Sprawdź nas też tutaj

News

Guova zabiera nas za kulisy „Grubych koleżanek”

Nowy singiel raperki podzielił słuchaczy.

Opublikowany

 

Guova raperka
Guova

Tuż przed weekendem Guova zafundowała nam wakacyjny numer wraz z klipem „Grube koleżanki”. Zadziorny kawałek spolaryzował słcuahczy. Tymczasem od raperki otrzymujemy making of klipu. – Niestety, ze względu na wzmożoną bekę na planie oraz grasujące psy żądne uwagi ludzi, nie udało się uwiecznić powstawania wszystkich scen. Oglądasz na własną odpowiedzialność – komentuje Guova.

Grube koleżanki nie lubią Guovy, a ona nie lubi raperów

Od samego początku swojej muzycznej drogi Guova trzyma się na uboczu rapowego środowiska. Raperka zapytana czy to dlatego nigdy nie brakowało jej odwagi, by wbijać w nią szpileczki, odpowiedziała:  – Kiedyś bardzo chciałam mieć kumpli-raperów, freestylować w piątki i nagrywać melanżowe mikstejpy, ale… nie bardzo było się z kim zaprzyjaźnić – tłumaczyła raperka kilka miesięcy temu w rozmowie z polskatimes.pl. – Nie lubię raperów i tego środowiska, bo są nielojalni i interesowni. 10 procent jest spoko, ale niestety 90 procent nie jest. Na palcach jednej ręki mogę wymienić osoby z branży, które uważam za swoich przyjaciół – dodała.

 
8 komentarzy
8 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Fifarafa
2 lat temu

To, że jest popową piosenkarką to wiadomo ale jakimi wy kurwie musicie byc stulejarzami, ze chcecie wyruchac takiego paszteta? Wspolczuje.

CrystalZalo
2 lat temu

Odczuwam pewne zażenowanie w związku z tym, że można to usłyszeć na radiowej antenie. Lekki bit i humorystyczny teledysk mogłyby sugerować satyryczny charakter utworu, jednak to mylne wrażenie. Z tekstu nie wynika nic więcej, jak wyśmiewanie i poniżanie ludzi otyłych. Sama raperka, która na co dzień jest szczupła, w klipie nosi pogrubiające stroje. Otyłość – najgorsza zmora XXI wieku, tutaj jako szczyt komedii. To może się wydawać trywialne i nieistotne, ale właśnie takie działania tylko wspierają szkodliwe podziały wśród młodzieży i ksenofobię. To jest strasznie słabe…

Hshxhdvdhdhdgd
2 lat temu

Ale bym ją wyruchal

grubasy to podludzie
2 lat temu

Ja pierdolę, masz takie ulane łapsko i niby jedziesz po grubasach?
https://glamrap.pl/wp-content/uploads/2018/08/guova-1.jpg

cydży
2 lat temu

też bym ją wyruchał, to nie jest raperka tylko popowa piosenkarka i kogo ona podzielila jak nikt jej nie slucha oprocz starych ,chyba ojciec z matka nie beda sie klocic o corke

cydży
2 lat temu
Reply to  cydży

Witam, jestem ojcem cydżego i piszę w tej chwili z jego konta. Proszę nam z żoną wybaczyć za zachowanie tego jebanego idioty. Widocznie za mocno go dojeżdżałem w łóżku, syn miał prawie chuja w mózgu no i porwali go też kiedyś cyganie i perdoli teraz od rzeczy. A mówiłem mu przecież, gdy wsadzałem mu penisa do ust, że ludzi trzeba szanować. Jeszcze raz Państwa przepraszamy i obiecujemy, że syn poniesie konsekwencję. Podziurawię go śrubokrętem osobiście.

Cydży to kurwa na smyczy
2 lat temu
Reply to  cydży

Cieszę się, że Państwa syn poniesie wreszcie zasłużone konsekwencje za wkurwianie ludzi na forum. Panie Tato proszę ostro wybolcować tego szczawia żeby odechciało mu się raz na zawsze odechciało obrażania lepszych od siebie i pisania kocopołów w internecie.

Czambałamba
2 lat temu

Ja cię za to mogę zabrać na dobry gang bang

Popularne