Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Gural – „Latające Ryby”

Raper zamyka pewien etap swojej twórczości.

Opublikowany

 

Okładka płyty Gural "Latające Ryby"

Data premiery: 7.06.2019

„Latające Ryby” to dziesiąty studyjny, solowy album donGURALesko. Po gorąco przyjętym, zwariowanym mixtapie “Miłość, szmaragd i krkodyl” nadeszła pora na nieco poważniejsze treści. Realizm magiczny miesza się z socjologią, sen z jawą, a nauka z metafizyką. Za produkcję muzyki odpowiada czołówka polskich producentów: White House, The Returners, Ceha/CCT, oraz reprezentanci nowej szkoły: Tailor Cut, KillyrGod oraz James Wantana. Album jest swoistą kontynuacją myśli z poprzednich albumów: „Magnum Ignotum: Preludium” oraz „Dom Otwartych Drzwi”, zamykając tym samym pewien etap w twórczości DGE.


Preorderowa wersja kosztuje 44,99 zł i zawiera: limitowane wydanie graficzne płyty, autograf artysty, dodatkową płytę z instrumentalami oraz wlepki.

Autorką projektu okładki albumu „LATAJĄCE RYBY” jest Marta Ludwiszewska (www.martiszu.com), artystkę wizualną, graficzkę, ilustratorkę, związaną z Pracownią N22, pomysłodawczynię Pogotowia Graficznego, oraz współorganizatorkę cyklicznych warszawskich imprez Full Moon Party. Na www.donguralesko.pl można zamówić album w jednym z preorderowych pakietów. Od wersji limitowanej płyty, przez wydanie z okładkową koszulką, po ściśle limitowany pakiet (tylko 50 sztuk!) z numerowanym, podpisanym, autorskim printem okładkowej grafiki. Dostępny jest też szereg pakietów limitowanej wersji płyty oraz innych albumów donGURALesko, w tym pakiet z wszystkim albumami DGE. Wszystkie pakiety preorderowe są poszerzone o drugi krążek z instumentalami z płyty. Do każdego zamówienia powyżej 150 PLN dołączamy SHPADY PINS.Tracklista

brak informacji

Utwory

Artykuły

  1. Ruby remixuje Gurala, a ten usuwa kawałek z sieci
  2. Gural w ofensywie. Płyta i kolejny mixtape na horyzoncie
  3. Gural ujawnił datę preorderu płyty „Latające Ryby”

 
5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
80Procent90TutajtoZjebyiNiedorozwoje
3 lat temu

ZAJEBISTY RAPER, ZAJEBISTY RAP!
PROPS, JOŁ. 🙂

PS.
WYPIERDALAĆ ZBOCZUCHY…

Analny
3 lat temu

Gural – „Latające Anale”

Odb
3 lat temu
Reply to  Analny

Ryba -„Latające gurale”

sada
3 lat temu
Reply to  Odb

wirujący odbyt

ProfesorNauk
3 lat temu

Oficjalny odsłuch
https://youtu.be/uxctP3R7iaI

Popularne