec stoi na ulicy z puszką wośp i sie naraża…Motłoch artystyczny na czele z chamstwem Diodą będą walczyć z nienawiściią – KALI,jak tam Twoja energia miłosci? Dotarła do Chin na swięto psa? Kazik kiedy zrobił trafny kawałem o artystach.

gruba koleżanka
4 lat temu

TAK sie broni przed HEJTAMI ze co chwile jakies zdjecie z dekoltem i bycie atencjuszka, najpierw fitlovers i wysmiewanie się z innych, afera z eską (ważne żeby gadali) a potem kibolka z jointem w papie, teraz ofiara hejtu co dalej?

Guova daje głowę
4 lat temu

Jak się ma twarz starej zżulonej woźnej, to trzeba rekompensować cycami

rajchol
4 lat temu

szkoda że nie płacze z tego powodu że pracuje w pudelku

Don Paul Don
4 lat temu

Do miecza i do garów

Xdauez
4 lat temu

To po chuj dalej w tym jesteś?

Wasz ziom
4 lat temu

Kolejna atencjuszka. Dobrze ze nie Doupa

Lewatywa18
4 lat temu

GŁOWA POWIEŚ SIĘ

Dbb
4 lat temu

Bo jest piękna, i liczy na nagrodę Grammy ps. Pokaż Cyce !

Co Za Dzban
4 lat temu

Co ona trzyma w ręce? Jakiś „Krystal 2.0” od sexmasterki?

nocny_łowca
4 lat temu

przynajmniej masz przyjaciół i jesteś płcią przeciwną która w życiu raczej ma większe przywileje
bo testosteron musi walczyć o coś podczas gdy kobiety mają role już Z Górky ustaloną albo zakonnica która przyżeknie przed bogiem że nigdy nie rozłóży nóg
https://www.youtube.com/watch?v=gxdqmJkChhk x https://www.youtube.com/watch?v=mP7_n0e7dv0

baydoggy
4 lat temu

Bo jest piękna, i liczy na nagrodę Grammy ps. Pokaż Cyce !

https://godlike.me/en/video/1892856897558482588/

Aredo
4 lat temu

Wypierdalaj z tymi smutami, chujowy rap robisz po prostu pysk masz ładny i to jedyne czym się wyróżniasz

Penis
4 lat temu
Reply to  Aredo

No z tym ładnym pyskiem to bym polemizował xd

Odb
4 lat temu

ഗ്വോവ: „ഹാംഗ് അപ്പ് ചെയ്തതിനുശേഷം പല രാത്രികളിലും ഞാൻ നിലവിളിച്ചു

a jak reagujesz na "
4 lat temu

Jesteś piękna i nie zwracaj uwagi na komentarze stulej. Czekam na nową płytę tylko proszę nie zjeb tego i zrezygnuj z tych chujowych przyspieszeń, bo wychodzą Ci strasznie marnie.

tfu
4 lat temu

lepiej być stulejem niż białorycerzem, cwelu! a głowa i tak ci cyca nie pokaże

a jak reagujesz na "
4 lat temu
Reply to  tfu

Tobie na pewno nie pokaże, piwniczny konibijco. Tfu.

tfu
4 lat temu

nawet bym nie chciał, bo nie ma na co patrzeć, cucku.

konie są pod ochroną
4 lat temu
Reply to  tfu

tfu, byłeś ty chociaż raz w życiu z kobitą? Wydaje mi się, że poza ekranem komputera z żadną nic nigdy.

tfu
4 lat temu

kobite to masz u siebie na spelunie, wieśniaku. ja byłem z kobietą i nie takim wychechłańcem jak głowa, do której właśnie się spuszczasz, poprzez wyżej wspomniany monitor, żenujący hipokryto.

konie są pod ochroną
4 lat temu
Reply to  tfu

Ty byłeś z kobietą? Widzę, że ten sen wbił Ci się do głowy aż tak mocno, że uznałeś sen za rzeczywistość. Ja do nikogo się nie spuszczam, tylko zachodzę w głowę jak bez powodu można kogoś cisnąć. Coś ci zrobiła, że masz do niej taki uraz czy o co chodzi?

Gość
4 lat temu

O kurwa, typ na Glamrapie pyta jak można kogoś cisnąć bez powodu XDDDDD Story ci się nie popierdoliły spermiarzu?

koń normalny koń
4 lat temu
Reply to  Gość

Strona służy do wypowiadania się na dany temat. Jesteś upośledzony umysłowo skoro traktujesz glamrap jako tylko i wyłącznie hejt czy krytykowanie.

Gość
4 lat temu

Przecież wypowiadamy się na dany temat, o co ci śmieciu jeszcze chodzi? Wypowiadanie się służy tylko do samych superlatyw? Współczuję ci prawiczku z wodogłowiem i miło, że poznałeś potęgę Glamrapu:)

POPEK
4 lat temu
Reply to  Gość

A ktoś każe coś ci chwalić, śmietniku na zużyte kondony? Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje. Chciałem ci tylko pokazać, że jesteś upośledzony skoro uważasz, że każdy tutaj wchodzi, by tylko krytykować.

Gość
4 lat temu
Reply to  POPEK

No właśnie tępa szmato, każdy ma swoje zdanie, ale właśnie taka kurwa jak ty próbuje się w nie wpierdalać i narzucać swoje racje. Czego łachu jeszcze nie rozumiesz?

POPEK
4 lat temu
Reply to  Gość

Rozjebana cwelozo pierdolona przez stado bizonów, gdzie ci się wpierdalam w zdanie? Gdzie chcę ci narzucać swoje racje? Sam się wpierdoliłeś do dyskusji pisząc mi w domyśle „co za zjeb, przecież to jest glamrap i tu się krytykuje”.

Gość
4 lat temu
Reply to  POPEK

Typie, ty jesteś kurwa gorzej niż upośledzonym kretynem, który nawet zdania nie umie zinterpretować XD

kek wojtek tuptuś
4 lat temu
Reply to  Gość

A to glam ma jakieś specjalne prawa, że można tu cisnąć bez powodu?

Jezus
4 lat temu

A ma jakieś specjalne prawa, żeby nie cisnąć tu bez powodu? Przyjdzie tutaj jakaś normicka kurwa i się wozić próbuję. Wypierdalaj brudzie z księstwa glamrapowego, a jak już chcesz komuś dupe wylizać to won na HHNS, tam się takiej chujozie jak Ty rękę podaje.

tfu
4 lat temu

a co ty mnie kurwiu umorlaniać zaczynasz? argumenty sie skończyły? hahaha wypierdalaj walić konia do tego przeszczepa. książę na białym koniu przybył na glamrap, ludzie…

pasek_jtp
4 lat temu
Reply to  tfu

https://www.youtube.com/watch?v=mP7_n0e7dv0 trzeba być kretynem żeby przejomwać się taką szmatą jak ty więc nie wyzywaj innych szanuj kobiety jak własne matki bo są dobre na tym świecie dupy które są jak skrzydła a nie kurwy ddla ty wiesz ocb nie dokładaj innym gówna na ich plecy nie każdy wrzucony ciężar uniesie na bary bo takich kozaków jak ty szybko wyjaśniały kozaki ze sztywnej strefy. więc mi kurwa durniu nie ubliżaj bo chuja o mnie wiesz https://www.youtube.com/watch?v=ySObxXJgLLg taaaa właśnie taaaaa

jptddl_bezserca
4 lat temu
Reply to  pasek_jtp

lepiej być white knightem niż szmatą i szmaciarzem o twoim nokaucie decyuje mocne pierdolniecie internetowy hejcie właśnie tak właśnie tak ewentualnie możemy się napierdalać to moja nadzieja mein kampf anie andersena baśnie bo życie twardom szokołom jest a życie to jest test test jak jedenasty września niekażdy bomby przetrwa taaaa
ale co ja będę bronił głowy świat i tak jest hardkorowy pewnie mnie pokocha wiec chuj w to wszystko wbijam starać się o cokolwiek w tym jebanym wirtualnym świecie tfu
kobiety ty predzej spotkasz na roksie niż jakąkolwiek która do ciebie powie cześć bo przez 365 ma w dupie cie marzy jej się większy silniejszy samiec alfa lepiej kurwa idź do dixona
bronił by swoją piersią ale to był marny ruch ona go wykorzystała kiedy swe łzy pokazywała chłopak dlaniej latał po mieście pracował ciężko w przeprowadzkach ziom a ona nie każda to czarny schemat kwiaty dla niej a nie dla tych szmat
ale co z tego skoro kobiety i tak od ciebie wolą innego może idź do tedego co swoją stajnie świń 24 na dobe ma właśnie tak jakie jest życie świat bez kobiety jest jak padół łez możesz błąkać się i staczać po tym jebanym świecie a i tak nikt nie zauważy twoich łez

pasek_rmxmdesant
4 lat temu

a xyz często przez kobiety lądował na nokaucie kobiety kobiety to dla śmierci obraza bo życie dają jak kwiaty jebać te co się szmacą głowa taka nie jest ale i tak jej nie wierze i ufam zaufanie po chuj do kogokolwiek mieć lepiej ufać bitowi który buja niż samemu sobie albo innemu nie ma zaufania w tym świecie taaaaaa czarne są ulice kobiety je upiekszaja my sie zamykamy w jebanych furach co gonią za flotą żeby się utrzymać a cały świat istnieje dzięki nim dzięki mamo że to pisze te frajerskie komentarze na jebanym glamrapie wolał bym docieibe teraz pisać list niż do tego kurewstwa które się tutaj dzieje szanuj więc kobiety bo życie tobie dała ale im nie ufaj bo przez nie już nie jedna rana większa od pięści została zadana jebać celibat tylko prawdziwa miłość jebać dogadzanie samemu sobie bo wiem co jeden z drugim tuman o mnie powie trzeba być prawilnym i chronić słabszych nie zacharuj się jak ktoś kto niszczy słabszych ale prawda jest taka że w wielu przypadkach to kobieta jest agresorem bo my jesteśmy tylko powodem kobiety dzieci rodzą testosteron dąży aby zapłodnić je https://www.youtube.com/watch?v=3qSbYEbtfoY&t
i dla kogo robisz rap jak nie dla kobiety żeby zmienić ich świat ?
bo przez kobiety mówiąc komu kolwiek prawdę to mam ochotę się zabić a nie dla nich żyć
(bo jest słąby bo jest słaby) a nie mocny jak stary odb.

Lewatywa18
4 lat temu

Wiesz ty analfabeto czym są znaki przystankowe?

Mój koń nie mieści mi się w dłoń
4 lat temu
Reply to  tfu

Pogodzę was, ziomeczki:

Guova to brzydka raszpla o urodzie babci kiblowej z Radomia

Pis joł

Popularne